Články k osobnosti

Michal Kern

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michal Kern »
 

Role okultisty mu vynesla Českého lva: Michal Kern se do Arvéda vcítil. Jako by mě navštívil, řekl

 
Za hlavní mužskou roli ve snímku Arvéd získal Českého lva herec Michal Kern. Ten je spojený především s divadelními prkny, vystupuje například v Národním divadle nebo v Divadle Na Fidlovačce. Zahrál si ale také v americkém filmu Aféra s náhrdelníkem v hlavní roli s Hilary Swank. Až v Arvédovi ale pořádně oslnil, jelikož diváky i kritiky uhranul svým výkonem, do kterého se vžil. A to natolik, že část skutečné osoby, jíž ztvárnil, se do něj nejspíš navždy otiskla, jak prozradil pro iDnes.
04.03.2023 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Hilary Swank (32 článků) , Michal Kern (4 články)

Jak polidštit démona. Herec Kern o roli nacistického udavače a mága Arvéda

 
Ve filmu si na pořádnou příležitost musel počkat do svých čtyřiceti. Symbolicky právě ve věku, kdy pocítil vyhoření a rozhodl se některá angažmá ukončit, dostal Michal Kern nabídku ztvárnit ve filmu Arvéd temnou postavu české historie 20. století jménem Jiří Arvéd Smíchovský.
30.09.2022 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Kern (4 články)

Michal Kern z Ulice slaví dnes narozeniny. Pamatujete ještě na jeho roli v Ulici?

 
Některé postavy nás provázejí seriálem Ulice už spousty let. Jiné jsou jen epizodní, ale pro diváky jsou i tak velmi zapamatovatelné. Mezi tento druhý typ hrdinů se řadí i Michal Kern, který si v nekonečném seriálu TV Nova střihl roli záporáka Patrika. Málokdo by věřil, že tento fešák slaví 25. září už 43. narozeniny.
25.09.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Kern (4 články)

Tento hezounek s dokonalým úsměvem je novou tváří Televizních novin. Co na něj říkáte?

 
Na Nově se to začíná hemžit moderátory, kteří by z fleku mohli bodovat v nějaké té mužské soutěži krásy. Po Michalu Hrdličkovi, jemuž podlehla Lucie Borhyová, a Martinu Čermákovi nastupuje do zpravodajství další nová tvář. Seznamte se s Jakubem Kernem.
25.03.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1679 článků) , Martin Čermák (45 článků) , Michal Hrdlička (706 článků) , Michal Kern (4 články) , Jakub Čermák (7 článků)
« Předchozí 1 Další »