Články k osobnosti

Michal Horáček

  textař, podnikatel, novinář

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michal Horáček »
 

„Češi nemaj koule.“ „Převlékač“ Brzobohatý: Další věc z minulosti. Silná

 
„Češi jsou upachtěný národ, plnej homofobních zbabělců, který se před každym problémem jen schovávaj a nemaj koule na to ho řešit,“ tvrdil v roce 2019 zpěvák a skladatel Ondřej Brzobohatý. Toho si nyní veřejnost všímá kvůli jeho přiznání, že vyznává fenomén tzv. Drag Queen, tedy převlékání se za ženu. Další věc z jeho minulosti pak tvoří jeho politická vyjádření, kdy v souvislosti s Andrejem Babišem tvrdil, že „všichni estébáci si měli jít sednout“ a že Miloš Zeman je schopen čehokoliv. „Převlékač“ Brzobohatý též podporoval Michala Horáčka a Jiřího Drahoše.
24.05.2023 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků) , Andrej Babiš (26147 článků) , Ondřej Brzobohatý (888 článků) , Miloš Zeman (28025 článků) , Jiří Drahoš (1215 článků)

Pavel bude prezident. Horáček přesedlal z Nerudové na generála

 
Textař, podnikatel a neúspěšný prezidentský kandidát z minulé prezidentské volby Michal Horáček byl hostem Prostoru X moderátora Čestmíra Strakatého. „Jsem přesvědčený, že naším příštím prezidentem bude pan Pavel,“ sdělil Horáček.
16.01.2023 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků)

Milion chvilek obsadil hradní nádvoří. Miloše do koše vystřídala výzva od Horáčka

 
Demokrat na Hrad. Tak se jmenuje akce, kterou svolal spolek Milion chvilek na druhé nádvoří Pražského hradu coby rozlučku s prezidentem Zemanem. Režisér Václav Marhoul Zemana na akci nepřímo označil za „blbce“ a za „hlupáka“. Michal Horáček přišel s výzvou. Došlo i na válku na Ukrajině. Tu je podle Milionu chvilek třeba podporovat i nadále.
08.01.2023 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků) , Václav Marhoul (87 článků) , Miloš Zeman (28025 článků) , Václav Horáček (70 článků)

Má nechutné zájmy a plány... ČT si pozvala Topolánka a Horáčka. Oba trhali Babiše

 
O tom, kdo nahradí současnou hlavu státu Miloše Zemana na Pražském hradě, hovořili v pořadu Události, komentáře ČT24 někdejší premiér Mirek Topolánek (také kandidoval v minulosti na Pražský hrad) a rovněž neúspěšný prezidentský kandidát v minulých volbách, hudební skladatel a textař Michal Horáček.
10.11.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků) , Mirek Topolánek (2462 článků) , Miloš Zeman (28025 článků)

Evropu bude bránit synovec Michala Horáčka: Stal se velitelem jaderné ponorky

 
Velký úspěch si může připsat na své konto synovec textaře a podnikatele Michala Horáčka. Yoann se totiž stal velitelem jaderné ponorky francouzského vojenského námořnictva. "Vzpomínám, jak jako čtyřletý toužil stát se Batmanem. No, člověk ze svých snů holt musí něco slevit," komentoval to na Twitteru Horáček. Yoann tak nyní bude v první linii případného střetu západních zemí s Ruskem, které má jaderné zbraně.
11.10.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků)

Náckové, fašisti, stádo. Kavárna se koukala na demonstraci. Nerada

 
Na protivládní demonstraci v centru Prahy dorazily desítky tisíc lidí. „Tleskají fašistickým projevům. Podporují Rusko. Jsou odporní,“ nechal se v souvislosti s účastníky dnešní demonstrace slyšet například textař Michal Horáček. Dav tleská podpoře Ruska, komentuje to také cestovatel Dan Přibáň.
28.09.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků) , Dan Přibáň (63 článků)

Kalousek nařkl Zelenského, že obětoval životy svých vojáků. Bývalého ministra vyplísnila Vymětalíková i Horáček

 
Miroslav Kalousek si pořádně zavařil. Na Twitteru se totiž pustil do Volodymyra Zelenského za to, že prý odmítá vyslat pomoc obráncům Azovstalu, které obklíčila ruská armáda. Podle bývalého politika ukrajinský prezident "miluje přívlastky, medaile a pomníky", tudíž se neštítí hrdinné vojáky obětovat. Kalouskův názor se však setkal s tvrdou kritikou, kterou ho zasypali jak běžní lidé, tak známé osobnosti, v čele s někdejším kandidátem na prezidenta Michalem Horáčkem nebo novinářkou Darinou Vymětalíkovou. 
11.05.2022 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků) , Miroslav Kalousek (7837 článků) , Darina Vymětalíková (8 článků)

Zeman jmenoval na Hradě nové generály, ředitele BIS Koudelku podle očekávání opět vynechal

 
Prezident Miloš Zeman v neděli na Pražském hradě u příležitosti Dne vítězství jmenoval 19 generálů z řad armády, policie, hasičů, Vězeňské služby a tajných služeb. Do hodnosti generálporučíka povýšil ředitele Vojenského zpravodajství Jana Berouna a šéfa hasičů Vladimíra Vlčka. Generálmajory se stali první náměstek policejního prezidenta Tomáš Lerch, ředitel Vězeňské služby Simon Michalidis a zástupce ředitele Vojenského zpravodajství Radek Horáček. Další muži získali hodnost brigádního generála. Návrhu vlády jmenovat generálem ředitele Bezpečnostní informační služby (BIS) Michala Koudelku hlava státu opět nevyhověla.
08.05.2022 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Vlček (25 článků) , Miloš Zeman (28025 článků) , Michal Horáček (853 článků) , Tomáš Beroun (8 článků) , Tomáš Vlček (8 článků)

Poslední Putinova přehlídka. Po Stehlíkové začal věštit i textař Horáček

 
Psychiatrička Džamila Stehlíková v souvislosti s rusko-ukrajinským konfliktem prohlásila, že ruský prezident Vladimir Putin je zřejmě vážně nemocný a snaží se jen vydržet do 9. května. Nyní přichází s predikcí toho, co šéf Kremlu chystá na zítřejší Den vítězství, kdy se v Rusku ve velkém slaví konec druhé světové války, také spisovatel a textař Michal Horáček. Podle něho ruské straně „dojde dech“.
08.05.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5288 článků) , Michal Horáček (853 článků) , Džamila Stehlíková (197 článků)

Síla jen na papíře! udeřil Horáček na Rusko. Ale bojí se

 
Ruská armáda na velikonoční pondělí zahájila další fázi války proti Ukrajině. A neúspěšný prezidentský kandidát Michal Horáček bije na poplach. Německo! Francie! Itálie! Vzbuďte se!
19.04.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků)

Horáček bil Rusy, Žaloudík mu to rozbíjel. Nečekaná show v TV

 
O základně se rozhovory nevedou, ale téma už si žije svým životem. Takže se o něj musel zajímat i pořad Co Čech, to politik. S moderátorem Petrem Suchoněm jej přišli probrat senátor profesor Jan Žaloudík a bývalý prezidentský kandidát Michal Horáček. Probrali i lži a dezinformace a nebezpečí, vyplývající z písmene Z.
13.04.2022 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků) , Petr Čech (1225 článků) , Petr Václav (1044 článků) , Petr Čech (111 článků) , Václav Horáček (70 článků)

Horáček: Ne Ural. Evropa končí tam, kde začíná Rusko

 
Někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček se na svém facebookovém profilu zamyslel nad tím, jak na počátku nebyla žádná Evropa. A v té souvislosti hovoří také o tom, jak je třeba začít vnímat evropskou hranici.
20.03.2022 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků)

Rozleptávají nám úsilí! To si musíme vyřídit. Neúspěšný kandidát na prezidenta volil silná slova

 
Textař a publicista Michal Horáček má jasno, že by měl prezident Miloš Zeman abdikovat, protože „devět let poklonkoval Putinovu režimu“. Válka na Ukrajině je podle něj černobílá věc, kdy je Rusko jednoznačně zlem v tomto konfliktu. Česká společnost si prý musí „vyřídit“ svůj postoj k Rusku.
17.03.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků) , Miloš Zeman (28025 článků)

Že byl 17. listopad domluvený? Horáček se pobavil: Směšné. Těm lidem to nevysvětlíte

 
Česko si dnes připomíná dvaatřicet let od začátku sametové revoluce. Změna režimu přinesla lidem svobodu a ukončila vládu jedné strany. Spolu s listopadovými událostmi se však často objevují pochybnosti, a sice že předání moci bylo předem domluvené. Něco takového textař a pamětník tehdejších událostí Michal Horáček v pořadu Interview ČT24 důrazně odmítl. Zároveň nekritizoval jako mnozí rozdělenou českou společnost, je třeba si udržet právo smět říct ne, například očkování.
17.11.2021 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků)

Zemřel František Segrado, zpěvák z Valašska

 
Ve věku 66 let zemřel v sobotu po dlouhé nemoci zpěvák, herec a výtvarník František Segrado. Přestože se prosadil až v pozdějším věku, byl na hudební scéně vnímán jako výrazná osobnost. Čtyřicet let účinkoval v nejrůznějších skupinách, znám byl svou účastí v projektech Petra Hapky a Michala Horáčka.
25.07.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků) , František Segrado (16 článků)

Vyhasl život strážce plamene: Všestranného zpěváka Františka Segrada (†66) objevil Michal Horáček až po padesátce

 
Hudební svět opět pláče. V sobotu zemřel všestranný hudebník z Valašska, zpěvák a také výtvarník František Segrado (†66). Okolnosti jeho úmrtí zatím nejsou známé, na veřejnosti se objevil naposledy před dvěma lety.
25.07.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků) , František Segrado (16 článků)

Ve věku 66 let zemřel zpěvák Segrado, širší veřejnosti ho objevil Horáček

 
"Písnička je dobrý způsob, jak nářečí předat mladší generaci," říkal.
25.07.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hapka (274 článků) , Michal Horáček (853 článků)

Podcast: První má píseň se Hegerové nelíbila, zavzpomínal Michal Horáček

 
K uznávané zpěvačce Haně Hegerové (†89) přicházel textař, spisovatel a antropolog Michal Horáček v šedesátých letech s obří úctou. Jeho velkým snem bylo slyšet z jejích úst své texty a přání se mu v roce 1984 splnilo. Jenže první píseň, kterou Petr Hapka královně šansonu zahrál, se jí vůbec nelíbila. Co mu k textu řekla, jaká byla spolupráce se zesnulou zpěvačkou, o čem spolu naposledy mluvili, prozradil slavný textař v Blesk Podcast.
27.03.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hapka (274 článků) , Michal Horáček (853 článků) , Hana Hegerová (271 článků)

Smrt Hany Hegerové: Marta Kubišová prozradila tajemství úmrtí velké kamarádky

 
Česko se loučí s legendou šansonu Hanou Hegerovou (†89). Jak na ni vzpomínají slavní? Pro eXtra.cz se dojemně vyjádřil například Michal Horáček, ale i Marta Kubišová, která pravděpodobně zná příčinu skonu obdivované kolegyně.
23.03.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků) , Marta Kubišová (589 článků) , Hana Hegerová (271 článků)

Michal Horáček vzpomíná na Hanu Hegerovou (✝89): Odvážná žena a jedna z nejdůležitějších osobností mého života

 
Na zesnulou královnu šansonu Hanu Hegerovou  (✝89) zavzpomínal textař a podnikatel Michal Horáček (68). Zpěvačka ho nesmírně ovlivnila a v podstatě odstartovala jeho úspěšnou textařskou kariéru.
23.03.2021 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (853 článků) , Hana Hegerová (271 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »