Články k osobnosti

Michal Hašek

  poslanec, hejtman Jihomoravského kraje

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michal Hašek »
 

Z Ostravy zní volání po návratu Haška do čela ČSSD. Ten to zváží

 
Okresní konference ČSSD v Ostravě navrhla na předsedu strany jejího nedávného prvního místopředsedu Jiřího Zimolu, na prvního místopředsedu šéfa klubu senátorů Petra Víchu a na řadového místopředsedu bývalého jihomoravského hejtmana a někdejšího statutárního místopředsedu Michala Haška.
11.12.2018 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vícha (47 článků) , Michal Hašek (2362 článků)

Platforma Zachraňme ČSSD vyzývá k setrvání ve vládě

 
Platforma Zachraňme sociální demokracii, k jejímž iniciátorům patří bývalí místopředsedové strany Jiří Zimola a Michal Hašek, vyzvala vedení ČSSD k setrvání v koaliční vládě premiéra Andreje Babiše (ANO). Sociální demokracie podle platformy úspěšně v kabinetu prosazuje levicový program.
21.11.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15464 článků) , Michal Hašek (2362 článků)

FOTO Teď se vám Okamura hodí. Brutální výsměch Fialovi a spol. A navrch vymetený Kalousek

 
Sociální demokrat Michal Hašek se vysmál demokratickým opozičním stranám. Teď se vám Okamura hodí, vmetl Petru Fialovi (ODS) a spol. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl si ještě přisadil.
13.11.2018 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (276 článků) , Petr Fiala (1427 článků) , Michal Hašek (2362 článků) , Jaroslav Hašek (106 článků) , Jaroslav Hašek (106 článků) , Jaroslav Fiala (51 článků)

„Venkov počká, protože nechce u lizu pravici.“ Ozvaly se hlasy z ČSSD a KSČM. Důležité

 
Reportáž o únosu Babišova syna Andreje na Krym rozvířila názory na sociálních sítích i v mediálním prostředí. Svá stanoviska k tomu sdělili jihomoravský politik Michal Hašek (ČSSD), pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) a komunistický poslanec Jiří Dolejš (KSČM).
13.11.2018 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2362 článků) , Jiří Dolejš (481 článků) , Martin Hašek (97 článků)

„Útěk před zodpovědností,“ říká Chovanec o Zimolovi, který končí v čele ČSSD

 
Předsedu ČSSD Jana Hamáčka středeční rezignace prvního místopředsedy strany Jiřího Zimoly překvapila, nicméně jeho rozhodnutí respektuje. Věří, že jeho dosavadní zástupce bude jako řadový člen strany společně s vedením usilovat o jednotnou ČSSD. Zachoval se jako chlap, kterému nejde o funkce, ale o záchranu nejstarší demokratické strany v zemi, uvedl bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek, který se Zimolou patřil k iniciátorům platformy Zachraňme ČSSD kritizující vedení a směřování strany.
07.11.2018 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1198 článků) , Michal Hašek (2362 článků)

Kdo se „upíchl“ ve Sněmovně a za kolik? Asistentem jsou primátor Hřib i exposlanci

 
Za dva tisíce korun měsíčně a na minimální úvazek pracuje budoucí primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti) stále ještě ve Sněmovně. Svou „kariéru“ asistenta ukončí podle svého „šéfa“ Ondřeje Profanta až příští týden, kdy se má sejít poprvé nové pražské zastupitelstvo. Stejnou pozici jako Hřib - posty asistentů - zastávají ve Sněmovně mj. exhejtman Michal Hašek (ČSSD), řada exposlanců nebo třeba příbuzný slavného propagátora sportu Jiřího Gutha-Jarkovského.
07.11.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2362 článků) , Zdeněk Ondřej (32 článků)

Exhejtman Hašek se „zuby nehty“ drží diplomatického pasu. Přišel tvrdý krok

 
Michal Hašek (ČSSD) není jihomoravským hejtmanem už od roku 2016. Z tohoto titulu měl v minulosti nárok na diplomatický pas. A zřejmě si na něj zvykl, protože přes opakované výzvy ministerstva zahraničí odmítá doklad s černým přebalem vrátit. Resortu už ale došla trpělivost a Haškovi pas zablokoval. Informují o tom pondělní Lidové noviny.
05.11.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2362 článků)

Hašek nevrátil, co mu nepatří, napsaly noviny. Exhejtman: Až půjdu kolem...

 
Exhejtman Michal Hašek podle Lidových novin nedbal opakovaných výzev ministerstva zahraničních věcí, aby odevzdal diplomatický pas. Hašek na článek ministerstva následně zareagoval na svém facebookovém profilu.
05.11.2018 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2362 článků)

Zachrání ČSSD Maláčová s Valachovou? Nebo Hašek? Souboj před jarním sjezdem začíná

 
I když sjezd vládních sociálních demokratů bude příští rok v březnu, už nyní se diskutuje o tom, kdo si troufne ČSSD pozvednout. Minimálně se prý hlásí tisícovky příznivců. Mezi nimi svůj návrat vyhlíží i zakladatel platformy Zachraňme ČSSD, která kritizuje současný stav sociální demokracie, bývalý místopředseda Michal Hašek. Ten nyní kandiduje na člena ústředního výkonného výboru strany, informoval server Novinky.cz.
02.11.2018 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2362 článků)

Hašek chce do širšího vedení ČSSD

 
Kritika vedení ČSSD se minula účinkem a platformě Zachraňme ČSSD prý pomohla, řekl Právu její člen a bývalý senátor Zdeněk Škromach. Hlásí se údajně tisícovky příznivců. Její zakladatel Michal Hašek kandiduje na člena ústředního výkonného výboru strany, který se bude volit na sjezdu v březnu.
02.11.2018 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (589 článků) , Michal Hašek (2362 článků)

Pozvednou ČSSD ženy? Maláčová i Valachová se tlačí do vedení. A návrat vyhlíží i Hašek

 
Sjezd vládních sociálních demokratů bude příští rok v březnu. A už teď se ale začíná mluvit o tom, kdo si troufne zalátat potápějící se loď. Do „kajuty“ ke kapitánovi by mohly nastoupit i dvě ženy. O místa ve vedení ČSSD by totiž mohly usilovat ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová i bývalá ministryně školství ve vládě Bohuslava Sobotky Kateřina Valachová. Rozhodující hlas chce mít navíc i někdejší místopředseda partaje Michal Hašek, který se hlásí k vnitrostranické platformě Zachraňme ČSSD!
02.11.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2362 článků) , Jan Bohuslav (59 článků)

Pane Takáči, já jsem už zvyklý, že Hašek je belzebub... Rozhovor bývalého hejtmana na ČT měl drsný průběh

 
Platforma Zachraňme ČSSD si o víkendu vyslechla ostrou kritiku jak předsednictva strany, tak i širšího ústředního výkonného výboru sociální demokracie. Podle některých straníků totiž právě ona může za špatný výsledek strany v posledních volbách. Znamená jednoznačná podpora předsedy Jana Hamáčka konec vnitřních hádek ČSSD? Zaniká platforma? Těmito otázkami potrápil moderátor Daniel Takáč ve středečním Interview na ČT24 spoluzakladatele platformy a bývalého vysokého stranického funkcionáře Michala Haška (ČSSD).
24.10.2018 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Takáč (46 článků) , Jan Hamáček (1198 článků) , Michal Hašek (2362 článků)

Jakub Patočka radí ČSSD, jak se zachránit. Se sbírkou mrtvol kolem Michala Haška se to prý rozhodně nepovede

 
Šéfredaktor Deníku Referendum Jakub Patočka, jenž v roce 2017 čelil pokusu o vyloučení ze strany, se zamýšlí nad tím, jak by bylo možné sociální demokracii odvést hrobníkovi z lopaty. V prvé řadě by prý měl z čela strany zmizet Jan Hamáček. Ale nesmí to zůstat jen u toho.
20.10.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1198 článků) , Michal Hašek (2362 článků)

Rozpusťte se, vyzve vedení ČSSD Zimolovu platformu. Ten stranu žádá o důvěru

 
Místopředseda ČSSD Jiří Zimola, který čelí kritice svých kolegů za to, že údajně podrývá jednotu strany, požádal v sobotu na jednání širšího vedení strana o důvěru. Stejný krok má v plánu i předseda strany Jan Hamáček. V partaji padají výzvy, aby Zimola ukončil fungování platformy Zachraňme ČSSD, kterou založil společně s bývalým jihomoravským hejtmanem Michalem Haškem.
20.10.2018 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1198 článků) , Michal Hašek (2362 článků)

Konec války růží. Všichni k pumpám, burcuje ČSSD Michal Hašek

 
Sociální demokraty čeká o víkendu další důležité jednání. V Hradci Králové zhodnotí hloubku propasti, do které se zřítili, a pokusí se najít ze své politické katastrofy cestu ven. Na scénu znovu vstupuje Michal Hašek a posílá svým spolustraníkům jasný vzkaz.
19.10.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2362 článků)

Čínsko-česká průmyslová zóna: konala se důležitá konference, na které jsme byli

 
REPORTÁŽ Ve středu 17. října se v prostorách hotelu Corinthia konala česko-čínská konference zaměřená na podporu a propagaci čínsko-české kooperační zóny ve městě Cangzhou. Konference se zúčastnili zástupci Cangzhou City, za Českou republiku hovořila náměstkyně primátorky Eva Kislingerová a bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek. Ten na konferenci vystoupil z pozice poradce prezidenta České republiky pro regionální rozvoj a šéfa legislativní rady ministerstva zemědělství.
17.10.2018 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2362 článků)

Předsedo Hamáčku, já už tě nevnímám. V ČSSD bublá vztek a nechuť, chystá se důležitá schůzka

 
Situace v ČSSD se vyhrocuje. Po debaklu v komunálních a senátních volbách se předseda strany Jan Hamáček pustil do analýzy situace a vyhodnotil, že se dopustil chyb v rámci komunikace dovnitř strany. Lituje, že s názorovými oponenty nejednal tvrději. Odchod z vlády ovšem nechystá, byla by to prý sebevražda. Kriticky se na adresu Hamáčka a jeho výroků o vnitrostranické opozici vyjádřil Michal Hašek, úspěšný komunální politik z ČSSD David Slepička, nebo také analytička Irena Ryšánková. Ozval se i Milan Chovanec. V dopise členům strany vyzývá k zásadní změně kurzu, dokud je čas.
15.10.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1198 článků) , Michal Hašek (2362 článků) , Milan Chovanec (1416 článků)

Ať jdou do p*dele! V ČSSD se to mydlí čím dál víc

 
Velmi zostra promluvil ke svým spolustraníkům poslanec ČSSD a starosta Náchoda Jan Birke. „Ať jdou všichni do pr*ele,“ zaznělo v rozhovoru s ním pro server Blesk.cz. Jihomoravský hejtman Michal Hašek pak pro iRozhlas.cz vzpomněl na expremiéra Bohuslava Sobotku.
09.10.2018 10:51 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9531 článků) , Michal Hašek (2362 článků) , Jan Birke (27 článků)

V ČSSD kvasí nespokojenost. Zeman podpořil platformu

 
Dva týdny před volbami se z ČSSD začala ozývat nespokojenost. Po kritice z plzeňské organizace se nesouhlas se směřováním strany začal ozývat i z platformy Zachraňme ČSSD, kterou založil bývalý hejtman Michal Hašek. Prezident republiky Miloš Zeman v dopise označil platformu za motor, který může ČSSD pomoci.
22.09.2018 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2362 článků) , Miloš Zeman (22288 článků)

Platforma vyzvala k mobilizaci voličů ČSSD, nabídla hlavní témata

 
Sociální demokracie by jako vládní strana měla na celostátní úrovni řešit problematiku chudoby či exekucí, v komunální politice sucho a dopravní infrastrukturu. Shodla se na tom v pátek v Jihlavě platforma Zachraňme ČSSD. Zároveň vyzvala voliče, aby v komunálních volbách posuzovali konkrétní práci kandidátů ČSSD na jednotlivých radnicích. Nenesou totiž odpovědnost za nynější tristní stav ČSSD a mohutný propad preferencí na celostátní úrovni, napsal ČTK bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek s odkazem na výstupy jihlavského setkání. Předseda strany Jan Hamáček vnímá závěry jako slib pomoci ČSSD v říjnových volbách.
22.09.2018 19:16 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1198 článků) , Michal Hašek (2362 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »