Články k osobnosti

Michal Hašek

  poslanec, hejtman Jihomoravského kraje

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michal Hašek »
 

Petříček nebude nadšen: V ČSSD sepsán ostrý dokument o Ukrajině

 
Exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek sdílel na svém facebookovém profilu interpelaci Jaroslava Foldyny (oba ČSSD) ve věci stanoviska Ministerstva zahraničních věcí k ukrajinskému zákonu o veteránech včetně banderovců. Interpelace míří na stůl Tomáše Petříčka, šéfa diplomacie (ČSSD).
14.01.2019 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2366 článků) , Jaroslav Hašek (107 článků) , Jaroslav Hašek (107 článků)

Hřbitov, Petříčku, hřbitov. Z ČSSD přišla ostrá reakce na ministra Petříčka, který mluvil o zaměření strany

 
Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) by na jarním sjezdu rád zamířil do vedení strany. A zde by se rád staral o to, aby se ČSSD s definitivní platností proměnila v moderní levicovou stranu západního střihu. Když se to dozvěděl někdejší jihomoravský hejtman a místopředseda ČSSD Michal Hašek, zděsil se. A nabídl zcela jinou vizi ČSSD.
10.01.2019 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2366 článků)

Už mi volalo několik kamarádů, jestli jim nepůjčím baťovských 99.999 korun. Michal Hašek má velkou připomínku k nápadu ČSSD

 
Sociální demokracie se zabývá otázkou, kde začíná lichva. Je to podle ní dvojnásobek běžných sazeb srovnatelných půjček. Nyní proto hledá způsob, jak takovou přemrštěnost regulovat a problém vyřešit. Navrhne tak, aby lichvou byly úroky, které dvojnásobek běžných sazeb srovnatelných půjček přesáhnou. „Dobrými úmysly bývá dlážděna cesta do pekel,“ varuje však před návrhem exhejtman Jihomoravského kraje a oficiální poradce prezidenta Miloše Zemana Michal Hašek (ČSSD).
05.01.2019 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2366 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Kalousek přispěchal s vyjádřením k důlnímu neštěstí. Jde o peníze

 
Exhejtman Jihomoravského kraje a oficiální poradce prezidenta Miloše Zemana Michal Hašek (ČSSD) se k obrovské tragedii vyadřál v komentáři na svém facebookovém účtu. Mrzí jej, že rodiny zahynulých i zraněných horníků čekaji tak smutné Vánoce. „Čest památce těch,kteří zahynuli při důlním neštěstí, brzké uzdravení zraněným,“ napal s tím, že žádné obecné fráze jim nepomohou, pouze konkrétní skutky. Se svou modlitbou ale přispěchal také šéf poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. A nejen s ní...
21.12.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6707 článků) , Michal Hašek (2366 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Z Ostravy zní volání po návratu Haška do čela ČSSD. Ten to zváží

 
Okresní konference ČSSD v Ostravě navrhla na předsedu strany jejího nedávného prvního místopředsedu Jiřího Zimolu, na prvního místopředsedu šéfa klubu senátorů Petra Víchu a na řadového místopředsedu bývalého jihomoravského hejtmana a někdejšího statutárního místopředsedu Michala Haška.
11.12.2018 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vícha (47 článků) , Michal Hašek (2366 článků)

Platforma Zachraňme ČSSD vyzývá k setrvání ve vládě

 
Platforma Zachraňme sociální demokracii, k jejímž iniciátorům patří bývalí místopředsedové strany Jiří Zimola a Michal Hašek, vyzvala vedení ČSSD k setrvání v koaliční vládě premiéra Andreje Babiše (ANO). Sociální demokracie podle platformy úspěšně v kabinetu prosazuje levicový program.
21.11.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Michal Hašek (2366 článků)

FOTO Teď se vám Okamura hodí. Brutální výsměch Fialovi a spol. A navrch vymetený Kalousek

 
Sociální demokrat Michal Hašek se vysmál demokratickým opozičním stranám. Teď se vám Okamura hodí, vmetl Petru Fialovi (ODS) a spol. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl si ještě přisadil.
13.11.2018 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (284 článků) , Petr Fiala (1436 článků) , Michal Hašek (2366 článků) , Jaroslav Hašek (107 článků) , Jaroslav Hašek (107 článků) , Jaroslav Fiala (52 článků)

„Venkov počká, protože nechce u lizu pravici.“ Ozvaly se hlasy z ČSSD a KSČM. Důležité

 
Reportáž o únosu Babišova syna Andreje na Krym rozvířila názory na sociálních sítích i v mediálním prostředí. Svá stanoviska k tomu sdělili jihomoravský politik Michal Hašek (ČSSD), pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) a komunistický poslanec Jiří Dolejš (KSČM).
13.11.2018 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2366 článků) , Jiří Dolejš (483 článků) , Martin Hašek (97 článků)

„Útěk před zodpovědností,“ říká Chovanec o Zimolovi, který končí v čele ČSSD

 
Předsedu ČSSD Jana Hamáčka středeční rezignace prvního místopředsedy strany Jiřího Zimoly překvapila, nicméně jeho rozhodnutí respektuje. Věří, že jeho dosavadní zástupce bude jako řadový člen strany společně s vedením usilovat o jednotnou ČSSD. Zachoval se jako chlap, kterému nejde o funkce, ale o záchranu nejstarší demokratické strany v zemi, uvedl bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek, který se Zimolou patřil k iniciátorům platformy Zachraňme ČSSD kritizující vedení a směřování strany.
07.11.2018 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1261 článků) , Michal Hašek (2366 článků)

Kdo se „upíchl“ ve Sněmovně a za kolik? Asistentem jsou primátor Hřib i exposlanci

 
Za dva tisíce korun měsíčně a na minimální úvazek pracuje budoucí primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti) stále ještě ve Sněmovně. Svou „kariéru“ asistenta ukončí podle svého „šéfa“ Ondřeje Profanta až příští týden, kdy se má sejít poprvé nové pražské zastupitelstvo. Stejnou pozici jako Hřib - posty asistentů - zastávají ve Sněmovně mj. exhejtman Michal Hašek (ČSSD), řada exposlanců nebo třeba příbuzný slavného propagátora sportu Jiřího Gutha-Jarkovského.
07.11.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2366 článků) , Zdeněk Ondřej (32 článků)

Exhejtman Hašek se „zuby nehty“ drží diplomatického pasu. Přišel tvrdý krok

 
Michal Hašek (ČSSD) není jihomoravským hejtmanem už od roku 2016. Z tohoto titulu měl v minulosti nárok na diplomatický pas. A zřejmě si na něj zvykl, protože přes opakované výzvy ministerstva zahraničí odmítá doklad s černým přebalem vrátit. Resortu už ale došla trpělivost a Haškovi pas zablokoval. Informují o tom pondělní Lidové noviny.
05.11.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2366 článků)

Hašek nevrátil, co mu nepatří, napsaly noviny. Exhejtman: Až půjdu kolem...

 
Exhejtman Michal Hašek podle Lidových novin nedbal opakovaných výzev ministerstva zahraničních věcí, aby odevzdal diplomatický pas. Hašek na článek ministerstva následně zareagoval na svém facebookovém profilu.
05.11.2018 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2366 článků)

Zachrání ČSSD Maláčová s Valachovou? Nebo Hašek? Souboj před jarním sjezdem začíná

 
I když sjezd vládních sociálních demokratů bude příští rok v březnu, už nyní se diskutuje o tom, kdo si troufne ČSSD pozvednout. Minimálně se prý hlásí tisícovky příznivců. Mezi nimi svůj návrat vyhlíží i zakladatel platformy Zachraňme ČSSD, která kritizuje současný stav sociální demokracie, bývalý místopředseda Michal Hašek. Ten nyní kandiduje na člena ústředního výkonného výboru strany, informoval server Novinky.cz.
02.11.2018 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2366 článků)

Hašek chce do širšího vedení ČSSD

 
Kritika vedení ČSSD se minula účinkem a platformě Zachraňme ČSSD prý pomohla, řekl Právu její člen a bývalý senátor Zdeněk Škromach. Hlásí se údajně tisícovky příznivců. Její zakladatel Michal Hašek kandiduje na člena ústředního výkonného výboru strany, který se bude volit na sjezdu v březnu.
02.11.2018 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (592 článků) , Michal Hašek (2366 článků)

Pozvednou ČSSD ženy? Maláčová i Valachová se tlačí do vedení. A návrat vyhlíží i Hašek

 
Sjezd vládních sociálních demokratů bude příští rok v březnu. A už teď se ale začíná mluvit o tom, kdo si troufne zalátat potápějící se loď. Do „kajuty“ ke kapitánovi by mohly nastoupit i dvě ženy. O místa ve vedení ČSSD by totiž mohly usilovat ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová i bývalá ministryně školství ve vládě Bohuslava Sobotky Kateřina Valachová. Rozhodující hlas chce mít navíc i někdejší místopředseda partaje Michal Hašek, který se hlásí k vnitrostranické platformě Zachraňme ČSSD!
02.11.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2366 článků) , Jan Bohuslav (60 článků)

Pane Takáči, já jsem už zvyklý, že Hašek je belzebub... Rozhovor bývalého hejtmana na ČT měl drsný průběh

 
Platforma Zachraňme ČSSD si o víkendu vyslechla ostrou kritiku jak předsednictva strany, tak i širšího ústředního výkonného výboru sociální demokracie. Podle některých straníků totiž právě ona může za špatný výsledek strany v posledních volbách. Znamená jednoznačná podpora předsedy Jana Hamáčka konec vnitřních hádek ČSSD? Zaniká platforma? Těmito otázkami potrápil moderátor Daniel Takáč ve středečním Interview na ČT24 spoluzakladatele platformy a bývalého vysokého stranického funkcionáře Michala Haška (ČSSD).
24.10.2018 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Takáč (50 článků) , Jan Hamáček (1261 článků) , Michal Hašek (2366 článků)

Jakub Patočka radí ČSSD, jak se zachránit. Se sbírkou mrtvol kolem Michala Haška se to prý rozhodně nepovede

 
Šéfredaktor Deníku Referendum Jakub Patočka, jenž v roce 2017 čelil pokusu o vyloučení ze strany, se zamýšlí nad tím, jak by bylo možné sociální demokracii odvést hrobníkovi z lopaty. V prvé řadě by prý měl z čela strany zmizet Jan Hamáček. Ale nesmí to zůstat jen u toho.
20.10.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1261 článků) , Michal Hašek (2366 článků)

Rozpusťte se, vyzve vedení ČSSD Zimolovu platformu. Ten stranu žádá o důvěru

 
Místopředseda ČSSD Jiří Zimola, který čelí kritice svých kolegů za to, že údajně podrývá jednotu strany, požádal v sobotu na jednání širšího vedení strana o důvěru. Stejný krok má v plánu i předseda strany Jan Hamáček. V partaji padají výzvy, aby Zimola ukončil fungování platformy Zachraňme ČSSD, kterou založil společně s bývalým jihomoravským hejtmanem Michalem Haškem.
20.10.2018 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1261 článků) , Michal Hašek (2366 článků)

Konec války růží. Všichni k pumpám, burcuje ČSSD Michal Hašek

 
Sociální demokraty čeká o víkendu další důležité jednání. V Hradci Králové zhodnotí hloubku propasti, do které se zřítili, a pokusí se najít ze své politické katastrofy cestu ven. Na scénu znovu vstupuje Michal Hašek a posílá svým spolustraníkům jasný vzkaz.
19.10.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2366 článků)

Čínsko-česká průmyslová zóna: konala se důležitá konference, na které jsme byli

 
REPORTÁŽ Ve středu 17. října se v prostorách hotelu Corinthia konala česko-čínská konference zaměřená na podporu a propagaci čínsko-české kooperační zóny ve městě Cangzhou. Konference se zúčastnili zástupci Cangzhou City, za Českou republiku hovořila náměstkyně primátorky Eva Kislingerová a bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek. Ten na konferenci vystoupil z pozice poradce prezidenta České republiky pro regionální rozvoj a šéfa legislativní rady ministerstva zemědělství.
17.10.2018 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2366 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »