Články k osobnosti

Michal Dalecký

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michal Dalecký »
 

Dalecký ze seriálu Dáma a Král o výchově dětí: Ať si dělají, co chtějí!

 
Proslavil ho internetový seriál Kancelář Blaník, dnes září každou neděli večer v kriminálce Dáma a Král. Tam Michal Dalecký (36) nehraje tajemného drsňáka, ale spíš legračního popletu. A jaký je ve skutečnosti? Herec sám přiznává, že ani v reálu mezi dominantní chlapíky rozhodně nepatří.
17.11.2019 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dalecký (3 články)

Herec Michal Dalecký: Mám rád příběhy komisaře Maigreta

 
Má za sebou už několik televizních rolí, ale popularitu mu přinesl až Žížala v politicko-satirickém seriálu Kancelář Blaník na Stream.cz. Svůj komediální talent poté využívá Michal Dalecký (36) i v detektivním seriálu Dáma a Král na Nově jako soukromé očko Milan. Tento vysoký nápadný zrzek, kterého scenáristé připsali už do loňské sezony, se jen tak něčeho nelekne. „Drzý a poťouchlý jako Milan nejsem, ale umím to dobře zahrát!” usmívá se. Trochu poťouchle.
17.11.2019 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dalecký (3 články)

Proč byli herci v pohádce Čertí brko orvaní

 
Pohádka režiséra Marka Najbrta Čertí brko vstupuje do kin 29. listopadu. Pro režiséra to znamenalo první vstup do tohoto žánru po dramatických snímcích, komediích nebo seriálech. Do hlavních rolí obsadil Marek Najbrt herce, s nimiž v minulosti pracoval, jako je Jan Budař, Judit Bárdos, Marek Daniel, Jana Plodková či Michal Dalecký. S Ondřejem Vetchým to naopak bylo první setkání.
12.11.2018 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (260 článků) , Jan Budař (80 článků) , Marek Daniel (92 článků) , Marek Najbrt (73 článků) , Jana Plodková (180 článků) , Judit Bárdos (21 článků) , Michal Dalecký (3 články)
« Předchozí 1 Další »