Články k osobnosti

Michal Chrenko

  zpěvák, účastník reality show slovenské hledá superstár

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michal Chrenko »
 

Omluva společnosti TISCALI MEDIA, a.s. adresovaná společnosti Mitrowicz, a.s. a panu Michalovi Bedřichovi

 
K článku "Novodobá česká šlechta: Bydlí na zámcích a nemá ráda veřejnost" zveřejněnému 20. 5. 2016 na webu zpravy.tiscali.cz jsme omylem přiřadili fotografii zámku Mitrowicz v Kolodějích nad Lužnicí a pana Michala Bedřicha s popiskem, z něhož vyplývalo, že pan Michal Bedřich spravuje zámek na fotografii pro pana Tomáše Chrenka, ačkoliv se článek týkal zámku v Kolodějích u Prahy a nikoliv zámku Mitrowicz v Kolodějích nad Lužnicí.
14.06.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Chrenko (9 článků)

Vyřazený Michal Chrenko z Hlasu: Do další pěvecké soutěže bych už nikdy nešel

 
Michal Chrenko (22) zazářil v třetí řadě Slovenské SuperStar. Do Hlasu se přihlásil jen proto, že se jednalo o jiný formát s jinou obsahovou strukturou. Přestože společně s Veronikou Vrublovou (16) v pondělí večer vypadli, svého působení v soutěži nelituje.
12.04.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Chrenko (9 článků) , Veronika Vrublová (29 článků)

Za neúspěch Vrublové může zánět hlasivek: Je pro mě vysvobozením, že jsem z Hlasu vypadla

 
Naděje na výhru 100 tisíc eur a nahrávací smlouvu se včera rozplynula pro Michala Chrenka a Veroniku Vrublovou.
10.04.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Chrenko (9 článků) , Veronika Vrublová (29 článků)

V Hlase skončila i druhá Divoká karta iDNES.cz Veronika Vrublová

 
První vyřazování v pěvecké soutěži se stalo osudným pro šestnáctiletou Veroniku Vrublovou z Havířova, která byla Divokou kartou Revue iDNES.cz a byla v týmu Pepy Vojtka. Druhým zpěvákem, který se musel se show rozloučit, byl dvaadvacetiletý Michal Chrenko z Vrábel, jehož koučem byl Rytmus. Další články k tématu: Nervózní zpěváci, zrádná technika i boty a plachá favoritka soutěže Tinu během přímého přenosu zradily boty, skončila v péči zdravotníků Přátelství v Hlasu je umělé, říká otevřeně kůň iDNES.cz Vrublová
10.04.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (624 článků) , Michal Chrenko (9 článků) , Veronika Vrublová (29 článků)

V Hlasu skončila i druhá Divoká karta iDNES.cz Veronika Vrublová

 
První vyřazování v pěvecké soutěži se stalo osudným pro šestnáctiletou Veroniku Vrublovou z Havířova, která byla Divokou kartou Revue iDNES.cz a byla v týmu Pepy Vojtka. Druhým zpěvákem, který se musel se show rozloučit byl dvaadvacetiletý Michal Chrenko, jehož koučem byl Rytmus. Další články k tématu: Nervózní zpěváci, zrádná technika i boty a plachá favoritka soutěže Tinu během přímého přenosu zradily boty, skončila v péči zdravotníků Přátelství v Hlasu je umělé, říká otevřeně kůň iDNES.cz Vrublová
10.04.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (624 článků) , Michal Chrenko (9 článků) , Veronika Vrublová (29 článků)

ROZHOVOR: Veronika a Michal vypadli z Hlasu jako první a teď litují výběru písní

 
První vyřazování je za námi. Z týmu Pepy Vojtka vypadla Veronika Vrúblová a Rytmus vyřadil Michala Chrenka. Oba v ON-LINE rozhovoru přiznali, že se jim líbí Ewa Farná. Michal by s ní rád nazpíval duet. Verča by si ráda zazpívala s Pepou Vojtkem.
09.04.2012 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (624 článků) , Michal Chrenko (9 článků)

Hlas ČeskoSlovenska opustila Veronika Vrúblová a Michal Chrenko

 
Po prvním kole opustili hudební reality show Hlas ČeskoSlovenska dva soutěžící. Jeden z týmu Pepy Vojtka a druhý od Rytmuse. Dál nyní pokračuje už jen 5 soutěžících v každém týmu.
09.04.2012 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (624 článků) , Michal Chrenko (9 článků)

Startovní panák se pro zpěvačku v Hlasu stal osudným

 
Jednadvacetiletá zpěvačka Simona Fehérová po svém výstupu v soutěži Hlas ČeskoSlovenska skončí. Přestože v Souboji s Michalem Chrenkem zazpívala skvěle, Rytmus problematickou "nezávisláčku" ve svém týmu už nechtěl. Další články k tématu: Problémy s alkoholem u svěřenců Rytmuse, on sám přitom nepije Porod v přímém přenosu nebude, těhotná Špidlová z Hlasu vypadla VIDEO: „Hvězdná pěchota“ s Karlem Gottem a Rytmusův rytmus Dara Rolins se vlnila v rytmu a Rytmus to schytal od Michala Davida
28.03.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5700 článků) , Dara Rolins (2523 článků) , Michal David (1476 článků) , Michal Chrenko (9 článků) , Karl Simon (180 článků)

Tomuhle fešákovi zemřel otec a matka chtěla spáchat sebevraždu. Usměje se na něj v Hlase konečně štěstí?

 
V neděli prožije v soutěži Hlas Česko Slovenska svých patnáct minut slávy zpěvák Michal Chrenko (22). Tento uhrančivý mladík na sebe upozornil již během třetí řady slovenské SuperStar a byl označen za nejvíce sexy finalistu, který se v této soutěži kdy objevil.
10.03.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Chrenko (9 článků)
« Předchozí 1 Další »