Články k osobnosti

Michal Černý

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michal Černý »
 

Jaroslav Michal: Černý leden – krvavé události v Baku byly začátkem konce Sovětského svazu

 
Konec komunistického režimu je u nás spjat se sametovou revolucí, a i ve většině střední a východní Evropy se přechod do demokracie ubíral poklidnou cestou. Jenže ne všude tomu tak bylo, a ne mnoho lidí si v našich končinách pamatuje na dramatické události, které na několika místech provázely konec sovětského panství.
19.01.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Černý (28 článků) , Michal Černý (11 článků) , Jaroslav Černý (28 článků) , Jaroslav Černý (28 článků)

Přítel Petry (†15) se oběsil ve vězení: Za mříže ho poslal její vrah Kisiov

 
Okrádal a brutálně napadal bezbranné ženy i své kamarády. Když za to měl ale přítel zavražděné Petry (†15) Patrik Černý (†22) pykat ve vězení, psychicky se zhroutil a spáchal ve věznici sebevraždu. Jeho smrt s vraždou dívky souvisí ještě jinak, za mříže ho totiž dostal její vrah Michal Kisiov.
04.02.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Černý (11 článků)

Neovlivnitelný jako Bůh, tvrdí Rath o Pacovském. Naštval ho totiž zamítnutím stížnosti

 
Stížnost Davida Ratha zavrhl v těchto dnech soudce Robert Pacovský. Rath totiž žádal opakování soudního jednání kvůli podjatosti ve věci bleskového angažmá soudcova strýce Michala Pacovského jako obhájce. Nelíbil se mu také zásah do svých práv kvůli postupu předsedy senátu, když se v soudní síni objevila koncipientka Rathova obhájce Adama Černého s fotografií společensky unaveného soudce. Informaci přinesl server Lidovky.cz.
19.08.2015 10:52 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4434 článků) , Michal Černý (11 článků)

Hospodářská komora volí šéfa: Černý kůň Štefl změří síly s exministrem Dlouhým

 
Prezident Hospodářské komory Petr Kužel se rozhodl potřetí se už o funkci na nadcházejícím volebním sněmu neucházet. Dva z trojice kandidátů mají s činností v HK velké zkušenosti, což platí jak pro viceprezidenta Zdeňka Somra, tak jihomoravského krajského šéfa Hospodářské komory Michala Štefla. Soupeřit s nimi bude polistopadový ministr Vladimír Dlouhý.
21.05.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (512 článků) , Vladimír Dlouhý (512 článků) , Michal Dlouhý (148 článků) , Michal Černý (11 článků)

Černý den pro sport: Ve vraku auta našli smrt tři hradečtí basketbalisté

 
Při úterní tragické dopravní nehodě na Jindřichohradecku zahynuli basketbalisté tamního ligového klubu Lions Michal Fröhde (23 let), Filip Sahan (21) a Roman Vach (20). V důsledku tragédie se odkládají dnešní zápasy NBL mezi Jindřichovým Hradcem a Kolínem a USK Praha se Svitavami. Ve sportovní hale v Jindřichově Hradci se místo zápasu uskuteční od 19:00 rozloučení s hráči.
15.01.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Filip Sahan (4 články) , Michal Černý (11 článků)

Kapela Charlie Straight ohlásila rozpad. Důvodem jsou problémy v komunikaci

 
Kapela Charlie Straight na svých webových stránkách oznámila, že se její členové rozhodli pro "pauzu na neurčito". Albert Černý, Jan Cienciala, Michal Šupák a Pavel Pilch, kteří spolu hrají od roku 2006, odehrají už jen tři nasmlouvané koncerty, poslední z nich 26. listopadu v brněnském klubu Fléda. Důvodem rozchodu jsou především problémy ve vzájemné komunikaci. 
21.10.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Albert Černý (23 článků) , Jan Cienciala (5 článků) , Michal Šupák (1 článek) , Pavel Pilch (2 články) , Pavel Černý (54 článků) , Michal Černý (11 článků) , Pavel Černý (54 článků)

Jak se vám víc líbí? Půvabná Gábina Gunčíková jako něžný andílek i temná sexy dračice

 
Finalistka ČeskoSlovenské SuperStar Gábina Gunčíková  (19) natáčela v odsvěceném kostele svatého Michala v Praze nový klip k rockovému singlu Černý anděl. V klipu, který se natáčel jedenáct hodin, se Gunčíková vyzpívává z nešťastné lásky.
24.09.2012 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Černý (11 článků)

Zoufalá majitelka: Takhle jsme vyhořeli! Nemáme pojištění!

 
Stačilo málo, a už se nikdy neprobudil! Michal z Brna v noci z neděle na pondělí klidně spal v ložnici ve svém bytě, když ve vedlejším pokoji vypukl ničivý požár. O tom, že v bytě hoří a že jeho život visí na vlásku, neměl ani ponětí. Černý dým naštěstí vzbudil souseda, který Michalovi i ostatním obyvatelům paneláku zachránil život. I tak má ale mladý muž a jeho partnerka Kateřina oči pro pláč. Byt byl zrekonstruovaný, ale nepojištěný!
31.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Černý (11 článků)

Bendová to s mladším milencem myslí vážně: I s dětmi vyrazili na první společnou dovolenou

 
To jsou věci! Herečka Alice Bendová  (38) to s mladším přítelem Michalem Topolem (27) myslí zřejmě opravdu vážně. Deník Blesk je totiž bok po boku přistihl na letišti, jak společně s hereččinými ratolestmi Aličkou a Vašíkem odlétají na první týdenní společnou dovolenou k Černému moři do Bulharska.
13.06.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Černý (11 článků)

Fantom sídliště Černý Most: Dostal za znásilnění tří žen jen 2,5 roku!

 
„Dej mi prachy, nebo mi ho vy***,“ to byla první slova, která ženy většinou slyšely po přepadení Michalem Jakoubkem (18).
14.03.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Černý (11 článků)

Bočanová a Mašlíková ukázaly nové chlapy

 
Herečka a moderátorka Mahulena Bočanová se ukázala s novým mužem. Na večírek vyrazila s Mužem roku 2001 Martinem Černým a jejich pohledy naznačovaly vše. Nového přítele představila také modelka Hana Mašlíková. Randí s teplickým fotbalistou Michalem Smejkalem.
02.12.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (749 článků) , Hana Mašlíková (404 článků) , Martin Černý (70 článků) , Michal Černý (11 článků) , Martin Michal (320 článků)
« Předchozí 1 Další »