Články k osobnosti

Michaela Nosková

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michaela Nosková »
 

Michaela Nosková v Modrém kódu: Stres z Rašilova!

 
Poprvé si zahrála v seriálu! Michaela Nosková (37) si střihla roli Vránové, matky od rodiny z okraje společnosti, ženy, která pro ostré slovo nejde daleko. Pusu si otevře především na Sašu Rašilova (47) alias MUDr. Michala Tomáška – a z toho měla zpěvačka pěkný stres...
21.06.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků) , Saša Rašilov (222 článků) , Michael Michael (1507 článků)

Muzikál se přestěhoval na okraj Prahy. Vojtko, Nosková, Machálková a další zpívali pro DEBRU

 
V Divadle v Horních Počernicích bylo po několikatýdenní karanténě konečně opět rušno. Celý den se zde střídala jedna muzikálová hvězda za druhou. Že by nová muzikálová scéna? Během dne jsme zahlédli např. Mariana Vojtka, Kateřinu Brožovou, Leonu Machálkovou, Michaelu Noskovou, Jakuba Hübnera či Natálii Grossovou.
16.06.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (472 článků) , Michaela Nosková (229 článků) , Kateřina Brožová (517 článků) , Jakub Hübner (5 článků) , Natálie Grossová (71 článků)

Míša Nosková spadla z koně: Loket měla jinde! Cítila se jako kaskadér

 
Měl to být pohodový víkend s vyjížďkou na koni, ale málem skončil tragicky. Zpěvačka Michaela Nosková (37) měla obrovské štěstí, že to po pádu z koně odnesl jen loket a ne páteř!
01.06.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

Míša Nosková se vážně zranila při pádu z koně! Četné pohmožděniny a zlomená ruka

 
Zpěvačka Michaela Nosková  (37) skončila po pádu z koně se zlomenou rukou. A jak sama říká, pád to byl tak děsivý, že je ráda, že to skončilo jen u ruky v sádře. "Kdybyste mi volali, nemám mobil. A proč? Ztratila jsem ho uprostřed luk. A proč mám ruku v sádře? Poprvé v životě jsem totiž spadla z koně," napsala svým přátelům zpěvačka.
01.06.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

Neučesaná, nenalíčená, protivná: Míša Nosková si zahrála v seriálu. Podívejte se na scénu, která ji nejvíc stresovala

 
Michaela Nosková  (37) přijala nabídku zahrát si v seriálu z lékařského prostředí. Její role ale není z ranku zdravotníků, ztvárnila nezodpovědnou matku a „případ pro sociálku“, ženu, která si v Modrém kódu bude otevírat pusu na Sašu Rašilova  (47) . A to prý byl docela oříšek. „Byla jsem z toho strašně nervózní,“ svěřila zpěvačka.
27.05.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků) , Saša Rašilov (222 článků)

Otevřely se posilovny a Míša Nosková je štěstím bez sebe: Zase může cvičit a její partner vydělávat

 
Muzikálová herečka a zpěvačka Michaela Nosková  (37) je vášnivou sportovkyní, takže několik týdnů bez fitka pro ni znamenalo hotové peklo. To se ovšem týkalo i jejího partnera Jindřicha, který jednu pražskou posilovnu provozuje. Když se kvůli nařízení vlády musela zavřít, přišel o výdělky a hrozily mu problémy kvůli výživnému.
19.05.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

20 centimetrů pryč a konečně nová barva: Michaela Nosková září v novém účesu. Do kadeřnictví nemusela

 
Odrosty a zničené konečky. To, že nemůže ke kadeřníkovi, vzhled zpěvačky Michaely Noskové  (37) nepěkně poznamenalo. Také si na to postěžovala s vlasy staženými do culíku, když zpívala na internetovém streamu z domácího prostředí.
04.05.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

Nosková poodhalila soukromí: V tomhle luxusu žije s dcerou

 
Michaela Nosková (36) udělala důležitý krok ve svém životě. Muzikálová herečka a zpěvačka se odstěhovala od rodičů a pronajala si byt ve Staré Boleslavi, kde si užívá holčičí jízdu s dcerou Eliškou.
12.04.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

Zpěvačka Míša Nosková chystá koncert pro seniory: Písničky na přání jim zazpívá přes internet

 
Zpěvačka Michaela Nosková  (37) se rozhodla potěšit obyvatele domů pro seniory online koncertem. "Je v nich uzavřena spousta lidí, kteří jsou již několik týdnů na rozdíl od nás všech odtrženi od světa a všech svých blízkých," vysvětluje.
20.03.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

Nosková chystala velkou slávu! Karanténa jí ale zkřížila plány

 
Zpěvačka Michaela Nosková (37) se rozhodla uspořádat benefiční koncert na podporu seniorů, kteří jsou kvůli pandemii koronaviru odříznuti od světa. Měla na něm vystoupit řada hvězd. Teď ale po dalším zpřísnění opatření Nosková musí odehrát koncert sama...
19.03.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

Takový kostým by jen tak někdo nosit nemohl. Kvůli téhle tíze musely Nosková s Nývltovou přitvrdit v posilovně

 
Zpěvačky Kamila Nývltová  (30) i Michaela Nosková  (37) musely přitvrdit v posilovně. V připravovaném muzikálu We Will Rock You totiž obléknou tak těžké kostýmy, že bez pořádné fyzičky by to odnesla minimálně záda. Takovou váhu neoblékaly nikdy předtím.
09.03.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků) , Kamila Nývltová (257 článků) , Will Will (18 článků) , Rock Rock (47 článků) , Will Will (17 článků)

Jak vypadá hnízdečko lásky Míši Noskové? Chtěla být na dosah příteli!

 
Česká muzikálová hvězda Michaela Nosková (37) se i s dcerou Eliškou (9) přestěhovala za Prahu do Staré Boleslavi, aby byla nablízku svému novému příteli Jindrovi.
10.02.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

Poznali byste je? Muzikáloví zpěváci Nývltová, Nosková a Kopečný rozdávali radost v těchto kostýmech

 
Radost nerozdávají jen na divadelních prknech. Kamila Nývltová  (30) , Michaela Nosková  (36) a Jan Kopečný  (30) se rozhodli překvapit děti jednoho pražského Klokánku. V převleku za Mikuláše, anděla a čertici jim nejen vyčinili, ale i rozdali dárky.
08.12.2019 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků) , Jan Kopečný (48 článků) , Kamila Nývltová (257 článků)

Tady luxus a drahé modely nečekejte: Míša Nosková se ukázala v plavkách na dovolené v Indii

 
Michaela Nosková  (36) má pro strach uděláno. Se svým pracovním a životním partnerem Jindřichem Čandou vyrazila totiž na výlet do Indie, který si rozhodla užít plnými doušky. Nejenže bez obav ze žaludečních potíží ochutnávala místní pochutiny, navíc se koupala v moři plném krokodýlů.
01.12.2019 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

Zpěvačka Michaela Nosková: Učím se mít se ráda a říkat ne

 
Zpěvačka a muzikálová herečka Michaela Nosková zkusila před dvěma lety štěstí v Londýně. Dařilo se jí tam, ale sama v cizím městě si časem uvědomila, že je jí nejlépe s blízkými doma. Vrátila se, vrhla se s novou energií do práce a pomalu začala přemýšlet o cestě k sólovému zpívaní. Nyní má plán.
17.11.2019 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

Míša Nosková dře na figuře jako kůň. Ploché břicho v bikinách na pláži ukázala ráda, zadek a stehna schovává

 
Zpěvačka Michaela Nosková  (36) dře v posilovně jako kůň, až se jí to někdy nevyplatí . Na její postavě je to vidět, jak předvedla na svojí poslední výpravě k moři. Ploché bříško vystavuje ráda, silnější stehna a větší, byť svalnatý zadek, se ale stále snaží zakrývat.
30.10.2019 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

Jeden prst proražený činkou, druhý zlomený! Nosková se vážně zranila v posilovně a takhle to dopadlo

 
Sportem k trvalé invaliditě. Toto rčení si zřejmě chtěla ověřit muzikálová zpěvačka Michaela Nosková  (36) . V posilovně si při cvičení poranila prsty levé ruky. Jeden prst má zlomený, druhý si "jen" zranila.
29.10.2019 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

Po rozchodu se cítím skvěle, přiznává zpěvačka Michaela Nosková

 
Na muže sice štěstí nemá, přesto zpěvačka Míša Nosková (35), která žije aktuálně „single život“, netruchlí. Konečně má prý totiž čas na sebe, na dceru i na svou kariéru, kterou se snaží rozjet i v Británii.
13.01.2019 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

Nosková koukala jak puk! Exmanžel Bábor v objetí hned několika žen

 
I když jejich manželství uzavřené na Srí Lance v Česku nikdy nenabylo platnosti, tak spolu jako manželé žili. Ale o prázdninách se Michaela Nosková (35) a Ondřej Bábor (27) definitivně rozešli. Setkání na jedné akci na sebe nenechalo dlouho čekat a zpěvačka jen zírala, co její ex před jejíma očima dokáže.
14.12.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)

Nosková vystavila na pláži v Dubaji svůj zadek! Cvičením se jí nezmenšuje, ale začíná ho mít ráda. Anorexie je prý minulostí

 
Zpěvačka Michaela Nosková  (35) vyrazila za teplem. Na čtyři dny se odletěla ohřát do Dubaje. A zaplatila za to pořádně tučnou sumičku. Především proto, že si letenku musela kupovat hned dvakrát. „Zapomněla jsem na jedno představení a bohužel moje alternace nemohla zaskočit. Takže jsem letenku hodila do koše, koupila si novou a letěla jsem o dva dny později než kamarádka, která už na mě v hotelu čekala,“ řekla Super.cz Nosková. Zpěvačka na pláži vystavila svůj zadeček, na kterém tvrdě maká v posilovně. Sama ví, že to není pozadí modelky Victoria´s Secret, ale je to její maximum. „V posilovně jsem každý den, denně běhám, mám minimum tuku v těle a zadek je pořád stejně velkej. Rozdíl je v tom, že ho začínám mít celkem ráda,“ dodala Nosková, která před lety bojovala s anorexií, ale to už je dávno za ní. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
02.11.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (229 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »