Články k osobnosti

Michaela Maurerová

  herečka, moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michaela Maurerová »
 

VIDEO: Poznali byste ji? Tohle je pihatá herečka Michaela Maurerová

 
Michaela Maurerová nafotila sérii fotografií, na nichž je k nepoznání, což prý byl záměr. Snímky jsou nyní vystaveny v pražské galerii Louvre, výtěžek z jejich prodeje půjde na konto nadace DebRA, která pomáhá lidem bojujícím s nemocí motýlích křídel. Další články k tématu: Michaela Maurerová si na zámku ve Zbirohu vzala otce svých dětí Maurerová ve Varech: Večer svlékám kůži matky a oblékám kůži ženy Vrásky mi dávají výraz, říká herečka Michaela Maurerová
30.10.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

Rozkošná dvojčátka? Tříleté děti Míši Maurerové chodí nejraději nahaté a v holinách

 
Herečka Michaela Maurerová samozřejmě miluje svá tříletá dvojčata Madlu a Pepíka. "Někdy bych je ale zabila," přiznala Super.cz herečka, kterou nejvíc dostává, že její děti už v tak nízkém věku mají na všechno svůj vlastní názor. A tak třeba oblékání není vůbec jednoduché.
16.09.2012 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

Pihovatá Míša Maurerová odložila své jméno. Vysvětlila proč

 
Půvabná herečka Michaela Maurerová jako jedna z mála žen ze šoubyznysu po svatbě zcela odložila své jméno. A to i když není její muž nijak známý, zatímco ona si vybudovala kariéru. "Manžel je Kožíšek, děti jsou Kožíšci, takže teď jsme Kožíšci už úplně celá rodina," řekla Super.cz herečka, kterou nejvíce proslavila role kadeřnice v seriálu Ulice a po mateřské se začala objevovat v Cestách domů.
15.08.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

Digi z Ulice se vdala

 
Herečka Michaela Maurerová (32), kterou lide znají jako kadeřnici Digi ze seriálu Ulice, se vdávala. O víkendu si řekla „Ano“ s partnerem Milanem Kožíškem (41), se kterým má dvojčata Madlenku a Pepička.  
29.06.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

Míša Maurerová alias Digi z Ulice: Ukázala prstýnky! Partnera stály těžké prachy...

 
Právě týden je herečka Michaela Maurerová (32) vdaná za Milana Kožíška (41), s nímž už má tříletá dvojčata Madlenku a Josífka. Na svatbu si pihatá herečka musela počkat dlouhých 10 let. Trpělivost v tomto případě ovšem nepřinesla růže, ale luxusní zásnubní prsten s briliantem za sto padesát tisíc korun!
23.06.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

Šlégrová: Nabídl mi méně než Rathovi, na takový rozvod nepřistoupím

 
Bývalý hokejista a poslanec Jiří Šlégr, který žije s miss Lucií Královou, stále není rozvedený. Manželka Kateřina totiž nechce dopustit, aby vyšel nevěrnému muži rozvod lacino. Pět milionů a dům jí připadá málo za dvacet čtyři let vztahu. Další články k tématu: Filmové Vary boří stud: Čvančarovou doprovází Čadek, Královou Šlégr Šlégr kandiduje do Senátu. Pokud uspěje, poslancem se stane Petr Benda Soud už dostal na třicet záruk za propuštění Davida Ratha z vazby Šlégrovy ženy se setkaly: bývalá zůstala, současná odešla Šlégr potvrdil rozvod, Šlégrová přiznala mladého milence
17.06.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků) , Jiří Šlégr (408 článků) , Petr Benda (184 článků) , David Rath (4481 článků) , Lucie Králová (302 článků) , Jiří Šlégr (409 článků)

Míša Maurerová alias Digi z Ulice se vdala na zámku Zbiroh

 
Bývalá hvězda seriálu TV Nova Ulice, Michaela Maurerová (33) alias Digi, se vdala. V sobotu si vzala podnikatele Milana Kožíška, se kterým má dvě děti. Svatbu měli na zámku Zbiroh.
16.06.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

Michaela Maurerová si na zámku ve Zbirohu vzala otce svých dětí

 
Herečka a moderátorka Michaela Maurerová se v sobotu provdala za podnikatele Milana Kožíška, s nímž žije přes deset let a má s ním dvě děti. Obřad se konal v altánu u zbirožského zámku. Další články k tématu: Maurerová ve Varech: Večer svlékám kůži matky a oblékám kůži ženy Maurerová se odvázala, při dražbě nenápadně svlékala tanečníky Maurerová nakupuje v obchodě pro psy dětské kšíry NA SKOK: Jděte do toho, říká o umělém oplodnění herečka Maurerová Maurerová ukázala dvojčata, Hůlová přiznala, že o ně přišla Maurerová z Ulice je dva měsíce po porodu štíhlá jako proutek ANKETA: Víkend byl stvořený pro svatby, které nevěstě to nejvíc sluší?
16.06.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

Dvě hvězdné veselky: Michaela Maurerová a Jitka Válková pod čepec!

 
Česko zažije co nevidět dvě svatby známých osobností. Herečka Míša Maurerová (32) si v létě vezme svého partnera Milana Kožíška (41), s nímž má tři a půl roku stará dvojčata Madlenku a Pepíčka.
08.04.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků) , Jitka Válková (530 článků)

Tahle rozkošná pihovatá seriálová hvězda se bude vdávat: Víme, komu řekne v létě své ano

 
Populární herečka Michaela Maurerová, známá ze seriálu Ulice, bude v létě pod čepcem. Své "Ano" řekne dlouholetému partnerovi Michalu Kožíškovi, se kterým má dvojčátka Josefa a Magdalenu a na hromádce žijí již deset let.
04.04.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

Digi z "Ulice" chystá svatbu: V létě se stanu paní Kožíškovou, už trénuju podpis

 
ROZHOVOR: Mají tři a půl roku stará dvojčata a za sebou devět společných let života. Ale až letos v létě řekne drobná herečka Míša Maurerová (32) definitivní "ano" svému partnerovi Milanovi Kožíškovi (41). A protože se jí po mateřské ještě nenaskytla žádná zajímavá herecká příležitost, vrhla se zatím na módu.
04.04.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

Maurerová v šoku: Chůva z Filipín jí dvakrát ztratila dvojčata

 
Herečka Michaela Maurerová je další známou tváří, která využívá pro své děti filipínskou chůvu. Tu má například Karel Gott  (72) s manželkou Ivanou a nemůžou si to vynachválit. Už proto, že chůva z Filipín je k dispozici 24 hodin denně, žije s nimi na Bertramce a na jejich holčičky mluví výhradně anglicky.
10.03.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5018 článků) , Michaela Maurerová (171 článků)

Michaela Maurerová: Díky umělému oplodnění jsem šťastná máma

 
Ještě před pár lety zářila v televizním seriálu Ulice jako kadeřnice Digi, dnes je to máma na plný úvazek. Aby měla svá dvojčata Pepíčka a Madlenku (2 a ¾ roku) musela hodně obětovat, ale je za to ráda.
16.11.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

Míša Maurerová: Ve 32 letech poprvé modelkou!

 
Herečka a máma dvou dětí Michaela Maurerová (32) se po mateřské vrátila nejen před kameru, ale poprvé se postavila i před fotoaparát coby modelka.
11.11.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

Modelkou ve třiceti a po dvou dětech: Herečka Maurerová jako lolitka i osudová žena

 
Maminka tříletých dvojčat Pepíčka a Magdalénky, herečka Michaela Maurerová má tak skvělou figuru, že si ji svoji tvář vybrala mladá módní návrhářka Veronika Benešová. Míša si poprvé v životě zahrála na modelku a na fotkách vypadá výborně.
08.11.2011 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků) , Veronika Benešová (6 článků)

MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot

 
Světlanu Nálepkovou v plédu a špičatých lodičkách nezachránila ani její zlatá hříva. S pánským stylem příliš neuspěla ani Ester Janečková. Michaela Maurerová ale zabodovala na plné čáře.
25.10.2011 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Nálepková (206 článků) , Michaela Maurerová (171 článků) , Ester Janečková (216 článků)

»Digi« z Ulice, herečka Maurerová: Se Zuzkou Dřízhalovou si nás lidé pletli!

 
Herečka Michaela Maurerová (31) je na rozhovory skoupá, o soukromí se téměř nebaví. Deníku Aha! se přesto podařilo bývalou hvězdu seriálu Ulice vyzpovídat – promluvila i o zesnulé kamarádce Zuzaně Dřízhalové (†36).
01.10.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Dřízhalová (85 článků) , Michaela Maurerová (171 článků)

Nejsvůdnější máma dvojčat? Koukejte, jak Míša Maurerová ukázala tělíčko v kalhotkách a podprsence

 
Herečka Michaela Maurerová je i po narození dvojčat tak štíhlá, že se hned na začátku svého natáčení seriálu Cesty domů, mohla svléknout do spodního prádla. Super.cz získal fotografie z natáčení. To, že má po porodu, na její postavě není vůbec znát.
16.08.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

Vyhublá Maurerová: Svá dvojčata krmí, sebe ne

 
Herečka Michaela Maurerová (31) se netají tím, že jí dvouletá dvojčata Josef a Magdaléna dávají pořádně zabrat. Když děti chtějí jíst musí ruku k dílu přidat i její partner, zámožný podnikatel Milan Kožíšek. Jak to rodiče zvládají uvidíte ve videu.
09.07.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (171 článků)

Půvabná Míša Maurerová už má dost mateřské: Dvojčata vyměnila za tohoto krasavce

 
Herečku Michaelu Maurerovou (31) proslavil seriál Ulice, kde si zahrála kadeřnici Digi. Jako řada dalších herců ale dala Nově, kde seriál běží, vale. Odešla na mateřskou, narodila se jí dvojčata a do Ulice už se nevrátila. Zato se objevila v ateliéru v pražských Vysočanech, kde režisér Jiří Adamec natáčí Cesty domů.
29.06.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (225 článků) , Michaela Maurerová (171 článků)