Články k osobnosti

Michaela Horká

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michaela Horká »
 

Odvážná Michaela Dolinová: V průsvitné halence ukázala vnady

 
Horké letní počasí vyzývá k tomu, abychom na sobě nosili co nejméně oděvu. Je totiž pekelné vedro a čím méně, tím lépe. Toho se chytla i bývalá moderátorka počasí Michaela Dolinová (53) a v průsvitné halence ukázala podprsenku...
26.06.2017 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Dolinová (158 článků) , Michaela Horká (6 článků)

Tvoje tvář má známý hlas: Hvězda Hana Holišová „zdědila“ kluka po kolegyni a její nevlastní sestra je také herečka!

 
Málokdo tuší, že nevlastní sestrou hvězdy Ulice a soutěže Tvoje tvář má známý hlas Hany Holišové (35) je herečka Michaela Horká (29). Půvabná blondýnka Míša si zahrála jednu z hlavních rolí v seriálu Ošklivka Katka.
09.04.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Hana Holišová (123 článků) , Michaela Horká (6 článků) , Hana Horká (3 články)

Kolaps během představení: Hvězda Dětí ráje musela být víc jak hodinu v péči záchranky!

 
Pořádné nervy před koncem letošního roku zažili účinkující i diváci muzikálu Děti ráje. Herečka a zpěvačka Michaela Horká, která hraje hlavní roli Evy, zkolabovala. Těsně před svým vstupem na jeviště se v zákulisí zhroutila. Měla těžkou srdeční arytmii, do brněnského Bobycentra byla přivolána záchranka, která u ní v šatně byla více jak hodinu.
31.12.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Horká (6 článků) , Eva Horká (17 článků)

Tyhle blonďaté kočičky nahradily Noskovou v Dětech ráje: Jednou z nich je exmilenka Petra Muka

 
Zpěvačka Míša Nosková  (32) už nebude hlavní hvězdou jednoho z nejúspěšnějších českých muzikálů Děti ráje. Sagvan Tofi  (50) si za ni našel náhradu. A nutno dodat, že pořádně sexy. Hlavní roli Evy si místo Noskové zahrají dvě nové blondýnky a velké kočky - Michaela Horká a Petra Peterová  (29) .
19.08.2015 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (404 článků) , Sagvan Tofi (322 článků) , Michaela Horká (6 článků) , Michaela Nosková (232 článků) , Eva Horká (17 článků)

Půvabná brunetka z Ulice má sestru, která jí není vůbec podobná: Také hraje a zpívá. Znáte ji?

 
V seriálu Ulice už hraje rok, ale málokdo o ní ví něco víc. Brněnská herečka Hana Holišová je tak trochu introvertka a vytáhnout z ní třeba něco o její rodině, je dost oříšek. Zajímalo nás třeba to, jak vychází se svojí sestrou Michaelou Horkou, která se věnuje stejné profesi a vystupuje například v muzikálech v Divadle Broadway.
27.02.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Holišová (123 článků) , Michaela Horká (6 článků) , Hana Horká (3 články)

Femme fatale českého muzikálu: Blonďatá kráska útočí na titul nejkrásnější muzikálová herečka

 
Je ve stínu svých slavnějších kolegyň Kateřiny Brožové a Yvetty Blanarovičové. S těmito dámami se herečka a zpěvačka Michaela Horká alternuje v hlavní roli muzikálu Mata Hari. A málokdo tušil, že je mezi špionkami takováhle neuvěřitelná kočka.
04.01.2015 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (532 článků) , Yvetta Blanarovičová (337 článků) , Mata Hari (98 článků) , Michaela Horká (6 článků)
« Předchozí 1 Další »