Články k osobnosti

Michaela Tomešová

  herečka, zpěvačka, tanečnice

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michaela Tomešová »
 

Míša Tomešová otevřeně: Rozpovídala se o rakovině maminky i bráškovi na vozíku

 
Světem českého a slovenského showbyznysu otřásly zprávy o tragickém odchodu mladé pěvkyně Patricie Burdy Janečkové, které se stala osudnou zákeřná rakovina prsu, s níž statečně bojovala do posledních sil. Na někdejší vítězku soutěže Talentmania pro eXtra.cz zavzpomínala herečka Michaela Tomešová, jejíž maminka si rakovinou prsu v minulosti také prošla.
09.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků) , Patricia Janečková (37 článků)

Burešová a Tomešová jako dvojčata: Jedné se dostalo kritiky, druhé naopak vůbec

 
Někdy se stává, že si známé celebrity okopírují návrhy šatů, které vzbudily velký obdiv. Herečka Michaela Tomešová se ale rozhodla udělat pravý opak a vynesla na Czech Cabaret Show obdobné šaty, za jaké byla před nedávnem kritizována herečka a zpěvačka Eva Burešová. Jde tu o souboj odvahy, či mají pouze dámy stejný vkus a názory ostatních je nezajímají?
23.09.2023 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků) , Eva Burešová (805 článků)

Lela terčem výsměchu: Já si místo bójek budu muset vzít rukávky, vzkazuje Tomešová

 
Rozpoutaná válka Michaelou Tomešovou? Herečka se na svém instagramovém story vysmála Lele Ceterové, jelikož si obě zakoupily stejné plavky. Michaela však vyzdvihla, že nemůže mít bójky jako Lela a musí si vzít spíše křidélka do vody, která pak může, na rozdíl od ní, ale sundat. 
08.09.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků)

JCCR: Herečka Michaela Tomešová předává štafetu v projektu 6x5

 
Známá česká herečka Michaela Tomešová se dvěma syny jsou prvními účastníky projektu 6x5 na druhou z jižních Čech. Po pěti dnech strávených dokumentováním známých i méně známých míst nyní předávají pomyslnou štafetu dalším tvůrcům. Společný projekt Jihočeské centrály cestovního ruchu a destinační společnosti Českobudějovicko – Hlubocko má za cíl inspirovat tuzemské hosty k letošní letní či podzimní dovolené a propagovat jižní Čechy.
11.08.2023 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků)

Náladová Míša Tomešová: Doma máme Itálii, ale zaplať pánbůh za to, říká o hádkách s manželem

 
Manželé Michaela a Roman Tomešovi jsou společně se svými dvěma roztomilými synky jako reklama na štěstí. Známý herecký pár ale eXtra.cz prozradil, že má někdy období, kdy by si potřebovali jeden od druhého odpočinout. 
12.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tomeš (167 článků) , Michaela Tomešová (213 článků)

Náplavku obsadily celebrity: Dorazili nastávající rodiče Kůrka s Angie i sestry Grossovy

 
Pražská Náplavka se v pondělí zaplnila českými celebritami. Probíhalo tam slavnostní otevření nové aplikace Couplii, kam dorazila například herečka Michaela Tomešová s rodinkou, zpěvačka a herečka Natálie Grossová se sestrou Denisou, influencer Adam Kajumi či nastávající rodiče Josef Kůrka s Angie Mangombe. A mnohem víc. Na místě byla také redakce eXtra.cz.
30.05.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků) , Natálie Grossová (164 článků) , Adam Kajumi (37 článků)

Tomešová o manželovi: Musel se celý oholit, z koupelny vyšel po dvou hodinách úplně zpocený

 
Michaela Tomešová (31),  stejně jako každá žena, o sebe ráda pečuje. A i když to občas nestíhá, tak to na ní není vůbec znát. Ráda si v koupelně dopřeje pravidelnou rutinu a stejně tak její manžel Roman Tomeš (35). Herečka se v rozhovoru pro eXtra.cz svěřila, že partner v koupelně tráví stejně času jako ona. 
07.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků) , Roman Tomeš (167 článků)

Žhavé maminky na Srdcovém králi. Míša Tomešová ukázala kůži a svůdná kovbojka Martiníková

 
I mamky umí vypadat zatraceně svůdně! To ostatně dokázaly herečky obnoveného muzikálu Srdcový král. Marika Procházková, Michaela Tomešová, Genny Ciatti nebo třeba Markéta Martiníková se ukázaly na tiskové konferenci a všem to náramně slušelo. Ostatně se o tom můžete přesvědčit v galerii. 
12.04.2023 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Marika Procházková (23 článků) , Michaela Tomešová (213 článků) , Genny Ciatti (37 článků) , Markéta Martiníková (10 článků) , Markéta Procházková (94 článků) , Michaela Procházková (3 články)

Kamarádka Denisy Nesvačilové: Co řekla o jejím vztahu s Kolečkem a nevěře v manželství

 
Herečka Michaela Tomešová a její manžel, herec Roman Tomeš, tvoří jeden z nejzamilovanějších párů českého showbyznysu. Jako nejlepší kamarádka herečky Denisy Nesvačilové eXtra.cz prozradila, jaký má na celou kauzu kolem vztahu se ženatým scenáristou Petrem Kolečkem názor. 
08.04.2023 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků) , Roman Tomeš (167 článků) , Petr Kolečko (311 článků) , Denisa Nesvačilová (193 článků)

Matky na tahu: Rozjařená Krejčíková a veselá Tomešová nechaly doma své ratolesti, hlídali tatínkové

 
Slavné české matky ukázaly, že nejsou jen denně přikované u plotny nebo u svých dětí, ale umí to také pořádně rozjet. Aneta Krejčíková (31), Michaela Tomešová (31) a Michaela Sýkorová si po dlouhé době vyrazily do společnosti na premiéru filmu Volha. Své kočárky ale nechaly doma. Alkohol tekl proudem a o děti se zřejmě tento večer starali tatínkové. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která nafotila veselé fotky.
21.03.2023 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (323 článků) , Michaela Tomešová (213 článků)

Módní policie z minisérie Volha: Žhavá Krejčíková v pánském a Tomešová jako Šmoulinka

 
Kino Lucerna opět přilákalo herce, kteří se na premiéře seriálu Volha snažili vypadat co nejlépe. Ne všem se to ale podařilo. Například herečka Michaela Tomešová (31) dorazila v tyrkysovém overalu s balonovými rukávy, který nijak výrazně její postavě nelichotil a ve výsledku vypadala jako animovaná postavička Šmoulinky. Na další oděvy z premiéry se podívejte v galerii.
21.03.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků)

Hvězda ZOO Míša Tomešová si ve zpěvu nevěří. Trému zahání v muzikálech

 
Tereza Kostková zpovídala začátkem února 2023 v pořadu Blízká setkání sympatickou herečku Michaelu Tomešovou, kterou můžete znát ze seriálů ZOO, Sestřičky Modrý kód, Ulice aj. Míša také zpívá v muzikálech, ačkoli si prý ve zpěvu příliš nevěří.
25.02.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (996 článků) , Michaela Tomešová (213 článků)

Nemám rád fejkové fotky ve stylu máme super život, říká herec Roman Tomeš

 
Roman Tomeš (35) promluvil o práci, synech i manželce, herečce Michaele Tomešové. Herec a zpěvák se v rozhovoru pro iDNES.cz rozpovídal i o tom, jak ho nebaví falešná dokonalost, kterou někteří lidé prezentují na sociálních sítích. Popsal také, jak se snaží udržovat v kondici.
11.02.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků) , Roman Tomeš (167 článků)

Nikol Štíbrová cupuje Hanychovou: Obvinila ji ze lži a uvedla věci na pravou míru

 
Volby prezidenta České republiky nenechávají chladné ani české celebrity, které podporu svým favoritům vyjadřují prostřednictvím sociálních sítí. Na živý stream bývalé modelky Agáty Hanychové, která prohlásila, že si Danuše Nerudová kupuje influencery, aby jí dělali kampaň na Instagramu, zareagovaly herečky Nikol Leitgeb a Michaela Tomešová. 
10.01.2023 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3715 článků) , Michaela Tomešová (213 článků)

Manželovi nikdy nelžu. My herečky jsme emočně labilní, říká Míša Tomešová

 
Michaela Tomešová promluvila o tom, co je pro ni jako dvojnásobnou matku největší výzvou. Herečka v rozhovoru pro iDNES.cz také prozradila, proč svému manželovi, herci Romanovi Tomešovi nikdy nelže a svěřila se s tím, která kolegyně ze seriálu Zoo je jejím momentálním vzorem.
23.05.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků) , Roman Tomeš (167 článků)

Výměna manželek nám zachránila manželství, přiznává hvězda Zoo. Vídají se ještě s náhradní rodinou?

 
Ve VIP epizodě Výměně manželek se objevili Michaela Tomešová (31) s Romanem Tomešem (34). Roli paní domu si Míša vyměnila se čtyřnásobnou maminkou, samoživitelkou, se kterou si pár udržuje krásný vztah. Roman Tomeš redakci eXtra.cz prozradil, že jsou s náhradní manželkou a jejími dětmi stále v kontaktu. Také se svěřil o problémech, které s Míšou před Výměnou manželek měli a proč by do show už podruhé nešli.
21.05.2022 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků) , Roman Tomeš (167 článků)

Dnes slaví narozeniny Michaela Tomešová z Ulice

 
Je jaro roku 2012 a do Ulice vstupuje herečka Michaela Tomešová, která si v ní zahraje empatickou dívku Alžbětu Klimešovou, které nikdo neřekne jinak než Bětka. Herečka Tomešová (dříve Doubravová) už se v Ulici neobjevuje, ale víte, že 17. května oslaví své 31. narozeniny? Vzpomínáte na její dějovou linku v Ulici?
17.05.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků)

Jak vzpomínají na Výměnu manželek samoživitelka Michaela a herečka Míša Tomešová

 
VIP Výměna manželek je vždy více sledovaná, protože přináší unikátní možnost, jak nahlédnout do domácností populárních osobností. Tak to bylo i v této výměně a samotná Michaela, která se ocitla v herecké domácnosti, byla trochu šokovaná a samozřejmě zvědavá.
09.05.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků)

Výměna manželek: Herečka Míša Tomešová si zkusí roli samoživitelky. Zvládne starost o čtyři holčičky?

 
Fanoušky oblíbená reality show Výměna manželek opět čeká exkluzivní díl. Tentokrát si svou roli paní domu vymění herečka Michaela Tomešová (30) se čtyřnásobnou maminkou, samoživitelkou Míšou (32). Jak si drobná hvězda seriálu ZOO poradí se čtyřmi holčičkami a změní její "zástupkyně" názor na rodinný život?
02.05.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků)

Výměna manželek (21): V hlavní roli se předváděla herečka Míša Tomešová v roli zachránkyně samoživitelky se čtyřmi dětmi

 
Tentokrát produkce oslovila třicetiletou herečku a matku dvou dětí, Michaelu Tomešovou, která žije v Úvalech u Prahy. Výměna ale spíš připomínala medailon herečky, která musela světu ukázat, jak umí být velkorysá, když jde o pomoc sociálně slabším.
28.04.2022 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (213 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »