Články k osobnosti

Michaela Martin

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michaela Martin »
 

Dnes se měli brát Kuciak (†27) a jeho snoubenka Martina (†27): Rodina a přátelé na jejich počest uspořádali vzpomínkový koncert

 
Měl to být jejich velký den! V sobotu měli zpečetit svůj vztah Ján Kuciak (†27) a Martina Kušnírová (†27). Místo kostelních zvonů však v Gregorovcích na Slovensku zazní písně Jany Kirschner či Michaela Kocába. Rodina a přátelé na počest zavražděných snoubenců uspořádala vzpomínkový koncert.
05.05.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kirschner (113 článků) , Michael Kocáb (669 článků) , Michaela Martin (20 článků)

Nejtrapnější hvězdička showbyznysu? Michaela Ochotská tají milence opravdu komickým způsobem: FOTO UVNITŘ!

 
Všichni dávno vědí, že Michaela Ochotská (32) je už několik měsíců zadaná. Randí s fotbalistou Martinem Hálou (25), ale pořád dělá kolem svého nového vztahu takové tajnosti, že i děti na základní škole by se za ni styděly, spíše by se jí smály... Jenže Míša si pořád jede svoje.
18.12.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků) , Michaela Martin (20 článků)

3 + 1 nejvíc sexy fotek Michaely Ochotské: Tohle tělo teď patří kolouškovi Hálovi!

 
Michaela Ochotská (32) už několik měsíců randí s pohledným fotbalistou Martinem Hálou (25). A teď se pochlubila svými hodně sexy tvary, které v soukromí smí obdivovat jen její koloušek. Od doby, kdy spolu dovádějí pod peřinou, se bývalá moderátorka hodně změnila. Je usměvavá a snaží se na fotkách vypadat skutečně jako pořádná rajda...
24.11.2017 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků) , Michaela Martin (20 článků)

Foto uvnitř jako důkaz! Michaela Ochotská randí s mladou kopačkou Hálou!

 
Byly to doposud jen spekulace, teď už je to skoro jisté! Michaela Ochotská (32) randí s pohledným fotbalistou Martinem Hálou (25). Milence bývalé zprávařky prozradil jeho Instagram, kde publikoval snímek s Míšinou rukou. Z občasných kamarádských schůzek se tak zřejmě staly postelové hrátky a Míša po nešťastném rozpadu rodiny našla velkou a uhrančivou oporu...
22.11.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků) , Michaela Martin (20 článků)

Nic nevíte. Skáčete do řeči. Proč jste si mě zval? Martin Veselovský se docela zapotil, host mu dával čočku

 
Lži, polopravdy a konspirace. To podle majitele společnosti Liglass Trading CZ Michaela Smelíka nejvíc provází mediální informování o zakázce, kterou dostal od kyrgyzské vlády. Smelík to řekl v DVTV. Během půlhodinového rozhovoru se opakovaně pustil do Martina Veselovského. Pořád mi skáčete do řeči, nenecháte mě domluvit, proč jste si mě zval, bránil se kadenci otázek moderátora.
20.07.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Martin (20 článků)

Ztracená Míša bude případ jako Anička Janatková, obává se exšéf mordparty Markovič

 
Více než dva týdny je nezvěstná 12letá Michaela Patricia Muzikářová z Ústí nad Labem. Po tak dlouhé době se všichni začínají obávat nejhoršího. Šéf ústecké kriminálky Martin Charvát naznačil, že pokud se Míše něco stalo, její tělo najde policie až na jaře. V pondělí policisté v okolí Míšina bydliště tyčemi prohledávali hluboké závěje sněhu, nyní optimismu do případu nepřilil ani bývalý šéf pražské mordparty Jiří Markovič.
28.01.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Patricia Martin (2 články) , Michaela Martin (20 článků)

Aktivista Martin Uhlíř, poslanec Ondráček, Ivan David či Jiří Pospíšil. Jílková namíchala výbušnou směs, řeč bude o ochraně Zemana

 
Je nutné zavést trest za hanobení hlavy státu? Jde o výchovu občanů nebo potlačení svobody slova? A byl by rok vězení přiměřeným trestem za urážku prezidenta? Tyto a další otázky padnou v zítřejším vysílání pořadu Máte slovo České televize. Moderovat bude jako vždy Michaela Jílková.
30.11.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (438 článků) , Jiří Pospíšil (1873 článků) , Jiří Pospíšil (1873 článků) , Martin Zeman (296 článků) , Ivan Martin (74 článků) , Michael David (80 článků) , David Ondráček (81 článků) , Jiří David (105 článků) , Jiří Zeman (1123 článků) , David Martin (91 článků) , David Martin (11 článků) , David Martin (11 článků) , Michaela Martin (20 článků) , David Martin (11 článků) , Ivan Ivan (986 článků) , David Martin (9 článků)

Dvojčata Michaela a Martina porodila ve stejný den: Otci jsou dva bratři-hasiči

 
Kuriózní příběh se stal v posledních dnech v Havlíčkově Brodě. Dvojčata Michaela a Martina D. z Polné porodila ve stejný den. Otci dětí jsou navíc dva bratři-hasiči.
25.06.2016 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Martin (20 článků)

Dvojčata porodila současně! Jejich muži jsou bratři, švagři i strýčkové!

 
Jsou bratři, zároveň sami sobě švagry a teď se v jeden den stali Petr a Martin i otci a strýčky. Ojedinělým dvojporodem se pyšní havlíčkobrodská nemocnice. Na porodním oddělení tam ve stejný den porodily jejich ženy, sestry Michaela a Martina z Polné na Jihlavsku.
25.06.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Petr (75 článků) , Michaela Martin (20 článků)

Tiráci bez práce, letušky zavalené formuláři: Češi odmítají „drsnou“ směrnici EU

 
„Největší krize Evropské unie“ vyvolávající v členských zemích silné emoce. Tak alespoň nazývá novou směrnici o vysílání pracovníků česká europoslankyně Martina Dlabajová (ANO). I její kolega Luděk Niedermayer (TOP 09) nebo Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) si myslí, že část nové směrnice jde proti zásadě volného trhu. Nařizuje státům vysílajícím pracovníky do ciziny dávat stejné platy, jaké mají místní zaměstnanci. Podle poslanců to sníží konkurenceschopnost a v konečném důsledku i zaměstnanost.
03.06.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Šojdrová (110 článků) , Michaela Martin (20 článků)

Záhadná hatmatilka: Rodiče paterčat (3) si nevědí rady!

 
První česká paterčata pozítří oslaví třetí narozeniny! Pro Michaela, Alexe, Deniela, Martina a Terezku byl uplynulý rok plný pokroků.
31.05.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Alex Martin (5 článků) , Michaela Martin (20 článků)

Velká pardubická v otěžích ANO? Nový ředitel je člen Babišova hnutí

 
V období dvojích voleb převzalo hnutí ANO ministra financí Andeje Babiše otěže nad Velkou pardubickou. Nejen že se běží v Agrofert Parku, ale navíc se novým ředitelem Dostihového spolku, který je pořadatelem dostihu, stal člen ANO Martin Korba. Vystřídal jednoho z nejúspěšnějších šéfů dostihu Michaela Skalického. Podle Hospodářských novin se kritikům nelíbí hlavně fakt, že výsledek byl znám už týdny dopředu.
04.04.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Martin (20 článků)

Ústecký kraj: Zlatá kukla zůstává v Mostě

 
Vítěznou zlatou kuklu si ze stejnojmenné soutěže zručnosti ve svařování odnesl student pořádající Střední technické školy Most Martin Kocourek. V top desítce se pak umístili další tři domácí účastníci, na osmém místě i jediná dívka v soutěži Michaela Benešová.
23.03.2016 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Martin (20 článků)

Desítky let byla nakrátko, teď si nechává narůst dlouhé vlasy: Jak se vám v nich Valerie Zawadská líbí?

 
Svého kadeřníka si mnohé ženy předcházejí, výjimkou nejsou ani známé tváře, které mu dokonce přišly ozdobit stromeček. Není divu, když se dámy Michaela Dolinová  (51) , Veronika Jeníková nebo Valerie Zawadská  (57) u svého vlasového guru Martina odhodlaly k radikálním změnám.
23.12.2015 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Valerie Zawadská (20 článků) , Michaela Dolinová (149 článků) , Veronika Jeníková (63 článků) , Michaela Martin (20 článků)

Symfonický orchestr Českého rozhlasu zve na večer světových i českých muzikálů

 
Uspořádá ho v pondělí 23. listopadu ve Smetanově síni Obecního domu a společně s Českým rozhlasem Dvojkou tak připomene 25 let rozhlasového pořadu Muzikál expres. Sestava interpretů si rozhodně zaslouží Vaši pozornost. Zazpívají Bára Basiková, Dasha, Hana Fialová, Michaela Gemrotová, Katarína Hasprová, Martina Šnytová, Dagmar Zázvůrková, Lukáš Adam, Ondřej Bábor, Václav Noid Bárta, Jakub Hübner, Jan Kříž a Tomáš Savka, zahrají houslista Václav Hudeček, klavírista Jan Simon a dirigovat bude Libor Pešek.
12.11.2015 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Václav Hudeček (56 článků) , Tomáš Savka (59 článků) , Bára Basiková (585 článků) , Jan Kříž (89 článků) , Dagmar Zázvůrková (2 články) , Katarína Hasprová (15 článků) , Libor Pešek (21 článků) , Hana Fialová (17 článků) , Jakub Hübner (3 články) , Lukáš Adam (7 článků) , Václav Český (447 článků) , Václav Bárta (1144 článků) , Michael Simon (23 článků) , Václav Fiala (69 článků) , Michaela Martin (20 článků) , Simon Martin (1 článek) , Ondřej Hudeček (35 článků) , Václav Bára (11 článků) , Ondřej Bárta (9 článků)

Kumžákův Svatý Václav v premiéře

 
Světovou premiéru oratoria Svatý Václav uvádí ve středu Symfonický orchestr hl. města Prahy FOK jako příspěvek ke Dni české státnosti. Autor Martin Kumžák bude sám dirigovat, sóla zazpívají Michaela Šrůmová (Drahomíra), Dasha (Ludmila) a Jiří Brückler (sv. Václav).
23.09.2015 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Svatý Václav (32 článků) , Michaela Martin (20 článků)

Odvolaný náměstek financí Pros přechází na ministerstvo zahraničí

 
Bývalý náměstek ministra financí Martin Pros (ČSSD) se stane náměstkem na ministerstvu zahraničí, kde převezme vedení sekce informačních technologií. ČTK to dnes řekla mluvčí Černínského paláce Michaela Lagronová. V budoucnu by měl jako náměstek řídit ekonomicko-provozní záležitosti ministerstva.
19.06.2015 19:12 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Martin (20 článků)

Pořád ujišťují, jak uznávají svobodu, a pak z nich vypadne, že žena má půl mozku. Pekelná řež u Jílkové kvůli muslimům

 
Tři miliony zoufalých lidí bloudí světem a my řešíme, jestli jim podat pomocnou ruku. Touto řečnickou otázkou zahájila Michaela Jílková v pořadu Máte slovo debatu o imigraci. Zúčastnil se jí předseda ODS Petr Fiala, aktivista hnutí Islám v ČR nechceme Martin Konvička a pracující důchodce Petr Miffek na straně odpůrců. Za podporovatele pomoci mluvil europoslanec Stanislav Polčák a dva zástupci těchto skupin - předseda syřanské společnosti v ČR Hassan Charfo a student Robin Maialeh, poloviční Syřan.
30.01.2015 00:01 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1353 článků) , Michaela Jílková (438 článků) , Stanislav Polčák (251 článků) , Michaela Martin (20 článků)

Michaela hledá svého přítele: Nechal mi vzkaz, že to nemá cenu!

 
Klasická hádka! Tak popisuje Míša Hásková (21) chvíle před tím, než její přítel Martin Karásek (22) odešel z domova. Nechal ji ale vzkaz na videu. Prý ho to mrzí, ale už to pro něj nemá smysl. Už ho prý nikdo nenajde! Viděli jste ho? Pomozte ho najít! Martin navíc trpí středně těžkým astma a prášky u sebe nemá.
06.11.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Martin (20 článků)

Jen pro odvážné: Je jim dohromady 140 let, ale tři známé české herečky řádily se striptérem jako zamlada

 
Tomu se říká narozeninové překvapení. Když tři známé herečky Michaela Dolinová  (50) , Veronika Jeníková a Anife Vyskočilová  (40) kývly na nápad, že jim jejich kamarád Martin Žifčák, který se stará o jejich účesy, uspořádá narozeninovou oslavu, protože mají letos všechny kulatiny, netušily, co se bude dít.
25.10.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Dolinová (149 článků) , Veronika Jeníková (63 článků) , Tom Martin (19 článků) , Tom Martin (25 článků) , Michaela Martin (20 článků)
« Předchozí 1 Další »