Články k osobnosti

Michael Michael

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michael Michael »
 

Cyrilometodějské slavnosti završila na Velehradě slavnostní mše

 
Válečný konflikt na Ukrajině i pomoc České republiky uprchlíkům připomněl dnes v kázání na Velehradě kardinál Michael Czerny, podle kterého je tato „zločinná válka“ vedena proti svobodné Ukrajině i celému civilizovanému světu. Czerny byl hlavním kazatelem slavnostní mše, kterou dopoledne vyvrcholily tradiční cyrilometodějské slavnosti na Velehradě na Uherskohradišťsku.
05.07.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Móda z Moët party očima Anny Čmuchálkové: Kašáková ukázala vše, Dospivová zpytuje svědomí

 
Vedle hotelu Thermal se v sobotu 2. července uskutečnila každoroční Moët party. Té se samozřejmě zúčastnilo plno celebrit, například Helena Třeštíková (73), Jitka Schneiderová (49), Hana Vagnerová (39), Michael Kocáb (67), Andrea Verešová (42), Iva Pazderková (42) či Eliška Dospivová. Komu to na akci nejvíce slušelo? Na to se podívala naše módní redaktorka Anna Čmuchálková.
03.07.2022 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (764 článků) , Jitka Schneiderová (395 článků) , Andrea Verešová (1377 článků) , Hana Vagnerová (172 článků) , Iva Pazderková (421 článků) , Helena Třeštíková (166 článků) , Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

„Volil jsem ho, ale on lže.“ Novinář řekl o Bidenovi pravdu

 
Americký publicista a expert v oblasti PR Michael Shellenberger zkritizoval administrativu prezidenta USA Joea Bidena. Upozornil, že Bidena volil, ale cítí morální povinnost upozornit veřejnost na to, když Biden se svou administrativou lidem lže. Ve stejné době vychází průzkum agentury Ipsos, který ukazuje, že v Bidena má důvěru jen 36 procent Američanů. Už je na tom skoro stejně špatně jako jeho předchůdce Donald Trump.
27.06.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5855 článků) , Joe Biden (797 článků) , Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Senátor Canov, kterému poprvé v historii vypli mikrofon: Přišel Vystrčil... Strašně je rozzlobilo, když jsem mluvil o tom, že se mají plnit sliby

 
„Víte, že to ve společnosti bublá. Všichni starostové to poslouchají dennodenně na ulici, kdekoliv. Nám to samozřejmě vadí. Ten postup působí strašně laxně, jako by energie nebyly podstatný problém. A on to je podstatný problém. Zcela zásadní,“ vysvětluje senátor a starosta Chrastavy Michael Canov usnesení Starostů pro Liberecký kraj (jehož je místopředsedou), v němž vyzývají vládu, aby okamžitě začala řešit dopady cen energií na společnost. „Podle mě to podceňují. Zabouchnout si dveře tak, aby kvůli válce nejvíc trpěli domácí lidi – a v řadě věcí i zbytečně v té míře – to je špatně,“ myslí si.
17.06.2022 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Boj o Donbas: Ukrajinci brutálně přečíslení. Tam, kde je to důležité

 
Rusko utrpělo porážku, ale zdaleka není ze hry venku, upozorňují experti na bezpečnost Michael Kofman a Andrea Kendall-Taylorová. Což potvrzuje i Olexij Danilov, šéf Národní bezpečnostní rady Ukrajiny. Dle článku deníku Financial Times jsou totiž Ukrajinci v počtu dělostřelectva přečísleni dvacet ku jedné. A navíc, u západních zbraní je kamenem úrazu údržba. Mezi analytiky se řeší také protiofenziva v Severodoněcku, která má Rusům způsobit bojem ve městě velké ztráty. Ale zatím nejsou zprávy, že by Ukrajinci ztráceli méně než Rusové.
07.06.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Kvůli pár raketám se přece nemohou všichni stěhovat. „Co by měli říkat v Izraeli?“ ptá se docent Kroh

 
„Náročné, neefektivní, drahé!“ A pozdě! Vysokoškolský pedagog docent Michael Kroh setřel vládu za politiku vůči lidem ohroženým chudobou. Doporučuje poskytnout pomoc plošně. „Pokud by vláda ronila slzy nad ‚nespravedlností‘, pak ‚může superbohatým‘ zase vzít ony ‚nezasloužené‘ peníze tím, že je progresivně zdaní,“ říká jasně. V souvislosti s uprchlickou krizí přidává zajímavý příklad: „Musím ostře odsoudit počínání některých samospráv, které ukončují nájem soukromých školních zařízení se zdůvodněním, že budovy potřebují pro ubytování Ukrajinců.“ A co si myslí veřejnost o návrhu, ať si Češi najdou druhou práci? „Jejich reakce není možné doslovně citovat. Stejně pitomé je doporučení pirátského poslance….“
30.05.2022 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Příští týden na Netflixu: Strhující podívaná o cestování v čase, která dráždí mozek a dotkne se srdce

 
Skvělou volbou pro začátek měsíce června je australský sci-fi akční thriller Predestination (Paradox času) z roku 2014, který napsali a režirovali Michael a Peter Spierigovi. Ve filmu hraje Ethan Hawke, Sarah Snook a Noah Taylor.
29.05.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Ethan Hawke (41 článků) , Noah Taylor (2 články) , Peter Spierig (1 článek) , Sarah Snook (1 článek) , Michael Spierig (1 článek) , Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Vzít Rusku jaderné zbraně, navrhl Kocáb. Takto

 
Průzkumy voličských nálad naznačují, že v druhém kole prezidentské volby se utkají šéf hnutí ANO Andrej Babiš a generál ve výslužbě Petr Pavel. Oba před rokem 1989 vlastnili členskou legitimaci komunistické strany. Ale pokud se to stane, tak se jako třetí vzadu hlásí o slovo i hudebník Michael Kocáb. Ten promluvil mimo jiné o nemocných prasatech a o třech možných ukončeních ruského vpádu na Ukrajinu.
15.05.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (764 článků) , Andrej Babiš (24462 článků) , Petr Pavel (912 článků) , Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Kocáb pochválil vládu, že utnula Okamuru: Na Ukrajině řádí jako komanda SS, on do toho vráží klín

 
Ve čtvrtečním pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS byli hosty hudební skladatel a bývalý politik Michael Kocáb, herní vývojář Daniel Vávra a kandidát na prezidenta Ivo Mareš. Diskutovali o tématech rezonujících v české společnosti. Vyjádřili se k Aleši Michlovi, který je novým guvernérem České národní banky (ČNB), okomentovali vládní „děravý“ deštník proti drahotě i to, zda kabinet zvládá dobře uprchlickou krizi.
12.05.2022 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (764 článků) , Daniel Čech (92 článků) , Michael Michael (1804 článků) , Michael Daniel (7 článků) , Daniel Michel (1 článek) , Daniel Daniel (823 článků) , Daniel Daniel (823 článků) , Daniel Daniel (823 článků) , Daniel Daniel (465 článků) , Daniel Daniel (823 článků) , Daniel Daniel (823 článků) , Daniel Daniel (823 článků) , Daniel Daniel (823 článků) , Michael Michael (100 článků) , Daniel Daniel (93 článků)

Kocáb je rád, Putin mu dal za pravdu. EU, NATO, lidé konečně prozřeli, jásá

 
Dalším hostem Prostoru X moderátora Čestmíra Strakatého byl tentokrát zpěvák a politik Michael Kocáb. Dominantním tématem rozhovoru byla Ukrajina a postava ruského prezidenta Vladimira Putina, která byla rozebraná z několika úhlů pohledu. Podle Kocába Putinovi přeskočilo a je jedno, jestli je, nebo není opravdu šílený, jeho kroky, které ohrožují celou planetu, šílené jsou. Vyjádřil také svůj názor na možné užití jaderných zbraní, predikoval možné scénáře vývoje a pár slovy se zastavil u své možné kandidatury na prezidenta.
11.05.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4469 článků) , Michael Kocáb (764 článků) , Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Hollan z Žít Brno na Primě: Proruský bizár je potřeba odmítnout. Putin vlezl na Ukrajinu, žádný Soros a spiknutí

 
Je ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj částečně odpovědný za současný stav Ukrajiny, či nikoli? O to se před kamerami CNN Prima NEWS ve včerejším pořadu 360° ostře přeli někdejší velvyslanci Michael Žantovský a Petr Drulák. Dnes tato otázka rozpoutala vášně v pořadu Co Čech, to politik! mezi Jiřím Hynkem, předsedou Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky a Matějem Hollanem, bývalým zastupitelem Žít Brno.
10.05.2022 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1212 článků) , Petr Čech (98 článků) , Michael Petr (99 článků) , Michael Michael (1804 článků) , Petr Prima (64 článků) , Michael Michael (100 článků)

Nářez kolem Zelenského. V TV dusno, že to raději utnuli

 
Včera byl tématem číslo jedna projev ruského prezidenta Vladimira Putina. Na CNN Prima News jeho obsah i formu hodnotili ředitel knihovny Václava Havla Michael Žantovský a také diplomat a bývalý náměstek na Ministerstvu zahraničí Petr Drulák. Každý viděl v projevu něco jiného, Žantovský přiznání chyby, Drulák signál, že se nic výjimečného neděje. Debata však skončila potom, co se Drulák a Žantovský pohádali o to, zda za současnou Ukrajinu může prezident Zelenskyj.
10.05.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4469 článků) , Václav Havel (6281 článků) , Petr Václav (1003 článků) , Michael Petr (99 článků) , Michael Michael (1804 článků) , Petr Prima (64 článků) , Michael Michael (100 článků)

Spousta pitomců tu pořád podporuje Putina, nechápali Moravec s geografem Romancovem. Drábová vyprávěla o grázlovi a atomovce

 
Hosty druhé hodiny Otázek Václava Moravce byli předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB) Dana Drábová a politický geograf Michael Romancov. Debatovali, zda ruský prezident Vladimir Putin nakonec nařídí odpálit taktické jaderné zbraně. Drábová spekulovala, co by se mohlo dít, kdyby Putin opravdu byl velký „grázl“. A Romancov podotkl, že v Česku i na Slovensku žije stále mnoho „pitomců“, kteří Putina podporují.
08.05.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4469 článků) , Dana Drábová (154 článků) , Václav Moravec (701 článků) , Michael Michael (1804 článků) , Michael Dana (2 články) , Michael Michael (100 článků)

Pomalu. Ne jako při radaru. Vyslanec USA odhalil smlouvu a základnu

 
Michael Dodman, chargé d'affaires na americké ambasádě v Praze, který aktuálně řídí zastoupení USA v České republice, poskytl neobyčejně otevřený rozhovor serveru Seznam Zprávy. V něm promluvil o vojenské spolupráci obou zemí.
02.05.2022 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Útok Ruska a plyn jako zbraň. Michael Žantovský o tom psal již dávno. Nyní dodal...

 
Někdejší velvyslanec, diplomat Michael Žantovský ve své knize „Ochlazení“ předpověděl, že Rusko zaútočí na sousední stát a v návaznosti na přijaté sankce Evropské unie se rozhodne přerušit dodávky plynu do Evropy. Ke knize – a nejen k ní – se vrací v rozhovoru na serveru iDnes.cz.
30.04.2022 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Milost prezidentskému hajnému. Senát chystá velkou poradu právníků, co s tím

 
Senátor Michael Canov odpověděl na profilu serveru Parlamentní Listy k dotazu čtenáře týkajícího se abdikace a pravomocí prezidenta. „Příští týden bude mít Komise pro ústavu, jejímž jsem členem, velkou diskusi s řadou ústavních právníků o tom, zda lze považovat za hrubé porušení ústavy (opravňující ke zbavení funkce prezidenta) něco, co je formálně v pořádku, ale ve své podstatě naprosto v nepořádku. Osobně jsem k tomu spíše skeptický... ale po diskusi uvidím,“ poznamenal mimo jiné Canov.
27.04.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Rakušan slyšel: „Musíme jít na krev.“ Rýsuje se velký spor v pětikoalici

 
Ukrajinští uprchlíci, boj s dezinformacemi, webová doména Úřadu vlády „Braňme Ukrajinu, braňme Česko“ a rušení stavebních úřadů – to byla hlavní témata debaty ministra vnitra a předsedy Starostů a nezávislých Víta Rakušana v libereckém Malém divadle. Možná pro někoho překvapivě bylo nejemotivnějším tématem rušení stavebních úřadů, i proto, že na akci přišlo několik naštvaných místních starostů, kterým se to vůbec nelíbí. A nelíbí se to ani hnutí STAN, které je v tomto v rozporu s ostatními čtyřmi členy pětikoalice. „Musíme jít na krev,“ řekl k tomu senátor Michael Canov.
23.04.2022 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Celní správa: Zadržené padělky na Sapě v hodnotě desítek milionů korun

 
Ve středu 20. dubna v odpoledních hodinách pražští celníci v areálu tržnice Sapa v Praze 4 - Libuši zabavili tisíce kusů oděvů, parfémů, obuvi, kožené galanterie a různých doplňků, které byly neoprávněně označeny logy ochranných známek (např. Calvin Klein, Gucci, Michael Kors, Louis Vuitton, Armani, Versace, Nike, Dior, Lacoste).
22.04.2022 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Louis Vuitton (113 článků) , Calvin Klein (85 článků) , Michael Kors (5 článků) , Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Trapas rappera Separa. Prodává rohlík za pade a tváří se u toho jako MasterChef

 
Slovenský rapper Separ, vlastním jménem Michael Kmeť, je důkazem, že každé zboží má svého kupce. Na svém Instagramu se totiž vymakaným videem pochlubil, že pro jednu známou síť benzinových pump připravil své vlastní šunkou a paprikou plněné rohlíky. A Separ rozhodně není z levného kraje. Za svou chudou "bagetku" chce rovné dvě eura, tedy v přepočtu padesát korun. 
21.04.2022 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kmeť (5 článků) , Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)

Po boji s rakovinou do bitvy v ringu. Rapper Separ chce skolit Majka Spirita!

 
Rapper Michael Kmeť alias Separ má za sebou velmi náročné období, dokázal ale, že je velký bojovník. Čelem se postavil nejen zhoubnému nádoru, ale vyrovnal se i s rozvodem se slovenskou zpěvačkou Tinou, s níž má dceru Tiu. Nyní ho ale čeká další střet. Tentokrát mu bude soupeřem Majk Spirit, se kterým se v červnu utká v ringu! 
18.04.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (112 článků) , Michael Kmeť (5 článků) , Michael Michael (1804 článků) , Michael Michael (100 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »