Články k osobnosti

Michael Wolf

  producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michael Wolf »
 

Michael Žantovský: Rambo u nás prostě existovat nemůže

 
Ochlazení, tak se jmenuje špionážní thriller Michaela Žantovského, který vydal v roce 2008 pod jménem Daniel Wolf. Jako velvyslanec v Izraeli nechtěl nabízet příležitost k růz-ným výkladům a kalkulacím, a tak použil pseudonym. Román o důstojníkovi české rozvědky pohybujícím se na území od Běloruska přes USA po Izrael a rodnou zemi právě vychází v rámci Velkého knižního čtvrtku.
17.03.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Wolf (1 článek) , Michael Wolf (1 článek) , Michael Wolf (1 článek) , Michael Wolf (2 články) , Michael Wolf (1 článek) , Michael Michael (1746 článků) , Michael Wolf (1 článek) , Michael Daniel (6 článků)

Colin Firth na Berlinale: Klidně bych i vyskočil z dortu

 
Jude Law, Colin Firth, Guy Pearce a Laura Linneyová – to byl hvězdný tým, který doprovodil do hlavní soutěže Berlinale první film slavného britského divadelního režiséra Michaela Grandage Genius. A to ještě chyběla Nicole Kidmanová, která je další ozdobou snímku o americkém editorovi Mawellu Perkinsovi (Firth), jenž v nakladatelství Scribner’s Sons vydával Ernesta Hemingwaye (Dominic West), Francise S. Fitzgeralda (Pearce) a také Thomase Wolfa (Law).
18.02.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (217 článků) , Guy Pearce (6 článků) , Colin Firth (106 článků) , Ernest Hemingway (29 článků) , Michael Fitzgerald (2 články) , Michael Thomas (24 článků) , Michael Thomas (24 článků) , Michael Wolf (2 články) , Michael Thomas (24 článků) , Guy Wolf (1 článek)
« Předchozí 1 Další »