Články k osobnosti

Michael Weiss

  krasobruslař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michael Weiss »
 

Putin, Putin, Putin. Ovládne celý svět. Během jediného týdne prý málem rozložil dvě země

 
Přichází nová éra, éra Vladimira Putina. Nejenže se ruskému prezidentu podařilo ovlivnit výsledek amerických voleb ve svůj prospěch, daří se mu téměř na všech frontách, píše Michael Weiss ve svém článku pro Daily Beast.
11.11.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3341 článků) , Michael Weiss (5 článků) , Michael Weiss (4 články) , Michael Weiss (3 články)

Americký novinář: Za zřícené letadlo mohou islamisté. V Rusku souhlasí

 
Americký novinář Michael Weiss oznámil na sociální síti Twitter, že k útoku na letoun mířící z Paříže do Káhiry se přihlásil Islámský stát. Šéf ruské tajné služby FSB, nástupkyně sovětské KGB, Bortnikov v tom dává americkému novináři za pravdu. Podle něho je velmi pravděpodobné, že šlo o teroristický útok.
19.05.2016 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Weiss (5 článků) , Michael Weiss (4 články) , Michael Weiss (3 články)

Hra o trůny během dvou let skončí. Blížíme se do posledního kola, říkají autoři

 
Oblíbený seriál Hra o trůny se podle slov svých tvůrců blíží do svého posledního kola. Diváky po šesté řadě, která odstartuje v neděli 24. dubna, čekají už jen poslední dvě řady, které budou pravděpodobně ještě zkrácené o nějaké díly. Záměry scénáristů Davida Benioffa a Dana Weisse potvrdil i programový ředitel HBO Michael Lombardo. V souvislosti s koncem tahouna sledovanosti HBO se také začínají vynořovat otázky, zda je americká kabelová televize schopná nabídnout podobně kvalitní seriál, který by Hru o trůny mohl případně nahradit. Doposud se jí to ještě nepodařilo.
23.04.2016 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Weiss (5 článků) , Michael David (84 článků) , Michael Weiss (4 články) , Michael Michael (1362 článků) , Michael Weiss (3 články)

Putin hraje starou ,,maskirovku". Americký expert odhalil údajný trik se systémem Buk

 
Důkazy, že separatisté podporovaní Kremlem na východní Ukrajině sestřelili let Malajsijských aerolinií s číslem MH17, jsou nyní natolik přesvědčivé, že vylučují jakékoliv jiné podezření, přinejmenším mimo imaginaci konspiračních teoretiků nebo profesionálních propagandistů Kremlu, cituje server Britské listy redaktora DailyNews.com Michaela Weisse.
21.07.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Weiss (5 článků)

S Pitrem jsme si povídali o normálních věcech, říká policista z eskorty

 
Policista Michael Weiss z Národní centrály SIRENE přivezl do Prahy například Tomáše Pitra nebo Barboru Škrlovou. V rozhovoru pro server iDNES.cz řekl, že tyto převozy bývají většinou bezproblémové a zadržení si spíše chtějí povídat.
29.04.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Weiss (5 článků) , Michael Weiss (4 články)
« Předchozí 1 Další »