Články k osobnosti

Michael Patrick

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michael Patrick »
 

Cukrouš Paddy z Kelly Family v Praze: 6 let byl v klášteře!

 
Takový dárek, jaký dostal od českých fanoušků, Paddy Kelly (38) z kdysi slavné skupiny The Kelly Family ještě nikde nedostal! Zpěvák, vlastním jménem Michael Patrick Kelly, totiž převzal obraz poskládaný z otisků prstů!
13.09.2016 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Paddy Kelly (11 článků) , Patrick Kelly (3 články) , Michael Patrick (6 článků) , Patrick Kelly (1 článek) , Patrick Kelly (1 článek)

Krvelačný Dexter, jak ho neznáte! V latexových spodkách pobíhá po Broadwayi

 
Americký herec Michael C. Hall se musel poprat s další velkou výzvou v kariéře. Na divadelní prkna Brodwaye se postavil v roli východoněmeckého transgendera v muzikálu Hedwig and the Angry Inch, v němž dosud exceloval Neil Patrick Harris . Třiačtyřicetiletý rodák ze Severní Karolíny se zapsal do paměti televizních diváků jako sériový vrah s ‚dobrými úmysly‘, ale tady se musí popasovat s něčím ještě bizarnějším, než jeho seriálový Dexter Morgan. Před diváky předstupuje v těsných trenkách z latexu nebo tančí v paruce a ženských šatech.
01.11.2014 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Neil Harris (34 článků) , Michael Harris (3 články) , Michael Morgan (3 články) , Michael Hall (11 článků) , Michael Morgan (5 článků) , Michael Patrick (6 článků) , Michael Harris (2 články) , Michael Michael (1698 článků) , Patrick Hall (1 článek) , Michael Hall (15 článků)

Z dlouhovlasého puberťáka charizmatickým mužem: Koukněte, jak dnes vypadá tehdejší idol dívek Paddy z Kelly Family

 
Paddy (35), celým jménem Michael Patrick Kelly, se narodil 5. prosince 1977 do velmi početné rodiny, má 11 sourozenců. Rodina pochází z USA, do Německa se přestěhovala v roce 1988.
13.07.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Kelly (3 články) , Michael Patrick (6 článků) , Paddy Kelly (11 článků) , Barbara Blank (159 článků)

Nové knihy - Patrick Taylor, Vlastimil Vondruška i Michael Palmer

 
Knížka jako dárek? Možná pro své blízké vyberete něco z produkce tohoto týdne. Vychází humoristická kniha Patricka Taylora Doktore, teď to chce klid!, historická detektivka Vlastimila Vondrušky Apage Satanas! nebo thriller Michaela Palmera Druhý názor.
20.11.2010 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Vondruška (131 článků) , Patrick Palmero (1 článek) , Michael Taylor (3 články) , Michael Patrick (6 článků)

USA: Do taneční soutěže vstoupí Greyová a Hasselhoff

 
Jennifer Greyová, jejímž osudovým filmem se stal Hříšný tanec, kde zazářila po boku Patricka Swayzeho, si vyzkouší po letech svoje taneční umění v televizní soutěži Dancing With the Stars (česká obdoba je StarDance...když hvězdy tančí). Do nové řady soutěže, která má v USA obrovskou sledovanost, se zapojí také herec a zpěvák David Hasselhoff nebo zpěvák Michael Bolton.
09.09.2010 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (225 článků) , Jennifer Grey (61 článků) , Michael Bolton (4 články) , David Hasselhoff (239 článků) , Michael Patrick (6 článků)

Sex v New Yorku se Sarah Jessica Parker?

 
Carrie Bradshaw je zpět. Sarah Jessica Parker začala v úterý ráno v New Yorku natáčet pokračování filmu Sex and the City 2 . Koncem května minulého roku v USA proběhla premiéra dlouho očekávaného celovečerního filmu Sex and the City “The Movie”. Letos se režisér Michael Patrick King rozhodl pokračovat a v hlavních rolích nebude samozřejmě chybět [...]
04.09.2009 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Jessica Parker (131 článků) , Michael Patrick King (1 článek) , Jessica Parker (193 článků) , Michael Patrick (6 článků) , Carrie Bradshaw (71 článků)
« Předchozí 1 Další »