Články k osobnosti

Michael Michael

  asistent režie

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michael Michael »
 

Hudebník pro PL zavzpomínal na předrevoluční kšefty a chování Michaela Kocába. A odplivl si

 
STO LET REPUBLIKY Ikona sametové revoluce a „vítěz nad sovětskými okupanty“ Michael Kocáb neměl před rokem 1989 problémy s komunistickým režimem za své disidentské názory, ale za obyčejný hospodářský delikt. On a jeho kapela Pražský výběr také nebyli mezi značnou částí ostatních rockových hudebníků před pádem režimu oblíbeni, a to kvůli sobectví, s jakým se Kocáb k nim choval.
16.10.2018 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (674 článků) , Michael Michael (1274 článků)

Zpěvák Michael Bublé: Odcházím z showbyznysu a budu žít „obyčejný“ život

 
Zpěvák Michael Bublé se letos po dvou letech v ústraní vrátil ke své hudební kariéře. Ale comeback to byl kratičký. Natočil nové album a uvědomil si, že už takto žít nechce. Poté, co musel s manželkou Luisanou žít ve strachu o tříletého synka Noaha, jemuž v roce 2016 diagnostikovali rakovinu jater, nespatřuje smysl v showbyznysu a pronásledování novináři. Proto s kariérou skončí a bude žít v ústraní „obyčejný“ život.
16.10.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (44 článků) , Michael Michael (1274 článků)

Zpěvák Michael Bublé: Konec kvůli rakovině syna!

 
Kanadský zpěvák Michael Bublé (43) při rozhovoru s britským deníkem Daily Mail oznámil ukončení kariéry. Na tomto rozhodnutí se podepsala rakovina jater, se kterou od tří let bojoval zpěvákův syn Noah (5).
16.10.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (44 článků) , Michael Michael (1274 článků)

Zpěvák Michael Bublé odchází ze scény: Kvůli rakovině syna Noaha!

 
Kanadský zpěvák Michael Bublé (43) veřejně oznámil, že končí svou slušně našlápnutou hudební kariéru kvůli rakovině svého pětiletého synka Noaha. Zpěvák přitom získal již čtyři ceny Grammy a prodal přes 75 milionů desek. Jeho album Love bude posledním, které vydá.
16.10.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (44 článků) , Michael Michael (1274 článků) , Michael Love (1 článek)

Profesor Budil: Západ nás bezostyšně využívá. Je u nás spousta parazitů a loutek

 
STO LET REPUBLIKY Naše republika se stále nedokáže vymanit ze stínu západních států, které ji bezostyšně ekonomicky využívají. Kosmopolitní scéna je zaplněna zbytečnými parazity, těšícími se slávě celebrit. Přestaňme posuzovat či dokonce urážet lidi podle jejich volebních preferencí. V Praze žije řada ruských rezidentů a v ulicích vidíme množství čínských a ruských turistů, ale stejný stav by bezpochyby existoval, i kdyby byl českým prezidentem třeba Michael Kocáb. Tolik k „proruskému a pročínskému“ působení Miloše Zemana. Uznávaný filozof, profesor Ivo Budil v obšírném rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hodnotí historii Československa a uvádí překvapující souvislosti a i v zahraničí zmiňované názory, které jsou pro běžného našince téměř utajeny.
15.10.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (674 článků) , Ivo Budil (17 článků) , Miloš Zeman (21691 článků) , Michael Michael (1274 článků)

A je to venku! Frolík prozradil, proč nechce Kobzanovou za ženu!

 
 S Dianou Kobzanou už má Michael Frolík dvě dcery, ale svatba se zatím nechystá. Dokonce možná ani nikdy nebude, útočník Calgary Flames teď prozradil, proč.
14.10.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Frolík (180 článků) , Diana Kobzanová (562 článků) , Michael Michael (1274 článků)

Populární zpěvák ukončil kariéru kvůli nemocnému synovi: Už na to nemám žaludek!

 
Zpěvák Michael Bublé  (43) oznámil, ve svém posledním rozhovoru oznámil, že ukončuje svou hudební kariéru. K tomuto rozhodnutí přispěla zákeřná rakovina, se kterou bojoval zpěvákův syn Noah (5).
14.10.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (44 článků) , Michael Michael (1274 článků)

Hurikán Michael zabil už 17 lidí. Zkázu na Floridě ukázaly i satelitní snímky

 
Počet obětí po řádění hurikánu Michael ve Spojených státech stoupl na 17. Záchranáře v jejich práci omezují výpadky elektřiny a telefonů a pro vyhledávání lidí používají psy, drony a těžkou techniku, uvedla agentura Reuters. Národní středisko pro hurikány (NHC) na Miami v noci na sobotu upozornilo na hurikán Leslie, který se vytvořil nad Atlantikem, míří na Portugalsko a Španělsko. Satelitní snímky společnosti Digital Globe pak ukazují, jak se proměnilo pobřežní město na Floridě.
13.10.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1274 článků)

Jako výbuch atomové bomby. Hurikán zabil i jedenáctiletou Sarah

 
Hurikán Michael v noci na dnešek zeslábl na bouři a zamířil nad oceán, živel za sebou na jihovýchodě Spojených států zanechal obrovskou spoušť. Mnozí ji přirovnali k výbuchu atomové bomby. Silný vítr s sebou přinesl přívalové deště a na několika místech došlo k záplavám, úřady informovaly o minimálně dvanácti mrtvých, mezi oběťmi je i jedenáctiletá Sarah ze státu Georgia.
12.10.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1274 článků)

Hurikán Michael zabil šest lidí a opustil pevninu. Záchranáři prohledávají trosky

 
Záchranáři na Floridě dále pátrají v troskách domů po možných obětech hurikánu Michael, který jako jedna z nejsilnějších bouří americké historie udeřil ve středu na jihovýchod Spojených států, kde připravil o život nejméně šest lidí. Živel, který ve čtvrtek zeslábl na tropickou bouři a přes Virginii se přesunul nad Atlantik, zaplavoval města, ničil domy, lámal stromy a připravil o elektřinu statisíce lidí.
12.10.2018 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1274 článků)

Honba za záběry při hurikánu ho málem zabila. Reportéra jen těsně minul letící strom

 
V Americe už je pravidlem, že i když země čelí sebevětšímu hurikánu, vždycky se najde reportér, který do bouře vyrazí a začne dělat živé zpravodajství. Při současném hurikánu Michael se o to pokusil Jim Cantore z televize The Weather Channel. Touha po skvělé reportáži se mu ale málem stala osudnou, protože přímo uprostřed vysílání jeho směrem proletěl obrovský kmen stromu. Cantore se mu jen těsně vyhnul.
11.10.2018 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1274 článků)

GALERIE HRŮZY: Hurikán Michael zabil i nebohou dívku (†11)! Takhle zpustošil Floridu

 
Ve středu udeřil na pobřeží amerického státu Florida hurikán Michael. Poté se přesunul na jihozápad státu Georgia a začal slábnout. Již teď ale víme, že hurikán zabil minimálně dva lidi. Jedním z nich je jedenáctiletá holčička.
11.10.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1274 článků)

Hurikán Michael zabil i nebohou dívku (†11): Takhle zpustošil Floridu! GALERIE HRŮZY

 
Ve středu udeřil na pobřeží amerického státu Florida hurikán Michael. Poté se přesunul na jihozápad státu Georgia a začal slábnout. Již teď ale víme, že hurikán zabil minimálně dva lidi. Jedním z nich je jedenáctiletá holčička.
11.10.2018 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1274 článků)

Hurikán Michael za sebou zanechal zpustošené pobřeží USA a tři mrtvé. Už ale zeslábl

 
Běsnící hurikán Michael začal slábnout nad jihozápadem amerického státu Georgia, ale stále je v oblasti silný vítr s deštěm. Vyžádal si už tři oběti. Zpravodajové hurikán označili za ten nejsilnější, který udeřil na pobřeží USA v uplynulých padesáti letech.
11.10.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1274 článků)

Hurikán Michael dorazil na Floridu. Běsnit bude rychlostí až 250 km/h

 
Hurikán Michael nedaleko města Panama City na severozápadě Floridy vstoupil na pobřeží. Živel, který americké úřady i Národní středisko pro hurikány (NHC) označují jako mimořádně nebezpečný, doprovází vítr o rychlosti 250 kilometrů v hodině. Úřady se obávají, že Michael způsobí v oblasti rozsáhlé škody, ačkoli by nad pevninou měl podle meteorologů začít rychle slábnout.
10.10.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1274 článků)

Orgie a výchova dětí: Swingers manželé popsali svůj život

 
Jsou spolu devět let, z toho šest jako manželé. Milují se, ale v intimním životě se nijak neomezují. Právě naopak, Američané Holli a Michael Bellovi si dopřávají sex s dalšími lidmi. Jsou to totiž swingeři a o svém stylu života se vůbec nebojí hovořit.
10.10.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bell (2 články) , Michael Michael (1274 článků)

Nejhorší za desítky let. Florida se chystá na úder hurikánu, evakuuje se 500 tisíc lidí

 
Hurikán Michael zesílil už na čtvrtý z pěti stupňů a podle amerických meteorologů může zasáhnout pobřeží americké Floridy s nečekanou silou. Jih Spojených států zasáhne zřejmě v noci na čtvrtek. Bouři podle posledního hlášení amerického Národního střediska pro hurikány (NHC) provází vítr o rychlosti 195 kilometrů v hodině, v nárazech je síla větru až 240 kilometrů za hodinu.
10.10.2018 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1274 článků)

Na Floridě evakuují 120 tisíc lidí. Hurikán Michael může udeřit devastující silou

 
Nebezpečný hurikán Michael v úterý zesílil na druhý stupeň z pěti kategorií a směřuje Mexickým zálivem k Floridě, kam by měl dorazit ještě podstatně silnější ve středu. Oznámila to americká meteorologická služba. Síla větru překročila hranici 150 kilometrů v hodině a úder na floridské pobřeží může být podle expertů devastující.
09.10.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1274 článků)

Brexit a jeho velmi vážné dopady na nás. Ozývá se Michael Žantovský

 
Brexit bude mít pro Česko mimo jiné ekonomické důsledky, které mohou být velmi vážné, říká v rozhovoru pro Lidové noviny ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský. Podle jeho názoru by britské volby brexit nerozhodl. „Na jaře nás nejspíš čeká jen provizorní dohoda mezi Bruselem a Londýnem,“ dodal s tím, že Mayová pak pravděpodobně s brexitem skončí.
06.10.2018 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4999 článků) , Michael Michael (1274 článků)

SEBEVRAŽDA! Milenec George Michaela (†53) promluvil

 
Někdejší zpěvákův milenec přichází se šokující zprávou - George Michael nezemřel na selhání srdce, nýbrž spáchal sebevraždu. Už před tím se o to měl pokusit dokonce několikrát.
05.10.2018 16:40 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (255 článků) , Michael Michael (1274 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »