Články k osobnosti

Michael Kocáb

  politik, zpěvák, podnikatel, hudební skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michael Kocáb »
 

Je hezčí než Michael Kocáb! Lejla Abbasová může brát syna i do společnosti!

 
Blonďaté vlásky, modré oči a alabastrová pleť. Úplný opak své maminky Lejly Abbasové, která je napůl černoška. Málokdo by řekl, že je Davídek její syn, tolik se čím dál víc podobá svému otci Michaelu Kocábovi, ale naštěstí aspoň v hezčí verzi, a maminka se s ním pyšně ukazuje na veřejnosti.
25.11.2015 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Lejla Abbasová (464 článků) , Michael Michael (1440 článků)

Michael Kocáb neuvěřitelně promluvil. V neuvěřitelném pořadu ČT, který asi neznáte, přesto ho platíte

 
Strach Čechů z uprchlíků a islámu – to je téma, kterému se poněkud překvapivě věnovali v pořadu Queer, jenž vysílá Česká televize. Proč překvapivě? Pořad je totiž zasvěcen sexuálním menšinám, což vyjadřuje i termín queer, jenž se používá pro označování osob s odlišným sexuálním zaměřením, než je většinové – heterosexuální.
12.11.2015 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Michael Michael (1440 článků)

Merkelovou by měli zavřít. Je to průser, překvapuje na téma uprchlíků letitý spoluhráč Michaela Kocába

 
Zpěvák, baskytarista, člen skupiny ByPass a legendárního Pražského výběru Vilém Čok na sociálních sítích zveřejnil fotku vyzývající imigranty k tomu, aby se obrátili na patě a vycouvali zpátky na Východ. Jenže fotka během pár minut rozvášnila jeho fanoušky, ale i odpůrce. „Lidé mají stát za svou zemí, kde žijí, a ctít kulturu svého národa,“ vysvětlil Čok v rozhovoru ParlamentníchListů.cz svůj počin. A přidal vysvětlení, jak on chápe to, co se nyní v Evropě odehrává.
10.11.2015 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Vilém Čok (100 článků)

Michael Kocáb promluvil z ČT: Buďme vděční paní ombudsmance Šabatové, že se u nás uprchíkům vede lépe

 
Ve čtvrtečních Událostech, komentářích České televize diskutovali ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura a někdejší ministr pro lidská práva Michael Kocáb o uprchlické krizi. Kocáb doufá, že se u nás uprchlíci budou mít stále lépe. Chovanec konstatoval, že se EU jednou začne chovat podle českého vzoru. A Stanjura mu dal za pravdu.
05.11.2015 22:46 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Zbyněk Stanjura (265 článků) , Milan Chovanec (1424 článků) , Michael Michael (1440 článků)

Zeman zvesela vykládal o uprchlické krizi. My jsme to předložili Kocábovi a ten s tím naložil překvapivě

 
Prezident Miloš Zeman při své návštěvě Pardubického kraje učinil prognózu vývoje uprchlické krize. Řekl, že současná migrace je řízená invaze a je dobře organizovaná. Nastolil také velmi černý scénář za situace, pokud dojde k uzavření hranice mezi Rakouskem a Německem. „Prezidentova prognóza je opět poplašnou zprávou. Co informace, to ničím nepodložená domněnka!“ myslí si hudebník a někdejší ministr pro lidská práva Michael Kocáb. Nesouhlasí prý se Zemanem téměř v ničem. A ParlamentnímListům.cz v e-mailu napsal, že požádal o doplnění odpovědí i Jana Piňose (tiskový mluvčí Hnutí Duha), o němž je známo, že se již týdny pohybuje přímo na místě, kde se imigranti srocují.
05.11.2015 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Miloš Zeman (23498 článků) , Michael Michael (1440 článků)

Zemanův nedělní nářez má pokračování. Hovoří Michael Kocáb, Slávek Jandák, Táňa Fischerová a Martin Konvička

 
Političku a herečku Táňu Fischerovou pobuřují výroky Miloše Zemana v pořadu S prezidentem v Lánech, vysílaném na serveru Blesk.cz. „Měl by si uvědomit, že jeho výroky mají přesah za hranice našeho státu,“ reaguje Fischerová na to, že prezident mávl rukou nad kritikou ze strany vysokého komisaře OSN pro lidská práva. „To snad ne! Svým způsobem stále pokračuje v televizním pořadu, který kdysi dělal s paní Bubílkovou,“ přidává se i Michael Kocáb, jemuž se nelíbí Zemanovy výroky o dětech, jež imigrantům slouží jako živé štíty. Podle Vítězslava Jandáka a Martina Konvičky má ale Zeman pravdu.
26.10.2015 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Vítězslav Jandák (391 článků) , Táňa Fischerová (110 článků) , Miloš Zeman (23498 článků) , Michael Martin (43 článků) , Michael Michael (1440 článků) , Martin Michael (30 článků)

Zoufalá Lejla Abbasová touží po dítěti: Rodila bych, až bych brečela

 
Po rozchodu s Michaelem Kocábem (61) se Lejle Abbasové (35) znovu rozbušily biologické hodiny. Zoufale by si přála kupu dětí, bohužel je ale teď nemá s kým mít. Chtěla by jich klidně osm.
21.10.2015 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Lejla Abbasová (464 článků)

Kocábova ex Abbasová: Hledá se dárce spermatu! Zn.: Ihned!

 
Lejla Abbasová (35) touží po dítěti. Vzhledem k tomu, že s otcem svého syna, Michaelem Kocábem (61),se rozešla, je to poměrně komplikace. Jenže exotická kráska má až překvapivě dobrý důvod, proč by se opět chtěla stát maminkou!
20.10.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Lejla Abbasová (464 článků)

Karel Šíp si vesele pošpásoval s Michaelem Kocábem. Šlo o Hrad i Lejlu

 
Hostem pořadu Karla Šípa Všechnopárty byl bývalý ministr pro lidská práva Michael Kocáb.
12.10.2015 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Karel Šíp (349 článků) , Michael Michael (1440 článků)

Lejla Abbasová v ohrožení života: Podezření na malárii!

 
Zatím poslední pobyt v Keni se jí stal málem osudným. Tamní podmínky zradily její tělo a expartnerka Michaela Kocába (61) Lejla Abbasová (35) na několik dní ulehla s podezřením na malárii.
12.10.2015 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Lejla Abbasová (464 článků)

Lejla Abbasová v ohrožení života: Podezření na malárii!

 
Zatím poslední pobyt v Keni se jí stal málem osudným. Tamní podmínky zradily její tělo a expartnerka Michaela Kocába (61) Lejla Abbasová (35) na několik dní ulehla s podezřením na malárii.
10.10.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Lejla Abbasová (464 článků)

Bulvár! Na televizní řež mezi Samkovou a Kocábem si stěžovali vzdělanci. Rada ČT je teď jistě nepotěšila

 
Rada České televize dnes zamítla stížnost na veřejnoprávní televizi kvůli debatě o uprchlické krizi, v níž vystoupili advokátka Klára Samková a bývalý politik a hudebník Michael Kocáb. Kritiku výběru hostů odmítla konstatováním, že pouze uváděním různých názorů může ČT přispívat k celospolečenské debatě. Výkon moderátorů pak hodnotí jako přiměřený dané chvíli. Odpověď stěžovatelům radní schválili na dnešním veřejném zasedání.
07.10.2015 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Michael Michael (1440 článků)

Rada zamítla stížnost na diskusi ČT se Samkovou

 
Rada České televize zamítla stížnost na veřejnoprávní televizi kvůli debatě o uprchlické krizi, v níž vystoupili advokátka Klára Samková a bývalý politik a hudebník Michael Kocáb. Kritiku výběru hostů odmítla konstatováním, že pouze uváděním různých názorů může ČT přispívat k celospolečenské debatě. Výkon moderátorů pak hodnotí jako přiměřený dané chvíli. Odpověď stěžovatelům radní schválili na veřejném zasedání.
07.10.2015 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Michael Michael (1440 článků)

Na pomoc postiženým válkou zahrají Debbi, Voxel, Tonya Graves i Kocáb

 
Čtvrtého října se koná v pražské La Fabrice velký koncert pro lidi zasažené válkou, kde vystoupí Allstar Refjudží Band, Tonya Graves, Michael Kocáb, Monika Načeva, Debbi, Kaia, Žofie Dařbujánová, Michal Ambrož a další.
29.09.2015 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Tonya Graves (120 článků) , Michal Ambrož (6 článků) , Michael Graves (1 článek) , Michael Michael (1440 článků)

Průvodce Michael Kocáb na Segwayi: Kamarádi za ním šlapali na Pražském hradě pěšky

 
Když vyrazíte do centra Prahy, máte co dělat, abyste to přežili. Všudypřítomná vozítka Segway a na nich se prohánějící turisté jsou občas životu nebezpeční. Obyčejného Pražáka byste na Segwayi jen těžko hledali. Tedy pokud to zrovna není Michael Kocáb. Role se otočily a skupina turistů šlapala pěšky za ním, zatímco on vykládal o pamětihodnostech stověžaté matičky.
29.09.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Michael Michael (1440 článků)

Pozor! Michael Kocáb na Frekvenci 1 oznámil, kdy bude kandidovat na prezidenta

 
Občanský aktivista a skladatel Michael Kocáb zavítal do nedělního Press klubu Luboše Xavera Veselého na Frekvenci 1. Ve vysílání oznámil, za jakých okolností by byl ochoten kandidovat na prezidenta. Stalo by se tak jen v krajním případě, pokud by viděl, že je ohrožena EU, neboť ji považuje za zásadní projekt, jehož jsme se stali součástí na počátku nového tisíciletí. Na pomoc s uprchlíky volal i USA.
20.09.2015 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Luboš Veselý (413 článků) , Michael Michael (1440 článků)

U jakého truňku to ta pražská kavárna psala... Veleba se tvrdě pustil do Kocába a spol. za jejich nejnovější výzvu k uprchlíkům

 
Přehlížení islámského tsunami, které se valí na Evropu, a obviňování vlády ze zbabělosti a nečinnosti je extrémem, kterého se dopustili Michael Kocáb a spol., píše ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz předseda SPO Jan Veleba. A to přitom, jak sám říká, nepatří k těm, kteří mají potřebu využívat strach lidí z exodu uprchlíků.
19.09.2015 11:46 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Michael Michael (1440 článků)

Život si už neplánuju, vše nechávám osudu, říká Abbasová

 
Lejla Abbasová (35) po rozchodu s Michaelem Kocábem (60) rozhodně netruchlí. S výchovou syna Davida (3) jí pomáhá maminka i expartner. Po životních zkušenostech si už život neplánuje, i když by chtěla ještě další děti.
17.09.2015 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Lejla Abbasová (464 článků) , Michael David (85 článků)

Michael Kocáb pro PL: Pokud k vám na chalupu přijde zmrzlá rodina, ubytujete je. Když ale budou chtít do obýváku popíjet a zpívat, rozloučíte se s nimi

 
ROZHOVOR Plánovaný investiční vstup čínské firmy CEFC ve výši deset miliard korun je podle exministra a hudebníka Michaela Kocába na jednu investiční skupinu sice značný, ale ve srovnání s investicemi ostatních zemí nepříliš významný. „Teprve se uvidí, zda není příliš nízkou cenou za poklonkování čínským komunistům a za eventuální oslabení důvěry našich evropských partnerů, se kterými jsme ekonomicky zásadně provázáni, a jestli to naopak nepřinese bezpečnostní rizika,“ řekl v rozsáhlém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý ministr pro lidská práva. Hodnotil v něm hlavu státu v polovině prezidentského mandátu, jeho „vhrbování“ do přízně Číny i postoj k sílící vlně uprchlíků.
15.09.2015 20:46 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Michael Michael (1440 článků)

Syna nechá Kocábovi a zase vyrazí do Afriky: Lejla Abbasová ale už malého Davídka vzala i do Súdánu

 
Lejla Abbasová  (35) ani po narození syna nenechala svých charitativních aktivit, a ne že by se jim věnovala z tepla domova. V Africe už byla loni a v pátek se do Keni opět chystá. Tříletého syna Davida bude hlídat její expartner Michael Kocáb a její maminka.
14.09.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (703 článků) , Lejla Abbasová (464 článků) , Michael David (85 článků) , Michael Michael (1440 článků)