Články k osobnosti

Michael Green

  režisér, producent, spisovatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michael Green »
 

Robin Wright se připojí k Harrisonu Fordovi a Ryanu Goslingovi v pokračování Blade Runnera

 
Herečka Robin Wright (seriál Domek z karet) je těsně před podepsáním smlouvy na roli v pokračování kultovního sci-fi filmu Blade Runner (1982). V hlavní roli se vrátí Harrison Ford coby detektiv Rick Deckard, poprvé si ve snímku zahraje Ryan Gosling. Zda si Wright zahraje člověka nebo replikanta, které má Deckard za úkol eliminovat, zatím není jasné, píše server Variety. Příběh zasazený do dystopické budoucnosti bude režírovat Denis Villeneuve, který naposledy točil akční thriller Sicario: Nájemný vrah (2015). Autory scénáře jsou Hampton Fancher, který se podílel už na prvním díle, a Michael Green. Natáčení začne letos v červenci, do kin pak snímek dorazí v lednu 2018.
01.04.2016 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Harrison Ford (163 článků) , Ryan Gosling (156 článků) , Hampton Fancher (2 články) , Michael Green (3 články) , Michael Green (3 články) , Michael Green (3 články) , Denis Villeneuve (8 článků) , Michael Green (1 článek)

Teror v centru Londýna! Chtěl vypálit budovu. Kvůli řidičáku!

 
Na tisíc lidí museli včera evakuovat v centru Londýna. Michael Green (50) si na tělo připevnil šest kanystrů s benzinem a pak na Tottenham Court Road vtrhl do sídla logistické firmy, která funguje i jako autoškola pro řidiče náklaďáků.
28.04.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Green (3 články) , Michael Green (3 články) , Michael Green (3 články)

Koncert pro Jacksona nakonec bude, přijede Cee Lo Green či Aguilerová

 
Zpěvačka Christina Aguilerová, Cee Lo Green nebo americký zpěvák a skladatel Smokey Robinson vystoupí na koncertu na počest zesnulého amerického zpěváka Michaela Jacksona. Ve čtvrtek to podle agentury Reuters oznámili organizátoři. Michael Forever, jak zní název akce, se na stadionu ve waleském Cardiffu uskuteční 8. října.
12.08.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (331 článků) , Michael Jackson (1730 článků) , Smokey Robinson (2 články) , CeeLo Green (4 články) , Michael Green (3 články) , Michael Green (3 články) , Michael Green (3 články)
« Předchozí 1 Další »