Články k osobnosti

Michael Crichton

  scénárista, producent, spisovatel, prozaik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michael Crichton »
 

Westworld: Popusťte uzdu svým nejnižším pudům a vášním, tady se to smí!

 
Vítejte v zábavním parku nové generace, určeném všem, kdo prahnou po naplnění svých tužeb. Tady můžete zabíjet, uspokojovat sexuální touhy, za které se jinak stydíte. Tady je povoleno vše, bez ohledu na cokoli. Tohle místo je jen pro vyvolené, kteří si mohou dovolit utrácet velké peníze. Za ně ale dostanou - téměř vše. Textem v úvodu by mohla začínat brožura cestovní kanceláře, která zve nové návštěvníky do speciálního parku obydleného robotickými bytostmi. Zanedlouho se do něj budete moci vypravit i vy, už v druhé řadě seriálu Westworld, jehož tvůrce inspiroval stejnojmenný film autora knižních předloh snímků jako Jurský park (1993) či Koule (1998) Michaela Crichtona (†66) z roku 1973.
15.03.2018 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Crichton (4 články)

Steven Spielberg zfilmuje Crichtonem nedokončený román

 
Americký režisér Steven Spielberg se chystá na filmovou adaptaci románu Mikro, za kterým stojí americký spisovatel Michael Crichton. Práva už zakoupilo studio DreamWorks. Spielbergova manželka a Laurent Bouzerau se stanou producenty filmu.
30.06.2015 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (152 článků) , Michael Crichton (4 články) , Michael Michael (1404 článků)

Ed Harris i Anthony Hopkins ve sci-fi Westworld podle Crichtona

 
Držitel čtyř Oscarů Ed Harris se přidal k hereckému týmu nového projektu společnosti HBO. Jde o adaptaci sci-fi Westworld, kterou kdysi napsal i režíroval Michael Crichton.
12.08.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Anthony Hopkins (65 článků) , Michael Crichton (4 články) , Michael Anthony (5 článků) , Michael Harris (3 články) , Michael Anthony (5 článků)

Nové knihy - Irvine Welsh, Michael Crichton i Stephen King

 
Nové knižní tituly tento týden nabízejí několik lahůdek – vychází poslední román oblíbeného autora Michaela Crichtona Pirátská odysea, s novinkou Postelová tajemství mistrů kuchařů přichází autor kultovního Trainspottingu Irvine Welsh. A ti, kterým chybí v knihovničce Kingova Nespavost, mají šanci si ji konečně pořídit.
04.03.2011 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Stephen King (88 článků) , Michael Crichton (4 články) , Irvine Welsh (19 článků) , Michael King (6 článků) , Michael King (6 článků) , Michael King (6 článků) , Michael King (2 články)
« Předchozí 1 Další »