Články k osobnosti

Michael Bolton

  herec, zpěvák, skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michael Bolton »
 

Svou pověstnou kudrnatou blond hřívu už dávno ostříhal: Takhle nyní vypadá legendární zpěvák (68) chytlavých ploužáku

 
Nedávno oslavil 68. narozeniny a svými rockovými baladami by Michael Bolton stále dokázal ženy okouzlit. Jeho písně se hrály ve filmech i seriálech, aby navodily správnou intimní atmosféru.
21.03.2021 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bolton (4 články) , Michael Michael (1684 článků)

Bývalý idol shodil pověstnou hřívu a i po šedesátce vypadá fenomenálně!

 
Pořekadlo o mužích zrajících jako víno u této hudební legendy platí bez výhrad. Michael Bolton, který právě dnes slaví dvaašedesáté narozeniny, sice se svými rockovými baladami na ženy působil jako magnet už od 80. let, ale s přibývajícími léty ho charizma rozhodně neopouští.
26.02.2015 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bolton (4 články) , Michael Michael (1684 článků)

Nová CD - November 2nd, Wohnout i Michael Bolton

 
Po šesti letech vydává skupina November 2nd nové studiové album s názvem Night Walk With Me. Dále tento týden vychází novinka Našim klientům od skupiny Wohnout nebo album duetů Michaela Boltona The Duets Collection.
22.06.2011 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bolton (4 články)

USA: Do taneční soutěže vstoupí Greyová a Hasselhoff

 
Jennifer Greyová, jejímž osudovým filmem se stal Hříšný tanec, kde zazářila po boku Patricka Swayzeho, si vyzkouší po letech svoje taneční umění v televizní soutěži Dancing With the Stars (česká obdoba je StarDance...když hvězdy tančí). Do nové řady soutěže, která má v USA obrovskou sledovanost, se zapojí také herec a zpěvák David Hasselhoff nebo zpěvák Michael Bolton.
09.09.2010 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (225 článků) , Jennifer Grey (61 článků) , Michael Bolton (4 články) , David Hasselhoff (238 článků) , Michael Patrick (6 článků)
« Předchozí 1 Další »