Články k osobnosti

Michael Hall

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michael Hall »
 

Po osmi letech se vrací Dexter – New Blood

 
Po více než 8 letech dostává kultovní série „Dexter“ pokračování, i když se má jednat spíše o vynahrazení zkaženého seriálového finále. Michael C. Hall a producent Clyde Phillips zdůrazňují, že to proto nebude vyloženě 9. sezóna, ale spíše jakési povedené ukončení, po kterém fanoušci toužili.
12.10.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Clyde Phillips (1 článek) , Michael Phillips (4 články) , Michael Phillips (2 články) , Michael Hall (12 článků) , Michael Michael (1811 článků) , Michael Hall (17 článků) , Michael Phillips (1 článek) , Michael Hall (2 články) , Michael Phillips (1 článek) , Michael Hall (2 články) , Michael Hall (4 články) , Michael New (4 články) , Michael Michael (107 článků)

Kultovní Dexter se vrací: Michael C. Hall přišel o sestru i otce a překonal rakovinu

 
Oblíbený americký herec Michael C. Hall se proslavil především díky své roli Dextera ve stejnojmenném seriálu, v němž zářil coby specialista oddělení vražd a zároveň i jako sériový vrah. Konec seriálu jeho fanoušky vůbec neuspokojil, tvůrci Dextera ale dostanou šanci na nápravu. Dexter se totiž vrací!
02.02.2021 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Michael Hall (12 článků) , Michael Michael (1811 článků) , Michael Hall (17 článků) , Michael Hall (2 články) , Michael Hall (2 články) , Michael Hall (4 články)

Herec Michael C. Hall se nepovažuje za čistého heterosexuála

 
Herec Michael C. Hall tvrdí, že jeho sexuální orientace je fluidní. Přestože je potřetí ženatý a zatím nezkoušel intimní poměr s mužem, není prý přitahován pouze ženami. A vždy si uvědomoval, že jeho orientace je fluidní a muži jsou pro něj do jisté míry atraktivní také.
13.11.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Hall (12 článků) , Michael Michael (1811 článků) , Michael Hall (17 článků)

Na Šumavě jsem pocítil svobodu, komentuje Drahokoupil svou nahou fotku

 
Zpěvák a muzikálový herec Vojtěch Drahokoupil (26) před pár měsíci změnil image a je téměř k nepoznání. Jak sám na sociálních sítích fanoušky informoval, vlasy to jen začíná, a avizoval, že ta největší změna teprve přijde. V primácké Show Jana Krause se pochlubil novou tvorbou i životním postojem.
12.11.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Hall (12 článků) , Michael Michael (1811 článků) , Michael Hall (17 článků)

Nobelovu cenu za lékařství získali vědci, kteří izolovali gen řídící biorytmus

 
Letošní  Nobelovu cenu  za fyziologii a lékařství získala trojice Američanů Jeffrey C. Hall, Michael Rosbash a Michael W. Young. Oceněni byli za výzkum v oblasti chronobiologie, která se zabývá biologickými rytmy živých organismů. Jména laureátů v pondělí oznámil stockholmský Karolinský institut.
02.10.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Hall (12 článků) , Jeffrey Michael (4 články) , Michael Young (2 články) , Michael Michael (1811 článků) , Michael Hall (17 článků)

Nobelovu cenu za lékařství získala trojice Američanů. Zkoumali biologické hodiny

 
Za výzkum v oblasti chronobiologie, která za zabývá biologickými rytmy lidského těla, získali v pondělí letošní Nobelovu cenu za fyziologii a lékařství tři Američané. Jeffrey C. Hall, Michael Rosbash a Michael W. Young. Oznámil to stockholmský Karolinský institut.
02.10.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Hall (12 článků) , Jeffrey Michael (4 články) , Michael Young (2 články) , Michael Michael (1811 článků) , Michael Hall (17 článků)

Seriálový vrah Dexter se tajně oženil!

 
Herec Michael C. Hall se tajně oženil. A protože si jeho svatby s Morgan Macgregor nikdo nevšiml, zpravil o tom jeho mluvčí novináře ještě téhož dne večer. Aby těch tajností zřejmě nebylo moc. Pětačtyřicetiletá hvězda seriálů Dexter a Odpočívej v pokoji žije s Morgan od roku 2012.
04.03.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Morgan (3 články) , Michael Hall (12 článků) , Michael Morgan (5 článků) , Michael Michael (1811 článků) , Michael Hall (17 článků)

Herec ze seriálu Dexter se oženil: Jeho manželka je ochotná podstoupit jednu zajímavou věc...

 
Michael C. Hall, kterého si většina lidí vybaví hlavně jako filmového Dextera, do toho konečně praštil. Po čtyřech letech si vzal svoji sympatickou přítelkyni Morgan Macgregor. Na jejich svatbě nebylo nic až tak výjimečného, přesto se pár domluvil na něčem, co by mnoho žen nepřeneslo přes srdce. O co jde?
01.03.2016 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Michael Morgan (3 články) , Michael Hall (12 článků) , Michael Morgan (5 článků) , Michael Michael (1811 článků) , Michael Hall (17 článků)

Krvelačný Dexter, jak ho neznáte! V latexových spodkách pobíhá po Broadwayi

 
Americký herec Michael C. Hall se musel poprat s další velkou výzvou v kariéře. Na divadelní prkna Brodwaye se postavil v roli východoněmeckého transgendera v muzikálu Hedwig and the Angry Inch, v němž dosud exceloval Neil Patrick Harris . Třiačtyřicetiletý rodák ze Severní Karolíny se zapsal do paměti televizních diváků jako sériový vrah s ‚dobrými úmysly‘, ale tady se musí popasovat s něčím ještě bizarnějším, než jeho seriálový Dexter Morgan. Před diváky předstupuje v těsných trenkách z latexu nebo tančí v paruce a ženských šatech.
01.11.2014 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Neil Harris (36 článků) , Michael Harris (3 články) , Michael Morgan (3 články) , Michael Hall (12 článků) , Michael Morgan (5 článků) , Michael Patrick (6 článků) , Michael Harris (2 články) , Michael Michael (1811 článků) , Patrick Hall (1 článek) , Michael Hall (17 článků)

Jak vypadá zlověstná znělka seriálu Dexter, když ji nazpívá pět mužů? Vůbec ne zlověstně

 
Určitě ji znáte, jedná se totiž o jednu z nejslavnějších "seriálových znělek":http://www.extra.cz/tema/serial současnosti. Slavný Dexter alias Michael C. Hall a jeho postava hodného vraha. Ve znělce předvádí všechny běžné denní činnosti, jako třeba zavazování boty, oblékání trička, krájení masa...
09.08.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael C. Hall (3 články) , Michael Hall (12 článků)

Fíha! Nahá Yvonne Strahovski předvedla postelové hrátky s Michaelem C. Hallem v seriálu Dexter

 
Australská herečka polského původu Yvonne Strahovski se v poslední odvysílané epizodě seriálu Dexter musela před kamerou pořádně rozvášnit. Jejím partnerem se nestal nikdo jiný než hlavní postava celého seriálu, herec Michael C. Hall, ztvárňující emocionálně vyprahlého zabijáka zločinců. Dvojice si v oblíbeném seriálu střihla hodně odvážnou postelovou scénku s vánoční výzdobou v pozadí...
15.11.2012 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael C. Hall (3 články) , Yvonne Strahovski (2 články) , Michael Hall (12 článků)

Sériový vrah Dexter se rozvedl!

 
Herec Michael C. Hall (40), který je známý jako seriálový sériový vrah Dexter, a jeho kolegyně z Dextera Jennifer Carpenter (32) žijí oddělené už od srpna 2010. V prosinci téhož roku požádala herečka o rozvod. Prý kvůli nepřekonatelným důvodům.
07.12.2011 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael C. Hall (3 články) , Jennifer Carpenter (3 články) , Michael Hall (12 článků)
« Předchozí 1 Další »