Články k osobnosti

Michael Fallon

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michael Fallon »
 

Kolega Stropnického rezignoval. Ministr před lety osahával novinářce koleno

 
Britský ministr obrany Michael Fallon a partner rezortního šéfa Martina Stropnického v NATO ve středu rezignoval. Oznámilo to ministerstvo obrany, které tak potvrdilo informaci BBC. Člen vlády premiérky Theresy Mayové se v posledních dnech dostal pod tlak kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování. V rezignačním dopisu Fallon uznal, že jeho chování v minulosti nedosahovalo vysokých standardů, jaké jsou na britskou armádu kladeny. Mayová už jeho rezignaci přijala.
01.11.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1760 článků) , Theresa Mayová (258 článků) , Michael Fallon (4 články)

Británie přijme po brexitu méně cizinců, chce především odborníky

 
Velká Británie se bude po odchodu z Evropské unie snažit přilákat vysoce kvalifikované cizince, celkový počet přistěhovalců chce ale snížit. Ve vysílání televize Sky News to ve středu řekl britský ministr obrany Michael Fallon. Média a politici ale také znepokojeně reagují na způsob, jakým toho chce britská vláda docílit. Rozsáhlý návrh opatření v úterý získali novináři z deníku The Guardian.
06.09.2017 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Fallon (4 články)

„Rusko je čím dál víc agresivnější.“ Ministr chválí NATO za posílení obrany

 
Ruská agrese vůči Severoatlantické alianci zesílila a země NATO udělaly dobře, když se rozhodly posílit svou obranu. Řekl to ve čtvrtek britský ministr obrany Michael Fallon, který je na dvoudenní návštěvě Rumunska.
15.06.2017 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Fallon (4 články)

Rusové nesou vinu za smrt syrských civilistů, vypálil britský ministr obrany

 
Britský ministr obrany Michael Fallon si nebral servítky. Za smrt civilistů v Sýrii nesou podle jeho názoru odpovědnost Rusové, protože se v syrské občanské válce již delší čas angažují a skrze svůj vliv na syrského prezidenta Bašára Asada měli po celou dobu možnost konflikt ukončit.
09.04.2017 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Fallon (4 články)
« Předchozí 1 Další »