Články k osobnosti

Michael Moore

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michael Moore »
 

Probuďte se, Trump vyhraje! Zděšení v USA: Jako před 4 lety, padlo

 
Ve Spojených státech se začíná opakovat situace podobná té před čtyřmi lety, kdy mnohá média a osobnosti favorizovali vítězství Hillary Clintonové, načež je v průběhu sčítání výsledků tamních prezidentských voleb začala jímat hrůza. Toho, že se opět před volbami ve výsledcích průzkumů objevuje vyrovnanost, až mírná převaha současného republikánského prezidenta Donalda Trumpa nad jeho oponentem z řad demokratů Joem Bidenem si povšiml i dokumentarista a režisér Michael Moore. „Probuďte se, demokraté... Nemůžete mít kampaň postavenou na ‚Ne Trumpa!‘,“ burcuje po zhlédnutí výsledků z Michigenu a táže se, zdali: „Jste připraveni na vítězství Trumpa?“
31.08.2020 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Moore (16 článků) , Donald Trump (5762 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (2 články) , Michael Moore (2 články)

Liberálové, nečtěte! Trump? Nesnáším ho, ale vyhraje znovu. Slavný režisér Moore má jasno. Vztek, Clintonová a další vlivy

 
Americký režisér Michael Moore v TV pořadu Democracy Now! uvedl, že si myslí, že současná hlava USA Donald Trump vyhraje i v prezidentských volbách v příštím roce. K volbám prý sice přijde více voličů podpořit demokraty, jak se stalo u minulých voleb, na celkové vítězství to ale nemusí mít vliv. Režisér, jenž se pasoval do velkého kritika Trumpa, demokraty varoval, aby se neopovažovali u voleb nabídnout podobného kandidáta, jakým byla v roce 2016 Hillary Clintonová. Pokud by se u voleb objevil někdo podobný, tak by to, dle Moora, měl i od tradičních podporovatelů Demokratické strany spočítané. Též prozradil, co si myslí o bývalém viceprezidentovi USA Joeu Bidenovi.
28.12.2019 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Moore (16 článků) , Donald Trump (5762 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (13 článků) , Joe Biden (591 článků) , Michael Moore (2 články) , Michael Moore (2 články)

Donald Trump kandidoval na prezidenta kvůli Gwen Stefani

 
Režisér Michael Moore tvrdí, že Donald Trump je prezidentem USA jen proto, že ho sžíral honorář Gwen Stefani. Oba totiž před kandidaturou byli placeni televizí NBC. Jenže Trump se dozvěděl, že Stefani má jako porotkyně Hlasu více peněz než on jako hlavní moderátor soutěže Apprentice. Rozhodl se proto šéfům z NBC dokázat, že je mnohem vlivnější než blonďatá zpěvačka. A stal se prezidentem.
07.09.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Gwen Stefani (138 článků) , Michael Moore (16 článků) , Donald Trump (5762 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (13 článků)

Filmař chystá film o Trumpovi: Bude výbušný, slibuje

 
Známý americký sociálněkritický režisér Michael Moore chystá dokument o prezidentovi Spojených států Donaldu Trumpovi. Podle agentury AP na něm tajně pracuje několik měsíců a slibuje, že bude výbušný. Moore se účastnil protestů proti Trumpovi loni v listopadu i letos v lednu.
17.05.2017 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Moore (16 článků) , Donald Trump (5762 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (13 článků)

„Podobné výmysly si budou tahat z pr**le v příštích dnech. Vypněte je.“ Veleúspěšný americký režisér vypustil po zvolení Trumpa drsná slova, která internetem letí jako vichřice

 
V pěti bodech shrnul naštvaný americký režisér Michael Moore, co udělat po zvolení republikánského kandidáta Donalda Trumpa. Jeho velmi sdílený text, který na facebookovém profilu olajkovalo téměř 470 tisíc uživatelů a sdílelo jej 214 tisíc lidí, přinesl server Echo24.cz.
13.11.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Moore (16 článků) , Donald Trump (5762 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (13 článků)

Světoznámý filmař: Je mi líto, ale Donald Trump volby vyhraje

 
„Je mi líto, že musím být poslem špatných zpráv, ale Donald J. Trump se stane vítězem listopadových voleb. Tento ubohý, nebezpečný a ignorantský klaun a naprostý sociopat bude naším příštím prezidentem. Prezident Trump. Zvykněte si na tato slova, budete je totiž muset vyslovovat další čtyři roky: ‚Prezident Trump‘,“ napsal na svou internetovou stránku známý americký dokumentarista Michael Moore a přidal hned pět důvodů, proč k tomu dojde.
27.07.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Moore (16 článků) , Donald Trump (5762 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (13 článků)

Vy neplatíte školné a lékaře? Michael Moore točil americký sen v Evropě

 
Další sarkastický snímek o americkém způsobu života a (ne)existenci tzv. amerického snu natočil kontroverzní Michael Moore pod názvem Where to Invade Next (Kam podniknout invazi příště?).
01.10.2015 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Moore (16 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (13 článků)

Clint Eastwood: Zabít Michaela Moora není špatný nápad

 
V Hollywoodu to zase zajiskřilo. Clint Eastwood a Michael Moore jsou dva slavní filmaři, kteří se opravdu „nemusí”, a Eastwood tentokrát na CinemaConu v Las Vegas perlil.
23.04.2015 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Clint Eastwood (144 článků) , Michael Moore (16 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (13 článků)

Dokumentaristu nominovaného na Oscara zadržela po příletu do LA policie

 
Emad Burnat, Palestinec, který spolurežíroval dokumentární film "5 Broken Cameras," byl zadržen v Los Angeles na mezinárodním letišti v Los Angeles během úterní noci, když se pokoušel vystoupit z letadla za účelem návštěvy ceremoniálu předávání Oscarů. Vše potvrdil angažovaný dokumentarista Michael Moore.
20.02.2013 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Moore (16 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (13 článků) , Oscar Moore (10 článků)

Michael Moore promítl film Klusáka a Remundy Český mír

 
Dokumentární film Český mír od Víta Klusáka a Filipa Remundy se s úspěchem představil na mezinárodním festivalu dokumentaristy Michaela Moora v americkém Traverse City. Moore, jehož proslavily snímky jako Bowling for Columbine či Fahrenheit 9/11, považuje Český mír za nejlepší dokument, který viděl za poslední rok. Řekl to v úvodu před projekcí, informoval Jiří Sedlák.
02.08.2010 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Moore (16 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (13 článků) , Vít Klusák (122 článků) , Filip Remunda (25 článků)

Michael Moore zařadil mezi své oblíbené filmy Český sen

 
Slavný americký režisér Michael Moore zařadil mezi své oblíbené filmy dokumentární snímek Český sen z roku 2004. Film Víta Klusáka a Filipa Remundy o fiktivním supermarketu si prý "jednoduše zamiloval". Moore, jehož proslavily snímky jako Bowling for Columbine či Fahrenheit 9/11, to řekl rozhlasové stanici NPR. Před víkendem pro ni sestavil seznam svých nejoblíbenějších DVD.
16.04.2010 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Moore (16 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (13 článků) , Vít Klusák (122 článků) , Filip Remunda (25 článků)

Michael Moore je jako Jakeš, trochu to s kapitalismem "přešvihnul"

 
"My jsme to v minulosti trochu přešvihli s tou socializací," hřímal Milouš Jakeš ve slavném projevu z Červeného Hrádku, kde roztomile popleteným způsobem hájil socialismus. Americký režisér Michael Moore teď udělal něco podobného, trochu to "přešvihnul" a místo chytré konstruktivní kritiky kapitalismu natočil zbytečně dlouhý manipulativní blábol nazvaný O kapitalismu s láskou.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Michael Moore (16 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (13 článků)

Režisér Moore ohlásil film o krizi, bude to "love story"

 
Slavný americký režisér Michael Moore zveřejnil název svého nového filmu, který se zabývá ekonomickou krizí. Bude se jmenovat Capitalism: A Love Story a jak Moore v žertu předeslal, bude to perfektní film na rande.
09.07.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Moore (16 článků) , Michael Moore (13 článků) , Michael Moore (13 článků)
« Předchozí 1 Další »