Články k osobnosti

Michael Richard

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Michael Richard »
 

Docent Kroh vážně o stavu české společnosti: Že se senátorem stal Drahoš... U nás by se senátorem stala i gorila Richard

 
CO NÁM DAL ROK 2018 „Problémy dneška vyřešeny nebyly, a ani jsme se k jejich řešení příliš nepřiblížili,“ bilancuje uplynulý rok vysokoškolský pedagog, docent Michael Kroh. Vrací se i k prezidentským volbám: „Jiří Drahoš byl zvolen senátorem na mém obvodě Praha 4, kde by s trochou nadsázky uspěl i populární gorilí samec Richard, kdyby jej nominovala pravice.“ Rok 2019 může přinést sice změny v EU a jaro bude ve znamení tvrdého politického zápasu, ale krize Unie a eurozóny bude pokračovat. Docent Kroh hovoří také o nebezpečí v narůstajícím rozporu mezi vymoženostmi moderní techniky a úrovní společenského vědomí, které uvízlo ve stereotypech z dob dávno minulých. „Technický pokrok se v tomto kontextu mění ve zbraň, která může zahubit celé lidstvo. Konfrontace v kyberprostoru může lehce přerůst v opravdový ozbrojený konflikt.“
04.01.2019 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Richard (12 článků) , Michael Michael (1427 článků)

Richard Seemann: Spor o Erwina Rommela

 
Při příležitosti 74.výročí sebevraždy nejznámnějšího nacistického polního maršála Erwina Rommela, státní tajemník spolkového ministerstva obrany Peter Michael Tauber jej zařadil mezi odpůrce Hitlera.
22.10.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Peter Michael (5 článků) , Peter Michael (5 článků) , Michael Richard (12 článků) , Richard Tauber (1 článek) , Michael Michael (1427 článků)

Richard Seemann: Pamela Rendi-Wagnerová v čele rakouské sociální demokracie

 
V sobotu bylo rozhodnuto stranickým prezidiem po rozporuplných informacích, že bývalá spolková ministryně zdravotnictví, poslankyně Národní rady 47letá Pamela Rendi Wagnerová bude zvolena předsedkyní Sociálně demokratické strany Rakouska SPÖ. Jejím manželem je bývalý rakouský velvyslanec v Izraeli Michael Rendi s kterým má dvě dcery.
24.09.2018 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Richard (12 článků) , Michael Michael (1427 článků)

Olympionik Michael Phelps má druhého syna

 
Americký olympionik Michael Phelps se v pondělí 12. února stal otcem dvou dětí. Jeho manželka Nicole porodila chlapce Becketta Richarda, který je druhým synem slavného plavce. Manželé spolu mají téměř dvouletého Boomera, jenž se prý na mladšího brášku nesmírně těšil.
15.02.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Phelps (80 článků) , Michael Richard (12 článků) , Nicole Beckett (1 článek) , Michael Michael (1427 článků)

Skupina Rituály proměnila pochybnosti jiných v sebedůvěru

 
Když se v létě roku 2014 rozešla skupina A Banquet a baskytarista Michael Vácha a bubeník Richard Spilka oznámili, že společně zakládají novou formaci Rituály, hledělo se na jejich krok na české hudební scéně trochu skepticky. A Banquet měli totiž slušně našlápnuto, natočili album Breath, které produkoval věhlasný Američan Steve Albini, ale navenek se zdálo, že jeho hlavní postavou je zpěvák a kytarista Matěj Káninský.
08.05.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Steve Albini (1 článek) , Matěj Káninský (1 článek) , Michael Vácha (5 článků) , Michael Richard (12 článků) , Michael Michael (1427 článků)

RECENZE: Rituály mají výraz a chystají se k dalšímu kroku

 
Dva ze členů skupiny Rituály tvořili donedávna dvě třetiny indierockové kapely A Banquet. Ta se však v roce 2014 rozešla, také proto, že Michael Vácha a Richard Spilka tíhli spíše k českým než anglickým verzím textů a měli jinou představu o hudebním výrazu.
26.04.2016 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Vácha (5 článků) , Michael Richard (12 článků) , Michael Michael (1427 článků)

Rituály interview: Od A Banquet ke Kodymovi

 
Rituály představují novou vlaštovku na české hudební scéně, nicméně o úplné nováčky nejde. Dvě čtvrtiny kapely jsou v povědomí z dob A Banquet - jde totiž o nový projekt "banqueťaků" Michaela a Richarda, který postavili výhradně na češtině s "kodymovským" nádechem. O Rituálech a o jejich tvorbě nám více prozradil frontman Michael.
25.02.2015 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Michael Richard (12 článků) , Michael Michael (1427 článků)

Vnučka Audrey Hepburnové se dala na modeling. Vypadá přesně jako babička

 
Emma Ferrerová, vnučka slavné herečky Audrey Hepburnové, se nechala nafotit pro zářijové vydání časopisu Harper's Bazaar . Autorem snímků je Michael Avedon, vnuk slavného amerického fotografa Richarda Avedona. 
13.08.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Richard (12 článků)

Nové jméno na české scéně, skupina Rituály

 
Kapela Rituály je novým hudebním projektem baskytaristy a bubeníka z pražských A Banquet. Michael Vácha a Richard Spilka takto vydali první singl Stín perutí.
29.04.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Richard (12 článků)

Zapomeňte na SCHUMACHERA! "Bude to jiný člověk," říká neurochirurg

 
Pokud se Michael Schumacher probudí z umělého spánku, může mít kompletně změněnou osobnost a vlastně může být úplně jiným člověkem. To je varování, které nahlas vyslovil jeden z elitních britských neurochirurgů Richard Greenwood.
19.01.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (487 článků) , Michael Richard (12 článků)

A Banquet: V Anglii jsme byli podrobeni zkoušce až na dřeň

 
Pražská indierocková skupina A Banquet vznikla v roce 2009. Loni vydala debutové album Breath, které nahrála ve Spojených státech s producentem Stevem Albinim, a letos k němu přidala singl TooYoung. Zpěvák a kytarista Mathieu, baskytarista Michael a bubeník Richard se netají ambicemi uspět nejenom doma, ale i v zahraničí.
06.10.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Richard (12 článků)

Gott zapěje všem dívkám

 
Karel Gott zahájil včera v německém Bayreuthu tříměsíční zájezdovou show po Německu, Belgii, Dánsku, Rakousku a Švýcarsku. Vedle něho na společných koncertech vystoupí například hráč na harmoniku Michael Hirte, balet německé televizní společnosti MDR nebo francouzský klavírista Richard Clayderman.
18.02.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5500 článků) , Michael Richard (12 článků)
« Předchozí 1 Další »