Články k osobnosti

Melanie Brown

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Melanie Brown »
 

Mel B čelí obvinění z napadení, údajně dvakrát udeřila amerického modela

 
Model Dujuan Thomas v neděli 14. října přišel na policii v Los Angeles, aby tam podal trestní oznámení na zpěvačku Melanii Brown. Členka skupiny Spice Girls je prý agresivní a nezvládá své výbuchy vzteku, takže ho po módní přehlídce v sobotu 13. října dvakrát udeřila pěstí do hrudi.
19.10.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Brown (49 článků)

Mel B vzkázala Victorii Beckham: Jdi do prdele, děv...!

 
Victoria Beckham opět odmítla účast na comebacku skupiny Spice Girls. Ty se mají na koncertní jeviště vrátit v květnu příštího roku. A členky britské formace Emma Bunton, Geri Horner, Melanie Chisholm a Melanie Brown se tento víkend potkaly v Londýně, aby jednaly o podmínkách a plánech. Victoria ale účast na setkání odmítla. Prchlivá Mel B jí tak v hádce řekla: „Jdi do prdele, děvko!“
16.10.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (47 článků) , Victoria Beckham (890 článků) , Melanie Brown (49 článků)

Spice Girls příští rok vyjedou na britské turné

 
Členky skupiny Spice Girls vyjedou příští rok na britské turné se třinácti koncerty, z toho tři proběhnou v londýnském Wembley. Victoria Beckham se jako jediná comebacku skupiny účastnit nebude. Jinak smlouvu na turné podepsaly zbývající čtyři členky Geri Horner, Melanie Brown, Melanie Chisholm a Emma Bunton.
29.08.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (47 článků) , Victoria Beckham (890 článků) , Melanie Brown (49 článků)

Mel B odchází do léčebny kvůli závislosti na alkoholu a sexu

 
Zpěvačka Melanie Brown se rozhodla v září nastoupit do léčebny pro závislé. Má problémy s nadměrnou konzumací alkoholu a nezvladatelným sexuálním pudem. Třiačtyřicetiletá členka skupiny Spice Girls sama teď v dlouhém prohlášení tisku přiznává, že alkoholem léčila své psychické i fyzické bolesti a že trpí syndromem posttraumatické stresové poruchy.
28.08.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Brown (49 článků)

Victoria Beckham vzkázala Mel B: Kdo si sakra myslíš, že jsi?!

 
Zpěvačka Melanie Brown vystupuje v médiích jako mluvčí skupiny Spice Girls. Mluví rozhodně za všechny členky této formace, ačkoli k tomu oficiálně nedostala svolení. Když tak fanoušky přesvědčuje, že na turné vyjede skupina v plném počtu pěti, Victoria Beckhamová šílí. Ta se totiž comebacku účastnit nehodlá. A Mel B teď vzkázala, ať se vzpamatuje.
06.08.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (890 článků) , Melanie Brown (49 článků)

Mel B si stojí za tím, že Spice Girls budou společně vystupovat!

 
Zpěvačka Melanie Brown má prý plné zuby zpráv, které neustále vyvracejí comeback skupiny Spice Girls. „Budeme společně vystupovat, to je jisté,“ prohlásila teď Mel B s tím, že fanoušci mají přestat číst zprávy o tom, jak plány na návrat skupiny hatí Victoria Beckham.
29.06.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (890 článků) , Melanie Brown (49 článků)

Zpěvačka Mel B se rozpovídala o svých sexuálních touhách

 
Zpěvačka Melanie Brown známá jako Mel B ze skupiny Spice Girls je prý sexuálně nenasytná. Tedy pokud s někým zrovna chodí nebo žije. A i když dotyčného nemá moc ráda, sex neodmítá. Matka tří dětí to sama hodnotí jako zdravý sexuální život.
14.05.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Brown (49 článků)

Eddie Murphy nemá zájem o dceru, kterou má s Mel B

 
Když Mel B oznámila Eddiemu Murphymu, že spolu čekají dítě, už spolu nežili. On tak primárně otcovství vylučoval, ale usvědčily ho lékařské testy a na holčičku Angel nakonec musel platit tučné alimenty. Jenže averzi vůči Melanie Brown převedl i na svou biologickou dceru a vůbec se s ní nestýká a nejeví o ni zájem.
16.03.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Murphy (80 článků) , Melanie Brown (49 článků) , Melanie Angel (1 článek) , Angel Murphy (1 článek)

Mel B se konečně dohodla s manželem na rozdělení majetku

 
Bulvárem často zmiňovaný rozvod zpěvačky Melanie Brown překonal bod zlomu a přiblížil se ke konci. Ačkoli se několik měsíců s manželem Stephenem Belafontem štěkala prostřednictvím médií a vypadalo to, že shoda bez těžkých soudních tahanic nebude možná, její mluvčí teď prohlásila, že je dohoda téměř hotová.
13.11.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Brown (49 článků)

Mel B: V manželství s Belafontem jsem byla věčně zdrogovaná

 
Zpěvačka Melanie Brown už přes půl roku plní bulvární rubriky svým rozvodem se Stephenem Belafontem. Britská hvězda ho opustila na počátku roku s tím, že ji fyzicky a psychicky týral, vysával z ní peníze a nutil k sexu ve třech s jejich chůvou. Teď přišla s dalším vážným obviněním, že ji manžel neustále nutil brát drogy.
28.10.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Brown (49 článků)

Mel B utratila téměř vše ze své 1,2 miliardy, kterou vydělala jako Spice Girl

 
Zpěvačka Melanie Brown byla jako členka skupiny Spice Girls známá pod přezdívkou Scary – Děsivá. Její životní styl tomu podle exmanžela Stephena Belafonteho odpovídal. Mel B totiž prý rozházela za posledních patnáct let vše, co vydělala během své kariéry ve Spice Girls. A že to nebylo zrovna málo. V přepočtu 1,2 miliardy korun.
13.07.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Brown (49 článků)

Mel B obvinila manžela z domácího násilí a nuceného sexu ve třech

 
Zpěvačka Melanie Brown čelila deset let v manželství se Stephenem Belafontem hrubému psychickému a fyzickému týrání. Jednačtyřicetiletý Belafonte ji prý mlátil a nutil modřiny a odřeniny zakrývat. Krom jiného si vodil domů milenky, s nimiž musela členka skupiny Spice Girls souložit pod výhružkou zmlácení. Britská hvězda získala od soudu v Los Angeles nařízení, že se Belafonte k ní a jejím dcerám nesmí přiblížit na sto metrů.
11.04.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Brown (49 článků)

Mel B požádala o rozvod

 
Zpěvačka Melanie Brown známá jako Mel B či Scary Spice se rozvádí. Zatímco v profesním životě bojovala na jedné straně s Victorií Beckhamovou a Melanií Chisholmovou, aby podpořily comeback skupiny Spice Girls, na druhé straně se jí hroutilo také soukromí. Manželství se Stephenem Belafontem po deseti letech definitivně končí. Mel B podala žádost o rozvod.
26.03.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Brown (49 článků)

Mel B ze Spice Girls zažádala o rozvod po 10 letech manželství. Její muž ji prý bil

 
Po deseti letech bouřlivého manželství požádala zpěvačka a členka legendárních Spice Girls Mel B alias Melanie Janine Brown (41) o rozvod. S mužem se často hádali, a i když spolu vydrželi dlouho, harmonický vztah to nebyl nikdy. Producent Stephen Belafonte (41) prý dokonce svou ženu bil.
21.03.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Stephen Belafonte (9 článků) , Melanie Brown (49 článků)

Victoria Beckham zatrhla comeback skupiny Spice Girls

 
Sama se comebacku skupiny Spice Girls odmítá účastnit. Zpěvačka a návrhářka Victoria Beckham ho teď ale zatrhla třem členkám – Geri Horner, Emmě Bunton a Melanii Brown. Využila svých advokátů a zakázala triu zpívat hity skupiny Spice Girls. Tím pádem nemá návrat formace moc smysl, i když zmíněná trojka natáčí hudbu novou.
17.01.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (47 článků) , Victoria Beckham (890 článků) , Melanie Brown (49 článků)

Skandální provokace: Victoria Beckham a Mel C zpívaly na Silvestra 2 Become 1

 
Navzdory dlouhodobému přemlouvání tří členek skupiny Spice Girls se Victoria Beckham a Melanie Chisholm rozhodly, že se ke comebacku skupiny nepřipojí. Ale na Silvestra se dopustily skandální provokace. Victoria si na Maledivách uspořádala soukromou party k oslavě konce roku, kam Geri Horner, Emmu Bunton a Melanie Brown nepozvala, zato přivezla Mel C a společně přítomným zazpívaly jeden z největších hitů skupiny Spice Girls – 2 Become 1.
06.01.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (47 článků) , Victoria Beckham (890 článků) , Melanie Brown (49 článků)

Emma Bunton potvrdila: Uniklá nahrávka patří Spice Girls

 
Na internetu se objevila nahrávka s názvem Song For Her. Podle pirátů, kteří ji na síti zveřejnili, se jedná o ilegálně získanou kopii novinky skupiny Spice Girls. Její členka Emma Bunton potvrdila, že tomu tak opravdu je a že je to výsledek studiové práce jí, Geri Horner a Melanie Brown. Nicméně zrovna tato skladba neměla být tou, která odstartuje comeback skupiny.
30.11.2016 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (47 článků) , Melanie Brown (49 článků)

Mel B: S Robbiem Williamsem jsem nikdy nespala

 
Robbie Williams se rád chlubí a nenechal si pro sebe ani to, že v devadesátých letech dostal do postele všechny členky skupiny Spice Girls. Tedy to je jeho verze. Ovšem jedna ze zpěvaček, jmenovitě Melanie Brown alias Mel B, to odmítá. S ní prý dvaačtyřicetiletý britský zpěvák nikdy nespal.
29.11.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (560 článků) , Melanie Brown (49 článků) , Spice Williams (11 článků)

Jako malý holky... Mel B odmítá promluvit s Mel C

 
Zpěvačky Mel B a Mel C byly kdysi členkami jedné skupiny a také dobré kamarádky. Jenže když se Melanie Chisholm odmítla připojit ke comebacku Spice Girls, Melanie Brown ji zcela vyškrtla ze svého života. Sporty Spice přestala pro Crazy Spice existovat a obě se vzájemně ignorují.
22.08.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Brown (49 článků)

Spice Girls znovu nahrávají. Je to pecka, tvrdí deník The Sun

 
Bez Victorie a Mel C se po letech vrací na hudební scénu skupina Spice Girls, která se zjevila přesně před dvaceti roky s debutovým albem Wannabe. Ve složení Geri Hornerová, Emma Bunton a Melanie Brown nahrává novou hudbu. A první demo verze naznačuje, že to bude relevantní konkurence pro současnou popovou scénu.
17.07.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (47 článků) , Melanie Brown (49 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »