Články k osobnosti

Melania Trump

  47. první dáma USA

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Melania Trump »
 

USA trápí pandemie, Trumpa preference. Melania plánuje rekonstrukci Růžové zahrady

 
Zatímco USA sužuje pandemie koronaviru, první dáma Melania přišla se „zásadním“ prohlášením, které se týkalo zcela jiných starostí - chystá rekonstrukci Růžové zahrady Bílého domu. Prezidentské volby v USA jsou přitom naplánovány již na 3. listopadu. A protože její manžel v průzkumech značně zaostává za Joem Bidenem, hrozí, že si zrekonstruované zahrady Melania příliš neužije.
28.07.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Melania Trump (63 článků)

Trumpovi „oběťmi“ žháře: Ve Slovinsku podpálili podobizny páru. Schytala to i dřevěná socha

 
Dřevěnou sochu první dámy Spojených států Melanie Trumpové nedaleko slovinské Sevnice zapálili neznámí vandalové. Oznámil to americký konceptuální umělec Brad Downey, který si dílo, které dostalo od kritiků přezdívku strašák do zelí, objednal u místního řemeslníka. Agentura Reuters v noci na dnešek napsala, že kancelář Trumpové incident zatím nekomentovala.
09.07.2020 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Melania Trump (63 článků)

Neteř Trumpa v knize popisuje jako sociopata. A co na první dámu prozradí její kamarádka?

 
První pár Spojených států Donald a Melania Trumpovi se stanou hlavními hrdiny další knihy, příběh se tentokrát bude točit okolo první dámy. Chystaná publikace pochází z pera Stephanie Winstonové Wolkoffové, někdejší poradkyně Trumpové. Se slovinskou exmodelkou ji nespojuje jen rozvázaný pracovní poměr, ale také 15leté přátelství, které narušil právě její nucený odchod z Bílého domu, informovala stanice BBC. To neteř amerického prezidenta Donalda Trumpa ve své knize tvrdí, že svého strýce považuje za sociopata a nepoučitelného lháře, jehož megalomanství, nevzdělanost a arogance mohou ohrozit budoucnost Spojených států.
07.07.2020 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5098 článků) , Melania Trump (63 článků)

Melania komentovala Trumpovu chloubu: Tam dole je Don...

 
Americká novinářka Mary Jordanová (59) ve své knize The Untold Story of Melania Trump (Nevyřčený příběh Melanie Trumpové) odhaluje soukromý život první dámy Spojených států.
18.06.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Melania Trump (63 článků) , Mary Mara (424 článků) , Mary Mary (128 článků) , Don Don (12 článků)

Trump s dárkem pro Melanii napínal, Johnson dostal od „vydřičky“ motorku

 
Zatímco si britský premiér Boris Johnson (55) užívá sluníčka v Karibiku, novinářům listu Daily Mail se podařilo vypátrat, čím ho na Vánoce potěšila přítelkyně Carrie Symondsová (31). Tedy jeho „vydřička“. Vášnivý cyklista pod stromeček dostal něco rychlejšího než kolo, jeho partnerka mu koupila motorku z bazaru. Třeba bude předseda vlády jezdit do parlamentu na své nové Yamaze. Jak to bylo u Trumpových?
29.12.2019 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Melania Trump (63 článků) , Johnson Johnson (151 článků)

Trumpovy ženy ostrouhaly: Melania chybí mezi vlivnými, Ivanka propadla, vede zase Merkelová

 
Časopis Forbes představil žebříček 100 nejvlivnějších žen na světě, kterému už 9 let v řadě vévodí německá kancléřka Angela Merkelová. Na seznamu chybí manželka nejmocnějšího muže světa, prezidenta Spojených států Donalda Trumpa Melania Trumpová. „Na žebříček patří ženy, které skutečně dělají dobré věci,“ kritizoval jeden z moderátorů stanice Fox New fakt, že se Trumpová na seznam nedostala. Uživatelé twitteru se následně chopili slova a „vysvětlili“ mu, proč současná první dáma mezi stovkou vlivných žen není. Zprávu přinesl deník Daily Express.
16.12.2019 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5098 článků) , Angela Merkelová (2594 článků) , Melania Trump (63 článků)

Melanie Trumpová: Skandální soukromí odhaleno!

 
Melanie Trumpová (49) před časem odkryla vánoční výzdobu Bílého domu.  Více zájmu ale vyvolal její neautorizovaný životopis. Knihu sepsala Kate Bennetová, která se v knize věnuje tématu, jak to mají Trumpovi v ložnici nebo vztahu první dámy s Ivankou Trumpovou.
09.12.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (388 článků) , Melania Trump (63 článků)

Melania spí jinde než Trump, hrotí spor s Ivankou a málem přišla o ledvinu, odkrývá kniha

 
První dáma Spojených států Melania Trumpová (49) minulý týden představila letošní vánoční výzdobu Bílého domu a oproti loňsku sklidila více méně pochvalu. Její snaha ale zůstává v pozadí kvůli novému neautorizovanému životopisu, který tento týden vyšel. Na jeho stránkách se lze dočíst, jak to mají Trumpovi s ložnicí i o sporu mezi první dámou a první dcerou. Biografie se věnuje i zdravotním problémům Trumpové, píše o tom, že málem přišla o ledvinu, informoval deník Daily Mail.
08.12.2019 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Melania Trump (63 článků)

Milionový šatník manželky Trumpa: Z toho vám spadne brada!

 
Melania Trump (49) je symbolem toho, že politika a móda mohou kráčet ruku v ruce. Manželka prezidenta Spojených států amerických je milovnicí vysokých podpatků a luxusní módy. Šatník první dámy tvoří kousky od nejznámějších módních návrhářů, a nebojí se za ně zaplatit nemalou částku.
11.11.2019 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Melania Trump (63 článků)

Zlaté maliny 2018: Ovládli je plyšáci! Mezi nominovanými jsou i Donald a Melania Trumpovi!

 
Nominacím na Zlaté maliny za nejhorší filmy v roce 2018 zatím vedou s přehledem tři snímky - Gotti, Hanebný plyšáci (The Happytime Murders) a Holmes & Watson. Mezi adepty na nejhorší filmové počiny se překvapivě objevují i dokumenty  Death of a Nation a Fahrenheit 11/9, týkající se amerického prezidenta Donalda Trumpa (72).
22.01.2019 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5098 článků) , Melania Trump (63 článků)

Melania Trump kraluje Slovincům. V žebříčku nejvlivnějších osobností porazila i prezidenta

 
První dáma Spojených států Melania Trumpová vévodí žebříčku 100 nejvlivnějších Slovinců, který sestavil pravicový časopis Reporter. Bývalá slovinská modelka s přehledem strčila do kapsy přední politiky své domoviny – premiéra Marjana Šarece, prezidenta Boruta Pahora a předsedu Sněmovny Dejana Židana. Na Trumpovou nestačil ani prezident fotbalové UEFY Aleksander Čeferin, ten se musel spokojit s druhou příčkou, informovala slovinská média.
08.01.2019 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Borut Pahor (25 článků) , Melania Trump (63 článků)

Půvabné poselství Melanie Trump a...Lístek na mejdan za 22 tisíc!

 
Jak oslavila nový rok první dáma USA? Uspořádala opulentní večírek v luxusním rezortu Trumpových Mar-a-Lagona Floridě! Lístek na exkluzivní párty vyšel členy klubu na 14 tisíc korun, další hosty pak na 22 tisíc.
03.01.2019 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Melania Trump (63 článků)

Melania Trump vyrazila na vánoční ples. A schytala narážky na „sexuální otrokyně“

 
Melania Trumpová na svém Instagramu sdílela vánoční portrét z Bílého domu. Fotografii dominuje ona a prezident Donald Trump, za nimi se vyjímá opulentní výzdoba prezidentského sídla. Nesetkala se však jen s kladným přijetím. První dáma schytala i narážky na sexuální otrokyně kvůli populárnímu seriálu z děsivé budoucnosti Spojených států.
19.12.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5098 článků) , Melania Trump (63 článků)

Vánoce podle Melanie Trump: Kýč jako bič!

 
Americké první dámě Melanii Trump (48) se letošní vánoční výzdoba opět vymkla z rukou... Jestliže její muž Donald (71) sliboval udělat Ameriku znovu velkou (volební heslo Make America Great Again), Melania dělá velkými svátky v Bílém domě.
04.12.2018 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Melania Trump (63 článků)

POPLACH OCHRANKY: Syn Melanie Trump v kleci s pedofily?!

 
Vyděšená první dáma USA Melania Trump (48) zalarmovala tajné služby, aby zajistila bezpečnost jejího syna Barrona (12), kterému přes Twitter vyhrožoval Peter Fonda (78), herec slavný hlavně z Bezstarostné jízdy.
01.12.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Peter Fonda (6 článků) , Melania Trump (63 článků)

Vánoce podle Melanie Trump: Kýč jako bič!

 
Americké první dámě Melanii Trump (48) se letošní vánoční výzdoba opět vymkla z rukou... Jestliže její muž Donald (71) sliboval udělat Ameriku znovu velkou (volební heslo Make America Great Again), Melania dělá velkými svátky v Bílém domě.
29.11.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Melania Trump (63 článků)

Melania Trump běsní: Nesnese se s bezpečnostní poradkyní, chce její hlavu

 
První dáma Spojených států Melania Trumpová ukázala svoji sílu, v pro ni netradičním „výlevu“ se nechala slyšet, že bezpečnostní poradkyně Mira Ricardelová si „nezaslouží tu čest dál sloužit v Bílém domě“. Ženy mezi sebou mají neshody od oficiální návštěvy Afriky, informovala stanice CNN.
14.11.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Melania Trump (63 článků) , Mira Mira (66 článků)

Módní tango v Paříži: Tichý souboj Babišové, Macronové a Melanie Trump

 
Prezident Emmanuel Macron uctil v Paříži sté výročí konce první světové války velkolepým způsobem. Řady pietních aktů se zúčastnilo osmdesát významných, na chodu dějin a stavu naší planety se podílejících státníků včetně hlav velmocí Ruska i USA, Putina a Trumpa. Ženy slavných mužů nechyběly a svými outfity se staly součástí show.
13.11.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Melania Trump (63 článků) , Emmanuel Macron (448 článků)

Melania Trump: Jsem nejšikanovanější člověk na planetě

 
Soudnost člověka se opírá o emoční a sociální inteligenci. Žádnou z těchto kvalit ale zřejmě nenadělil život první dámě USA. Privilegovaná Melania Trump se totiž nestydí prohlásit, že je nejšikanovanějším člověkem na planetě. Manželka Donalda Trumpa samozřejmě musí snášet část kritiky mířící na hlavu prezidenta USA, ale zřejmě by se měla častěji stýkat s ženami v azylových domech, aby pochopila, co je to šikana a týrání.
15.10.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5098 článků) , Melania Trump (63 článků)

„Jsem nejšikanovanějším člověkem na světě.“ Trumpová si stěžuje na média i Bílý dům

 
Manželka amerického prezidenta Donalda Trumpa Melania se považuje za jednoho z nejvíce šikanovaných lidí na světě. První dáma USA to prohlásila v rozhovoru s televizí ABC News, který stanice v plném rozsahu odvysílá v pátek a ze kterého televize již část zveřejnila.
12.10.2018 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5098 článků) , Melania Trump (63 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »