Články k osobnosti

Max George

  zpěvák, skladatel, baskytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Max George »
 

Orlando Bloom namluví prince Harryho v novém seriálu o královské rodině

 
Britský princ George bude hlavním hrdinou animovaného seriálu stanice HBO Max. V parodii se objeví i ostatní členové královském rodiny včetně prince Harryho, jehož namluví Orlando Bloom. Autorem je scenárista a producent Gary Janetti, který stojí za seriály Griffinovi nebo Will a Grace.
24.01.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (307 článků) , Gary Janetti (1 článek) , Grace George (1 článek) , Max George (5 článků) , Gary Griffin (1 článek) , Gary Griffin (1 článek) , George George (551 článků) , Max Griffin (1 článek) , Max Max (24 článků) , Max Max (29 článků) , Gary George (1 článek) , Will Will (11 článků) , Max Max (24 článků) , Will Will (10 článků) , Harry Harry (317 článků)

Umírající chlapeček rozplakal vévodkyni Kate: William se sotva držel!

 
William a Kate mají v Austrálii napilno. Rozdávají úsměvy na všechny strany, na návštěvě dětského hospicu Bear Cottage v Sydney se však mladý pár z Cambridge jen těžko vyhýbal slzám. To když vedle dalších dětí postižených viděli i malého Maxe, který umírá. Je totiž stejně starý jako jejich syn George...
20.04.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Max George (5 článků)

Kate a William v slzách! Navštívili UMÍRAJÍCÍ děti

 
Princi Williamovi a Kate Middleton se tlačily slzy do očí, když se v Sydney setkali s devítiměsíčním umírajícím chlapečkem Maxem. Max je totiž stejně starý jako jejich syn George. Narodil se zdravý, ale před šesti týdny dostal zánět mozkových blan a jeho šance na přežití jsou malé.
19.04.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Max George (5 článků)

Max George z The Wanted a Nina Agdal se rozešli

 
Pětadvacetiletý zpěvák a o čtyři roky mladší zpěvačka se rozhodli ukončit svůj vztah.
10.02.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Max George (5 článků) , Nina Agdal (17 článků)

Wow! Bezchybná bývalka Clooneyho Elisabetta Canalis se takhle krásně osmělila pro magazín Max

 
Jako správnou milovnici latexu a erotického spodního prádélka nafotili tvůrci magazínu Max italskou modelku Elisabettu Canalis. Třiatřicetiletá kráska, která strávila rok a půl ve vztahu s jedním z nejžádanějších svobodných mládenců Hollywoodu Georgem Clooneym  (51) , v časopise zároveň otevřeně promluvila o svém novém vztahu se Stevem-O.
24.09.2012 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Elisabetta Canalis (80 článků) , Max George (5 článků)
« Předchozí 1 Další »