Články k osobnosti

Matyáš Valenta

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Matyáš Valenta »
 

Jak Matyáš Valenta ztvárnil roli vyšinutého mladíka v Labyrintu III.? Vedl mě S(s)trach!

 
Neřekne ani slovo, jen si kreslí do notesu malůvky děsivých mordů podle Ježíšových apoštolů. Vyšinutý Adam, ze kterého se vyklubal Tomáš, je klíčovou postavou třetí řady mysteriózního krimiseriálu ČT Labyrint. Jak se chovat jako on, prý jeho představitel Matyáš Valenta (22) konzultovat s psychiatrem nemusel. Podobné role totiž dostává pořád!
02.10.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Matyáš Valenta (7 článků)

Dospívá v přímém přenosu: Z roztomilého děvčátka z Ulice už je krásná slečna!

 
Bylo to tak s Patricií Solaříkovou  (25) a Jakubem Štáfkem, a i Anna-Marie Valentová (13) a její bratr Matyáš (18) dospívají před kamerou a očima televizních diváků. Vždyť Anička, která v Ulici hraje Emu Toužimskou, je už třináctiletá slečna a Matyáš (Franta Hrubý) dospělák! Se sourozenci jsme se potkali v knihkupectví, kde společně s hereckou kolegyní Šárkou Ullrichovou  (39) představovali seriálovou kuchařku.
15.11.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (297 článků) , Jakub Štáfek (142 článků) , Šárka Ullrichová (57 článků) , Ema Toužimská (4 články) , Matyáš Valenta (7 článků)

Milionové děti z Ulice: Kolik si vydělají malé hvězdy?!

 
Nejlépe vydělávající sourozenci našeho showbyznysu. To jsou Matyáš a Anna Marie Valentovi. Známe je jako nevlastní děti Liškových ze seriálu Ulice.
17.08.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Matyáš Valenta (7 článků)

Divné: Nová holka v ULICI prý má Boriska zaučovat, ale moc se k němu nehodí!

 
Dnes se v Ulici poprvé objeví postava divoké punkerky Marie v podání neokoukané Diany Korbelové (17). Ta by měla doplnit tandem rádoby hudebníků Franty a Borise, tedy Matyáše Valenty (17) a Vladislava Rouska (15).
04.02.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Matyáš Valenta (7 článků) , Vladislav Rousek (4 články)

Co má společného Zac Efron a Matyáš Valenta? Karty Magic a závislost na nich!

 
Když před zhruba dvaceti lety vymyslel americký student Richard Garfield pravidla karetní hry Magic, určitě nepředpokládal, že vznikne nejen nová zábava, ale fenomén, ovlivňující celý svět.
15.09.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (163 článků) , Matyáš Valenta (7 článků) , Garfield (14 článků)

Přemoudřelý spratek z Ulice Valenta vydělává majlant

 
Dětská hvězda Matyáš Valenta (12) proslul hlavně rolí v populárním nováckém seriálu Ulice. Nadějný herec kromě toho ale účinkoval v několika reklamách a celovečerních filmech, díky čemuž si vydělal spoustu peněz.
20.10.2009 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Matyáš Valenta (7 článků)

Matyáš Valenta (13): Fanda se mi hraje blbě!

 
5:00 - V třinácti letech je hvězdou nekonečného »nováckého« seriálu Ulice, točí reklamy a hraje ve třech pražských divadlech. Matyáš Valenta zvládá vše v pohodě a zdá se, že zůstává oběma nohama pevně na zemi. Nezapomíná ani na školu, na vysvědčení měl jen dvě dvojky. Mrzí ho snad jen to, že lidé ho většinou neznají pod jeho pravým jménem. Pro většinu z nich je zkrátka jen Franta z Ulice. I když teď Nova seriál nevysílá, tenhle mladý muž má stále plné ruce práce.
16.08.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Matyáš Valenta (7 článků)
« Předchozí 1 Další »