Články k osobnosti

Matěj Ruppert

  zpěvák, hudebník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Matěj Ruppert »
 

Jakub Prachař a Sara Sandeva si vyznávají lásku: Prozradil jejich známý zásnuby?

 
Je to už nějaká doba, co se herecký pár Jakub Prachař (38) a Sara Sandeva (24) pochlubili zamilovanou fotkou. Pár tentokrát potěšil fanoušky snímkem z výletu v přírodě a Jakub své Saře poslal skrze Instagram i zamilované vyznání. Matěj Ruppert (44) pak v komentářích zmátl pár lidí svým dotazem, prozradil snad zásnuby?
18.06.2022 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků) , Jakub Prachař (1324 článků) , Sara Sandeva (112 článků)

Generál Pavel prosil. Odmítl jsem. Umělec Ruppert natřel všechny. Zeman a Babiš, problémy prý začínají od kolébky

 
Zpěvák Matěj Ruppert vystupující se skupinou Monkey Business se U Kulatého stolu vyjádřil k české politické scéně. Opřel se zostra do populisticky smýšlejících politiků, věnoval se prezidentské volbě, kde označil za velkou chybu, že je přímá, naši společnost to podle něj naprosto rozdělilo. Suchou nit nenechal na současné hlavě státu Miloši Zemanovi, přirovnal jej ke gorile ze zoo. Dotkl se také kontroverzního tématu, kterým jsou černoši v amerických filmech.
15.04.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků)

Trénink na silvestrovskou party na Evropě 2 s Matějem Ruppertem a Pavlem Cejnarem

 
V prosinci rozšiřuje řady moderátorů Evropy 2 zpěvák a bavič Matěj Ruppert, spolu s Pavlem Cejnarem pro posluchače připravuje speciální páteční vysílání. Předsilvestrovský trénink v podobě Zimní party Evropy 2 volně navazuje na velmi úspěšnou Summer party. Vyvrcholením bude silvestrovský díl v pátek 31. prosince od 20 do 22 hodin.
16.12.2021 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků) , Pavel Cejnar (91 článků)

Matěj Ruppert se pochlubil roztomilými dcerami. Plánuje další přírůstek?

 
Dvojnásobný táta Matěj Ruppert  (43) vyrazil do společnosti po delší době s celou svou rodinou. Sobotní odpoledne si užil nejen s manželkou Terezou, ale i roztomilými dcerkami Anežkou a Maruškou na Psím dni. A jak sám přiznal, plánují rodinu rozšířit o dalšího člena.
10.09.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků)

Šumava jako české Beverly Hills? Matěj Ruppert se chlubí chalupou zařízenou v retro stylu!

 
Další slavný zpěvák si v srdci Šumavy buduje rodinné hnízdečko. Zatímco Marek Ztracený (36) už stříhá metr, kdy se s rodinkou nastěhuje do luxusního domu s bazénem, Matěj Ruppert (43) je ve fázi zařizování.
05.09.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků) , Marek Ztracený (374 článků)

Zpěvák Matěj Ruppert: Řádil v krajkových kalhotkách!

 
Extravagance mu není cizí a rád na sebe upoutává pozornost. Nejinak tomu bylo i na koncertě Monkey Business ve Varech. Matěj Ruppert (43) si střihl duet s Terezou Černochovou (38) v letních dámských šatech a neostýchal se odhalit i víc...
26.08.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (224 článků) , Matěj Ruppert (171 článků)

StarDance odhalení: Zpěvačce Tereze Černochové se splnilo zbožné přání, zatancuje si s držitelem Thálie

 
Další pár taneční soutěže StarDance je odhalen. Zpěvačka Tereza Černochová (37) bude tancovat po boku Dominika Vodičky, kterého si velmi přála a její "zbožné přání" se stalo skutečností. U seznámení byl také zpěvák a účastník StarDance VI Matěj Ruppert. 
15.06.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (224 článků) , Matěj Ruppert (171 článků)

Zpěvák Matěj Ruppert se raduje: Moji rodiče už jsou očkovaní, konečně se mohou vídat s vnučkami

 
Při povídání se zpěvákem Matějem Ruppertem  (43) jsme narazili samozřejmě i na téma, jak zvládal život během pandemie a s ní spojenými restrikcemi jako rodič dvou malých dcer. Anežce a Marii chybí školka, ale je rád, že už aspoň mohou být v kontaktu s prarodiči, kteří za sebou mají obě dávky vakcíny proti covidu-19.
07.05.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků)

Pandemie nepřerušila jen jeho hudební aktivity: Matěj Ruppert měl jet do Itálie s Emanuelem Ridim, který onemocněl covidem

 
Zpěvák Matěj Ruppert  (43) se během nuceného nicnedělání snaží zabavit nejen sebe a své dcery, ale také svoje sledující a fanoušky. Zatímco na jaře nahrával na sociální sítě videa, kde hovořil snad všemi světovými jazyky, teď dává písničkové hádanky s velmi zvláštním hudebním nástrojem. Ale nelení ani co se hudební tvorby týče.
18.04.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků)

Zkrachovalá hvězda SuperStar Petr Borkovec začíná od píky: Bydlení v chajdě a podivné kšefty

 
Petr Borkovec (21) v roce 2018 zazářil v pěvecké show SuperStar a dostal se až do TOP 10. Tehdejší porota ve složení Palo Habera (59), Ben Cristovao (33), Matěj Ruppert (43) a Katarína Knechtová (40) byli uneseni nejenom z hlasu Borkovce, ale také z jeho příjemné povahy a charismatu. Petr měl skvěle našlápnutou kariéru stát se skutečně dobrým hudebníkem, ovšem kvůli alkoholu a následným oplétačkám s policií všechny příležitosti zahodil. V současné době po něm doslova neštěkne ani pes a cesta zpět na vrchol se rozhodně nekoná. Promarněný talent bydlí kdesi na chalupě a snaží se postavit se znovu na nohy. Jak ale mnozí vědí, tohle tady bylo již několikrát...
14.04.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků) , Katarína Knechtová (131 článků) , Ben Cristovao (537 článků) , Petr Borkovec (43 článků)

Zmetek Babiš! volá umělec. Nechce k lopatě, opil se a trpěl

 
Čapí hnízdo stále budí emoce. Po reportáži Reportérů ČT se ozval jednak europoslanec Tomáš Zdechovský, ale také hudebník Matěj Ruppert, držitel ceny Anděl za nejlepšího zpěváka. „Voliči toho zmetka, hanba vám,“ vzkázal voličům ANO. Ale je tu případ z roku 2012. Kdy měla policie co dělat s ním a jeho kolegou.
15.02.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků)

Zoufalý Bohuš Matuš: Jsem zvyklej brát 200 000 měsíčně. Teď mám jít dělat za dvacet tisíc?! Dárky letos nebudou

 
V interview s Čestmírem Strakatým mluvil v listopadu letošního roku zpěvák Matěj Ruppert hlavně o své kapele Monkey Business, ale dostalo se i na covid a politiku. Ruppert tehdy uvedl, že někteří umělci zřejmě budou muset skončit takzvaně u lopaty. Ještě předtím se na obrazovce objevil Vojtěch Dyk. Řekl, že dostal od státu jen tři tisíce, ale že ho to nepřekvapuje. Situace se ovšem pro kulturní branži nelepší. Své k tomu v úterý na Primě pronesl i Bohuš Matuš.
17.12.2020 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuš Matuš (456 článků) , Matěj Ruppert (171 článků) , Vojtěch Dyk (907 článků)

Všichni se necháme očkovat! Zpěvák Ruppert má výzvu pro národ. Jinak...

 
Zpěvák Matěj Ruppert to vzal od podlahy. Napřed konstatoval, že lidé již nedrží při sobě stejně pevně jako na jaře. A pak pronesl důrazný apel k národu: „A zrovna teď bych chtěl apelovat na ty moje sousedy a spoluobčany, na národ, abysme se všichni nechali očkovat,“ pravil. Vytáhl příklad britské královny Alžběty II. A důrazně se zastal Miroslava Kalouska (TOP 09), jenž podle něj ukázal, že se umí chovat i jako státník, na rozdíl od Andreje Babiše (ANO).
13.12.2020 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků) , Andrej Babiš (24461 článků) , Miroslav Kalousek (7558 článků)

Zničený Matěj Ruppert: Covid si vybral svou daň!

 
Že jsou umělci citlivé duše, je známá věc. I na věčného optimistu Matěje Rupperta (42) ale v poslední době padá splín. Fakt, že momentálně nemůže vystupovat před fanoušky své kapely Monkey Business, způsobuje zpěvákovi a známému šoumenovi psychické stavy, se kterými si neumí poradit sám.
27.11.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků)

Vzít pušku na Babiše? Umělci natočili píseň a VIDEO

 
Hudební skupina Monkey Business, která se dala dohromady už v roce 1999 a funguje dodnes, se rozhodla pořádně rozčeřit české společenské vody. Zpěvák Matěj Ruppert s kolegy natočil klip, v němž herec Jiří Langmajer míří odstřelovačskou puškou na Úřad vlády a také se zaníceným výrazem obhlíží budovu parlamentu. Ruppert tím prý chtěl dát najevo, že už má dnešních předních představitelů státu dost. Není to přitom poprvé, co se do nich trefuje.
22.11.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (611 článků) , Matěj Ruppert (171 článků)

Monkey Business o nové desce: Témata lásky a stárnutí nám nestačí

 
Svoboda je ve výprodeji. Tvrdí to v titulní písni alba Freedom On Sale skupina Monkey Business. Několikrát se na něm vyjadřuje ke společenskému dění. Nechybí jí v tom ale nadhled i humor. K nahrávání desky si pozvala několik hostů, například Dana McCaffertyho, bývalého zpěváka Nazareth, Ashleyho Slatera z Freak Power či Ondřeje Pivce. Kolekci přibližují zpěvák Matěj Ruppert a klávesista, zpěvák a autor písní Roman Holý.
12.11.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Holý (57 článků) , Matěj Ruppert (171 článků) , Daniel Svoboda (38 článků) , Dana Power (1 článek) , Ondřej Svoboda (75 článků)

Zpěvák Ruppert: Mám jít k lopatě? Komoušská hanebnost. Zeman vede třídní boj

 
V interview s Čestmírem Strakatým mluvil zpěvák Matěj Ruppert hlavně o své kapele Monkey Business, ale dostalo se i na covid a politiku. Zpěvák tvrdil, že v Česku prezident Zeman rozviřuje třídní boj a staví různé skupiny proti sobě. Podle něho je hrozné, že na jaře nikdo moc neprotestoval proti uzavření hranic směrem ven. A Miloš Zeman prý nemá co tvrdit, že Milion chvilek pro demokracii se chová nedemokraticky, když sám „pozvracel“ Ústavu tím, že nejmenoval premiérkou Miroslavu Němcovou.
05.11.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků) , Miroslava Němcová (1684 článků) , Miloš Zeman (27348 článků)

Monkey Business natočili s Jiřím Langmajerem klip o atentátu, který nakonec nebyl

 
Již 6. listopadu vydá skupina Monkey Business své desáté album. Jeho název je Freedom On Sale a prvním singlem z něho skladba Do It! (If You Don’t Have Any Children). Vznikl k ní videoklip, jenž má na Novinkách.cz premiéru. Poprvé ho samostatně režíroval zpěvák skupiny Matěj Ruppert a hlavní roli ztvárnil Jiří Langmajer.
02.11.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (611 článků) , Matěj Ruppert (171 článků)

Známá tvář ČT se vrhla do Babiše. Umělec Ruppert zavýskal radostí

 
Podle zpěváka Matěje Rupperta z kapely Monkey Business je na koronaviru špatné hlavně to, jak snadno si lidé nechali ukrajovat svobodu. A nelíbil se mu ani zákaz cestování. „Oni zavřeli hranice obousměrně! Tady končí veškerá legrace!“ řekl v květnovém interview magazínu Reflex. A co se týče podpory kultury od státu, když umělcům stát 'vypnul' možnost živit se svým řemeslem, má jim to prý kompenzovat. Zvláště když platili a platí daně.
16.10.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků)

Budem zpívat za patníkem, zlobí se Matěj Ruppert z Monkey Business. Není sám

 
Velký nesouhlas vyvolal zákaz koncertů, muzikálů a oper, ale i zpěvu v hudebních výchovách, který platí od pondělí. „Žádám okamžité odstoupení ministra kultury!“ napsal minulý týden na svůj instagramový účet zpěvák kapely Monkey Business Matěj Ruppert.
06.10.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (171 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »