Články k osobnosti

Matthew Lewis

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Matthew Lewis »
 

Představitel otloukánka Nevilla z Harryho Pottera se oženil

 
Britský herec Matthew Lewis známý jako zubatý a nepohledný Neville Longbottom z Harryho Pottera se proměnil v sexy svalovce, který dráždí snění mnoha žen. Jenže mají smůlu, pokud touží své fantazie naplnit v reálném světě. Osmadvacetiletý herec se totiž oženil.
31.05.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Lewis (4 články) , Harry Potter (1321 článků) , Matthew Lewis (4 články) , Matthew Lewis (2 články) , Matthew Lewis (2 články)

Otloukánek Neville z Harryho Pottera: Tajná svatba v Itálii!

 
V sérii filmů o Harrym Potterovi hrál zavalitého zmatkáře Nevilla, ve skutečnosti je ale herec Matthew Lewis (28) neskutečný fešák. Bohužel pro všechny zájemkyně je ale také čerstvě ženatý! O veselce sám informoval na sociálních sítích.
29.05.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Lewis (4 články) , Harry Potter (1321 článků) , Matthew Lewis (4 články) , Matthew Lewis (2 články) , Matthew Lewis (2 články)

Spisovalteku Joanne K. Rowling vyděsila nahá hvězda Harryho Pottera!

 
Herec Matthew Lewis se proslavil rolí stydlivého čaroděje Nevilla Longbottoma z filmů o Harrym Potterovi. Z nevzhledného chlapce je však sexy svalovec, který se teď rozhodl odhalit to, co mu nadělila příroda v partiích po většinu času očím skrytých. Vyděsil tím autorku knih o Potterovi Joanne K. Rowling, která Matthewa vyzvala, aby se příště raději oblékl.
26.05.2015 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Lewis (4 články) , Harry Potter (1321 článků) , Matthew Lewis (4 články) , Joanne Rowling (65 článků)

Z nešikovného Nevilla z Pottera je sexy mladík!

 
Jako nešikovný Neville Longbottom v sérii o kouzelníku Harry Potterovi vypadal opravdu jako nemehlo. Matthew Lewis (22) se roli perfektně přizpůsobil. Filmy se ale natáčely deset let a během té doby z něj vyrostl sexy mladý muž, po kterém šílí davy fanynek.
15.07.2011 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Lewis (4 články) , Harry Potter (1321 článků) , Matthew Lewis (4 články)
« Předchozí 1 Další »