Články k osobnosti

Matthew Knowles

  producent, podnikatel, manažer

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Matthew Knowles »
 

Beyoncé je úspěšná jen proto, že má světlou pleť

 
Kdyby prý Beyoncé byla tak tmavá jako její otec Matthew Knowles, nebyla by tak úspěšná po celém světě. Šestašedesátiletý exmanažer a otec slavné zpěvačky tvrdí, že lidé jsou stále velmi rasisticky zaměření a snědší pěnice jsou toho důkazem. Prorazit v mainstreamu se stejně jako Beyoncé podařilo třeba také světlejší Rihanně či Mariah Carey.
08.02.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (446 článků) , Matthew Knowles (4 články)

Dvojčata Beyoncé mají zdravotní komplikace

 
Zpěvačka Beyoncé Knowles porodila minulý týden dvojčata, která počala s manželem Jayem Zetem. Jenže zatím se ona ani on touto novinkou nepochlubili. Nechtějí si totiž přivolat neštěstí. Dvojčata nejsou zdravotně v pořádku a musejí zůstat v nemocnici. Promluvil zatím zpěvaččin otec Matthew, který potvrdil, že je trojnásobným dědou.
23.06.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Jay (1 článek) , Matthew Knowles (4 články)

Podraz od otce: Beyoncé lže o svém věku! Kolik jí opravdu je?!

 
Zpěvačka Beyoncé Knowles řadu let využívala svého otce Matthewa jako manažera. Před nedávnem se ho však zbavila a rozešli se ne zrovna v dobrém. On se jí teď nechtěně pomstil, když světu vyzradil její skutečný věk. Vyplývá z toho, že je jeho dcera věkem posedlá ješita. Má prý totiž už šestatřicet roků, ačkoli světu tvrdí, že se narodila v roce 1981.
23.10.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Knowles (4 články)

Rozvod Beyoncé a Jay-Z byl jeden velký podvod na fanoušky, prozradil zpěvaččin otec

 
K podlým fintám na fanoušky se nejspíš uchýlily i hvězdy takového formátu jako Beyoncé  (32) a Jay-Z (44). Zpěvaččin otec Matthew Knowles tento týden v rozhovoru pro jednu houstonskou rozhlasovou stranici prozradil, že zvěsti o jejich manželské krizi a plánovaném rozvodu nebyly založené na pravdě a měly zvýšit zájem médií a především prodej lístků na jejich společné turné On the Run. Předem domluvený měl být údajně i incident ve výtahu mezi Jay-Z a zpěvaččinou sestrou Solange.
30.08.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Knowles (4 články) , Solange Knowles (18 článků)
« Předchozí 1 Další »