Články k osobnosti

Matthew Lewis

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Matthew Lewis »
 

A tady toho jsem šikanoval. Z Longbottoma z Harryho Pottera je kus chlapa, uznal i Malfoy

 
Diváky filmů o Harrym Potterovi možná překvapí, jak se za posledních devět let, které uplynuly od natočení posledního dílu, Relikvie smrti 2, změnil představitel otloukánka Nevilla Longbottoma. Fanoušky Matthewa Lewise už méně. Herec je aktivní na sociálních sítích a na jeho profily je radost pohledět.
14.02.2020 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Lewis (5 článků) , Harry Potter (1401 článků) , Harry Harry (294 článků)

Představitel otloukánka Nevilla z Harryho Pottera se oženil

 
Britský herec Matthew Lewis známý jako zubatý a nepohledný Neville Longbottom z Harryho Pottera se proměnil v sexy svalovce, který dráždí snění mnoha žen. Jenže mají smůlu, pokud touží své fantazie naplnit v reálném světě. Osmadvacetiletý herec se totiž oženil.
31.05.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Lewis (5 článků) , Harry Potter (1401 článků) , Matthew Lewis (4 články) , Matthew Lewis (2 články) , Matthew Lewis (2 články)

Otloukánek Neville z Harryho Pottera: Tajná svatba v Itálii!

 
V sérii filmů o Harrym Potterovi hrál zavalitého zmatkáře Nevilla, ve skutečnosti je ale herec Matthew Lewis (28) neskutečný fešák. Bohužel pro všechny zájemkyně je ale také čerstvě ženatý! O veselce sám informoval na sociálních sítích.
29.05.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Lewis (5 článků) , Harry Potter (1401 článků) , Matthew Lewis (4 články) , Matthew Lewis (2 články) , Matthew Lewis (2 články)

Spisovalteku Joanne K. Rowling vyděsila nahá hvězda Harryho Pottera!

 
Herec Matthew Lewis se proslavil rolí stydlivého čaroděje Nevilla Longbottoma z filmů o Harrym Potterovi. Z nevzhledného chlapce je však sexy svalovec, který se teď rozhodl odhalit to, co mu nadělila příroda v partiích po většinu času očím skrytých. Vyděsil tím autorku knih o Potterovi Joanne K. Rowling, která Matthewa vyzvala, aby se příště raději oblékl.
26.05.2015 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Lewis (5 článků) , Harry Potter (1401 článků) , Matthew Lewis (4 články) , Joanne Rowling (67 článků)

Z nešikovného Nevilla z Pottera je sexy mladík!

 
Jako nešikovný Neville Longbottom v sérii o kouzelníku Harry Potterovi vypadal opravdu jako nemehlo. Matthew Lewis (22) se roli perfektně přizpůsobil. Filmy se ale natáčely deset let a během té doby z něj vyrostl sexy mladý muž, po kterém šílí davy fanynek.
15.07.2011 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Lewis (5 článků) , Harry Potter (1401 článků) , Matthew Lewis (4 články)
« Předchozí 1 Další »