Články k osobnosti

Matter Matter

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Matter Matter »
 

Piráti vlezli do kapitalistické ř*tě. Parodie na demokracii. Milan Kohout pálí do svých

 
POLOČAS ROKU HRŮZY U nás v „Kapitálově“ se naučili zbohatlíci potlačovat jakýkoliv pokrokový aktivismus pomocí vtipné kontroly, čímž je takzvané kooptování daného hnutí pomocí peněz. Tak smutně skončila řada předchozích progresivních hnutí, byvše zakoupených kapitalismem, jako byl třeba punk. Tak skončilo i hnutí Black Lives Matter, kde se v současnosti provaluje, jak si odlévali jeho vůdci miliony dolarů do vlastních kapes.“ Tak drsně hovoří performer a anarchista žijící toho času v Bostonu Milan Kohout.
05.07.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (142 článků)

Trump uspořádal velkou show. Biden je zcela mimo, za jeho vlády by si prý Putin na Ukrajinu netroufl

 
Podle bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa nyní Spojené státy čelí velmi vážné hrozbě. Rusko ani Čína to však prý prvořadě nejsou. „Navzdory všem těm výhrůžkám, co slýcháme ohledně Ruska, Číny a Íránu, naše největší hrozba nepochází zvenku,“ zaznělo od amerického exprezidenta během jeho sobotního mítinku v Severní Karolíně s obavami k ilegální migraci či k „indoktrinaci“ dětí ve školách. Připomenuto bylo rovněž Black Lives Matter. „Vraždili lidi po celé naší zemi,“ nepáral se s tím Trump.
10.04.2022 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5901 článků) , Matter Matter (142 článků)

Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – 210. díl. Cikáni (Romové) aneb To, o čem se nesmí mluvit

 
O dospělosti demokracie svědčí to, jak se dokáže vyrovnat s předsudky a bezdůvodnými konflikty uvnitř společnosti. O USA už dnes víme, že to nezvládají – viz všechny ty progresivistické nařizovací a zakazovací aktivity jako důsledek pouličního řádění Black Lives Matter. Dost mne zajímá, jak je na tom země naše.
15.10.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (142 článků)

Hvězda Chelsea už nechce klečet: Ztrácí to sílu, říká

 
Už více než rok a půl patří k zápasům anglické fotbalové ligy i poklekávání před úvodním hvizdem. Gesto na podporu hnutí Black Lives Matter stále před duely činí většina hráčů, najdou se ale i tací, kterým se zprotivilo. Nejnověji se mezi „rebely“ zařadil obránce Chelsea Marcos Alonso či Slovák Juraj Kucka.
05.10.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Kucka (28 článků) , Matter Matter (142 článků) , Marcos Marcos (1 článek) , Marcos Marcos (2 články) , Marcos Marcos (1 článek) , Marcos Marcos (2 články) , Marcos Marcos (1 článek) , Marcos Marcos (2 články)

Do Prahy ne, půjde vám tam o život! Kamarův právník zase v akci proti Čechům. Tvrdík reaguje

 
„Nejezděte do Prahy, je to tam nebezpečné, půjde o život! Nemá cenu riskovat,“ varuje před cestami do našeho hlavního města skotský právník pákistánského původu a aktivista Black Lives Matter Aamer Anwar, který je v Česku známý též jakožto obhájce fotbalisty Glasgow Rangers Glena Kamary. Podle Anwara je Praha nebezpečná nejen pro fotbalové hráče, ale i pro milovníky fotbalu, kteří jen přijedou na návštěvu naší metropole v době utkání. Pěkný výlet by se prý „mohl zvrhnout v tragédii“. Mnohé předchozí incidenty dávají za pravdu, že o život může skutečně jít. Ovšem v Glasgow. Právě s fanoušky Rangers se totiž pojí brutální vraždy.
18.09.2021 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (142 článků)

Doktor Zbořil varuje: Už zase strhávají sochy. V USA se děje něco velkého

 
„Odstraňování symbolů je velkým pokusem měnit historická fakta bez uvažování o tom, co historický fakt je,“ komentuje další vlnu odstraňování soch ve Spojených státech za podpory zástupců Demokratické strany a hnutí Black Lives Matter politolog Zdeněk Zbořil pro server prvnízprávy.cz. Upozornil, že za potlesku aktivistů padají sochy, které měly paradoxně ukazovat, že se Američané dokážou usmířit.
15.09.2021 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (142 článků)

Tohle Meghan nečekala: Přijdou lepší přátelé, vzkázala bývalá kamarádka!

 
Přestože se zdálo, že se Meghan Markleová (40) usmířila se svou dlouholetou kamarádkou Jessicou Mulroneyovou (41), mezi které vrazilo klín hnutí Black Lives Matter, opak je zřejmě pravdou. Módní návrhářka zaujala na sociálních sítích „tajemným“ příspěvkem…a také tím, že jí vůbec nepopřála k nedávným kulatinám!
23.08.2021 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Black (2 články) , Matter Matter (142 článků) , Jessica Jessica (230 článků)

Díky exotickému vzhledu dostává role prostitutek, pipin a dračic. Herečka proto rozumí hnutí Black Lives Matter

 
Narodila se na Slovensku, ale někteří lidé by tipovali, že má mnohem exotičtější původ. Radka Pavlovčinová  (32) ale se svým výrazným vzhledem občas bojuje a není příliš nadšená, že dostává podobné role.
01.08.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Radka Pavlovčinová (106 článků) , Matter Matter (142 článků)

VIDEO: Děs a hrůza. Muž dva měsíce natáčel neutěšenou situaci v Portlandu

 
Portland byl v uplynulých měsících jedním z center aktivity hnutí Black Lives Matter. Jak se události posledních let promítly do stavu kdysi vzkvétajícího města? Jeden z naštvaných obyvatel točil dva měsíce scény, ke kterým se náhodně připletl při svých cestách městem, a rozhodně to není pěkný pohled.
30.07.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (142 článků)

Černý, černá, to už se nesmí říkat? A co naše koledy? Kociánová o rasismu naruby

 
Heslo charakteristické pro americké protesty – Black Lives Matter, na černošských životech záleží – proti policejnímu násilí zaznělo v uplynulých měsících nespočetněkrát, a to nevyjímaje i na demonstracích v Praze. Napětí však roste i kvůli tzv. rasismu naruby. Na téma rasismus natočila pro youtubový kanál Svobodné Universum krátké video s názvem „Barva, jejíž jméno nesmíme vyslovovat“ česká rozhlasová a televizní moderátorka Martina Kociánová. V duchu černého humoru v něm vybízí k zamyšlení, jaké šílenství s sebou přináší politická korektnost a důrazně před ním varuje.
23.07.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Martina Kociánová (67 článků) , Martin Černý (80 článků) , Matter Matter (142 článků)

Favoritka poslankyně Richterové z USA: Seznamy, hon na pravičáky

 
Pirátka Olga Richterová zřejmě obdivuje známou americkou progresivistku Alexandru Ocasio-Cortez. Napsala o tom dokonce článek. „Je to zjevení. Kritizuje Trumpa, je ekologická a chce bezplatné školství,“ píše s úctou česká politička. To ale není všechno. Ocasio-Cortez je také pro zvyšování daní, přísnou regulaci zbraní a škrtání v rozpočtech policie. V kampani ji podporovalo hnutí Black Lives Matter a Trump je pro ni „bílý supremacista“. A nadávky na ni mířené? Sexismus. Ostré! Co na to Piráti a jejich voliči?
12.07.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (142 článků)

Bývalka Channinga Tatuma zapózovala nahá ve vaně: Po dvou dětech má tělo samý sval

 
Svou hvězdnou kariéru odstartovala jako tanečnice ve videoklipu Janet Jackson k písni Doesn't Really Matter. O několik let později zkusila štěstí jako herečka a proslavila se se snímkem Let´s Dance, kde zazářila po boku svého dnes již bývalého manžela Channinga Tatuma  (41) .
08.07.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Janet Jackson (107 článků) , Channing Tatum (165 článků) , Matter Matter (142 článků)

„Viděli jsme pogromy, rabování, násilnosti a nepokoje. V USA.“ Putin přiznal, čeho se bojí

 
Ruský prezident Vladimir Putin po skončení na tiskové konferenci po americko-ruském summitu v Ženevě uvedl, že má obavy, že v Rusku se uskuteční podobné masivní protesty, jaké iniciovalo v USA hnutí Black Lives Matter (BLM). Uvedl to v rámci své odpovědi na dotaz americké novinářky stanice ABC News Rachel Scottové, kterou zajímalo, čeho se tak bojí, když jeho političtí oponenti jsou ve vězení či prohlašováni za extremisty, píše iDNES.cz.
17.06.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4596 článků) , Rachel Black (2 články) , Matter Matter (142 článků)

Češi na EURU nepokleknou. Fotbalisté zvolí jinou symboliku

 
Čeští fotbalisté nebudou před zápasy na mistrovství Evropy poklekávat na podporu hnutí Black Lives Matter (Na černošských životech záleží). Reprezentanti případně stejně jako v březnovém utkání světové kvalifikace ve Walesu vyjádří postoj proti rasismu i dalším projevům nesnášenlivosti tak, že poukážou na nápis na rukávu dresu, odkazující na kampaň s názvem UEFA Respect.
13.06.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (142 článků)

„Budeme klečet!“ Soupeř Čechů má jasno. Farage ho smetl

 
Trenér anglického fotbalového týmu Gareth Southgate oznámil, že hodlá s týmem poklekávat na začátku zápasu během Mistroství Evropy a kritiky budou ignorovat. Fanoušci Anglie totiž před pár dny klekající tým vybučeli. Southgate to kritizoval. „Velká část britské populace si uvědomila, že pokleknutí za organizaci Black Lives Matter není o rovnosti příležitostí, není o rasové spravedlnosti. Je to o marxistické organizaci, která chce svrhnout celý způsob našeho života a nahradit ho novým komunistickým řádem,“ upozornil známý britský euroskeptický politik Nigel Farage. Sport má být prý apolitický.
11.06.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků) , Matter Matter (142 článků)

Aktivistku (27) Black Lives Matter někdo střelil do hlavy: Policisté zadrželi osmnáctiletého chlapce

 
Sasha Johnsonová se ujala vůdčí pozice v londýnském odvětví hnutí Black Lives Matter. Byla vrchní organizátorkou demonstrací za práva černochů. Její snahu ale utnul neznámý muž, když ji měl střelit brokovnicí do hlavy. Policisté už ale mají podezřelého, zadrželi osmnáctiletého Camerona Deriggse.
29.05.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (142 článků) , Sasha Sasha (7 článků) , Johnson Johnson (401 článků)

Feri je vyřízený nejen v politice. Než rozhodne soud... Roman Joch i o Pekarové Adamové

 
„Američané mají tendenci být extrémně pro, nebo extrémně proti. MeToo byl návrat k puritanismu, neopuritanismu. Jiným návratem k puritanismu je Black Lives Matter, nebo bourání soch postav minulosti. V Evropě k tomu nemáme takovou tendenci. Myslím, že ani případ Dominika Feriho nepovede k české variantě MeToo. Možná ale povzbudí některé další ženy, které byly obtěžovány, k tomu, aby se vůči těm predátorům veřejně ohradily,“ má jasno publicista Roman Joch, podle kterého tento skandál volební výsledky TOP 09 příliš neovlivní.
26.05.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (371 článků) , Matter Matter (142 článků)

Zákaz kouření, návštěv kadeřnictví, kontaktů s rodiči... Jak začíná systém, který zotročí masy? Markéta Šichtařová spustila

 
Případ zabitého George Floyda, s jehož souvislostí vzniklo i hnutí Black Lives Matter, došel do svého konce. Zasahující policista Derek Chauvin, který proti Floydovi použil smrtící sílu, byl porotou uznán vinným z vraždy. Ekonomka Markéta Šichtařová poukazuje na jeden „háček“ a narůstající nedůvěru v objektivitu soudů. Současně upozorňuje, jak se ve svých počátcích projevuje systém, který má za cíl zotročit masy lidí a který se velmi podobá současné době.
29.04.2021 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (142 článků) , George George (854 článků)

A je jasno. Tajná nahrávka prozrazuje, jak CNN podporovala Bidena a zamlčovala útoky černochů

 
Po internetu se šíří tajně zachycená nahrávka technika americké televize CNN, kde přiznává, že se tato zpravodajská síť „snaží pomoci“ aktivistům z hnutí Black Lives Matter (BLM). Na nahrávce zazní, že se pokoušejí neinformovat o rasových útocích černochů a CNN o rasismu informuje pouze tehdy, když jsou na straně agresora běloši. Přiznává i manipulování s lidmi před zvolením Joea Bidena americkým prezidentem či v rámci koronavirových statistik. „Stačí to, abychom změnili svět... U té věci s Trumpem to fungovalo…“ zní v nahrávce pořízené během falešného rande.
17.04.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (840 článků) , Matter Matter (142 článků)

Tvrdí o sobě, že je marxistka, ale koupila si dům za miliony. Spoluzakladatelka BLM čelí kritice

 
Sedmatřicetiletá spoluzakladatelka hnutí Black Lives Matter (BLM) Patrisse Cullorsová si společně se svou partnerkou zakoupila dům v hodnotě 1,4 milionu dolarů (30,6 milionu korun). Vzhledem k tomu, že o sobě tvrdí, že je marxistka, vyvolala tato koupě kritiku z řad aktivistů. Ti poukazují rovněž na to, že nemovitost stojí v komunitě, která je v drtivé většině bělošská.
14.04.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (142 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »