Články k osobnosti

Matteo Salvini

  europoslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Matteo Salvini »
 

Poslali Američany do... a ponížili USA? Je to ještě zajímavější, Tereza Spencerová ví víc. I o Macronovi, EU a Skripalovi: Legrace končí

 
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Turecký prezident Erdogan se odmítl setkat s delegací USA vedenou Johnem Boltonem, který pomáhal inscenovat puč proti vládě Turecka. Tím se Erdogan postavil na stranu Donalda Trumpa v jeho sporu s elitami Ameriky, sděluje čtenářům ParlamentníchListů.cz analytička Tereza Spencerová. V Evropské unii podle ní už končí legrace, což se ukazuje na mlčení evropských státníků k Macronovu potlačování protestů žlutých vest, dodává. Legrace v EU podle Spencerové končí, a to třeba i kvůli tomu, co v Polsku vyjednal Matteo Salvini.
10.01.2019 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4596 článků) , John Bolton (11 článků) , Matteo Salvini (73 článků) , John Bolton (11 článků)

Přizabití poslance AfD: Prst míří i na Antifu. Vážné informace. A Matteo Salvini...

 
Útok na poslance AfD otřásl Německem a již se množí ohlasy. Část viní z útoku organizaci Antifa, další pak připisují vinu novinářům a médiím, kteří proti AfD vzbuzovali nenávist. Lucie Groene se ptá Bartoše na jeho spojení s Antifou, Jan Čížek z SPD obviňuje novináře, stejně jako analytik Markvart. pražští realisté hovoří o noci dlouhých nožů. Ozval se i italský ministr vnitra Salvini.
08.01.2019 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Rýsuje se to? Cesta Mattea Salviniho nepotěší příznivce EU

 
Volby do europarlamentu se kvapem blíží a podle některých komentátorů i politiků se chystá politické zemětřesení. Tvrdí to například europoslanec za ODS Jan Zahradil v rozhovoru, který jsme vám již přinesli. V něm také řekl, že by byl otevřen jednání s maďarským Fideszem o změně frakce v europarlamentu. A zřejmě se chystají i další nová spojenectví. Podle italského deníku La Repubblica a polské agentury PAP se Matteo Salvini, ministr vnitra Itálie, chystá navštívit Jarosława Kaczyńského, předsedu polské strany Právo a spravedlnost. Spekuluje se, že tématem budou eurovolby.
07.01.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (524 článků) , Matteo Salvini (73 článků)

Španělská neziskovka se snaží udat tři sta vylovených migrantů. Salvini jim řekl ne, tak mu odpověděli po svém

 
Migranti a uprchlíci z Afriky neváhají pokoušet své štěstí ani těsně před Vánocemi. Španělská nezisková organizace Proactiva Open Arms vylovila ze Středozemního moře dalších 300 osob, které se pokoušely dostat do Itálie. Tamní ministr vnitra Matteo Salvini obratem oznámil, že této organizaci uzavírá italské přístavy. A dostal tvrdou odpověď.
22.12.2018 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Buřič krotne - a vytáčí své věrné

 
Začal zostra, nyní však Matteo Salvini lehce otupil hrany. Někdejší pravicový buřič, který to dotáhl na místopředsedu italské vlády a ministra vnitra, míří k politickému středu. A některé své voliče tím pěkně štve.
13.12.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Teror ve Štrasburku: Matteo Salvini oznámil drsné opatření pro Itálii

 
Italský ministr vnitra Matteo Salvini se s tím nepáře. I při své návštěvě Izraele stíhá sledovat evropské dění a nezdráhá se vypouštět z úst ostrá slova. Tentokrát na adresu lidí, kteří by si snad dovolili vyjádřit sympatie teroristovi ze Štrasburku. Prý by si měli nechat zajít chuť. V opačném případě na ně totiž dopadne tvrdá ruka policistů.
13.12.2018 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Pamela Anderson peskovala Itálii kvůli migrantům. Vicepremiér řešil její plavky

 
Éru fašismu připomíná současné dění v Itálii americké herečce a aktivistce Pamele Anderson. Postoj tamější populistické vlády k migraci, špatný hospodářský stav Itálie, takzvané hnutí žlutých vest ve Francii a situaci v Evropě zhodnotila v sérii příspěvků na Twitteru. Italský vicepremiér Matteo Salvini, šéf protiimigrační Ligy a nejvýraznější osoba kabinetu, na sociálních sítích v reakci konstatoval, že hvězdu seriálu z 90. let Pobřežní hlídka měl raději v plavkách. O sporu informovala agentura DPA.
07.12.2018 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (616 článků) , Pamela Anderson (568 článků) , Matteo Salvini (73 článků)

Ne! Salvini smetl ze stolu migrační pakt

 
Italský ministr vnitra Matteo Salvini řekl jasně a nahlas, co si myslí o globálním paktu o migraci. Prý nevidí důvod stavět na stejnou úroveň ekonomické a politické uprchlíky. Zdůraznil, že ctí především právo lidí zůstat ve vlastní zemi. Ministrovo vyjádření koluje po sociálních sítích.
30.11.2018 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Ministr a „kat“ migrantů dostal košem. Herečka to oznámila fotkou z postele na Instagramu

 
Vztah italského vicepremiéra a odpůrce ilegálních migrantů Mattea Salviniho (45) a televizní herečky a bývalé modelky Elisy Isoardiové (35) je u konce. Rozchod oznámila herečka na Instagramu, kde sdílela intimní snímek sebe a Salviniho v posteli. Připsala k tomu: „S obrovským respektem pro naši pravou lásku, kterou náš vztah byl. Děkuju ti, Matteo.“ Zprávu o rozchodu italského ministra vnitra přinesl deník Daily Mail.
06.11.2018 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Itálie už nebude na kolenou! Matteo Salvini nahrál VIDEO se vzkazy Bruselu. Mával papíry a vydal hrozbu

 
Byl konec srpna a Matteo Salvini dle svých slov zakázal pár desítkám migrantů po dobu několika dní vystoupit na italskou pevninu. Za to byl nakonec sám vyšetřován, prokuraturou v Agrigento, soudem v Palermu a následně i prokuraturou v Katánii. Prvního listopadu odhalil svým příznivcům to, jak případ dopadl. Ve videu, které zveřejnil na své facebookové stránce.
05.11.2018 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Salvini unikl trestu až 30 let ve vězení! Soud ho zprostil obvinění ze zadržování migrantů

 
Italský ministr vnitra a šéf protiimigrační Ligy Matteo Salvini byl zproštěn obvinění z nezákonného zadržování migrantů a omezování jejich osobní svobody v kauze lodi Diciotti. Oznámila to dnes italská média. Speciální justiční orgán, takzvaný ministerský soud, v Palermu shledal jako prokázané, že se ministr Salvini nedopustil žádného přestupku, nýbrž že jen hájil „národní zájmy“, citovala z italského tisku agentura APA.
21.10.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Francouzi začali vyvážet imigranty přes hranice k Italům. Salvini tam poslal policii

 
Italský vicepremiér a ministr vnitra Matteo Salvini oznámil, že na hranici mezi Itálií a Francií rozmístí italské policisty. Reagoval tak na další případ, kdy francouzští četníci převezli migranty přes hranici do Itálie. Podle francouzských úřadů je postup dohodnutý mezi oběma policejními sbory. To Salvini však rázně popřel.
21.10.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Itálie přitvrdila: Salvini vyslal na hranice hlídky. Brání převozu migrantů z Francie

 
Italský vicepremiér a ministr vnitra Matteo Salvini po dalším převozu migrantů v automobilu francouzského četnictva přes hranici a jejich vysazení na italském území oznámil, že rozmístí na hranici s Francií italské policisty. „Hlídkové vozy byly vyslány do Claviere, aby tam kontrolovaly a chránily hranici,“ citovala agentura APA Salviniho dnešní oznámení na jeho twitterovém účtu.
20.10.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Starosta nesmí vstoupit do vlastního města. Pomáhal ilegálním uprchlíkům svatbami

 
Italský soud rozhodl, že starosta města Riace, jež bývalo kladeno za vzor integrace migrantů, nesmí v tomto kalábrijském městečku přebývat, informoval list La Repubblica. Domenico Lucano je tedy starostou města, kam nemůže vstoupit. Poslední dva týdny strávil v domácím vězení. Je podezřelý, že vědomě napomáhal nelegální migraci a obešel veřejnou soutěž při udělení zakázky svozu odpadu. Média a agentury poukazují na to, že konec integračního projektu v Riace iniciovalo italské ministerstvo vnitra, které řídí Matteo Salvini, šéf protiimigrační Ligy.
18.10.2018 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Matteo Salvini v ráži. Sankce proti Rusku mají neblahé dopady i jinde

 
Matteo Salvini promluvil proti sankcím uvaleným na Rusko. Předseda italské Ligy je prohlásil za absurdní. Informovala o tom agentura Bloomberg. A Salvini nezůstal jen u sankcí. Prohlásil, že se v Rusku cítí doma více než v jiných evropských zemích.
17.10.2018 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Bomba: Matteo Salvini unikl atentátu

 
Česko-italská blogerka Monika Pilloni ohlásila z Itálie, že ve městě Ala, kde měl vystoupit ministr vnitra Matteo Salvini, vybuchla před jeho příjezdem bomba.
14.10.2018 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Po přístavech zavřeme i letiště, hrozí Itálie. Nechce migranty bez povolení

 
Itálie uzavře svá letiště pro letadla s migranty z Německa, která nebudou mít potřebná povolení, varoval dnes italský ministr vnitra Matteo Salvini. Podle agentury Reuters tak přiživil spor s Německem ohledně toho, jak si rozdělit zodpovědnost za žadatele o azyl.
07.10.2018 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Salvini se vysmál Junckerovi tak, že vás to pobaví. Ano, hádáte správně

 
Mezi Itálií a Evropskou unií to opět „jiskří“. Tentokrát se pustil ministr vnitra Matteo Salvini do předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera.
03.10.2018 08:51 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Italové schválili přísný imigrační dekret. Deportace má být snadnější

 
Italská vláda schválila přísný dekret, který slučuje předchozí zákonná opatření o migraci a bezpečnosti, informoval list La Repubblica. Prosadil jej ministr vnitra a šéf protiimigrační vládní strany Liga Matteo Salvini. Pokud nařízení vstoupí v platnost, v Itálii bude snazší vyhošťovat migranty a cizince zbavovat italského občanství, pokud jsou hrozbou pro národní bezpečnost. Dekret musí do 60 dnů projít parlamentem a musí jej podepsat prezident Sergio Mattarella.
25.09.2018 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)

Nářek neziskovek nad novým zákonem Mattea Salviniho: Migranti déle zavření. Šup rychle pryč. Něco provedeš, jdeš...

 
Matteo Salvini, ministr vnitra a předseda italské Ligy, přišel s dekretem, který v Itálii podstatně mění pravidla. Přezdívá se mu „Salviniho dekret“. Zpřísňuje v podstatě všechna kritéria pro migraci, získávání statusu uprchlíka, a naopak usnadňuje status uprchlíka odebírat, spolu s italským občanstvím. Nová opatření odsoudili v Doktorech bez hranic a v Refugees Welcome Italy. Informovaly o tom Al Jazeera a Deutsche Welle.
25.09.2018 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (73 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »