Články k osobnosti

Matt Matt

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Matt Matt »
 

Těhotná „vydřička“ opustila nakaženého premiéra Johnsona: Karanténa až do porodu

 
Velkou Británií v pátek otřásla zpráva o tom, že se u premiéra Borise Johnsona (55) potvrdil koronavirus, během dne se připojila další rána, nakazil se i ministr zdravotnictví Matt Hanckock. Potvrdily se tak obavy, o kterých se Johnson zmínil už minulý týden, bál se, že se v jeho týmu šíří virus způsobující nemoc Covid-19. V Downing street rovněž panuje strach o premiérovu těhotnou snoubenku Carrie Symondsovou (32), které Johnson láskyplně říká „vydřička“, ona jemu zase „Méďa Bozzie“. Blondýnka těšící se velké oblibě mezi Brity je v šestém měsíci a podle lékařů spadá do rizikové skupiny lidí, kteří by se mohli nakazit, uvedl list Daily Express.
27.03.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Matt Johnson (2 články) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Downing (1 článek) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Daily (2 články) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Matt (6 článků) , Matt Matt (6 článků) , Johnson Johnson (95 článků)

Na sraz republikánů přišel muž s koronavirem: Trump je v klidu, senátor v karanténě

 
Prezident Spojených států Donald Trump vystoupil na každoroční konferenci Americké konzervativní unie (ACU). Společnost mu dělala jeho dcera a nejbližší poradkyně Ivanka Trumpová s manželem Jaredem Kushnerem. Trumpa uvítal předseda ACU Matt Schlapp, muži si vřele potřásli rukou, Schlapp později připustil, že byl v kontaktu s pacientem nakaženým koronavirem. Jeho přiznání vyděsilo některé republikány včetně senátora Teda Cruze, Trumpova republikánského protikandidáta z voleb v roce 2016. Dva politici se rozhodli zůstat dva týdny v preventivní karanténě. Prezident Trump se nechal slyšet, že „nemá žádné obavy“ a do izolace nejde, uvedl list Daily Mail.
09.03.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4886 článků) , Ted Cruz (20 článků) , Jared Kushner (16 článků) , Matt Daily (2 články) , Matt Matt (6 článků) , Matt Matt (6 článků)

Potvrzeno. Legendární Přátelé se vrátí v květnu a vydělají miliony

 
Fanoušci seriálu Přátelé se dočkají. Jennifer Anistonová, Courteney Coxová, Lisa Kudrowová, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer se opět společně postaví před kameru. Společnost WarnerMedia oznámila, že hvězdy oblíbeného sitcomu se objeví na stanici HBO Max, která startuje v květnu.
22.02.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (60 článků) , David Schwimmer (51 článků) , Matthew Perry (6 článků) , Jennifer Max (4 články) , Max Max (31 článků) , Matt Perry (1 článek) , Max Max (38 článků) , Max Max (31 článků) , Matt Matt (6 článků) , Matt Matt (6 článků)

Muž na zahradě zakopal menu z McDonaldu: Po 14 měsících ho celé spořádal

 
Brit Matt Nadin (40) z Barnsley v Jižním Yorkshiru má podivnou zálibu. Rád předvádí, že jeho žaludek dokáže strávit jakékoli jídlo, ať už je jakkoli odporné a staré. Ke čtyřicátým narozeninám si ale připravil skutečnou chuťovku. Více než rok staré menu z McDonald’s, který si zakopal na zahradě.
14.02.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Matt Matt (6 článků) , Matt Matt (6 článků)

Bubeník Matt Tong ze skupiny Algiers: Nežijeme v bublině

 
Před rokem v Lucerna Music Baru atlantská čtveřice Algiers fantastickým vystoupením rozšířila řady svých českých fanoušků. Již 21. února se do pražského klubu vrátí, záhy po vydání svého třetího studiového alba There Is No Year, jež vyjde příští týden. Nejen o nové desce jsme hovořili s bubeníkem Mattem Tongem, jenž dříve hrál v britské skupině Bloc Party.
12.01.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Matt Matt (6 článků) , Matt Matt (6 článků)

Zbláznil se? Americký guvernér propustil na amnestii vrahy i pedofily!

 
Americký guvernér státu Kentucky Matt Bevin (52) udělil brutálním vrahům milost! Na sociálních sítích za to schytal kritiku. Mezi osvobozenými vrahy je například žena, která porodila dítě a to pak hodila do nádržky na toaletu, kde se utopilo. Jedním z osvobozených je i muž, který si objednal brutální vraždu. Vykonavatel zastřelil muže přímo před rodinou!
15.12.2019 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Matt Matt (6 článků) , Matt Matt (6 článků)
« Předchozí 1 Další »