Články k osobnosti

Matt Matt

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Matt Matt »
 

Potvrzeno. Legendární Přátelé se vrátí v květnu a vydělají miliony

 
Fanoušci seriálu Přátelé se dočkají. Jennifer Anistonová, Courteney Coxová, Lisa Kudrowová, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer se opět společně postaví před kameru. Společnost WarnerMedia oznámila, že hvězdy oblíbeného sitcomu se objeví na stanici HBO Max, která startuje v květnu.
22.02.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (60 článků) , David Schwimmer (51 článků) , Matthew Perry (6 článků) , Jennifer Max (4 články) , Max Max (24 článků) , Matt Perry (1 článek) , Max Max (29 článků) , Max Max (24 článků) , Matt Matt (4 články) , Matt Matt (4 články)

Muž na zahradě zakopal menu z McDonaldu: Po 14 měsících ho celé spořádal

 
Brit Matt Nadin (40) z Barnsley v Jižním Yorkshiru má podivnou zálibu. Rád předvádí, že jeho žaludek dokáže strávit jakékoli jídlo, ať už je jakkoli odporné a staré. Ke čtyřicátým narozeninám si ale připravil skutečnou chuťovku. Více než rok staré menu z McDonald’s, který si zakopal na zahradě.
14.02.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Matt Matt (4 články) , Matt Matt (4 články)

Bubeník Matt Tong ze skupiny Algiers: Nežijeme v bublině

 
Před rokem v Lucerna Music Baru atlantská čtveřice Algiers fantastickým vystoupením rozšířila řady svých českých fanoušků. Již 21. února se do pražského klubu vrátí, záhy po vydání svého třetího studiového alba There Is No Year, jež vyjde příští týden. Nejen o nové desce jsme hovořili s bubeníkem Mattem Tongem, jenž dříve hrál v britské skupině Bloc Party.
12.01.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Matt Matt (4 články) , Matt Matt (4 články)

Zbláznil se? Americký guvernér propustil na amnestii vrahy i pedofily!

 
Americký guvernér státu Kentucky Matt Bevin (52) udělil brutálním vrahům milost! Na sociálních sítích za to schytal kritiku. Mezi osvobozenými vrahy je například žena, která porodila dítě a to pak hodila do nádržky na toaletu, kde se utopilo. Jedním z osvobozených je i muž, který si objednal brutální vraždu. Vykonavatel zastřelil muže přímo před rodinou!
15.12.2019 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Matt Matt (4 články) , Matt Matt (4 články)
« Předchozí 1 Další »