Články k osobnosti

Matt Daily

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Matt Daily »
 

Popálení novomanželé přežili výbuch sopky. Teď žalují cestovku za ignorování výstrah

 
Američtí novomanželé Matt a Lauren Ureyovi z města Richmond v prosinci 2019 vyrazili na svatební cestu do Austrálie a na Nový Zéland na palubě výletní lodi společnosti Royal Caribbean. Jednou z naplánovaných zastávek byl i novozélandský ostrov White Island, jehož hlavním lákadlem je stejnojmenná sopka. Netušili, že 9. prosinec 2019 se stane datem, na které nikdy nezapomenou. Bez jediného varování se Ureyovi a dalších 45 lidí vydali k aktivnímu vulkánu, než ostrov opustili, došlo k sopečné erupci. Tragédie si vyžádala 21 obětí, z toho bylo 19 klientů Royal Caribbean, zbytek vyvázl s těžkými popáleninami. Ureyovi se rozhodli podat na společnosti Royal Caribbean žalobu, podle nich zaměstnanci ignorovali výstrahy, což vedlo ke smrti a zraněním jejich klientů, uvedl list Daily Mail.
26.06.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Lauren White (1 článek) , Matt Daily (3 články) , Matt Matt (17 článků) , Matt Matt (17 článků)

Těhotná „vydřička“ opustila nakaženého premiéra Johnsona: Karanténa až do porodu

 
Velkou Británií v pátek otřásla zpráva o tom, že se u premiéra Borise Johnsona (55) potvrdil koronavirus, během dne se připojila další rána, nakazil se i ministr zdravotnictví Matt Hanckock. Potvrdily se tak obavy, o kterých se Johnson zmínil už minulý týden, bál se, že se v jeho týmu šíří virus způsobující nemoc Covid-19. V Downing street rovněž panuje strach o premiérovu těhotnou snoubenku Carrie Symondsovou (32), které Johnson láskyplně říká „vydřička“, ona jemu zase „Méďa Bozzie“. Blondýnka těšící se velké oblibě mezi Brity je v šestém měsíci a podle lékařů spadá do rizikové skupiny lidí, kteří by se mohli nakazit, uvedl list Daily Express.
27.03.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Matt Johnson (2 články) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Downing (1 článek) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Daily (3 články) , Matt Johnson (1 článek) , Matt Matt (17 článků) , Matt Matt (17 článků) , Johnson Johnson (175 článků)

Na sraz republikánů přišel muž s koronavirem: Trump je v klidu, senátor v karanténě

 
Prezident Spojených států Donald Trump vystoupil na každoroční konferenci Americké konzervativní unie (ACU). Společnost mu dělala jeho dcera a nejbližší poradkyně Ivanka Trumpová s manželem Jaredem Kushnerem. Trumpa uvítal předseda ACU Matt Schlapp, muži si vřele potřásli rukou, Schlapp později připustil, že byl v kontaktu s pacientem nakaženým koronavirem. Jeho přiznání vyděsilo některé republikány včetně senátora Teda Cruze, Trumpova republikánského protikandidáta z voleb v roce 2016. Dva politici se rozhodli zůstat dva týdny v preventivní karanténě. Prezident Trump se nechal slyšet, že „nemá žádné obavy“ a do izolace nejde, uvedl list Daily Mail.
09.03.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5486 článků) , Ted Cruz (21 článků) , Jared Kushner (17 článků) , Matt Daily (3 články) , Matt Matt (17 článků) , Matt Matt (17 článků)
« Předchozí 1 Další »