Články k osobnosti

Matouš Ruml

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Matouš Ruml »
 

Ruml si vystřelil z obávaného porotce Chlopčíka, ten mu pak vyčetl nedostatečnou mužnost na parketu. Co na to Matouš?

 
Matouš Ruml  (34) si sobotní tango na úvod zpestřil hereckou vsuvkou, při které si ve stylu mafiánského šéfa přišel k porotcům zapálit doutník. Svou úvodní scénku po vystoupení navíc vtipně okomentoval. „Já jsem na jednu stranu rád, že jsem jediný ze StarDance , kdo to může takhle Zdeňkovi oplatit a dát mu pořádnej kouř,“ pobavil Ruml publikum narážkou na nekompromisního porotce Zdeňka Chlopčíka  (62) , který si při hodnocení často nebere servítky.
19.11.2019 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků)

Matouš Ruml nezanedbává partnerské povinnosti. Svou tanečnici vyměnil za krásnou manželku, kterou vyvedl na ples

 
Matouš Ruml  (34) tráví poslední dobou nejvíce času s tanečnicí Natálií Otáhalovou, se kterou soutěží ve StarDance . Jako vzorný manžel se ale snaží nezanedbávat ani svou krásnou ženu, a tak herečku Terezu Rumlovou vytáhl do společnosti.
16.11.2019 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků) , Natálie Otáhalová (6 článků)

Hvězda StarDance Matouš Ruml: Propaguje domácí porody!

 
Málokdo ví, že dvě ze tří dětí účastníka letošní StarDance Matouše Rumla (34) se narodily doma. Herec, který se proslavil jako Lexa ze slavného sitcomu Comeback, to teď hrdě hlásí do světa.
15.11.2019 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků)

Hvězda StarDance Ruml: Dvě z jeho tří dětí se narodily doma! Úžasné, říká

 
Kdo by to do něj řekl. Hvězda aktuální řady StarDance a herec Matouš Ruml (34) je už dávno otcem tří dětí. A co víc je překvapující, jakým způsobem dvě z nich přišly na svět.
14.11.2019 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků)

Lexa z Comebacku ovládl taneční parket: Sympaťák Ruml prozradil, jestli si s manželkou troufnou na čtvrté dítě

 
Matouš Ruml  (34) si v sobotu za svůj hbitý jive vysloužil od porotců rovnou tři desítky. Takové skóre se v letošní řadě StarDance zatím nikomu nepoštěstilo, a tak byl Matouš v šoku. „Říkal jsem si, že jedna desítka by mohla zaznít, ale jakmile padla ta třetí, tak jsem si říkal, že se mi to jen zdá.“
13.11.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků)

Hvězdy StarDance Onder a Otáhalová: Je mezi nimi něco víc? A s kým to rybář Vágner odjel?

 
Jsou si pořád nablízku a tím neustále přiživují spekulace, že spolu něco mají! Hlavní choreograf StarDance Jan Onder (34) a taneční partnerka Matouše Rumla (34) Natálie Otáhalová (19) spolu v sobotu odcházeli z večírku po StarDance mrazivou pražskou nocí a měli si pořád co říci...
11.11.2019 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků) , Jan Onder (134 článků) , Natálie Otáhalová (6 článků)

Z tanečního parketu skočí rovnou na koně: Matouš Ruml o pohádce Princezna a půl království

 
Jako už tradičně se i letos na obrazovkách České televize objeví nová štědrovečerní pohádka. Ta nese název Princezna a půl království a začíná přesně tam, kde klasické pohádky končí. Hlavní roli Honzy si v ní zahraje Matouš Ruml (34), který tak tanec vymění za jízdu na koni a zabíjení draka. Co řekl o filmu, své postavě a co pro něj znamenají Vánoce?
11.11.2019 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků)

Hvězda StarDance Matouš Ruml (34): Marek Eben ho učil tančit!

 
Tančí, jako kdyby měl odjakživa, a od poroty slýchává samou chválu. Herec Matouš Ruml (34) se ve StarDance cítí jako doma. Možná i proto, že si padl do noty se svou tanečnicí, Natálií Otáhalovou (19). Jenže ještě před tím, než spolu začali trénovat, střihl si menuet s Markem Ebenem (61).
10.11.2019 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (375 článků) , Matouš Ruml (41 článků) , Natálie Otáhalová (6 článků)

Kostková se ostře zastala taneční hvězdy Ulice a StarDance opouští Třeštíková s trapným komentářem

 
Máme za sebou další kolo taneční show StarDance. Herec Matouš Ruml (34), kterého diváci znají především ze seriálu Ulice, kde si zahrál učitele a následně manžela herecké kolegyně Patricie Solaříkové (28), si vysloužil od porotců tři desítky. Jediný Zdeněk Chlopčík (62) ohodnotil jeho tanec pouhými osmi body. To se nelíbilo moderátorce Tereze Kostkové (43) a Chlopčíkovi vynadala. Toto kolo taneční soutěž bohužel opouští Radka Třeštíková (38) a Tomáš Vořechovský.
09.11.2019 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (284 článků) , Matouš Ruml (41 článků) , Tereza Kostková (770 článků) , Zdeněk Chlopčík (17 článků)

Matouš Ruml otevřeně o StarDance: V naší partě vznikla zvláštní chemie

 
Herec Matouš Ruml (34), kterého si televizní diváci pamatují především jako Lexu ze sitcomu Comeback, přijal v letošním roce velkou výzvu. Coby soutěžící se účastní soutěže StarDance 2019, kde mu byla jako taneční partnerka přidělena mladičká Natálie Otáhalová (19). S tou si výborně sedl a nyní patří mezi nejoblíbenější páry letošního ročníku. Jejich vztah však není založený jen na tanci a Ruml prozradil, že v celé partě vznikla velmi zvláštní chemie a všechny pojí přátelství.
09.11.2019 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků) , Natálie Otáhalová (6 článků)

Matouš Ruml (34): Kapky v zákulisí StarDance

 
Vypadá jako nevinný andílek, dokud nezvýší hlas. Taneční partnerka Matouše Rumla (34) ze StarDance přiznala, že si občas musí zařvat. Lexa z Comebacku potřebuje od křehké Natálie Otáhalové (19) tvrdé vedení. Dřív než za osm hodin se z tréninku jen tak nedostane!
09.11.2019 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků) , Natálie Otáhalová (6 článků)

Eva Josefíková o pohádce Princezna a půl království: Moje postava je povrchní

 
Česká televize o Vánocích představí novou štědrovečerní pohádku s názvem Princezna a půl království. Hlavní roli povrchní princezny v ní ztvární herečka Eva Josefíková (29), která bude odmítat sedláka Honzu v podání Matouše Rumla (34). Sama Eva připouští, že její postava je povrchní, právě díky tomu však nakonec z pohádky vyplyne pro diváky poučení.
08.11.2019 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků) , Eva Josefíková (95 článků) , Sam Sam (33 článků)

Taneční partnerka Matouše Rumla křičí na herce jako na psa: Dává mu dokonce povely!

 
Už tři měsíce se tanečníci StarDance připravují na svá vystoupení a tréninky nabírají na intenzitě. Páry tráví ve zkušebnách i osm hodin denně a s každým týdnem bývají zkoušky vypjatější. To se podepisuje i na tréninkových praktikách. Partnerka Matouše Rumla  (34) Natálie Otáhlová přiznala, že na herce křičí a dává mu doslova psí povely.
06.11.2019 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků)

Matouš Ruml, hvězda StarDance: LEST NA EBENA PŘI NATÁČENÍ!

 
Nesměl ani muknout! Matouš Ruml (34) musel při natáčení letošní štědrovečení pohádky ČT Princezna a půl království držet jazyk za zuby. Nemohl prozradit Marku Ebenovi (61), že se spolu po dotočné budou vídat ve StarDance. „Bylo to tajemství,“ řekl Aha! herec a jeden z favoritů jubilejní desáté řady taneční soutěže.
06.11.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (375 článků) , Matouš Ruml (41 článků)

Vánoce v televizi: Nová štědrovečerní pohádka Princezna a půl království a tři další

 
Česká televize na letošní Vánoce připravila vskutku pestrou nabídku pohádek, divákům nabídne hned 4 premiéry. Režírování té štědrovečerní s názvem Princezna a půl království, v níž se hlavních rolí zhostili Matouš Ruml (34) a Eva Josefíková (29), se ujal Karel Janák. Jako další se objeví pohádky Čertí brko, Čarovný kamínek a příběh pro sluchově hendikepované Kde bydlí strašidla. Na obrazovky se ale vrátí i oblíbené sváteční stálice.
05.11.2019 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (68 článků) , Matouš Ruml (41 článků) , Eva Josefíková (95 článků)

Zapomeňte na jeho nejslavnější seriálovou roli: Matouš Ruml se ve StarDance ukazuje jako nejtalentovanější tanečník

 
Samá slova chvály a jen sem tam kritika. Herec Matouš Ruml  (34) ve StarDance exceluje. Není divu. Pohyb ho vždycky bavil, má zkušenosti i z muzikálů a pantomimy. Taneční soutěž je to nejlepší, co ho mohlo potkat, aby nebyl neustále spojován jen se svojí neslavnější seriálovou postavou, kterou hrál v letech 2008 až 2011. Slíbili jsme mu, že ji ani v textu nezmíníme.
30.10.2019 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků)

Hvězda StarDance Matouš Ruml: Tančit mě naučil Marek Eben!

 
„Comeback,“ řekla tanečnice Natálie Otáhalová (19), když se poprvé setkala s Matoušem Rumlem (34). Připomněla tak populární sitcom, kterým se herec proslavil. Ten jí vtipně odpověděl: „Jaký comeback? Já jsem ve StarDance poprvé.“
29.10.2019 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (375 článků) , Matouš Ruml (41 článků) , Natálie Otáhalová (6 článků)

Stále jako hrdličky: Matouš Ruml se ve StarDance pochlubil manželkou a nešetřil něžnostmi na parketu

 
Bez podpory těch nejbližších by se ve StarDance obešel jen málokdo. Oporu má favorit soutěže Matouš Ruml  (34) již od začátku ve své manželce. Ta ho také přišla na sobotní přenos podpořit.
28.10.2019 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků)

Kritiku poroty zvládá obstojně: Favorit StarDance byl na ostrá slova připravený, problém mu dělají nervy

 
Zatímco některé soutěžící mohou ostrá slova porotců StarDance rozhodit, Matouš Ruml  (34) je bere s klidem. Favorit soutěže se na hodnocení svých výkonů předem připravil a stresují ho méně než samotné vystoupení.
25.10.2019 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (41 článků)

Hnutí pro život: Spot „Miláčku, já jsem těhotnej“ v České televizi a Českém rozhlase

 
Videospot „Miláčku, já jsem těhotnej“ běží od 12. do 19. listopadu v České televizi a je součástí projektu „Nesoudíme. Pomáháme“, který organizuje Hnutí Pro život ČR. Videospot upozorňuje na přehlížené téma nucení žen k potratu a akcentuje společenskou zodpovědnost muže za ženu a počaté dítě. Na natočení se podíleli herci Ester Geislerová, Matouš Ruml a Josef Polášek. Kampani se bude věnovat i Český rozhlas.
12.11.2018 20:51 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (68 článků) , Josef Polášek (35 článků) , Matouš Ruml (41 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »