Matěj Vydra

fotbalista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Matěj Vydra »

Bývalý tým českých fotbalistů Daniela Pudila a Matěje Vydry nepatří k největším favoritům soutěže, i přesto dokáže rozdávat smrtící zásahy. Tohle byl opravdu parádní gól.
13.03.2016 18:10 |

Osobnosti: Daniel Pudil (35 článků) , Matěj Vydra (67 článků)

Český fotbalový talent nosí luxusní hodinky PRIM z růžového zlata

Český fotbalový útočník Matěj Vydra si v pondělí převzal luxusní hodinky PRIM SKELETON, které mu na zakázku vyrobila společnost ELTON hodinářská z Nového Města nad Metují.
24.11.2015 15:46 |

Osobnosti: Matěj Vydra (67 článků)

Fotbalovou reprezentaci postihla rozsáhlá marodka. Limberského nahradí Bartošák

Trenér fotbalové reprezentace Pavel Vrba zřejmě bude muset udělat změny v nominaci na přípravné zápasy se Srbskem a v Polsku. Kvůli otřesu mozku na dnešní sraz nedorazí pravý obránce Theodor Gebre Selassie, zdravotní problémy mají také David Limberský a Matěj Vydra. Nahradit by je měli Tomáš Kalas, Ondřej Zahustel a Lukáš Bartošák.
09.11.2015 15:40 |

Osobnosti: David Limberský (77 článků) , Pavel Vrba (391 článků) , Matěj Vydra (67 článků) , Pavel Vrba (385 článků) , Pavel Lukáš (53 článků)

Takhle pálí Vydra! Nádherný gól z voleje znamenal vítězství

Fotbalista Matěj Vydra se opět prosadil ve druhé anglické fotbalové lize a rozhodl o výhře Watfordu nad Brentfordem. Vítězný gól na 2:1 a v pořadí svůj čtvrtý v této sezoně vstřelil Vydra výstavní trefou do pravého horního rohu v 70. minutě.
02.10.2014 13:30 |

Vrba povolal na zápas s Rakouskem nováčky Fleišmana, Hejdu a Kopice

Kouč fotbalové reprezentace Pavel Vrba povolal pro přípravné utkání s Rakouskem na začátku června v Olomouci tři nováčky. Premiérovou pozvánku do dospělého národního týmu si vysloužili liberecký Jiří Fleišman, plzeňský Lukáš Hejda a jablonecký Jan Kopic. V osmnáctičlenné nominaci, kterou trenér oznámil na dnešní tiskové konferenci v Praze, je jediný legionář Matěj Vydra z West Bromwiche.
27.05.2014 10:50 |

Osobnosti: Lukáš Hejda (9 článků) , Pavel Vrba (391 článků) , Matěj Vydra (67 článků) , Pavel Vrba (385 článků) , Jan Hejda (23 článků) , Jan Vrba (16 článků) , Jan Vrba (16 článků)

Vydrova paráda! Proti Tottenhamu se trefil hned v první minutě

Matěj Vydra zažil úchvaný vstup do zápasu svého West Bromwich Albion proti Tottenhamu. Po 25 vteřinách dal gól, a navíc parádní. K vítězství to ale nestačilo, soupeři se rozešli smírně 3:3.
12.04.2014 18:30 |

Chci zůstat v Anglii, říká Matěj Vydra. Čeká ho přesvědčování, aby ho koupili

Matěje Vydru čeká možná posledních 6 zápasů za West Bromwich Albion. Smlouva mu bude končit, ale hlavním cílem je momentálně záchrana. Český útočník ale přiznává, že by i v příští sezoně chtěl hrát Premier League.
10.04.2014 13:00 |

Rosický je pro nás rozhodující hráč, pochopil Vrba už po prvním zápase

Pavel Vrba měl blízko k vítězné premiéře na lavičce národního týmu, jeho svěřenci přišli o výhru těsně před koncem. Češi dvakrát vedli po trefách kapitána Tomáše Rosického a Matěje Vydry z první půle, oplatit Norům porážku 0:3 z léta 2011 ale nedokázali.
06.03.2014 07:20 |

Čeští fotbalisté remizovali s Norskem 2:2. Vrbovu premiéru pokazil Čech

Česká fotbalová reprezentace má za sebou první zápas pod trenérskou taktovkou Pavla Vrby. Premiéra nevyšla, Češi v pražském Edenu remizovali s Norskem 2:2. Góly dávali Tomáš Rosický a Matěj Vydra, hosté srovnali po fatálu Petra Čecha.
05.03.2014 20:35 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků) , Pavel Vrba (391 článků) , Matěj Vydra (67 článků) , Pavel Vrba (385 článků) , Petr Čech (1065 článků)

ON-LINE: Češi hrají s Norskem 2:2! Čechův fatál znamenal remízu

Česká fotbalová reprezentace nastoupíila poprvé pod vedením Pavla Vrby. V přípravném utkání s Norskem v pražském Edenu hrají v základní sestavě i útočník Vydra a Hloušek. Po první půli plné ofenzivy, vedli Češi 2:1, pak však chyboval Petr Čech.
05.03.2014 18:30 |

Osobnosti: Pavel Vrba (391 článků) , Adam Hloušek (27 článků) , Matěj Vydra (67 článků) , Pavel Vrba (385 článků)

Vydra byl žolík! Jeho gól potvrdily až hodinky rozhodčího!

Matěj Vydra podruhé skóroval v anglické Premier League! Jeho gól 4 minuty před koncem znamenal pro West Bromwich Albion zisk cenného bodu, Fulham naopak litoval.
22.02.2014 23:40 |

NÁDHERA! Rosický se trefil a Arsenal dál myslí titul! Gól dal i Vydra

To byla kanonáda! Tomáš Rosický zase nastoupil v základní sestavě Arsenalu a jeho Gunners doma deklasovali Sunderland. A co víc, český fotbalista dal nádherný gól. Trefil se i Matěj Vydra!
22.02.2014 18:00 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků) , Matěj Vydra (67 článků)

VZKAZ DO NEBE: Matěj Vydra dal gól pro své dědečky, a na Vánoce bude sám

Matěj Vydra se v sobotním utkání proti Hullu dočkal premiérového gólu v anglické lize po letním příchodu do West Bromwiche. Branku věnoval do nebe svým dvěma dědům. Vánoce tentokrát bude trávit sám.
22.12.2013 10:52 |

ČESKÝ VÁLEC v Premier League: Vydra zařídil remízu, skóroval i Kozák!

Čeští fotbalisté v sobotních zápasech Premier League zazářili! West Bromwich Albion děkuje Matějovi Vydrovi za gól, kterým tři minuty před koncem zařídil remízu 1:1 s Hullem! Do černého se trefil i Libor Kozák!
21.12.2013 18:12 |

Osobnosti: Libor Kozák (45 článků) , Matěj Vydra (67 článků)

Matěj Vydra zářil! Nahrál na dva góly a Citizens byli rádi, že je konec!

Stačilo mu 15 minut a ukázal, že je ho na lavičce škoda. Matěj Vydra naskočil do utkání s Manchesterem City a slavní hosté byli rádi, že zápas brzy končí. Po dvou Vydrových nahrávkách totiž tým WBA snížil z 0:3 na 2:3!
05.12.2013 13:35 |

V nominaci na zápas s Kanadou jsou Čech, Rosický i Vydra

V nominaci fotbalové reprezentace na přípravné utkání s Kanadou je většina opor včetně Petra Čecha a Tomáše Rosického. Chybí jen zraněný Jaroslav Plašil a také obránce Michal Kadlec. Naopak se po zranění vrací Matěj Vydra a také Ladislav Krejčí, který naposledy reprezentoval v březnu. Nominaci dnes oznámil trenér Josef Pešice.
06.11.2013 15:16 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků) , Jaroslav Plašil (43 článků) , Michal Kadlec (129 článků) , Ladislav Krejčí (40 článků) , Matěj Vydra (67 článků) , Petr Čech (1065 článků)

Poslední zápas roku odehrají Rosický, Vydra i Čech. Chybí Plašil

06.11.2013 11:55 |

Vydra plně doléčil zranění a měl by naskočit v příštím zápase

Fotbalový reprezentant Matěj Vydra už stoprocentně doléčil zranění stehenního svalu z konce srpna a těší se návrat do anglické ligy. Chce se poprat o místo v útoku West Bromwiche, i když tuší, že ho při velké konkurenci v birminghamském týmu čeká těžká práce.
14.10.2013 11:05 |

Komplikace. Reprezentace přišla o zraněného Vydru

Fotbalová reprezentace přišla o útočníka Matěje Vydru, kterého z kvalifikačních zápasů o postup na mistrovství světa s Arménií (6. září) a Itálií (10. září) vyřadilo svalové zranění.
30.08.2013 11:05 |

Anelka nekončí, zůstává s Vydrou ve West Bromwichi

Francouzský útočník Nicolas Anelka s fotbalem nekončí. Konkurent českého reprezentanta Matěje Vydry ve West Bromwichi se ve čtvrtek znovu zapojí do tréninku anglického týmu a bude k dispozici pro nedělní zápas Premier League proti Swansea.
22.08.2013 22:25 |

Osobnosti: Nicolas Anelka (19 článků) , Matěj Vydra (67 článků)