Články k osobnosti

Martina Černá

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martina Černá »
 

Nova odtajnila seriál Anatomie života: Odkdy hvězdně obsazená náhrada Ordinace poběží

 
Od úterý 26. ledna ve 20:20 bude televize Nova vysílat čerstvou novinku s hvězdným hereckým obsazením. Jde o seriál Anatomie života, který divákům přiblíží svět čtyř ženských hrdinek. Každá z nich se nachází v jiné životní fázi. Potýkají se tedy s odlišnými problémy, překonávají jiné překážky a radují se z rozdílných věcí. Všechny ale spojuje touha pomáhat, která je zavedla na traumatologické oddělení, kde pracují jako zdravotní sestry. V hlavních rolích se představí Jitka Schneiderová, Ester Geislerová, Martina Preissová a Barbora Černá. Tím ovšem výčet zvučných hereckých jmen nekončí. Velký prostor dostanou i Aňa Geislerová, Karel Heřmánek ml., Jiří Štrébl, Ondřej Veselý a další.
08.01.2021 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (85 článků) , Jitka Schneiderová (361 článků) , Karel Heřmánek (237 článků) , Ondřej Veselý (132 článků) , Ondřej Veselý (132 článků) , Jiří Štrébl (21 článků) , Barbora Černá (15 článků) , Bára Černá (15 článků) , Barbora Černá (8 článků) , Jiří Veselý (208 článků) , Martina Černá (9 článků) , Jiří Veselý (208 článků) , Jiří Veselý (208 článků)

Televizní premiéra filmu Teroristka: Iva Janžurová se kvůli své roli naučila střílet

 
Černá komedie Teroristka, která má v neděli svou televizní premiéru, vypráví o učitelce v penzi, která se rozhodne opatřit si zbraň a namířit ji na místního bosse v podání Martina Hofmanna (42) poté, co zjistí, že spravedlnosti nelze docílit jinak. Iva Janžurová (78) v hlavní roli ve snímku exceluje, scénář byl napsán přímo pro ni, musela se naučit jen jedinou věc - střílet.
05.04.2020 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (518 článků) , Martin Hofmann (62 článků) , Martina Černá (9 článků)

Noc divadel chce přitáhnout mladé diváky. Martina promluvila o jejich „poprvé“

 
Česká divadla se chystají už na pátý ročník Noci divadel, který bude 18. listopadu. Letošní téma je „Forever Young“, tedy věčně mladý, cílem se totiž má stát mladý divák. Zejména náctileté je dnes těžké do divadla nalákat, jsou totiž zvyklí dostat se k zábavě okamžitě na internetu. Jejich divadelní „poprvé“ bývá často za doprovodu rodičů nebo učitelů, ti ale ne vždy vyberou to nejvhodnější, říká za organizátory Martina Pecková Černá z Institutu umění – Divadelního ústavu.
07.10.2017 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Martina Černá (9 článků)

Martina Bárta vytasila zbraně na Eurosongu: Černou podprsenku a metalický overal!

 
Již dnes večer se jazzová zpěvačka Martina Bárta (28) pokusí probojovat do finále soutěže Eurovize, která probíhá v ukrajinském Kyjevě. Zatímco loni si Gabriela Gunčíková záměrně neoblékla provokativní model, tak Martina vystoupí v podprsence!
09.05.2017 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (276 článků) , Martina Černá (9 článků)

Hra o trůny láká na novou řadu temným trailerem. Vyvolává jen další spekulace

 
Premiéra šesté série Hra o trůny bude už za dva měsíce, stanice HBO zatím nenabídla žádný trailer. Teaser nepřináší žádné záběry z nadcházejících epizod, ale pohled do Svatyně tváří v Domu Černé a bílé. Ukáže tváře některých mrtvých ale rovněž živých hrdinů, a to včetně tváře Johna Snowa. Ani tentokrát tedy autoři nic neprozradili. Fanoušci seriálu si na rozuzlení tajemství kolem nemanželského syna Lorda Eddarda Starka budou muset počkat až do premiéry 24. dubna, případně do zveřejnění nového traileru. Hra o trůny vychází z rozsáhlé knižní předlohy spisovatele George R. R. Martina, kterou však již scenáristé "dohnali".
17.02.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: George Martin (33 článků) , John Martin (19 článků) , George Martin (33 článků) , George Martin (33 článků) , Martina Černá (9 článků) , John Martin (19 článků) , George George (764 článků) , George Martin (24 článků)

Hvězda Ordinace Martin Stránský (45): Má strach o syny! Kvůli drogám!

 
Černé myšlenky trápí Martina Stránského (45) alias MUDr. Otu Kováře, který se vrátil z »Počátků« do Ordinace. S příchodem druhého potomka má větší starosti a obává se, aby jeho děti nepropadly závislosti na drogách.
27.01.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stránský (139 článků) , Martina Černá (9 článků)

Martina (20) z Mostu: V hypnóze si chtěla vybavit pád ze 6. patra!

 
Černou můrou Martiny Kozlokové (19) z Mostu navždy zůstane 4. červenec 2011. Byla u expřítele a vypadla z balkónu v 6. patře. Co se v bytě odehrálo, neví. Proto se rozhodla podstoupit hypnózu.
14.07.2014 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Martina Černá (9 článků)

Autoři nejhorších literárních překladů získali anticenu Skřipec

 
Anticenu Skřipec, kterou každoročně udílí Obec překladatelů a která se předává nejhorším literárním překladatelům, si tento rok odnesli dva autoři, a sice Martina Černá za překlady divadelních her dramatiků Rafaela Spregelburda a Eduarda Pavlovskyho a Petr Polák za plagiát starých překladů děl Charlotte Brontëové a Roberta E. Howarda. Cena se jako tradičně udílela v rámci veletrhu Svět knihy.
16.05.2014 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Polák (142 článků) , Petr Polák (95 článků) , Charlotte Brontëová (4 články) , Martina Černá (9 článků) , Eduard Martin (9 článků)

Poznáte roztomilého sedmiletého kloučka? Dnes je z něj hezounek, hraje v Ulici a zpívá děvčátkům

 
Už v sedmi letech si tenhle chlapeček osahal jeviště a před televizními kamerami působil tak suverénně, že s kamarádkou Martinou Černou zpěvem prosté písničky o kokršpanělech vyhrál tehdy populární novácký pořad Rozjezdy pro hvězdy. Lidé si ho tehdy doslova zamilovali. Dnes je však ještě úspěšnější. Poznáte, o koho jde?
03.02.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Martina Černá (9 článků)
« Předchozí 1 Další »