Články k osobnosti

Martina Lang

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martina Lang »
 

Nápad z „kachlíkárny“. Pět procent „kurev“ ve společnosti spustí šmírování. Jednání v Bruselu za zavřenými dveřmi! Kanonáda historika Langa

 
ROZHOVOR „Aby nastalo šmírování a udávání, stačí pouhých pět procent ‚kurev‘ ve společnosti, které to spustí. A oněch pět procent se bohužel vždycky najde.“ Ani doma nebudou mít prý takový přehled, co vypijeme piv, jaký bude mít Andrej Babiš. „Starej Procházka“ je snad nesmrtelný fenomén a jeho mocnářství se nám stále připomíná. ParlamentníListy.cz oslovily geologa, muzejníka, regionálního historika Martina Langa. Kdo bude otloukánkem při dalších, tentokrát parlamentních volbách? Nadutí panáci v Bruselu se chystají kout pikle za zavřenými dveřmi… ale co je to proti vesmíru! A dobrá zpráva: mladí čtou, a ne že ne!
01.01.2017 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13722 článků) , Martina Lang (3 články)

Martin Koller: BIS dokáže podělat naprosto všechno, mám s ní zkušenosti

 
ROZHOVOR Nejnovější plány americké armády, ale například i odchod šéfa české tajné služby BIS Jiřího Langa jsou v tomto týdnu zásadními tématy pro vojenského analytika Martina Kollera. Některá tvrzení z amerických dokumentů, která se teď objevla v českých médiích, jsou podle něj spíše úsměvná.
04.07.2016 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lang (89 článků) , Martina Lang (3 články)

Zeman není žádný ožralý buran, ta jeho "lidovost" je čirý kalkul, říká historik z regionu. Pepík s Božkou chroupou brambůrky a souhlasně kývají

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA Zvolení Miloše Zemana prezidentem bylo podle historika a regionálního badatele Martina Langa ze Strašic na Rokycansku ukázkou „vyprázdněnosti politických elit“. Volič a příznivec profesora France v obsáhlém rozhovoru zevrubně popisuje a komentuje prezidentův „volební poločas“. Chválí Miloše Zemana za nekompromisní postoj k Islámskému státu, ale pak na něm nenechává „nit suchou“.
22.08.2015 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21248 článků) , Martina Lang (3 články)
« Předchozí 1 Další »