Články k osobnosti

Martin Vaněk

  kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Vaněk »
 

„Ano, Klokánky máme plné. Pojďme vyřešit naše sirotky a pak pomáhat dál,“ říká šéf Fondu ohrožených dětí. A další zásadní vyjádření

 
Slova Andreje Babiše týkající se sirotků ze Sýrie vyvolala bouřlivou diskusi. ParlamentníListy.cz získaly k jeho vyjádření ohledně jejich „přijetí“ či „nepřijetí“ a také k připomenutí nutnosti řešit problémy dětí, které žijí v České republice, názory lidí různých profesí. Vyjádřili se předseda Fondu ohrožených dětí Jan Vaněk, Martina Němcová, která založila nadaci na pomoc rodinám s postiženými dětmi, nebo psychiatr Jaroslav Zvěřina.
18.09.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17508 článků) , Jaroslav Zvěřina (45 článků) , Martin Vaněk (5 článků)

Kulinářská setkání Romana Vaňka pokračují exkluzivně na Dvojce

 
Oblíbený seriál Dějiny kuchyně s Romanem Vaňkem pokračuje druhou sérií. Dvojici průvodců Iva Bendová, Roman Vaněk doplnil docent Martin Franc z Masarykova ústavu a archivu Akademie věd ČR. To všechno v novém čase, každou středu krátce po 14. hodině v pořadu Odpoledne s Dvojkou.
02.03.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (301 článků) , Martin Vaněk (5 článků)

AZ smart: Status studenta pomaturitních jazykovek se nejspíše nezruší, pojistné zaplatí stát

 
Status studenta zůstane všem maturantům hlásícím se po prázdninách na jazykové školy navzdory tomu, že poslanci letos zrušili jejich výhody. Současný stav chtějí zatím zachovat. „Pro zájemce o pomaturitní studium tak platí, že i nadále nebudou muset hradit zdravotní pojištění a například také neztratí ani nárok na slevu na jízdném,“ upozorňuje kupříkladu Ing. Martin Vaněk, MBA, z AZ smart, českého centra pro pomaturitní a specializované vzdělávání. Zákon však nyní může být takzvaně smeten ze stolu. Záleží, zdali současná vláda přežije, či nikoli.
18.06.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Vaněk (5 článků)

Jennifer Anistonová a Justin Theroux se zřejmě nikdy legálně nevzali

 
Herečka Jennifer Anistonová (49) tento týden přiznala, že se rozešla s Justinem Therouxem (46), kterého přitom ona sama označovala jako svého manžela. Jenže magazín TMZ zjistil, že svatba v srpnu 2015 proběhla jen symbolicky a dvojice nikdy neuzavřela úřední sňatek. Žádný rozvod tedy zřejmě nebude.
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Martin Vaněk (5 článků)

Módní guru Vaněk jde před soud! Pro podvody!

 
Postrach řady začínajících modelek - 28-tiletý samozvaný manažer vrcholové krásy Martin Vaněk - jde před soud. Podle obžaloby měl pod záminkou castingů nebo focení vylákat od lidí přes 2 miliony korun. Proces u Obvodního soudu pro Prahu 1 bude svým rozsahem výjimečný.
02.11.2011 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Vaněk (5 článků)
« Předchozí 1 Další »