Články k osobnosti

Martin Šubrt

  krasobruslař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Šubrt »
 

MHD v Praze pojede do 12. ledna jako o prázdninách: Dopravnímu podniku chybí řidiči

 
Pražská MHD bude v následujících dvou týdnech jezdit v pracovní dny podle prázdninových jízdních řádů. Důvodem je nedostatečný počet řidičů v rámci Pražské integrované dopravy (PID). ČTK to dnes sdělil Martin Šubrt, náměstek ředitele organizace Ropid, která plánuje pražskou MHD. Interval spojů se prodlouží v průměru o asi dvě minuty na zhruba deset minut. Do běžného režimu se spoje vrátí od pondělí 15. ledna. Omezení se týkají spojů na území Prahy, nikoliv příměstských linek.
02.01.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Šubrt (6 článků)

Dítě v ohrožení: Martin (12) se ztratil! Našli ho na párty

 
Dlouhé tři dny rodiče trnuli strachy o život svého syna. Dvanáctiletý Martin z Plzně se v půli týdne ztratil a nedal o sobě nikomu vědět. Hoch byl naposledy v kontaktu s otcem ve středu, od čtvrtka se pohřešoval. Policisté ho našli v noci na dnešek na párty v Zeměticích
20.07.2017 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Šubrt (6 článků)

Martin Šubrt (35) z Prahy: Za výhru od Blesku opravil byt, jel na hory

 
Štěstí se usmálo v podzimní hře ASTROMILIONY Blesku na obchodního manažera Martina Šubrta (35) z Prahy. Vyhrál rovných čtvrt milionu korun. Výhra se totiž poprvé v historii dělila mezi čtyři soutěžící.
12.05.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Šubrt (6 článků)

Nečasova sprosťárna, Klausův podvod století. Zeman vytáhl dělníky z pekla a vykládal, jak potrestat mafiána

 
REPORTÁŽ Hrádek nad Nisou ukázal prezidentovi Zemanovi dlouholetý starosta tohoto příhraničního města a současný hejtman Martin Půta ve druhý den jeho návštěvy Libereckého kraje. Kromě setkání s místními na náměstí zavítal prezident ještě předtím do úspěšné hrádecké firmy KSM Casting cz, která zaměstnává 570 lidí. Podle krajského odborářského bosse Milana Šubrta však nedodržuje bezpečnostní přestávky zaměstnanců a porušuje tím zákoník práce.
10.06.2014 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (318 článků) , Martin Šubrt (6 článků)

VZP žádá o půjčku od státu 2,5 miliardy, peníze chce ještě letos

 
Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) chce do nemocnic dostat více peněz ještě letos za pomoci půjčky od státu. Mluvčí VZP Oldřich Šubrt řekl, že ředitel Zdeněk Kabátek odeslal dopis, v němž žádá ministra zdravotnictví Martina Holcáta o návratnou finanční výpomoc ze státního rozpočtu. Peníze by měly dorazit do 25. listopadu 2013, VZP půjčku splatí v následujících dvou až třech letech.
19.09.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Šubrt (6 článků)

Panika v MasterChefu: Porota připravila pro soutěžící pěkně vypečený úkol

 
Páteční díl fenomenální kuchařské show MasterChef přinese jedno velké překvapení, a to nejen pro soutěžící a diváky. Tentokrát se totiž u plotny předvedou sami tři porotci Jiří Štift, Radek Šubrt a Martin Korbelič. Nebude to však obyčejná ochutnávka, ale další těžká zkouška.
18.09.2012 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Šubrt (6 článků)
« Předchozí 1 Další »