Články k osobnosti

Martin Stropnický

  herec, politik, ministr obrany

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Stropnický »
 

Obrana za Stropnického „nasekala“ chyby za tři miliardy. Nesedělo účetnictví

 
Loňské účetnictví ministerstva obrany mělo chyby tři miliardy. Nedostatky se ale na resortu podařilo odstranit už během kontroly. Zjistil to Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ), podle kterého ministerstvo odstranilo také většinu problémů, na něž poukázaly předchozí kontroly. NKÚ to uvedl v pondělní tiskové zprávě. V loňském roce úřad vedl Martin Stropnický (ANO).
02.07.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků)

Hamáček převzal Černínský palác. Babiše vítal i nechtěný Poche

 
Jako politický tajemník přivítal na ministerstvu zahraničí premiéra Andreje Babiše (ANO) nechtěný „ministr“ Miroslav Poche. Ten tak přihlížel, jak si agendu v Černínském paláci přebírá od Martina Stropnického (ANO) jeho stranický šéf Jan Hamáček. Předseda ČSSD byl ve čtvrtek v půl sedmé ráno dalším členem nové vlády, který si převzal úřad. Už ve středu přebral Hamáček také resort vnitra.
28.06.2018 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13463 článků) , Martin Stropnický (1692 článků) , Jan Hamáček (888 článků) , Miroslav Poche (98 článků)

Ministr Stropnický je v nemocnici: Má zablokovanou páteř

 
Ministr zahraničí v demisi Martin Stropnický (ANO) je v nemocnici. Má zablokovanou krční páteř, absolvuje léčbu a rehabilitaci. Jak dlouho hospitalizace potrvá, není nyní jasné. Informaci webu Neovlivní.cz v úterý ČTK potvrdila mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová.
12.06.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků)

Stropnický ocenil ruské disidenty, Sokol i Lidice. Kdo získal cenu Gratias agit?

 
Vynikající vědci, organizátoři krajanských aktivit a propagátoři české kultury v pátek převzali ocenění Gratias agit. Výběr letošních laureátů ovlivnil fakt, že Česko si připomíná „osmičková výročí“ své historie, řekl na ceremoniálu ministr zahraničí Martin Stropnický (ANO). Cenu převzali také poslední tři žijící ze skupiny osmi ruských disidentů, kteří v roce 1968 protestovali proti okupaci Československa a byli za to tvrdě potrestání sovětským režimem. Stropnický zdůraznil jejich mimořádnou odvahu. Celkem bylo oceněno 11 osobností a tři organizace.
08.06.2018 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků)

Stropnický dnes předá Ceny Gratias agit za propagaci ČR v zahraničí

 
Ministr zahraničních věcí Martin Stropnický (ANO) dnes udělí osobnostem a organizacím Ceny Gratias agit za propagaci dobrého jména České republiky v zahraničí. Ocenění v Černínském paláci dostanou mimo jiné Rusové, kteří v roce 1968 protestovali na moskevském Rudém náměstí proti okupaci Československa. Cenu dostane také Památník Lidice nebo pařížská odbočka organizace Sokol.
08.06.2018 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků)

Ministr Stropnický udělí Cenu Gratias agit

 
Ministr zahraničních věcí České republiky Martin Stropnický udělí dne 8. 6. 2018 ve Velkém sále Černínského paláce Cenu Gratias agit významným osobnostem a organizacím, které se zasloužily o šíření dobrého jména České republiky v zahraničí a které nezištně prohlubují zájem o naši zemi a napomáhají jejímu zviditelňování a příznivému obrazu ve světě.
05.06.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků)

Šlechtová musí o pochybném dědictví ze Stropnického éry rozhodnout sama

 
Ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová má před sebou nelehký úkol. Sama označila stávající radarový systém v ČR za přesluhující, zároveň má ale pochybnosti o domluvené koupi nových radarů. Předjednané smlouvy připravilo ministerstvo pod vedením jejího stranického kolegy Martina Stropnického. Premiér v demisi Andrej Babiš se s ní o dalším postupu už prý domluvil  na zasedání předsednictva Bezpečnostní rady státu.
04.06.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13463 článků) , Martin Stropnický (1692 článků)

Ministr Stropnický: Patříme víc na Západ, nebo na Východ?

 
V Černínském paláci se 1. června konala konference „Český národní zájem“. Jednalo se o jedinečné setkání osobností z prostředí byznysu a politiky. Témata, o kterých účastníci diskutovali, se týkaly například levného dovozu v porovnání s dražší domácí kvalitou, renomé českých značek v zahraničí nebo zda ČR patří více na Západ nebo na Východ. K ústřednímu tématu konference formuloval své stanovisko rovněž ministr zahraničních věcí ČR Martin Stropnický, který ve svém písemném příspěvku shrnul, že český národní zájem vnímá jako schopnost sladit české priority se zájmy důležitých partnerů, jednat o nich a hledat společný evropský zájem.
02.06.2018 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků)

Jsem na své příjmení velmi pyšná, říká Anna Stropnická

 
Herečka Anna Stropnická (28) prozradila, že se naučila nevnímat narážky na cokoli kolem protekce či jména Stropnický. Pomohly jí k tomu i zkušenosti známého bratra Matěje a otce Martina.
29.05.2018 01:30 |

podobné články

Osobnosti: Anna Stropnická (14 článků) , Martin Stropnický (1692 článků) , Matěj Stropnický (448 článků)

Ředitelka odboru Kontroly ÚZSVM získala Cenu Bezpečnostní rady státu

 
Ředitelka odboru Kontroly Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových Petra Skalická dnes obdržela z rukou ministra zahraničních věcí Martina Stropnického Cenu Bezpečnostní rady státu za rok 2018. Cenu obdržela za disertační práci „Možnosti rozvoje ochrany kritické infrastruktury v České republice“.
26.05.2018 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků)

U podpory vlády komunisty není otázka jestli vadí nebo nevadí, zklamal Stropnický Tvarůžkovou. Pak to napravil u Ruska a sestřelení letadla

 
Spojené státy zrušily plánovaný summit se Severní Koreou. Jak moc to oddálí najději na konec severokorejského jaderného programu? K tomu se ve čtvrtečním Interview na ČT24 vyjádřil ministr zahraničí v demisi Martin Stropnicky (ANO). Prozradil i svůj názor na vznikajicí českou vládní koalici, na mimořádnou schůzi poslanců k Zemanovým výrokům ke kauze novičok, či k aktuálnímu obvinění Ruska mezinárodními vyšetřovateli z útoku na civilní letadlo.
24.05.2018 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků)

MZV: Ministr Stropnický předal Ceny Bezpečnostní rady státu pro rok 2018

 
Ve středu 23. května 2018 předal místopředseda vlády a Bezpečnostní rady státu a zároveň ministr zahraničních věcí Martin Stropnický ve Strakově akademii ceny Bezpečnostní rady státu za přínos v oblasti bezpečnostní politiky ČR.
24.05.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků)

Na Úřadě vlády ČR byly uděleny Ceny Bezpečnostní rady státu pro rok 2018

 
23. května 2018 předal místopředseda vlády a Bezpečnostní rady státu a zároveň ministr zahraničních věcí Martin Stropnický ve Strakově akademii ceny Bezpečnostní rady státu za přínos v oblasti bezpečnostní politiky ČR.
23.05.2018 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků)

Ministr Stropnický řešil s představiteli V4 budoucnost EU

 
Místopředseda vlády ČR a ministr zahraničních věcí Martin Stropnický se ve dnech 18. a 19. května 2018 zúčastnil 13. ročníku mezinárodní bezpečnostní konference GLOBSEC 2018 v Bratislavě. S představiteli zemí V4 diskutoval v panelu zaměřeném na budoucnost EU.
20.05.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků)

Poškozuje Zeman Česko? zeptali se v rádiu Stropnického. Ministr odpověděl...

 
Ministr zahraničí Martin Stropnický (ANO) poskytl rozhovor Rádiu Svobodná Evropa / Rádiu Svoboda. Odpovídal v něm mimo jiné na otázku, zda prezident Miloš Zeman poškozuje obraz Česka na Západě. Přesvědčte se sami, co Stropnický odpověděl.
19.05.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků) , Miloš Zeman (21115 článků)

Končící Stropnický se vytočil při rozhovoru s novinářem: Tohle mě uráží!

 
Když se ukázalo, že dosavadní ministr zahraničí Martin Stropnický (ANO) v příští vládě velmi pravděpodobně nebude, jeho žena Veronika Žílková netajila své zklamání. Přála by si prý zůstat v Praze, protože je silně vázaná na rodinu. Stropnický se stane velvyslancem v Izraeli a manželku plánuje vzít s sebou. V rozhovoru pro sobotní MF Dnes prozradil, jakou práci pro ni vymyslel. Hned v úvodu rozhovoru se pořádně rozčílil, když zase slyšel označení „kluk z plakátu“. Do novinářů se obul opakovaně.
19.05.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků)

Mira Třebická: Začala likvidace Karly Šlechtové. Ale proč, a ještě ke všemu proč tak blbě?

 
Nejdéle sloužící ministr obrany Martin Kazisvět Stropnický předával po čtyřech letech rezort do rukou nového ministra, jak jinak než emočně, a to v mašličkách. Tak už to ale u umělců asi bývá.
17.05.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků) , Mira Mira (50 článků)

Herečka Anna Stropnická (29): Striptýz před papínkem ministrem

 
Známe ji ze seriálu Ordinace v růžové zahradě jako dceru primáře Frynty. Tam se Anna Stropnická (29) zapsala do povědomí diváků i jako tanečnice. A role spojené s pohybem už jí zůstaly. Kvůli divadlu se musela učit i tanec na tyči nebo nejnověji »sexy dance«. Ve hře Na dotek v Divadle Broadway totiž právě hraje striptérku. A na premiéře předvedla odvážné kreace i před tátou Martinem Stropnickým (61)!
17.05.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků) , Anna Stropnická (14 článků)

Mně už se dál nechce, řekl včera ministr Ťok. Ve skutečnosti KSČM a ČSSD nechtějí jeho

 
Ministr dopravy Dan Ťok (ANO) včera oznámil, že se mu nechce pokračovat v nové vládě. Předchází však nevyhnutelnému – stejně jako ministři Martin Stropnický a Robert Pelikán. Jak píší Lidové noviny, znelíbil se totiž komunistům, o něž se nový vládní kabinet ANO a ČSSD chce opřít.
17.05.2018 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků) , Robert Pelikán (428 článků)

Mě už se dál nechce, řekl včera ministr Ťok. Ve skutečnosti KSČM a ČSSD nechtějí jeho

 
Ministr dopravy Dan Ťok (ANO) včera oznámil, že se mu nechce pokračovat v nové vládě. Předchází však nevyhnutelnému – stejně jako ministři Martin Stropnický a Robert Pelikán. Jak píší Lidové noviny, znelíbil se totiž komunistům, o něž se nový vládní kabinet ANO a ČSSD chce opřít.
17.05.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků) , Robert Pelikán (428 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »