Články k osobnosti

Martin Stropnický

  herec, politik, ministr obrany

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Stropnický »
 

Drsný vzkaz pro Stropnického od fanouška Žilkové: Zachoval ses jako hajzl, napsal mu

 
Veronika Žilková se dočkala nečekaného zastání. Martina Stropnického totiž podle informací eXtra.cz měl kontaktovat jeden z jejích zastánců a rozhodně ho nešetřil. Vyzývá ho k odstoupení z funkce velvyslance a vyčítá mu nezájem o dceru Kordulu. 
19.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků)

Glosa: Rozvodem Žilkové a Stropnického může nejvíce trpět Kordula. Duše náctiletých je křehká

 
Rozvod herečky Veroniky Žilkové s bývalým hercem a současným českým diplomatem v Izraeli Martinem Stropnickým je od začátku jedním velkým divadelním představením, jehož scénář tak trochu připomíná slavný film Válka Roseových. Bohužel jednou z představitelek celé rodinné tragikomedie je i jejich šestnáctiletá dcera Kordula, která se naprosto nevinně nachází mezi dvěma mlýnskými kameny v podobě svých slavných rodičů. 
17.08.2022 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků)

Žilková a Stropnický měli u soudu řešit péči o dceru. Manžel herečku překvapil

 
V březnu oznámili rozchod a nyní se po měsících Veronika Žilková (60) a Martin Stropnický (65) sešli u soudu. Měli řešit střídavou péči o dceru Kordulu (16), než dojde k rozvodu. Český velvyslanec v Izraeli však herečku překvapil.
17.08.2022 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků)

Válka Žilkové a Stropnického: U soudu se tahají o Kordulu (16), otec dceru nechce

 
V Praze momentálně probíhá soud ohledně střídavé péče o Kordulu Stropnickou (16). Bylo to navíc poprvé, co se současný velvyslanec ČR v Izraeli Martin Stropnický (65) viděl tváří v tvář s herečkou Veronikou Žilkovou (60) poté, co se s ní rozešel e-mailem, jak napsal Blesk.
16.08.2022 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků) , Kordula Stropnická (31 článků)

Veronika Žilková otevřeně: Promluvila o soudu se Stropnickým i o Soukupovi

 
Herečka Veronika Žilková (60) sice neprochází zrovna lehkým obdobím, ale i v takových dobách dokáže myslet na pozitivní věci. V rozhovoru pro Blesk promluvila o blížícím se soudu s politikem Martinem Stropnickým (65) i o tom, jak se jeho místo postupně zaplňuje jiným členem. 
08.08.2022 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků)

Tajná svatba! Dcera Martina Stropnického Anna se vdala: Dorazil i otec?

 
Herec a velvyslanec ČR v Izraeli Martin Stropnický (65) má za sebou jeden z důležitých životních dní, dle deníku Blesk se mu totiž vdala milovaná dcera Anna Stropnická (33). Za manžela si vzala svého dlouholetého partnera, herce Jana Grundmana (41). Zda dorazil na svatbu i tatínek Stropnický, je ale otázkou.
07.08.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků) , Anna Stropnická (19 článků) , Jan Grundman (1 článek)

Kordula Stropnická (16) se odvázala: Pochlubila se postavičkou v plavkách

 
Šestnáctiletá dcera Veroniky Žilkové (60) a Martina Stropnického (65) se rozhodla ukázat více, než jak jsou u ní lidé zvyklí. Odjela na dovolenou do Španělska a na Instagram přidala fotografii v plavkách. Odhalila svou pěknou štíhlou postavu.
03.08.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků) , Kordula Stropnická (31 článků)

Žilková (60) předvedla, o co přišel Stropnický: Nakrucovala se v sexy pózách

 
Veronika Žilková (60) na letošní karlovarský festival vyrazila se svou dcerou Kordulou (16), která na sebe strhla výraznou pozornost. Jenže ani sama Veronika nepatří do starého železa, což dokázala na sobotní zakončovací party, kde se nakrucovala v sexy pózách. Martin Stropnický (65) si může jen zoufat, o co přišel.
10.07.2022 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků)

Kordula (16) ukázala holý pupík a podmanila si Vary: Maminka Veronika se dme pýchou

 
“Malá” Kordula Stropnická, která brzy oslaví 17. narozeniny, roste do krásy. Dcera herečky Veroniky Žilkové (60) a Martina Stropnického (65) se letos prvně ukázala na filmovém festivalu ve Varech, kde doprovází svou maminku. Stala se z ní krásná slečna, jak můžete vidět v galerii. Pokračuje ve šlépějích starší sestry Agáty? To slavná rebelka prozradila na Instagramu.
08.07.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků) , Kordula Stropnická (31 článků)

Veronika Žilková nemůže přijít Stropnickému na jméno: Je to tak dávno, že si ani nepamatuji, směje se

 
Veronika Žilková (60) se teď v posledních měsících v životě rozhodně nenudila. Zčistajasna se po 18 letech rozešla se svým manželem Martinem Stropnickým (65) a nyní se raduje z nového vztahu její dcery Agáty Hanychové (37). Herečka navštívila pořad 7 pádů Honzy Dědka, kde promluvila i o svých manželstvích, přičemž přiznala s humorem sobě vlastním, že poslednímu manželovi nemůže přijít na jméno. 
28.06.2022 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3259 článků) , Martin Stropnický (1896 článků)

Herečce z kmene Apačů se po půl století omluvili za vystoupení na Oscarech

 
Americká filmová akademie se omluvila indiánské aktivistce a herečce z kmene Apačů Marii Louise Cruzové (75), známé jako Sacheen Littlefeather, za urážky, kterým čelila před lety při svém projevu na Oscarech.
03.06.2022 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků)

Smutné pozadí rozvodu Žilkové a Stropnického: Nechce si vzít dceru, říká herečka

 
Herečka Veronika Žilková (60) si prochází nelehkou životní etapou. Nedávno se s ní totiž za velmi nezvyklých okolností rozešel její manžel a otec jejich společné dcery Korduly (16) Martin Stropnický (65). Jindy usměvavá  herečka, která je pověstná tím, že umí být pěkně od rány, sama  přiznala, že se po oznámení konce společného života složila. Na premiéře minisérie Jitřní záře pro eXtra.cz prozradila, jestli spolu s diplomatem působícím v Izraeli vůbec komunikují a jak to celé zvládá jejich nejmladší dcera. 
02.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků)

Agáta Hanychová se drsně opřela do Stropnického: Nemyslela jsem, že je takový zm*d

 
Herečce Veronice Žilkové (60) se rozpadlo manželství s Martinem Stropnickým (65), který si už nějakou dobu užívá života po boku mladší milenky. Vůbec poprvé se k rozvodu rozhodla vyjádřit i Veroničina dcera Agáta Hanychová (37) na sociálních sítích, kde nešetřila vulgarismy. Pro deník Super.cz pak prozradila, že se ve Stropnickém velmi zklamala a už ho nechce nikdy vidět.
30.04.2022 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3259 článků) , Martin Stropnický (1896 článků)

Posun v kauze Martina Stropnického: Jde po něm už i ministerstvo zahraničí

 
Velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický (65) se rozvádí s Veronikou Žilkovou (60), které měl podle jejích vlastních slov představit jako novou milenku Markétu Horňákovou. Podle poznatků eXtra.cz případ kvůli případnému možnému porušení interních pravidel začalo šetřit i ministerstvo zahraničí. To dosud otázky novinářů odbývalo s tím, že situaci nechce nijak komentovat.
24.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků)

Exministr zahraničí: Velvyslanec a milenka? Diplomaté nesmí zneužívat své postavení

 
Ambasador České republiky v Izraeli Martin Stropnický (65) má mít podle své manželky Veroniky Žilkové (60) intimní poměr s výrazně mladší kulturní atašé velvyslanectví Markétou Horňákovou. Pokud by se to potvrdilo, mohl by to být čistě teoreticky velký problém pro jeho další kariéru. „Na ministerstvu zahraničí takové věci řeší kárná komise,“ řekl eXtra.cz bývalý šéf resortu Tomáš Petříček (40).
23.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků)

GLOSA: S velvyslancem v posteli. Martin Stropnický mlčí, ministerstvo zahraničí nepracuje

 
Velvyslanec České republiky v Izraeli Martin Stropnický (65) má mít podle Blesku i své manželky Veroniky Žilkové (60) poměr se svou o víc než generaci mladší podřízenou. To je velmi silná a skandální věc, a pokud by se prokázala, mohlo by jít i o velké riziko, klidně i kvůli utajovaným skutečnostem, ke kterým se ambasador dostává. Jenže sám velvyslanec nereaguje, jako by to vše bylo na pohodičku, a co je horší, zaměstnanci ministerstva zahraničí vůbec nedělají svou práci.
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků)

Veronika Žilková pro eXtra.cz: S milenkou Stropnického se dobře znám. Myslela jsem, že manžel je morální

 
Ještě nedávno žila Veronika Žilková (60) v domnění, že je jedinou ženou českého velvyslance v Izraeli Martina Stropnického (65). Věci ale vzaly rychlý spád, když jí po letech svazku poslal e-mail o rozvodu. A následně údajně přiznal i milenku, kterou má být podle Blesku pracovnice ambasády. „Známe se, mám s ní mnoho fotek,“ prozradila eXtra.cz ambasadorova stále ještě choť.
21.04.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků)

Skončily roky lží. Manžel si prý chce do důchodu ještě užít, říká Žilková

 
Za rozpadem manželství Veroniky Žilkové a Martina Stropnického stojí jiná žena, velvyslancova mladší podřízená z ambasády ČR v Tel Avivu, Markéta Horňáková. Na ni upozorňoval herečku anonym v e-mailech už roky a Žilková se s ní v Izraeli sama osobně několikrát potkala.
20.04.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků)

Zakázaná láska Martina Stropnického. Zničí mu rozvod s Žilkovou politickou kariéru?

 
Drama mezi herečkou Veronikou Žilkovou (60) a velvyslancem v Izraeli Martinem Stropnickým (65) nebere konce. Poté, co ji poslal žádost o rozvod mailem a Žilková se do něj několikrát obula na sociálních sítích, přišla další rána. Blesk zjistil, že má mít Stropnický milenku, která, stejně jako on, pracuje na české ambasádě v Tel Avivu. Podle herečky, která se do manžela opět pustila na Instagramu, porušil Stropnický etický kodex, který vydává Ministerstvo zahraničních věcí ČR.
20.04.2022 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků) , Drama Drama (299 článků)

Stropnický se rozvádí s Žilkovou kvůli mladičké milence. Je to pohledná pracovnice ambasády!

 
Velvyslanec ČR v Izraeli Martin Stropnický (65) zřejmě opravdu opouští manželku Veroniku Žilkovou (60) kvůli milence! Spekulace měl potvrdit blízký zdroj z okolí 65letého herce pro deník Blesk. Nečekaný rozvod má tak dramatickou dohru.
19.04.2022 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1896 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »