Články k osobnosti

Martin Stropnický

  herec, politik, ministr obrany

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Stropnický »
 

Kordula Stropnická oslavila plnoletost: Od roztomilé holčičky po naparáděnou slečnu

 
Kordula Stropnická v paměti mnoha lidí utkvěla jako rozkošná malá blondýnka s brýlemi a naducanými tvářičkami. Čas ale utíká neúprosným tempem a malou holčičku by dnes lidé v Kordule těžko hledali. Dcera Veroniky Žilkové (61) a Martina Stropnického (66) právě oslavila již osmnácté narozeniny, jak její starší sestra Agáta Hanychová (38) prozradila na svém Instagramu. V galerii se podívejte, jak se za ty roky Kordula změnila.
22.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3617 článků) , Martin Stropnický (1946 článků) , Kordula Stropnická (72 článků)

Žilková běsní: Zastala se Agáty a rodině Vágnera radí, ať si zametou před vlastím prahem

 
Když jde o děti, promění se herečka Veronika Žilková v rozlícenou lvici. Když viděla útok Karla Vágnera na svou nejstarší dceru Agátu Hanychovou, které se rozpadl vztah s otcem malé Rozárky, mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, neváhala a prostřednictvím eXtra.cz, které se ji zeptalo na názor, se dcery zastala a připomněla, že hudební producent Karel Vágner starší, otec manžela Simony Krainové, také zplodil své děti s několika manželkami a pustila se i do svého exmanžela Martina Stropnického. 
06.09.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3617 článků) , Simona Krainová (2304 článků) , Martin Stropnický (1946 článků) , Karel Vágner (506 článků)

Kriminálka Anděl: Nové postavy mají přinést do děje ještě více zábavy

 
Z oblíbeného seriálu se některé postavy už definitivně ztratily, a tak diváci už neuvidí například Martina Stropnického. V páté sérii se však objeví hned několik nových postav, které oživí děj seriálu. Půjde jak o posily do akčního týmu, tak i o nového šéfa oddělení.
10.08.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)

Martin Stropnický v Izraeli končí. Milenka zatím zůstává

 
Velvyslanec a bývalý ministr obrany a zahraničí Martin Stropnický (66) končí se svou kariérou v Izraeli. Diplomat má na ministerstvu zahraničí smlouvu na dobu určitou do 31. července a tím pádem přesně za 42 dní definitivně končí. To však neplatí pro jeho milenku Markétu Horňákovou (36), kvůli které krachl jeho vztah s herečkou Veronikou Žilkovou (61). Ta podle informací Blesku v Izraeli nejspíš zůstane. Stropnický tak má na výběr - buď zůstat se svou láskou, nebo odletět domů.
19.06.2023 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)

Zdrcená Žilková o nezájmu Stropnického o dceru: Kordulku nevyhledal už rok a půl, říká smutně

 
Rozvod herečky Veroniky Žilkové a velvyslance Martina Stropnického se po dlouhém odloučení manželů konečně bude moci uskutečnit díky podepsání dohody o výživném na dceru Kordulu. Její maminka pro eXtra.cz se smutkem uvedla, že její nejmladší ratolest svého tatínka už déle než rok neviděla. A byť vůči Stropnickému ztratila veškeré sympatie, tohle ji kvůli dceři velmi trápí. 
11.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)

Stropnický a Žilková se dohodli na výživném pro Kordulu. Handrkoval se o každou korunu, přitom má úspory z politiky, říká herečka

 
Manželé Veronika Žilková a Martin Stropnický žijí odloučeně už rok a půl, ale teprve nyní se jim podařilo podepsat dohodu o výživném na jejich společnou dceru Kordulu. Známá herečka pro eXtra.cz prozradila, proč byl tento podpis v jejich rozvodovém řízení tak zásadní a co nyní cítí ke svému brzy už bývalému manželovi.
10.06.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)

V rozvodu Žilkové a Stropnického brání i osud. V budově soudu byla nahlášena bomba

 
Veronika Žilková měla mít dnes soud s Martinem Stropnickým, během nějž konečně měli dotáhnout svůj rozvod do konce a domluvit se na péči o jejich společnou dceru Kordulu. Jako by tomu osud nepřál, herečka se na svém Instagramu podělila o nečekanou příhodu. Líčení se nekoná, v budově soudu byla nahlášena bomba a všichni se museli evakuovat.
08.06.2023 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)

Žilková o rozpadu manželství se Stropnickým: Slova o 30 let mladší milence i neskutečné bolesti

 
Na rok 2022 Veronika Žilková (61) jen tak nezapomene. Po osmnácti letech manželství její muž Martin Stropnický (66) požádal o rozvod prostřednictvím e-mailu, na což Žilková již nikdy nezapomene. Od toho mailu je to již rok a herečka v rozhovoru pro Blesk na tyto těžké momenty zavzpomínala.
23.02.2023 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)

Kordula přes rok neviděla tátu, tvrdí Žilková. Nejspíš se to protáhne, zlobí se herečka a prozradila důvody

 
Veronika Žilková (61) se snad rozvodu s Martinem Stropnickým (66) nikdy nedočká. Jak herečka uvedla v rozhovoru pro Blesk, soudní proces byl pozastaven, protože se znesvářená dvojice nemůže dohodnout na výživném na dceru Kordulu. Kordula přitom svého otce, který je velvyslancem v Izraeli, podle slov Veroniky Žilkové prý již přes rok neviděla.
13.02.2023 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)

Velvyslanec Stropnický uznal chybu s přijetím Jovanoviče, uvedl ministr Lipavský

 
Velvyslanec České republiky v Izraeli Martin Stropnický pochybil, když si nevyžádal dostatek informací k poslanecké delegaci, ve které byl i čelný představitel české dezinformační scény Žarko Jovanovič. Ve vyjádření, které ČTK poskytl mluvčí Ministerstva zahraničí Daniel Drake, to uvedl ministr Jan Lipavský (Piráti). Stropnický podle něj chybu uznal, nebude se opakovat. Lipavský považuje věc za vyřešenou.
02.02.2023 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků) , Dan Drake (8 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (286 článků)

Bartošek (KDU-ČSL): Neomluvitelná nekompetence velvyslance Stropnického

 
Komentář na facebookovém profilu k setkání velvyslance Martina Stropnického s proruským aktivistou Žarkem Jovanovičem
26.01.2023 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)

Andrej Babiš znechutil svou fanynku Veroniku Žilkovou: Budu volit generála Pavla, slibuje

 
A takové to byly spřízněné duše! Ještě před pár lety se herečka Veronika Žilková (61) ráda pohybovala ve společnosti Andreje Babiše (68), který jejímu muži Martinu Stropnickému zařídil flek ministra obrany a později i velvyslance v Izraeli, a ještě pár týdnů zpátky ho vychvalovala do nebes. Dnes? Na Instagramu proběhla otočka o 180 stupňů.
26.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26000 článků) , Martin Stropnický (1946 článků)

Laudát (KAN): Doufám, že izraelská anabáze Martina Stropnického bude jeho labutí písní

 
Komentář na facebookovém profilu k setkání velvyslance v Izraeli Martina Stropnického s proruským dezinformátorem Jovanovičem
21.01.2023 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)

Prokremelská scéna! Lipavský chce trestat velvyslance Stropnického, že přijal „Raptora“

 
Šéf české diplomacie Jan Lipavský (Piráti) se pohoršuje nad chováním českého velvyslance Martina Stropnického, který na české ambasádě v Izraeli přijal Žarka Jovanoviče z Raptor TV, který má bohatou historii na prokremelské scéně. Ministr Lipavský to považuje za „pochybení“.
20.01.2023 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)

Žilková může jásat, politici žádají rezignaci Stropnického. Schůzka s proruským dezinformátorem ho může stát post velvyslance

 
Velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický má problém. Na sociálních sítích se objevila fotografie, jak se na ambasádě v Tel Avivu sešel se známým proruským dezinformátorem Žarkem Jovanovičem. To rozčílilo ministra zahraničí Jana Lipavského. Na Twitteru dnes uvedl, že takovou návštěvu považuje za vážné pochybení velvyslance a o dalším postupu rozhodne příští týden. 
20.01.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)

Velvyslanec Stropnický se sešel s proruským aktivistou, Bartošek žádá jeho rezignaci

 
Ministr zahraničních věcí Jan Lipavský (Piráti) kritizuje velvyslance v Izraeli Martina Stropnického za setkání s proruským aktivistou Žarkem Jovanovičem. Na twitteru dnes uvedl, že takovou návštěvu považuje za vážné pochybení velvyslance a o dalším postupu rozhodne příští týden.
20.01.2023 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)

První reakce Žilkové na útok Martiny Holomáčové. A přiznala pozastavený rozvod se Stropnickým

 
Stále ještě manželka aktuálního partnera Veroniky Žilkové Josefa Holomáče Martina opět promluvila. A ve svém dlouhosáhlém prohlášení, které zaslala i do redakce eXtra.cz, nejenže oblíbenou herečku nařkla ze lži, ale navíc oznámila, že její rozvod se slavným rockerem bude muset řešit sám papež František. Žilková jí nezůstala nic dlužná. Navíc přiznala, že sama má s Martinem Stropnickým pozastavené rozvodové řízení. 
18.01.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků) , Josef František (256 článků)

Střet nad válkou. Mladý Stropnický a Martin Ondráček za jedním stolem

 
V Rozstřelu na serveru iDNES.cz se utkali Matěj Stropnický z iniciativy Mír a spravedlnost a Martin Ondráček z projektu Dárek pro Putina. Podle Stropnického podporou Ukrajiny a dodávkami zbraní přilévá Západ olej do ohně, Ondráček oproti tomu oponoval, že jediným možným koncem války je vítězství Ukrajiny.
16.01.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (641 článků) , Martin Stropnický (1946 článků)

Žilková se obula do Stropnického, pak dělala, jako že nic. Diplomat jen kroutí hlavou

 
Herečka Veronika Žilková (61) zřejmě rychleji jednala, než přemýšlela. O víkendu umístila na sociální sítě fotografii, na níž bylo zachyceno auto i s vozíkem stojící před jejím domem v Suchdole. K němu napsala, že si její manžel Martin Stropnický (66) povolal kamaráda, aby mu odvezl zbytek věcí. Příspěvek však náhle smazala.
16.01.2023 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)

Hořký smích Žilkové: Takhle končí láska, Stropnický si poslal auto pro bačkory

 
Kariérní diplomat Martin Stropnický (66) se v osobním životě rozhodně diplomaticky nechová. Nejenže Veronice Žilkové (61) oznámil po 14 letech manželství rozvod e-mailem. Teď se k ní ani neobtěžoval pro své věci osobně, ale poslal si kamaráda, což herečka okomentovala na Instagramu.
15.01.2023 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »