Články k osobnosti

Martin Stropnický

  herec, politik, ministr obrany

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Stropnický »
 

Žilková se vrací do divadla. Lstí ji zlákal Polívka

 
V hlavní roli premiérové inscenace S láskou Mary se vrací na divadelní prkna Veronika Žilková. Herectví, jak sama říká, přitom už chtěla opustit a doufala, že další část života bude trávit cestováním a poznáváním především Izraele, který si jako manželka velvyslance této země Martina Stropnického doslova zamilovala.
18.06.2021 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků) , Mary Mara (469 článků) , Mary Mary (173 článků)

Kde máte roušky? Žilková má strach o Česko. Izrael je dospělejší

 
V horkém letním počasí je ochrana úst a nosu čím dál nepohodlnější, a tak ji někteří odkládají. Toho se obává herečka Veronika Žilková, která toto chování zažila v Brně. „V Brně asi nemají covid, ulice plné, zahrádky i hospody plné. Je to fajn, ale trochu se bojím té volnosti. Roušky nikdo nemá, snad se to nevymstí,“ doufala. S manželem Martinem Stropnickým pak nedávno mluvila ve videu o Izraeli, kde prý lidé druhým nevyčítali, že se někdo nechal očkovat a měl výhody. „Zdá se mi o něco dospělejší, ta společnost,“ pravil Stropnický. V Izraeli ovšem byla nedávno povinnost nosit kompletně roušky zrušena.
17.06.2021 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Žilková vyrazila do Izraele a... Cesta plná problémů!

 
Nezastavily ji zdravotní problémy ani bombové útoky! Jak jen to bylo možné, sedla Veronika Žilková (59) na první letadlo a vydala se do bombardovaného Izraele za manželem, velvyslancem Martinem Stropnickým (64).
04.06.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Instanews: Veronika Žilková a Martin Stropnický po roce opět spolu

 
Herečka Veronika Žilková (59) se po víc, než roce znovu podívala do Izraele za svým manželem Martinem Stropnickým (64). Modelka Veronika Kopřivová (30) sdílela fotku z porodnice a herečka Míša Tomešová (30) oslavila s manželem výročí svatby.
03.06.2021 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Veronika Žilková frnkla za manželem Stropnickým: Po 13 měsících v Izraeli! Je to bezpečné?

 
Herečka Veronika Žilková (59) se fanouškům na sociální siti pochlubila, že se po dlouhých 13 měsících konečně na čas vrátila do Izraele za manželem Martinem Stropnickým (64).
03.06.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Kulhánek v Izraeli: S Netanjahuem řešil cestování očkovaných Čechů a byl na místě úderu Hamásu

 
Český ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) ve čtvrtek navštívil Izreal, kam ho pozval jeho izraelský protějšek Gabi Aškenazi. Na místě ho přivítal velvyslanec Martin Stropnický. Blesk Zprávy cestu podrobně sledovaly přímo ze země, kterou nyní sužoval rozdmýchaný konflikt s teroristickým hnutím Hamás. Ve městě Petah Tikva delegace navštívila i místo dopadu jedné z raket.
20.05.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Stropnický v Izraeli utíká před bombami: Takhle vypadá kryt pod českou ambasádou! Jak dlouho v něm lze přežít?

 
Zvuk sirén, bomby nad hlavou a úprk do krytu! To je každodenní realita, kterou v Izraeli zažívá český velvyslanec Martin Stropnický (64).
20.05.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Mrazivé svědectví velvyslance Stropnického z Izraele! Jel zrovna v autě, když se schylovalo k útoku

 
Martin Stropnický (64), český velvyslanec v Tel Avivu, zažívá jednu z nejvážnějších situací ve svém profesním životě. V Izraeli totiž již přes týden eskaluje ozbrojený konflikt, který si prozatím vyžádal přes 200 obětí a tisíce zraněných. Stát se může podle Stropnického cokoliv, i když má česká ambasáda svůj kryt připravený. Informaci přinesl deník Blesk.
19.05.2021 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Stropnický v Izraeli: Do krytu za 90 sekund i čtyřikrát za noc. Zmínil starosti manželky

 
Nejvážnější situaci ve svém profesním životě dle svých slov nyní prožívá český velvyslanec v Tel Avivu Martin Stropnický. Již přes týden v Izraeli eskaluje ozbrojený konflikt, který si prozatím vyžádal přes 200 obětí a tisíce zraněných. Česká ambasáda má svůj kryt připraven, ale jak přiznal český diplomat, politik a někdejší herec: „Stát se může leccos.“ Stropnický v Epicentru hovořil nejen o problematice izraelsko-palestinského konfliktu, ale také o tom, jak zvládá odloučení od rodiny. I proč svou ženu Veroniku uvidí až v srpnu.
19.05.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Stropnický z Izraele pro Blesk: Rakety nad hlavou, ochromený život a teroristé z Hamásu

 
Poté, co se Izrael stal premiantem ve zvládnutí koronaviru a život v zemi se pomalu vracel do normálu, došlo na útoky palestinského Hamásu, izraelská armáda začala bombardovat Pásmo Gazy a v zemi se rozhořel válečný konflikt. Obyvatelé jsou denně vystavováni raketovým náletům. Podle českého velvyslance Martina Stropnického čelí Izrael s trochou nadsázky krvavé předvolební kampani ze strany hnutí Hamás. Život je ochromen na maximum. Stropnický označil v pořadu Epicentrum na Blesk.cz Hamás za teroristy.
18.05.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Epicentrum: Stropnický z Tel Avivu o izraelském konfliktu a životě pod palbou raket

 
Přes 200 mrtvých - z toho 61 dětí, stovky zraněných, tisíce lidí bez obydlí. To je prozatím smutná bilance ozbrojeného konfliktu mezi Izraelci a Palestinci, který od 10. května neustále eskaluje. Jak vypadá každodenní život pod palbou raket? Jsou naši občané v Izraeli v bezpečí a jaký vývoj tohoto konfliktu můžeme očekávat? To byla témata úterního Epicentra s velvyslancem České republiky v Izraeli, Martinem Stropnickým.
18.05.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Stropnický zdrtil EU. Miliardy eur Palestině, naše peníze. Kam šly? Nevidím tam nemocnice, ani školy. Chci audit

 
Konflikt mezi Izraelci a Palestinci neutichá. Teroristické hnutí Hamás odpaluje na Izrael další a další rakety a izraelská armáda na oplátku poslala pozemní síly na palestinské území, aby se tu s radikály vypořádaly. Český velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický se rozhodl českým občanům přímo z místa popsat, jak se situace vyvíjí. Konstatoval, že viníkem dnešního napětí je teroristická organizace Hamás a kroutil hlavou nad tím, kam mizí peníze, které EU posílá do Palestiny.
14.05.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků) , Kam Kam (358 článků)

Stropnického ambasáda: Úspěšný izraelský boj s covidem? Skoro dva měsíce jen 100 metrů od domu. Roušky jako logická nutnost, ne otázka svobody. A covid pasy...

 
ROZHOVOR Šíření „fake news“ je zde trestným činem. Běžnému životu již pomáhají „covidové pasy“. Izrael, laboratoř světa. Země, jejíž mentalitu v krizi vystihuje mimo jiné tamní rčení „celý Izrael je jeden druhému ručitelem“. Země, kde základní doktrínou je spoléhat výhradně na sebe a nebýt na nikom závislý. Tak nám to osvětlil kolektiv české ambasády v Tel Avivu, jehož odpovědi na naše dotazy odsouhlasil velvyslanec Martin Stropnický. Exkluzivně pro ParlamentníListy.cz. V jaké fázi je výroba vlastní vakcíny, kterou by se mohli očkovat i Češi, a další poznatky.
24.04.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Šťastná Veronika Žilková se po 4 měsících konečně dočká: Návrat manžela Stropnického!

 
Před dvěma dny to bylo 13 let, co se herečka Veronika Žilková (59) vzdala svého rodného příjmení. V historické Kapli sv. Kláry v pražské Troji řekla ANO Martinu Stropnickému (64). A nejenom proto má důvod k radosti. Její muž se jí navíc zase vrací domů.
22.04.2021 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Veronika Žilková na archivním snímku ze svatby před 13 lety: Tady jsem ještě váhala

 
Je to už třináct let od doby, kdy se Veronika Žilková (59) provdala za Martina Stropnického (64). V den výročí se Veronika rozhodla na svůj svatební den zavzpomínat a sdílela s fanoušky archivní snímek, kde stojí jako nevěsta před velkým rozhodnutím vstoupit do svazku manželského. 
19.04.2021 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků)

Kamery u Matěje Stropnického na zámku. A cizí žena. Jednalo se o „zábavu obyčejných lidí“

 
Jméno někdejšího politika Strany zelených Martina Stropnického rezonuje světem internetu. Spolu se svým přítelem, hercem Danielem Krejčíkem, se totiž zúčastnil Výměny manželek. „Když chce někdo zastupovat lidi, nesmí opovrhovat zábavou, na kterou se lidé koukají,“ vysvětloval Stropnický své náhradní manželce.
25.03.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků) , Matěj Stropnický (545 článků) , Daniel Krejčík (56 článků)

Martina z Výměny s odstupem o Stropnickém: To půjde, není blbeček...

 
Ze zámeckého života, ač si ho možná představovala v dobových šatech a s velkolepými hostinami o šesti chodech, byla Martina z Jablonce nad Nisou přímo nadšená. Vynášení sutin, neustálé doplňování dřeva do krbu a ledovou koupelnu brala jako zaslouženou dovolenou. Co s odstupem času říká na svého náhradního partnera Matěje Stropnického (37) a jak se její manžel cítil při seznámení s „manželkou“ Danem (26)?
25.03.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (545 článků) , Martin Stropnický (1808 článků) , Dan Martin (148 článků) , Daniel Martin (149 článků) , Daniel Martin (86 článků)

Matěj Stropnický po Výměně manželek: Šlo i o peníze. Zámek ho stojí majlant, do léta potřebuje 4 miliony!

 
O účasti v reality show Výměna manželek diskutoval bývalý politik a novinář Matěj Stropnický (37) s partnerem Danem (26) zhruba měsíc, než na nabídku kývli. Do pořadu se nepřihlásili sami, ale oslovila je produkce. „Pořad jsem předtím, než jsem do něj byl osloven, neznal,“ uvedl syn diplomata Martina Stropnického  (64) .
25.03.2021 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků) , Matěj Stropnický (545 článků)

Martin Stropnický ve Výměně manželek: Jeho partner se rozplakal!

 
Chtěl by mít se svým životním partnerem Matějem Stropnickým (37) potomka! Herec a dabér Daniel Krejčík (26) to se slzami v očích prohlásí v závěru dnešní Výměny manželek na Nově, kterou se svým manželem podstoupil. K přání došel po deseti dnech v rodině s pěti dětmi.
24.03.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1808 článků) , Matěj Stropnický (545 článků) , Daniel Krejčík (56 článků) , Daniel Daniel (575 článků) , Daniel Daniel (575 článků) , Daniel Daniel (575 článků) , Daniel Daniel (575 článků) , Daniel Daniel (575 článků) , Daniel Daniel (575 článků) , Daniel Daniel (575 článků)

Hvězdná Výměna manželek: Stropnický vymění partnera za drsňačku Martinu! Na Dana čeká šest dětí

 
Hvězdná Výměna manželek pohostí ve středu večer české domácnosti. Známý herecký pár Matěj Stropnický (37) a Daniel Krajčík (26) se rozhodli zakusit, jaké to je prožít deset dní po boku někoho jiného, v případě politika vedle živoucí a vulgární náhradní manželky Martiny.
22.03.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (545 článků) , Martin Stropnický (1808 článků) , Daniel Daniel (575 článků) , Daniel Daniel (575 článků) , Daniel Daniel (575 článků) , Daniel Daniel (324 článků) , Daniel Daniel (575 článků) , Daniel Daniel (575 článků) , Daniel Daniel (575 článků) , Daniel Daniel (575 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »