Články k osobnosti

Martin Schneider

  herec, komik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Schneider »
 

Jan Schneider nejen o dezinformacích: Hochy, které Zeman nazývá pražskou kavárnou, jsem ve svých kavárnách nikdy nepotkal

 
Moderátorka Martina Kociánová v pořadu Kupředu do minulosti hostila bezpečnostního analytika Jana Schneidera. Tématem byly dezinformace. „To, co je největším nebezpečím současné doby, a už od 20. století, je manipulace se strachem. A to se rozvíjí v čase s rozvojem komunikačních technik. To známe už z historie náboženství, že se hrozilo peklem a lidé byli takto manipulováni. 1. světová válka byla věc tisku, 2. světová válka zase rozhlasových vln, studená válka byla televizní, a to, co začíná nyní, je digitální. Pořád se manipuluje strachem,“ pověděl bývalý pracovník Úřadu vlády.
26.06.2020 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Martina Kociánová (63 článků) , Martin Zeman (355 článků) , Martin Schneider (3 články) , Jana Kociánová (10 článků) , Jan Zeman (446 článků)

Triky Martina Fendrycha. Jan Schneider detailně rozebral, jak novinářská hvězda manipuluje

 
Analytik Jan Schneider si posvítil na text Martina Fendrycha o kauze firmy Čapí hnízdo. Fendrychův text je plný tolika triků, že stojí za to ho rozebrat, napsal Schneider na úvod. A pak se do Fendrycha pustil...
02.09.2017 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schneider (3 články)

Putna sebestředně obtěžuje své okolí svou homosexualitou, píše komentátor

 
Bývalý disident, bezpečnostní analytik a publicista Jan Schneider, který mimo jiné v roce 1993 získal Cambridge Certificate in Religious Studies, se kriticky vyjadřuje k Martinu C. Putnovi.
20.05.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schneider (3 články)
« Předchozí 1 Další »