Články k osobnosti

Martin Roman

  Generální ředitel ČEZ

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Roman »
 

„Provokace“ a „Zaklekli ho správně.“ Po zděšení z Babiše přišlo i něco jiného

 
Policejní prezident Martin Vondrášek dal najevo, že je „znechucen“ chováním policistů na jedné z politických akcí Andreje Babiše (ANO), na které dva strážci zákona zaklekli na autistického školáka. Případ vzbudil značný rozruch. Pár slov ke kauze napsali člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov a zubař Roman Šmucler, který vyrukoval s ironickou poznámkou. Nemluvě o Petru Holcovi a Pavlu Novotném, kteří mají na kauzu jiný pohled, než většina zděšených.
05.08.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25653 článků) , Vadim Petrov (166 článků) , Martin Roman (339 článků) , Petr Rada (305 článků)

Už vím, jak to je s elektřinou. Pekař-exposlanec promluvil. Teď může naplno

 
„Když si spočítáte výrobní cenu elektřiny a porovnáte s prodejní cenou, je to mnoho desítek procent procent, které dostává ČEZ a jeho akcionáři za výrobu elektřiny. Lidi, kteří zprivatizovali, dnes tahají za nitky. Politici, kteří by to měli řídit, skáčou, jak oni pískají. Kdo zprivatizoval ČEZ? Opoziční smlouva ČSSD, ODS. Kdo si skoupil akcie, kdo vládl ČEZ? Martin Roman a jiní představitelé. Někteří pak museli odejít. Dnes jim podobní tahají za nitky. Z toho, co jim stát umožní, aby si přivydělali, tak sponzorují všechny strany,“ konstatoval pro PL.cz pekař a cukrář z Liberce Jiří Bláha, v minulém volebním období poslanec ANO.
27.07.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků)

Hejtman Půta: Dohoda by měla být uzavřena i za účasti zástupců města Ralska

 
Bývalý vojenský prostor Ralsko, jehož součástí je i letiště, bylo předmětem jednání na páteční schůzce hejtmana Martina Půty, radního pro hospodářský rozvoj Jiřího Ulvra a náměstků Ministerstva obrany Daniela Blažkovce a Filipa Říhy a ředitele Vojenských lesů a statků Romana Vohradského. Ministerstvo projevilo zájem o bývalé vojenské území, které vlastní Liberecký kraj.
25.04.2022 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků) , Dan Martin (159 článků) , Daniel Martin (160 článků) , Martin Filip (55 článků) , Daniel Martin (97 článků)

Nejvyšší kontrolní úřad dál povede Kala, potvrdili poslanci. V tajné volbě neměl protivníka

 
Prezidentem Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) bude dál Miloslav Kala. Sněmovna ho dnes zvolila kandidátem na jmenování do čela úřadu. Výsledek ČTK oznámil předseda volební komise Martin Kolovratník (ANO). Kalu navrhly všechny strany vládní koalice a v tajné volbě byl nakonec jediným uchazečem. Poslanec ANO Roman Kubíček se nominace klubu opozičního hnutí těsně před tajnou volbou vzdal. Nejvyššího představitele NKÚ jmenuje prezident republiky.
23.03.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků)

Porotkyně známé soutěže: Čím zaujali Bleskem načapaný Prymula a zkáza po tornádu?

 
Roman Prymula v době svého ministrování porušující vládní pandemická nařízení - tato fotografie Blesku bodovala mezi soutěžními snímky letošního udílení cen Czech Press Photo. Snímek fotografů Marka Pátka a Martina Hykla skončil na druhém místě v kategorii Lidé, o kterých se mluví. Porotkyně a fotografka Alžběta Jungrová v pořadu Epicentrum popsala, proč jejímu umístění předcházela dlouhá diskuse, ale i to, čím si je získal absolutní vítěz - fotografie Petra Topiče ze série Zkáza zachycující následky ničivého tornáda na jižní Moravě.
28.01.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků) , Petr Marek (210 článků) , Martin Pátek (2 články) , Martin Marek (62 článků)

Prymula na Vyšehradě zabodoval: Stříbrný úlovek Blesku. Czech Press Photo ovládlo tornádo

 
Snímky z průběhu pandemie covidu, ale také řádění tornáda na jižní Moravě - prestižní soutěž Czech Press Photo přinesla letos znovu řadu velmi zajímavých fotografií. Uspěl mezi nimi i počin fotografů Blesku Martina Hykla a Marka Pátka, jenž zachycuje tehdejšího ministra zdravotnictví Romana Prymulu při jeho odchodu z vyšehradské restaurace. Známou soutěž pak pro letošek vyhrál obraz zkázy po tornádu.
20.01.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků) , Martin Pátek (2 články) , Martin Marek (62 článků) , Mark Romano (8 článků)

Třetí dávka už po pěti měsících, potvrdil Babiš pro vybrané. Kuba i Prymula varují před davy

 
Lidé se budou moci nechat přeočkovat proti covidu-19 už po pěti měsících místo nynějšího půl roku. V diskusním pořadu ČT to řekla náměstkyně ministra zdravotnictví Martina Koziar Vašáková. Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) pak na facebooku uvedl, že se to od 1. prosince bude týkat chronicky nemocných pacientů a lidí od 60 let věku. Vašáková se s předsedou asociace krajů Martinem Kubou (ODS) a epidemiologem a bývalým ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou shodla, že politická rozhodnutí o opatřeních mají zpoždění. Plošné testování ve firmách a školách může podle Vašákové způsobit to, že výsledky potvrzujících PCR testů budou lidem chodit později. Nyní mají být do 48 hodin.
21.11.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků)

Hejtman Netolický: Role hygienických stanic pro zvládání pandemie by měla být posílena

 
Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický se sešel s epidemiologem a bývalým ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou. Hejtman se zajímal především o další potenciální vývoj pandemie, ale také o to, jak by bylo možné připravit dotčené instituce na zvládání jakékoliv další pandemie.
03.10.2021 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků)

Záhadná smrt mladíků, které našli v žumpě: Zaměstnanec promluvil o tom, jak zemřeli

 
O tom, co mohlo vést ke smrti šetnáctiletého Martina R. a Romana M. ze Slovenska, promluvil zaměstnanec místního družstva i kamarád zesnulých pro slovenský Nový Čas. Po mladících se pátralo několik dní, nakonec byli nalezeni na hladině žumpy pár kilometrů od domova.
19.09.2021 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků)

Roman s Martinem (oba †16) se utopili v žumpě: Muž, který našel jejich mrtvoly, promluvil

 
Tragicky skončilo pátrání po chlapcích z obce Podtureň na Slovensku. Roman s Martinem se minulou sobotu vydali za svými kamarády do vedlejší vesnice. V neděli už však byli nedostupní. Ve čtvrtek jejich těla našel zaměstnanec při obhlídce družstva v Závažné Porubě. Zřejmě se utopili v žumpě, když si přes družstvo zkracovali cestu. Muž, který našel jejich těla, popsal hroznou událost.
19.09.2021 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků)

Záhadná smrt kamarádů (oba †16): Romana s Martinem našli utopené v žumpě!

 
Celý týden hledaly na Slovensku stovky lidí dva chlapce (oba †16), kteří byli od neděle nezvěstní. Pátrání po studentech hotelové školy a obchodní akademie skončilo bohužel šokujícím nálezem. Jejich mrtvá těla se ve čtvrtek našla v hnojné jámě. Kamarádi chlapců vypověděli, co se osudné noci mohlo stát.
17.09.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků)

Tragická smrt šestnáctiletých chlapců Martina a Romana: Jejich těla našli v žumpě!

 
Dva šestnáctiletí chlapci Martin R. a Roman M. ze Slovenska byli nalezeni bez známek života. Usilovné pátrání po nich trvalo několik dní, ale nakonec jeden strážník zpozoroval dvě nehybná těla na hladině žumpy v blízkosti obce, z níž pocházeli. Informaci přinesl slovenský web Zregiony.sk. 
17.09.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků)

Mrazivý konec pátrání: Šestnáctiletí Martin a Roman byli nalezeni mrtví

 
Pátrání po dvou šestnáctiletých chlapcích ze Slovenska skončilo bohužel tragicky. Po čtyřech dnech usilovného hledání byli Roman a Martin nalezeni mrtví. Mladíci byli nezvěstní od soboty.
16.09.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků)

Pátrání po chlapcích skončilo tragicky: Martin (†16) s Romanem (†16) jsou mrtví

 
Nejhorším možným způsobem skončilo pátrání po dvou šestnáctiletých chlapcích na Slovensku. Po čtyřech dnech policie našla oba dva bohužel bez známek života. Rodiny obou nešťastníků jsou zdrcené. Doufaly, že se jejich hoši vrátí v pořádku domů.
15.09.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků) , Martin Mikuláš (40 článků) , Martin Mikuláš (9 článků)

Opozice tady straší lidi vládou, která není reálná! Králíček z ANO se v Partii neudržel

 
„Ten dnešní pořad je opravdu zábavný,“ smál se na CNN Prima News Roman Onderka (ČSSD) a tepal zástupce ODS Martina Kupku. Ale Kupka si to nedal líbit a nešetřil koalici ANO a ČSSD. „Lidem se tady dávno neříká pravda,“ vypálil Kupka. Pirát Jakub Michálek ujišťoval lidi, že Piráti rozhodně nechystají zvyšovat daně u bytů. Poslanec ANO Robert Králíček se před kamerami rozčiloval, že tady opoziční koalice děsí lidi.
12.09.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků) , Al Martino (157 článků) , Robert Martin (19 článků) , Robert Martin (8 článků) , Robert Martin (21 článků)

Prymula o svatbě dcery: Jak „krotili“ covid? Expertka líčí podzimní obavy i trendy

 
Svatby se v létě 2021 opět nadechly po covidovém útlumu. Uskutečnila se jich celá řada, lidé doháněli to, co odkládali kvůli zuřící pandemii. Svatební sezona se „smrskla“ na květen až září, upozorňuje odbornice v oboru Martina Hervy. A s podzimem jsou spjaté jisté obavy. Svatebčané mají navíc dál dokládat svou bezinfekčnost. Jak si s tím poradili a jak na svatbě „krotili“ covid, zavzpomínal pro Blesk Zprávy epidemiolog a exministr Roman Prymula, který ženil dceru.
09.09.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků)

Prymula na fotbale, to mě netankuje. Ale tohle ano, uvedl zkušený muž

 
K dalšímu neslavnému incidentu epidemiologa Romana Prymuly, který ve čtvrtek odpoledne ještě v pozici poradce premiéra Andreje Babiše (ANO) navrhoval v médiích tvrdý lockdown, načež si šel večer sednout do VIP lóže pražského Edenu na fotbalový zápas Slavie za doprovodu dalších hostů, mezi nimiž byl například prezidentův kancléř Vratislav Mynář či ředitel ČT Petr Dvořák, se vyjádřil též komentátor Martin Schmarcz. Shrnul, že ho návštěva stadionu příliš „netankuje“. Ještě horší mají být podle něj jiné věci.
21.02.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25653 článků) , Petr Dvořák (823 článků) , Petr Dvořák (818 článků) , Vratislav Mynář (1417 článků) , Martin Roman (339 článků)

Lékař: Testování dětí? Rodiče, tenhle soud neprohrajete. Vše je jinak

 
Někdejší ministr zdravotnictví za hnutí ANO Roman Prymula volá po plošném testování žáků ve školách. Docent Martin Balík ze Všeobecné fakultní nemocnice v nedělních Otázkách Václava Moravce varoval, že především antigenní testy mohou u žáků diagnostikovat falešnou pozitivitu. V podobném duchu se vyjádřil i pražský lékař Šimon Reich, který konstatoval, že kdyby se rodiče dětí soudili se státem, pravděpodobně vyhrají. Konstatoval, že by školy dětem otevřel a důkladně vysvětlil, proč by tak učinil.
10.02.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků)

Ministr odmítl splnit přání vdovy bývalého policejního prezidenta. „Nemám sílu,“ hlesla

 
Slovenský ministr vnitra Roman Mikulec nenechá vyvěsit na budovu svého ministerstva černou vlajku za zemřelého bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského. Podle ministra pro to nejsou splněny podmínky, napsal v sobotu server listu Pravda. K vyvěšení smuteční vlajky ministra vyzvala Martina Lučanská, vdova po bývalém policejním prezidentovi. Lučanský zemřel ve středu, když se předtím ve vazbě pokusil o sebevraždu.
02.01.2021 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (339 článků)

Snídani si děti premiéra musely tentokrát udělat samy. Monika Babišová se starala o ty, kteří to potřebují víc

 
Do sbírky potravin se minulou sobotu zapojily i známé osobnosti. Byli jsme u toho, když bohulibou akci pro lidi v nouzi podpořil vítěz soutěže MasterChef Roman Staša a porotce Jan Punčochář, nebo herečky ze seriálu Slunečná Eva Decastelo , Jana Stryková , Martina Preissová a Dana Batulková .
24.11.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1033 článků) , Dana Batulková (323 článků) , Jana Stryková (166 článků) , Jana Preissová (78 článků) , Martin Roman (339 článků) , Dan Martin (159 článků) , Daniel Martin (160 článků) , Eva Martino (121 článků) , Daniel Martin (97 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »