Články k osobnosti

Martin Roman

  Generální ředitel ČEZ

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Roman »
 

ČEZ Distribuce a Vojenské lesy a statky ČR chtějí společně předejít výpadkům elektřiny

 
Memorandum o spolupráci podepsali na konci listopadu členové představenstva ČEZ Distribuce Radim Černý a Martin Molinger a ředitel VLS Roman Vohradský.
05.12.2023 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků) , Martin Černý (87 článků)

Středula to schytal na Primě. Gramofonová deska, chování jak vidlák, přítěž. A to nebylo vše

 
Josef Středula se točí jako gramofonová deska okolo minimální mzdy a dalších věcí, které se snaží použít proti vládě. V pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS to řekl předseda Svobodných Libor Vondráček. O šéfovi Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) tvrdí, že je „přítěží pro další protesty“ a že v diskusi s ministrem dopravy Martinem Kupkou (ODS) v pořadu 360° připomínal vidláka. Předseda Odborového svazu KOVO Roman Ďurčo šéfa ČMKOS bránil.
30.11.2023 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků)

Úterní Ulice: Vendula si vylije zlost na Martině a Šímův tyran se vybourá na motorce

 
Představa nechtěného těhotenství Vendulu zítra rozhodí natolik, že seřve Martinu. Že boží mlýny melou pomalu, ale jistě, se znovu potvrdí poté, co Šimonův bývalý spolužák a šikanátor Roman nabourá s motorkou. Mileninu radost z dovolené zkazí štamgasti se svými hloupými poznámkami.
28.08.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků)

Ředitelství vodních cest: Otevření nových veřejných přístavišť pro rekreační plavbu v Poděbradech

 
Ministr dopravy Martin Kupka, ředitel Ředitelství vodních cest ČR Lubomír Fojtů a starosta města Roman Schulz oficiálně uvedou v pátek 18. srpna v 15:00 do provozu veřejná přístaviště pro malá rekreační plavidla a pro osobní lodní dopravu v Poděbradech. Současně bude ve spolupráci s městem Poděbrady a sborem dobrovolných hasičů doprovodný program pro veřejnost.
17.08.2023 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků) , Martin Schulz (241 článků)

Tohle vám všechno seberou. Odbory to běžným lidem spočetli. Konkrétně

 
Kvůli konsolidačnímu balíčku vlády Petra Fialy (ODS) vyhlásil předseda Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Josef Středula stávkovou pohotovost. O den později spolu s odborářským ekonomem Martinem Fassmannem popsali, proč jim vládní konsolidační balíček tolik vadí. Předseda OS Kovo Roman Ďurčo na rovinu prohlásil, že se silou více než sta tisíc odborářů hodlá zastavit jak konsolidační balíček, tak důchodovou reformu.
16.05.2023 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6327 článků) , Martin Roman (344 článků)

„Provokace“ a „Zaklekli ho správně.“ Po zděšení z Babiše přišlo i něco jiného

 
Policejní prezident Martin Vondrášek dal najevo, že je „znechucen“ chováním policistů na jedné z politických akcí Andreje Babiše (ANO), na které dva strážci zákona zaklekli na autistického školáka. Případ vzbudil značný rozruch. Pár slov ke kauze napsali člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov a zubař Roman Šmucler, který vyrukoval s ironickou poznámkou. Nemluvě o Petru Holcovi a Pavlu Novotném, kteří mají na kauzu jiný pohled, než většina zděšených.
05.08.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26247 článků) , Vadim Petrov (184 článků) , Martin Roman (344 článků) , Petr Rada (314 článků)

Už vím, jak to je s elektřinou. Pekař-exposlanec promluvil. Teď může naplno

 
„Když si spočítáte výrobní cenu elektřiny a porovnáte s prodejní cenou, je to mnoho desítek procent procent, které dostává ČEZ a jeho akcionáři za výrobu elektřiny. Lidi, kteří zprivatizovali, dnes tahají za nitky. Politici, kteří by to měli řídit, skáčou, jak oni pískají. Kdo zprivatizoval ČEZ? Opoziční smlouva ČSSD, ODS. Kdo si skoupil akcie, kdo vládl ČEZ? Martin Roman a jiní představitelé. Někteří pak museli odejít. Dnes jim podobní tahají za nitky. Z toho, co jim stát umožní, aby si přivydělali, tak sponzorují všechny strany,“ konstatoval pro PL.cz pekař a cukrář z Liberce Jiří Bláha, v minulém volebním období poslanec ANO.
27.07.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků)

Hejtman Půta: Dohoda by měla být uzavřena i za účasti zástupců města Ralska

 
Bývalý vojenský prostor Ralsko, jehož součástí je i letiště, bylo předmětem jednání na páteční schůzce hejtmana Martina Půty, radního pro hospodářský rozvoj Jiřího Ulvra a náměstků Ministerstva obrany Daniela Blažkovce a Filipa Říhy a ředitele Vojenských lesů a statků Romana Vohradského. Ministerstvo projevilo zájem o bývalé vojenské území, které vlastní Liberecký kraj.
25.04.2022 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků) , Dan Martin (162 článků) , Daniel Martin (163 článků) , Martin Filip (57 článků) , Daniel Martin (100 článků)

Nejvyšší kontrolní úřad dál povede Kala, potvrdili poslanci. V tajné volbě neměl protivníka

 
Prezidentem Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) bude dál Miloslav Kala. Sněmovna ho dnes zvolila kandidátem na jmenování do čela úřadu. Výsledek ČTK oznámil předseda volební komise Martin Kolovratník (ANO). Kalu navrhly všechny strany vládní koalice a v tajné volbě byl nakonec jediným uchazečem. Poslanec ANO Roman Kubíček se nominace klubu opozičního hnutí těsně před tajnou volbou vzdal. Nejvyššího představitele NKÚ jmenuje prezident republiky.
23.03.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků)

Porotkyně známé soutěže: Čím zaujali Bleskem načapaný Prymula a zkáza po tornádu?

 
Roman Prymula v době svého ministrování porušující vládní pandemická nařízení - tato fotografie Blesku bodovala mezi soutěžními snímky letošního udílení cen Czech Press Photo. Snímek fotografů Marka Pátka a Martina Hykla skončil na druhém místě v kategorii Lidé, o kterých se mluví. Porotkyně a fotografka Alžběta Jungrová v pořadu Epicentrum popsala, proč jejímu umístění předcházela dlouhá diskuse, ale i to, čím si je získal absolutní vítěz - fotografie Petra Topiče ze série Zkáza zachycující následky ničivého tornáda na jižní Moravě.
28.01.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků) , Petr Marek (229 článků) , Martin Pátek (4 články) , Martin Marek (71 článků)

Prymula na Vyšehradě zabodoval: Stříbrný úlovek Blesku. Czech Press Photo ovládlo tornádo

 
Snímky z průběhu pandemie covidu, ale také řádění tornáda na jižní Moravě - prestižní soutěž Czech Press Photo přinesla letos znovu řadu velmi zajímavých fotografií. Uspěl mezi nimi i počin fotografů Blesku Martina Hykla a Marka Pátka, jenž zachycuje tehdejšího ministra zdravotnictví Romana Prymulu při jeho odchodu z vyšehradské restaurace. Známou soutěž pak pro letošek vyhrál obraz zkázy po tornádu.
20.01.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků) , Martin Pátek (4 články) , Martin Marek (71 článků) , Mark Romano (8 článků)

Třetí dávka už po pěti měsících, potvrdil Babiš pro vybrané. Kuba i Prymula varují před davy

 
Lidé se budou moci nechat přeočkovat proti covidu-19 už po pěti měsících místo nynějšího půl roku. V diskusním pořadu ČT to řekla náměstkyně ministra zdravotnictví Martina Koziar Vašáková. Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) pak na facebooku uvedl, že se to od 1. prosince bude týkat chronicky nemocných pacientů a lidí od 60 let věku. Vašáková se s předsedou asociace krajů Martinem Kubou (ODS) a epidemiologem a bývalým ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou shodla, že politická rozhodnutí o opatřeních mají zpoždění. Plošné testování ve firmách a školách může podle Vašákové způsobit to, že výsledky potvrzujících PCR testů budou lidem chodit později. Nyní mají být do 48 hodin.
21.11.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků)

Hejtman Netolický: Role hygienických stanic pro zvládání pandemie by měla být posílena

 
Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický se sešel s epidemiologem a bývalým ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou. Hejtman se zajímal především o další potenciální vývoj pandemie, ale také o to, jak by bylo možné připravit dotčené instituce na zvládání jakékoliv další pandemie.
03.10.2021 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků)

Záhadná smrt mladíků, které našli v žumpě: Zaměstnanec promluvil o tom, jak zemřeli

 
O tom, co mohlo vést ke smrti šetnáctiletého Martina R. a Romana M. ze Slovenska, promluvil zaměstnanec místního družstva i kamarád zesnulých pro slovenský Nový Čas. Po mladících se pátralo několik dní, nakonec byli nalezeni na hladině žumpy pár kilometrů od domova.
19.09.2021 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků)

Roman s Martinem (oba †16) se utopili v žumpě: Muž, který našel jejich mrtvoly, promluvil

 
Tragicky skončilo pátrání po chlapcích z obce Podtureň na Slovensku. Roman s Martinem se minulou sobotu vydali za svými kamarády do vedlejší vesnice. V neděli už však byli nedostupní. Ve čtvrtek jejich těla našel zaměstnanec při obhlídce družstva v Závažné Porubě. Zřejmě se utopili v žumpě, když si přes družstvo zkracovali cestu. Muž, který našel jejich těla, popsal hroznou událost.
19.09.2021 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků)

Záhadná smrt kamarádů (oba †16): Romana s Martinem našli utopené v žumpě!

 
Celý týden hledaly na Slovensku stovky lidí dva chlapce (oba †16), kteří byli od neděle nezvěstní. Pátrání po studentech hotelové školy a obchodní akademie skončilo bohužel šokujícím nálezem. Jejich mrtvá těla se ve čtvrtek našla v hnojné jámě. Kamarádi chlapců vypověděli, co se osudné noci mohlo stát.
17.09.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků)

Tragická smrt šestnáctiletých chlapců Martina a Romana: Jejich těla našli v žumpě!

 
Dva šestnáctiletí chlapci Martin R. a Roman M. ze Slovenska byli nalezeni bez známek života. Usilovné pátrání po nich trvalo několik dní, ale nakonec jeden strážník zpozoroval dvě nehybná těla na hladině žumpy v blízkosti obce, z níž pocházeli. Informaci přinesl slovenský web Zregiony.sk. 
17.09.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků)

Mrazivý konec pátrání: Šestnáctiletí Martin a Roman byli nalezeni mrtví

 
Pátrání po dvou šestnáctiletých chlapcích ze Slovenska skončilo bohužel tragicky. Po čtyřech dnech usilovného hledání byli Roman a Martin nalezeni mrtví. Mladíci byli nezvěstní od soboty.
16.09.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků)

Pátrání po chlapcích skončilo tragicky: Martin (†16) s Romanem (†16) jsou mrtví

 
Nejhorším možným způsobem skončilo pátrání po dvou šestnáctiletých chlapcích na Slovensku. Po čtyřech dnech policie našla oba dva bohužel bez známek života. Rodiny obou nešťastníků jsou zdrcené. Doufaly, že se jejich hoši vrátí v pořádku domů.
15.09.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků) , Martin Mikuláš (51 článků) , Martin Mikuláš (20 článků)

Opozice tady straší lidi vládou, která není reálná! Králíček z ANO se v Partii neudržel

 
„Ten dnešní pořad je opravdu zábavný,“ smál se na CNN Prima News Roman Onderka (ČSSD) a tepal zástupce ODS Martina Kupku. Ale Kupka si to nedal líbit a nešetřil koalici ANO a ČSSD. „Lidem se tady dávno neříká pravda,“ vypálil Kupka. Pirát Jakub Michálek ujišťoval lidi, že Piráti rozhodně nechystají zvyšovat daně u bytů. Poslanec ANO Robert Králíček se před kamerami rozčiloval, že tady opoziční koalice děsí lidi.
12.09.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků) , Al Martino (162 článků) , Robert Martin (19 článků) , Robert Martin (8 článků) , Robert Martin (23 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »