Články k osobnosti

Martin Roman

  Generální ředitel ČEZ

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Roman »
 

Sociální demokraté hradeckého kraje nominovali na předsedu strany Hamáčka

 
Sociální demokraté Královéhradeckého kraje dnes nominovali na předsedu strany Jana Hamáčka, na pozici prvního místopředsedy Romana Onderku a na funkci řadového místopředsedy Martina Netolického. Podpořili tak současné vedení strany. Volební sjezd bude v březnu. ČTK to řekl předseda hradecké ČSSD Jan Birke.
24.11.2018 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1261 článků) , Jan Birke (30 článků) , Martin Roman (296 článků)

Hamáček nakročil k obhajobě postu šéfa ČSSD. Podpořili ho v Hradci

 
Sociální demokraté Královéhradeckého kraje v sobotu nominovali na předsedu strany Jana Hamáčka, na pozici prvního místopředsedy Romana Onderku a na funkci řadového místopředsedy Martina Netolického. Podpořili tak současné vedení strany. Volební sjezd bude v březnu. Řekl to předseda hradecké ČSSD Jan Birke.
24.11.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1261 článků) , Jan Birke (30 článků) , Martin Roman (296 článků)

Mám radost, že jsme nyní kompaktní tým, těší Zimolův odchod Netolického

 
Politické grémium sociálních demokratů v pátek odpoledne řešilo situaci po odstoupení prvního místopředsedy strany Jiřího Zimoly. Ten konec ve vedení oznámil ve středu. Jeho kompetence by měl nyní převzít místopředseda strany a poslanec Roman Onderka. Další z místopředsedů Martin Netolický po jednání uvedl, že má radost, že jsou konečně kompaktní tým.
09.11.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků)

Popere se Zimola o post šéfa ČSSD? Jen dělal, že je pracovitý, rýpl si člen vedení

 
V pátek odpoledne se sešlo v Lidovém domě nejužší vedení sociální demokracie. Jedním z témat pravidelného zasedání byla středeční rezignace statutárního místopředsedy Jiřího Zimoly. Ten odešel údajně po tlaku svých kolegů. Podle místopředsedy a pardubického hejtmana Martina Netolického „korunní princ" ČSSD jen vytvářel dojem, že pracoval. Další z místopředsedů Roman Onderka pak při příchodu na jednání zopakoval svou domněnku, že Zimola bude chtít na jaře na sjezdu kandidovat na post předsedy.
09.11.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků)

Kde je Martin Roman? ptají se noviny. Český miliardář má prý problémy

 
Bývalý šéf společnosti ČEZ Martin Roman, o kterém se spekuluje v souvislosti s několika kontroverzními byznysovými projekty, se měl před několika měsíci i s rodinou přesunout do Londýna. Jako oficiální důvod uvádí, že začal na univerzitě v Cambridge studovat obchod a nemovitostmi a jeho dvě dcery začaly v Anglii studovat střední školu. Někteří ale za jeho „útěkem“ vidí jiné důvody.
24.10.2018 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků)

Třikrát blábol. Šafrova Hovorková se chtěla vysmívat Eriku Bestovi, ale nepovedlo se

 
Americký novinář Erik Best se vysmál Pavlu Šafrovi a jeho serveru Forum24.cz, ale také někdejšímu šéfovi polostátního gigantu ČEZ Martinu Romanovi.
12.10.2018 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků)

Třikrát blábol. Šafrova Hovorková se chtěl vysmívat Eriku Bestovi, ale nepovedlo se

 
Americký novinář Erik Best se vysmál Pavlu Šafrovi a jeho serveru Forum24.cz, ale také někdejšímu šéfovi polostátního gigantu ČEZ Martinu Romanovi.
11.10.2018 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků)

Hostinský v Písku bodl Martina do hlavy, hrudníku i břicha: Za brutální vraždu si odsedí 12 let

 
Roman Plechšmíd (39) si odpyká 12 let vězení za to, že v chatové osadě u Písku ubodal po myslivecké zábavě hosta své restaurace Martina M. (†38). Trest za vraždu mu v úterý potvrdil pražský vrchní soud, který odvolání hostinského vyhověl pouze v tom, že jej přeřadil do mírnějšího typu věznice. Matce zavražděného a jeho nezletilé dceři musí Plechšmíd vyplatit 600.000 a 150.000 korun jako náhradu nemajetkové újmy.
11.09.2018 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků)

Kdo chce ovládnout Plzeň? Primátorovi z ČSSD jdou po krku autor večerníčků i šéf hokejistů

 
Ze 16 kandidátek budou vybírat obyvatelé Plzně svého nového (nebo staronového) primátora a složení radnice. Obhajující Martin Zrzavecký z ČSSD se bude o post rvát s lídrem ANO a šéfem plzeňského extraligového klubu Romanem Zarzyckým, nebo senátorem a autorem slavného večerníčku Václavem Chaloupkem. Tady jsou lídři všech stran a hnutí.
08.09.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Chaloupek (39 článků) , Martin Roman (296 článků)

Pardubický kraj: Přípravy krajských investic nespí ani v letních měsících

 
O harmonogramu zásadních investic a přípravě rozpočtu na rok 2019 jednali ve čtvrtek odpoledne hejtman Martin Netolický s 1. náměstkem Romanem Línkem. Mezi tématy jednání byly nejen důležité dopravní stavby, ale také investice ve zdravotnictví se zaměřením na vybudování centrálních příjmů a stavbu nové nemocnice v Moravské Třebové či záležitosti ve školství a kultuře.
22.07.2018 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků)

Novým ředitelem divize obchod a marketing České pošty je Martin Vránek

 
Generální ředitel České pošty Roman Knap dnes jmenoval s účinností od 1. července nového ředitele divize obchod a marketing. Stal se jím dosavadní ředitel sekce korporátní obchod Martin Vránek.
26.06.2018 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků)

Martin Roman, podíl v Unipetrolu, J&T... Erik Best odhaluje zajímavé dění kolem CEFC Europe

 
Americký novinář žijící v Česku Erik Best ve svém pravidelném bulletinu The Fleet Sheet mluví o podivném dění ve společnosti CEFC Europe. Proč k celému dění okolo nepřátelského převzetí nevydala mateřská společnost Shanghai Huaxin Group ani hlásku? A proč je odchod J&T zahalen nejasnostmi?
28.05.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků)

Z České pošty odcházejí s novým šéfem další manažeři. Z rodinných důvodů

 
V České poště končí finanční ředitel Lukáš Svoboda a obchodní a marketingový ředitel Jan Foubík. Oba odcházejí z rodinných důvodů. Informaci webu iHNed.cz potvrdil mluvčí pošty Matyáš Vitík. Podle webu oba vrcholní manažeři rezignovali v pondělí poté, co Ministerstvo vnitra jako zřizovatel pošty oznámilo vítěze tendru na nového generálního ředitele. Tím se po odvolaném Martinu Elkánovi stane Roman Knap, který dosud vede českou a slovenskou pobočku softwarové firmy SAP. Nový generální ředitel si zřejmě postaví i vlastní vrcholový management.
02.05.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků) , Jan Svoboda (212 článků) , Lukáš Knap (2 články) , Jan Svoboda (212 článků) , Jan Svoboda (212 článků) , Jan Svoboda (212 článků) , Jan Svoboda (43 článků) , Jan Svoboda (41 článků) , Martin Svoboda (58 článků)

Česká pošta má nového ředitele. Rád hraje golf, boxuje a vaří

 
Novým generálním ředitelem České pošty bude dosavadní generální ředitel firmy SAP Česká republika a SAP Slovensko Roman Knap (42). Zvítězil ve výběrovém řízení vypsaném ministerstvem vnitra. Ministerstvo to v pondělí uvedlo v tiskové zprávě. Knap nahradí Martina Elkána, kterého ministr vnitra Lubomír Metnar odvolal ke konci února, protože podle něho neměl jasnou vizi dalšího směřování firmy.
30.04.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků)

VIDEO Jaromír Soukup se tentokrát pustil na hodně tenký led. Tohle by ho mohlo mrzet

 
Ve včerejším díle pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa se majitel TV Barrandov a moderátor v jedné osobě věnoval postavě Daniela Křetínského, jeho podezřelým nákupům zahraničních elektráren a také vazbám Křetínského na Mirka Topolánka a Janu Nagyovou. Řešila se Topolánkova kandidatura na prezidenta nebo kamarádství s bývalým ředitelem ČEZu Martinem Romanem. Došlo i na srovnání se Zdeňkem Bakalou.
26.04.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1555 článků) , Mirek Topolánek (2213 článků) , Martin Roman (296 článků) , Jana Nagyová (1548 článků) , Daniel Křetínský (30 článků) , Jan Soukup (19 článků)

ČSSD jedná o podmínkách obnovení rozhovorů o vládě s ANO, Onderka potvrdil, že strana dostala nabídku resortu vnitra

 
Předsednictvo ČSSD jedná v Lidovém domě o obnovení rozhovorů o vládní spolupráci s hnutím ANO premiéra Andreje Babiše. Místopředseda strany Roman Onderka novinářům před jednáním potvrdil, že ČSSD dostala od ANO nabídku pěti resortů včetně ministerstva vnitra. Podle informací ČTK jde o ministerstva práce a sociálních věcí, zemědělství, kultury a resort obrany, či zahraničních věcí. Podle místopředsedy Martina Netolického bude ČSSD žádat vzhledem k Babišovu trestnímu stíhání, aby přímo v koaliční smlouvě stálo, že v případě prvoinstančního odsouzení jakýkoli člen vlády opustí kabinet.
20.04.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Martin Roman (296 článků)

Do volby místopředsedů ČSSD se přihlásilo 17 uchazečů

 
Na řadového místopředsedu sociální demokracie na sjezdu strany v Hradci Králové nominovali straníci 17 členů. Po odstoupení nejmladšího kandidáta Matěje Bendy budu delegáti vybírat ze 16 uchazečů. Patří mezi ně poslanci Jaroslav Foldyna, Roman Onderka, Antonín Staněk a Ondřej Veselý, pardubický hejtman Martin Netolický či europoslanci Pavel Poc a Olga Sehnalová. Z posledního vedení, které členové ČSSD vinili z neúspěchu v loňských volbách do Sněmovny, nekandiduje nikdo, píše ČTK.
07.04.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (79 článků) , Ondřej Veselý (79 článků) , Pavel Poc (83 článků) , Olga Sehnalová (94 článků) , Jaroslav Foldyna (525 článků) , Matěj Benda (2 články) , Ondřej Roman (21 článků) , Martin Roman (296 článků) , Pavel Roman (285 článků) , Pavel Antonín (50 článků) , Pavel Staněk (27 článků)

Vaše věc: Kauzy J. Soukupa o Romanovi a také Sobotkovi a Pokorném

 
Další díl Kauz Jaromíra Soukupa na TV Barrandov přinesl závažná fakta o klientelismu a konfliktu zájmů Martina Romana. Významnou roli v celém případu hrají také Bohuslav Sobotka a Radek Pokorný.
16.02.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků) , Bohuslav Sobotka (9536 článků)

Roman Berbr je démonizován, prohlásil kandidát na šéfa českého fotbalu. Nebudu populisticky říkat, že s ním nebudu spolupracovat

 
Fotbalová asociace České republiky hledá nástupce po Miroslavu Peltovi, který rezignoval. Ze svého postu odešel ve spojitosti s korupční kauzou rozdělování dotací v českém sportu. A co udělá pro český fotbal Peltův nástupce? Moderátorka Marie Bastlová se v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu zeptala obou uchazečů o předsednický post, Martina Malíka a Petra Fouska.
11.12.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Pelta (83 článků) , Martin Roman (296 článků) , Maria Martina (25 článků)

Hejtman Netolický: Přivaděče k dálnici D35 chce kraj začít stavět už příští rok

 
Za prvořadou prioritu považuje vedení Pardubického kraje výstavbu přivaděčů k dálnici D35, jejichž je kraj investorem. Pro pravidelné vyhodnocování postupu prací vznikl na kraji Řídící výbor, který tvoří hejtman Martin Netolický a jeho dva náměstci Roman Línek a Michal Kortyš spolu se zástupci Správy a údržby silnic Pardubického kraje.
18.11.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků) , Martin Michal (328 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »