Články k osobnosti

Martin Roman

  Generální ředitel ČEZ

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Roman »
 

Mrazivý konec pátrání: Šestnáctiletí Martin a Roman byli nalezeni mrtví

 
Pátrání po dvou šestnáctiletých chlapcích ze Slovenska skončilo bohužel tragicky. Po čtyřech dnech usilovného hledání byli Roman a Martin nalezeni mrtví. Mladíci byli nezvěstní od soboty.
16.09.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (327 článků)

Pátrání po chlapcích skončilo tragicky: Martin (†16) s Romanem (†16) jsou mrtví

 
Nejhorším možným způsobem skončilo pátrání po dvou šestnáctiletých chlapcích na Slovensku. Po čtyřech dnech policie našla oba dva bohužel bez známek života. Rodiny obou nešťastníků jsou zdrcené. Doufaly, že se jejich hoši vrátí v pořádku domů.
15.09.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (327 článků) , Martin Mikuláš (38 článků) , Martin Mikuláš (7 článků)

Opozice tady straší lidi vládou, která není reálná! Králíček z ANO se v Partii neudržel

 
„Ten dnešní pořad je opravdu zábavný,“ smál se na CNN Prima News Roman Onderka (ČSSD) a tepal zástupce ODS Martina Kupku. Ale Kupka si to nedal líbit a nešetřil koalici ANO a ČSSD. „Lidem se tady dávno neříká pravda,“ vypálil Kupka. Pirát Jakub Michálek ujišťoval lidi, že Piráti rozhodně nechystají zvyšovat daně u bytů. Poslanec ANO Robert Králíček se před kamerami rozčiloval, že tady opoziční koalice děsí lidi.
12.09.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (327 článků) , Al Martino (149 článků) , Robert Martin (14 článků) , Robert Martin (3 články) , Robert Martin (12 článků)

Prymula o svatbě dcery: Jak „krotili“ covid? Expertka líčí podzimní obavy i trendy

 
Svatby se v létě 2021 opět nadechly po covidovém útlumu. Uskutečnila se jich celá řada, lidé doháněli to, co odkládali kvůli zuřící pandemii. Svatební sezona se „smrskla“ na květen až září, upozorňuje odbornice v oboru Martina Hervy. A s podzimem jsou spjaté jisté obavy. Svatebčané mají navíc dál dokládat svou bezinfekčnost. Jak si s tím poradili a jak na svatbě „krotili“ covid, zavzpomínal pro Blesk Zprávy epidemiolog a exministr Roman Prymula, který ženil dceru.
09.09.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (327 článků)

Prymula na fotbale, to mě netankuje. Ale tohle ano, uvedl zkušený muž

 
K dalšímu neslavnému incidentu epidemiologa Romana Prymuly, který ve čtvrtek odpoledne ještě v pozici poradce premiéra Andreje Babiše (ANO) navrhoval v médiích tvrdý lockdown, načež si šel večer sednout do VIP lóže pražského Edenu na fotbalový zápas Slavie za doprovodu dalších hostů, mezi nimiž byl například prezidentův kancléř Vratislav Mynář či ředitel ČT Petr Dvořák, se vyjádřil též komentátor Martin Schmarcz. Shrnul, že ho návštěva stadionu příliš „netankuje“. Ještě horší mají být podle něj jiné věci.
21.02.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23093 článků) , Petr Dvořák (784 článků) , Petr Dvořák (779 článků) , Vratislav Mynář (1244 článků) , Martin Roman (327 článků)

Lékař: Testování dětí? Rodiče, tenhle soud neprohrajete. Vše je jinak

 
Někdejší ministr zdravotnictví za hnutí ANO Roman Prymula volá po plošném testování žáků ve školách. Docent Martin Balík ze Všeobecné fakultní nemocnice v nedělních Otázkách Václava Moravce varoval, že především antigenní testy mohou u žáků diagnostikovat falešnou pozitivitu. V podobném duchu se vyjádřil i pražský lékař Šimon Reich, který konstatoval, že kdyby se rodiče dětí soudili se státem, pravděpodobně vyhrají. Konstatoval, že by školy dětem otevřel a důkladně vysvětlil, proč by tak učinil.
10.02.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (327 článků)

Ministr odmítl splnit přání vdovy bývalého policejního prezidenta. „Nemám sílu,“ hlesla

 
Slovenský ministr vnitra Roman Mikulec nenechá vyvěsit na budovu svého ministerstva černou vlajku za zemřelého bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského. Podle ministra pro to nejsou splněny podmínky, napsal v sobotu server listu Pravda. K vyvěšení smuteční vlajky ministra vyzvala Martina Lučanská, vdova po bývalém policejním prezidentovi. Lučanský zemřel ve středu, když se předtím ve vazbě pokusil o sebevraždu.
02.01.2021 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (327 článků)

Snídani si děti premiéra musely tentokrát udělat samy. Monika Babišová se starala o ty, kteří to potřebují víc

 
Do sbírky potravin se minulou sobotu zapojily i známé osobnosti. Byli jsme u toho, když bohulibou akci pro lidi v nouzi podpořil vítěz soutěže MasterChef Roman Staša a porotce Jan Punčochář, nebo herečky ze seriálu Slunečná Eva Decastelo , Jana Stryková , Martina Preissová a Dana Batulková .
24.11.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (965 článků) , Dana Batulková (316 článků) , Jana Stryková (164 článků) , Jana Preissová (72 článků) , Martin Roman (327 článků) , Dan Martin (149 článků) , Daniel Martin (150 článků) , Eva Martino (109 článků) , Daniel Martin (87 článků)

Faltýnek? Faltýnek? Faltýnek?! Moravec ryl, ale mělo to následek

 
Politický komentátor Info.cz a v minulosti mediální poradce premiéra Mirka Topolánka a následně také šéfa lidovců Pavla Bělobrádka Martin Schmarcz se ve svém komentáři na Facebooku pozastavil nad dnešním vysíláním pořadu Otázky Václava Moravce, jehož hostem byl mimo jiné ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Moravec v pořadu velmi výrazně šil do nepřítomného předsedy poslaneckého klubu ANO Jaroslava Faltýnka. A ptal se i na exministra zdravotnictví Romana Prymulu.
01.11.2020 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2353 článků) , Jan Hamáček (3239 článků) , Pavel Bělobrádek (1634 článků) , Martin Roman (327 článků) , Pavel Roman (337 článků) , Miroslav Moravec (32 článků) , Václav Moravec (656 článků)

Zeman vyznamenal Prymulu a další plukovníky za boj s covidem. Medaile i pro zdravotní sestru

 
Prezident Miloš Zeman u příležitosti 102. výročí vzniku Československa vyznamenal letos 38 osobností. Hned několik z nich vybral i kvůli tomu, že pomáhaly nebo stále pomáhají Česku zvládat koronavirovou pandemii a s ní spojenou krizi. Diskutovaným bylo jméno současného ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO), ten skutečně Řád bílého lva dostane. Medaile poputují i k plukovníkům Petru Šnajdárkovi a Danielu Miklósovi. Kromě vojáka a hasiče si ale podle Zemana metál zaslouží i virolog Tomáš Cihlář nebo zdravotní sestra Jan aBřezinová a náměstek policejního prezidenta Martin Vondrášek.
28.10.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25971 článků) , Martin Roman (327 článků) , Tomáš Vondrášek (11 článků)

Sebereflexe nula. Vytáčí se, vytáčí. Fendrych nakládal Prymulovi, který prý rozhodně není spasitel

 
Žurnalista Martin Fendrych okomentoval kauzu kolem Romana Prymuly a Jaroslava Faltýnka. Prý se takto chovají lepšolidi. Má jít o další oslabení důvěry veřejnosti ve vládu. „Půjde to bez Prymuly? Když vyvoláte falešný pocit, že je tu jeden zachránce, jeden spasitel, máte malér, jakmile odpadne. Podstata tkví v tom, že Prymula není spasitel,“ soudí Fendrych.
23.10.2020 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (327 článků)

Politik ANO: Berbr? To nejsou Křetínského kabelky. Zažil jsem, viděl jsem. Táta byl prezidentem Slovanu Liberec

 
Detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu zasahovali minulý týden v centrále Fotbalové asociace ČR na pražském Strahově. V souvislosti s údajným ovlivňováním výsledků zápasů byl zatčen místopředseda Fotbalové asociace ČR Roman Berbr a dalších 19 lidí bylo obviněno. „Trest prostě musí přijít i pro ty, kterým žádná pravidla nic neříkají, kteří si tenhle krásný sport přivlastnili, ovládli a vyždímali,“ řekl nám politik hnutí ANO Martin Herman, který se ve fotbalovém prostředí pohybuje celý život.
20.10.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (327 článků)

Lekce politické komunikace od Topolánkova Schmarcze: Když neumíte ochránit lidi, musíte je vystrašit. A přesně to provedli

 
Podle komentátora Martina Schmarcze, který je známý i jako bývalý mluvčí vlády premiéra Mirka Topolánka, Babišův marketing sáhl po mystériu smrti. Televizni projev ministra zdravotnictví Romana Prymuly označil za pokus přebít zoufalý dojem z premiéra Babiše ještě silnějším záporným pocitem: strachem ze smrti. „Když neumíte ochránit lidi, máte jedinou šanci jak přesto zůstat vítězem. Vystrašit je, aby zapomněli, jak špatně jste si dosud vedli,“ glosuje Schmarcz Babišovy kroky v současné krizi na serveru Info.cz.
16.10.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2353 článků) , Martin Roman (327 článků)

Prymula není náš šéf. Martin Jan Stránský: Covid? Na toto zapomínáme. A toto je zbytečné

 
ROZHOVOR Dokud není vynalezena vakcína anebo dokud nevznikne stádová imunita, tak každá epidemie funguje jako lesní požár. Kde je strom, tam si ho najde. Opatření proti nákaze mají smysl, pokud jsou podložena fakty. Ale když se jejich zaváděním rozbourávají rodiny, když se položí ekonomika na dno, tak je velice důležité, všechny kroky dobře vysvětlit. To zdůrazňuje neurolog Martin Jan Stránský, podle něhož je až příliš znát plukovníkovský styl ministra zdravotnictví Romana Prymuly. Ostře se také vymezil vůči prezidentovi Miloši Zemanovi, který místo aby společnost stmeloval, je absolutní katastrofa a morálně i politicky totálně selhává.
16.10.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Stránský (61 článků) , Martin Zeman (357 článků) , Martin Roman (327 článků) , Martin Stránský (142 článků)

Imunolog: Zakázat a naostro! Vládo, tu menšinu neposlouchej. Krach ekonomiky? Tam, kde nezavřeli, je to horší

 
Martin Veselovský vyzpovídal na DVTV imunologa Václava Hořejšího. Podle něho byla chyba, že se nezavedla přísnější opatření již na začátku září. „Zatím to bylo relativně mírné, ta omezení, takže to bylo jenom součástí takové taktiky, aby se to neudělalo vše naráz, aby se lidi příliš nezlobili a že když se jim to bude podávat takhle po kouscích, tak že to zkousnou lépe,“ pověděl. Na druhou stranu si tato taktika prý vyžádala oběti. Chování Jana Pirka a Romana Šmuclera je dle něj maximálně nezodpovědné.
08.10.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pirk (77 článků) , Martin Roman (327 článků)

Remdesiviru je v Česku podle ministerstva dost. Prymula řeší novou zásilku, lékař má obavy

 
Nemocnicím v Česku dochází lék remdesivir na těžké formy nemoci covid-19. Uvedl to v pondělí Český rozhlas - Radiožurnál na základě informací Sekce nemocničních lékárníků a vedoucího lékaře Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny Všeobecné fakultní nemocnice (VFN) Martina Balíka. Ministr zdravotnictví Roman Prymula sdělil, že jeho úřad dojednává s výrobcem léku, americkou firmou Gilead Sciences, dodání další várky remdesiviru do konce tohoto týdne. Mluvčí ministerstva zdravotnictví Gabriela Štěpanyová dodala, že remdesiviru je v současnosti dost pro všechny pacienty, kteří ho potřebují.
28.09.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (327 článků)

Novým šéfem logistiky České pošty se stane Martin Kment

 
Generální ředitel České pošty Roman Knap jmenoval na pozici ředitele divize logistických služeb České pošty s účinností od 1. října Martina Kmenta.
11.09.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (327 článků)

1164 nakažených: Nemocnice to zvládnou, říká lékař Balík. Prymula straší

 
V České republice za jediný den přibylo přes 1100 nových nakažených. Profesor Roman Prymula varuje, že Česko je na hranici exponenciálního růstu. A Prymula není jediným odborníkem, který pronáší varovná slova. Podle vedoucího lékaře z Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Martina Balíka se chování viru nemění, na podzim může přijít malér. Je ale přesvědčen, že ho zvládneme.
09.09.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (327 článků)

Bývalý ředitel ČEZu proti ukončení známkování maturit. Důsledkem prý jen samá negativa

 
Oznámení, že státní část maturit nebude známkována, je podle Martina Romana krokem ke snížení kvality českého středního školství. Existuje prý jasná pozitivní závislost mezi centrálně opravovanými maturitami a úrovní vzdělávání na středních školách, uvedl ve svém prohlášení.
30.08.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (327 článků)

Martin Roman: Ukončení známkování maturit poškodí české školství

 
Vyjádření předsedy Správní rady PORG Martina Romana k připravované vyhlášce MŠMT měnící systém hodnocení státních maturit
24.08.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (327 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »