Články k osobnosti

Martin Řezníček

  režisér, dokumentarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Řezníček »
 

Madeleine Albrightová: Orbán myslí jen na Maďary, ne na to kolem!

 
K výročí sta let republiky hovořila na ČT i bývalá ministryně zahraničí Spojených států a pražská rodačka Madeleine Albrightová. Ve Washingtonu ji zpovídal Martin Řezníček. Bývalá ministryně chválila Masaryka s Havlem, prohlásila Čechy za hrdý národ a zkritizovala Viktora Orbána. „Myslí jenom na to, co dělají Maďaři, a ne co se děje okolo nich. Myslím, že dělá hrozné chyby v tom, že si myslí, že má najednou odpověď na všechno,“ prohlásila o něm. Celý rozhovor je na webu ČT24.
29.10.2018 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Řezníček (9 článků)

ČT se snažila koupat Foldynu za komunisty, on ale vytáhl Václava Havla

 
Večerní Události, komentáře přinesly diskusi s poslancem Jaroslavem Foldynou (ČSSD) a se zlínským hejtmanem Jiřím Čunkem (KDU-ČSL). Jak uvedl reportér Martin Řezníček, KSČM se připravuje na podporu vlády. I přes neúspěch v posledních volbách budou mít komunisté fakticky největší moc od roku 1989. KSČM vypracovala tzv. toleranční smlouvu, kterou by příští týden mělo podepsat hnutí ANO společně s komunisty.
05.07.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků) , Jiří Čunek (739 článků) , Jaroslav Foldyna (524 článků) , Martin Řezníček (9 článků) , Jiří Havel (374 článků) , Jiří Havel (374 článků)

Witowská má nového partnera. Po duelu Zemana a Drahoše si v ČT polepší

 
Hlavní zpravodajskou relaci České televize Události budou nově moderovat dosavadní moderátorka pořadu Interview ČT24 Světlana Witowská, jejím partnerem bude bývalý zpravodaj ČT v USA Martin Řezníček. Stávající moderátoři spolu s novou dvojicí se zároveň ujmou moderování Událostí, komentářů. Uvedla to mluvčí ČT Karolína Blinková. Witowská již letos moderovala prezidentskou diskuzi, za kterou sklidila především chválu. Čerstvě je také držitelkou novinářské ceny Karla Havlíčka Borovského.
25.05.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (258 článků) , Martin Řezníček (9 článků) , Karel Zeman (295 článků)

Velké změny ve zpravodajství ČT. Witowská povýší, vznikne duo Tvarůžková–Takáč

 
Česká televize přichází s řadou novinek, které už brzy uvidí diváci na svých obrazovkách. V Událostech, které jsou hlavní zpravodajskou relací České televize, přibude totiž nová moderátorská dvojice, bývalý zpravodaj v USA Martin Řezníček a moderátorka pořadu Interview Světlana Witowská. Cílem je větší propojení hlavních relací České televize.
25.05.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (258 článků) , Martin Řezníček (9 článků)

Redaktor ČT Řezníček: Velký konflikt nikdo nechce. Pentagon je z Trumpova siláckého tweetování zděšen

 
Washington připravuje odvetu za údajný chemický útok na syrské město Dúma. Americký prezident Donald Trump na Twitteru vyzval Rusko, aby se na americké rakety připravilo. Ještě předtím označil americko-ruské vztahy za vůbec nejhorší i ve srovnání se studenou válkou. Bývalý zpravodaj České televize ve Spojených státech Martin Řezníček proto v Interview na ČT24 promluvil o tom, jak vážně je podle něj nutné brát varování amerického prezidenta.
11.04.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4596 článků) , Martin Řezníček (9 článků)

CNN vydělala na Trumpovi miliardu dolarů. Washingtonský zpravodaj ČT prozradil, co nepěkného mu řekl kolega o Obamovi

 
Moderátorka Světlana Witowská přivítala v úterním Interview ČT24 zpravodaje veřejnoprávní televize v USA Martina Řezníčka. Popsal, jak vypadají Spojené státy po prvních měsících úřadování Donalda Trumpa. Prozradil také, jak jsou na tom dnes média ve Spojených státech. Raději se podívejte sami.
19.04.2017 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4596 článků) , Světlana Witowská (258 článků) , Martin Řezníček (9 článků)

Donald Trump může i prohrávat, hlásil z USA redaktor ČT. Co dále nového po prvních primárkách?

 
Zpravodaj ČT ve Spojených státech Martin Řezníček popsal televizním divákům, co vlastně znamenají první „primárky“, tedy první kolo výběru finálních kandidátů na prezidenta USA. Konečné zúčtování přijde sice až v listopadu tohoto roku, ale už první měření sil v Iově ukázal, že mezi republikány nemusí vyhrávat Donald Trump. Může i prohrávat. Ani Hillary Clintonová u demokratů nemá zdaleka nic jistého.
02.02.2016 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4596 článků) , Martin Řezníček (9 článků)

Zeman před publikem přiznal: Když jsem byl v Číně, udělal jsem chybu...

 
REPORTÁŽ Tentokrát to byli Chrudimští, kteří se mohli ptát prezidenta Miloše Zemana na jeho názor. Během svých cest po Pardubickém kraji navštívil právě Chrudim, v níž společně s hejtmanem Martinem Netolickým a starostou Petrem Řezníčkem proběhlo setkání s veřejností v úterní poledne. Ve zdejším sále takzvané Chrudimské besedy na něj čekaly na čtyři stovky diváků, v první řadě dokonce několik se zelenými kartami s nápisem "Jsme s Vámi!".
13.01.2015 17:27 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků) , Martin Řezníček (9 článků)

Promlouvá odborník na hackerské útoky: Máme tu velmi nebezpečný precedent

 
Prezident Spojených států Barack Obama před Vánocemi promluvil k Američanům. V pátečních Událostech, komentářích České televize jeho slova analyzoval zpravodaj Martin Řezníček. Protože se v projevu mluvilo o útocích hackerů, přidal svůj komentář i ředitel Národního bezpečnostního úřadu Dušan Navrátil. Podle jeho názoru tady máme nebezpečný precedent.
20.12.2014 19:31 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2439 článků) , Martin Řezníček (9 článků)
« Předchozí 1 Další »