Články k osobnosti

Martin Procházka

  volejbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Procházka »
 

Hrdina z Nagana Martin Procházka slaví 48 let. Zbytečně přišel o olympijské zlato

 
Snad každý sportovec sní o tom, že jednou do své sbírky přidá zlatou olympijskou medaili. Martin Procházka, který dnes slaví 48 let, ji měl. Jenže před nějakou dobou o ni přišel. Procházka si během kariéry vydělal spoustu peněz, stal se však jedním z řady bývalých sportovců, kteří se po konci kariéry dostal do finančních problémů.
03.03.2020 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Martin Procházka (29 článků)

Mamka musí vidět obličej toho grázla, říká o rodině a soupeřích Jiří "Denisa" Procházka

 
Kdo sleduje bojové sporty, jistě tuší, že Jiří “Denisa” Procházka je sedmadvacetiletý, 193 centimetrů měřící MMA zápasník brněnského Jetsaam gymu, kde trénuje pod vedením Martina Karaivanova. Procházka je velice populární, a to nejen na české scéně. V posledních letech i v Japonsku, kde vybojoval pás šampiona celosvětově respektované organizace Rizin. Svou popularitu si vydobyl především díky svému atraktivnímu stylu boje a zároveň unikátnímu samurajskému přístupu, který má nejen k zápasení, ale i k samotnému životu. Jaký je ale člověk, když opustí tělocvičnu? Redakci eXtra.cz poskytl exkluzivní rozhovor.
05.12.2019 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Jiří Procházka (39 článků) , Jiří Procházka (27 článků) , Martin Procházka (29 článků)

Městská divadla pražská zahájila zkoušení březnových premiér

 
V Městských divadlech pražských se zkouší na obou scénách. V Divadle Rokoko chystá režisér Ondřej Zajíc na 11. března premiéru hry Konkurz, v níž se v hlavních rolích představí Dana Batulková, Jiří Hána a Aleš Procházka. V Divadle ABC bude mít o týden později, 18. března, premiéru slavná Shakespearova tragédie Machbeth v režii Pavla Kheka. Roli Macbetha si zahraje Milan Kačmarčík, dále uvidíte mj. Dianu Šoltýsovou, Viktora Dvořáka nebo Oldřicha Víznera. Čtené zkoušky se zúčastnil i překladatel hry Martin Hilský.
12.01.2017 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (125 článků) , Aleš Procházka (10 článků) , Dana Batulková (264 článků) , Viktor Dvořák (9 článků) , Jiří Hána (33 článků) , Ondřej Zajíc (15 článků) , Milan Kačmarčík (1 článek) , Jiří Dvořák (352 článků) , Martin Procházka (29 článků) , Daniel Procházka (7 článků) , Jiří Procházka (39 článků) , Dan Martin (139 článků) , Daniel Martin (140 článků) , Jiří Procházka (27 článků) , Martin Procházka (29 článků) , Pavel Dvořák (121 článků) , Pavel Dvořák (121 článků) , Ondřej Procházka (4 články) , Daniel Martin (77 článků)

Zlatý hoch z Nagana Martin Procházka: Byla to euforie, ale s kluky se nestýkáme

 
Dnes je to přesně 18 let, co čeští hokejisté získali první zlatou medaili na olympijských hrách. Celý národ žil vítězstvím v Naganu. Jak to ale s odstupem času prožívá jeden ze zlatých hochů Martin Procházka? Má mezi bývalými spoluhráči kamarády?
23.02.2016 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Martin Procházka (29 článků)

Tereza Bufková (30): Ve StarDance už tančila s filmovým princem, hokejistou i raperem!

 
V taneční soutěži StarDance letos působila už potřetí a skončila těsně před branami finále. Profesionální tanečnice Tereza Bufková (30) svým povoláním žije a mimo školu ji můžeme vidět i v muzikálech. Letos soutěžila s rapperem Radkem Bangou a pro Nedělní Aha! zavzpomínala i na své bývalé  tanečníky, hokejistu Martina Procházku a herce Jana Čenského.
20.12.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čenský (134 článků) , Martin Procházka (29 článků) , Tereza Bufková (8 článků) , Martin Procházka (29 článků)

Jako hráč Martin Procházka na domácím MS nikdy nestartoval, teď si v Praze splnil sen a říká: Ta atmosféra, to je nářez!

 
Osmkrát oblékl reprezentační dres na hokejovém mistrovství světa, čtyři z nich vyhrál. Jenže nikdy nezažil atmosféru šampionátu v domácím prostředí. Martin Procházka (43) se dočkal až letos. Coby tiskový mluvčí Růžičkova mančaftu.
16.05.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Martin Procházka (29 článků)

eXtra TV: Tohle zvíře je už zpátky! Nejnebezpečnější Čech se vrací opět do klece! U krvavé bitky nesmíte chybět!

 
Velký galavečer MMA se blíží a pořadatel zveřejnil jména fighterů. Tuto středu, 25. února, se v pražském SaSaZu utkají hvězdy tvrdého zápasnického světa v čele s Martinem Šolcem.
23.02.2015 15:11 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Procházka (39 článků) , Jiří Procházka (27 článků) , Martin Procházka (29 článků) , Martin Procházka (29 článků)

Do domu mu vpadli falešní policisté! A okradli šéfa dozorčí rady Spolchemie

 
Do jeho domu vnikli pod záminkou domovní prohlídky. Skupina falešných policistů okradla bývalého generálního ředitele a současného předsedu dozorčí rady Spolchemie Martina Procházku. Případ nyní vyšetřuje policie a útočníkům hrozí těžké tresty!
06.09.2014 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Martin Procházka (29 článků)

Prvním náměstkem policejního prezidenta se stal dosavadní ředitel pražské policie

 
Novým prvním náměstkem policejní prezidenta se stal dosavadní šéf pražské policie Martin Vondrášek. Ve vedení krajského ředitelství ho nově vystřídal ředitel obvodního ředitelství v Praze Luděk Procházka.
17.04.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Martin Procházka (29 článků)

Ten se má: Olympijský vítěz z Nagana Martin Procházka vyvedl do společnosti svou nádhernou ženu

 
Oblíbený hokejista a olympijský vítěz z Nagana Martin Procházka se má! O teplo jeho domova a osobní blaho se svědomitě stará jeho půvabná manželka Renata. Společně se oba ve společnosti blýskli o uplynulém víkendu v Brně, kde byl Martin jedním z porotců na historicky prvním ročníku Miss farmacie ČR.
06.12.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Martin Procházka (29 článků)

Policie už má nůž, kterým měl tento muž ubodat na diskotéce Martina

 
Policisté na Vysočině už mají pravděpodobně nůž, kterým před téměř dvěma týdny měl František Procházka na diskotéce v Moravských Budějovicích ubodat Martina V.
08.03.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Martin Procházka (29 článků)

StarDance: Kostková zaujala dekoltem, Bende vzal vyhazov s humorem

 
Třetí finálový večer taneční show StarDance přichystal další překvapení. Dana Morávková se totiž ze vždy upravené dámy proměnila v drsnou mafiánku. Přitvrdil i hokejista Martin Procházka. Moderátorka Tereza Kostková pak upoutala odvážným dekoltem. A se soutěží se rozloučil Petr Bende.
17.11.2012 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bende (133 článků) , Dana Morávková (603 článků) , Martin Procházka (29 článků) , Tereza Kostková (799 článků) , Martin Procházka (29 článků) , Daniel Procházka (7 článků)

Hokejista Martin Procházka o StarDance: Dřív jsem tančil jedině po půlnoci...

 
Pamatujete? Na ledě tančil mezi soupeři, klouzal ladně jako při waltzu, pak před bránou nasadil dynamickou čaču, gólmana zlomil jako v partnerku při tangu a dával to bekhendovým blafákem pod víko... Úžasně, přímo rokenrolově! Ne, tohle nejsou řádky manuálu tanečního mistra. Řeč je o hokejistovi Martinu Procházkovi (40). Na MS ve Vídni v šestadevadesátém dal Kanaďanům 19 vteřin před koncem finálového zápasu vítězný gól. Odehrál stovky zápasů, podíval se i do NHL. Ovšem tenhle ostřílený mazák nikdy nebyl tak nervózní jako teď, po skončení kariéry. Místo bruslí obul lakýrky, na krk uvázal motýlka a coby starý pes se začal učit novým kouskům. Idol hokejových fanynek, vždy usměvavý hezounek »Prochy« tančí v páté řadě StarDance. Už dnes vystřihne v přímém přenosu s Terezou Bufkovou rumbu.
10.11.2012 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Tereza Bufková (8 článků) , Martin Procházka (29 článků)

StarDance v šoku: Všem vytřel zrak hokejista Procházka!

 
Pátý boj o krále a královnu tanečního parketu začal! V první díle populární televizní soutěži StarDance odtančilo v sobotu osm párů ča-ču a waltz. Překvapivě nejvíce zazářil na parketu zlatý hokejista z Nagana Martin Procházka (40), který získal s partnerkou Terezou Bufkovou nejvíce bodů.
05.11.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Tereza Bufková (8 článků) , Martin Procházka (29 článků)

OBRAZEM: Hvězdy opět tančí, favorizovaná je Dana Morávková

 
V sobotu večer odstartovala pátá řada taneční soutěže StarDance. Horkou favoritkou je zatím podle tipů bookmakerů herečka Dana Morávková. Z herců se v letošní sérii představí také Oldřich Navrátil, David Švehlík a Barbora Poláková. Řady modelek zastupuje Pavlína Němcová, sportovce atletka Kateřina Baďurová a hokejista Martin Procházka. Osmičku tanečníků uzavírá zpěvák Petr Bende. Další články k tématu: Modelka Němcová před StarDance: S mojí výškou jsou ladné pohyby těžké Pot, naběhlé žíly, otočky. StarDance zkouší na první přenos Ve StarDance si letos zatančí modelka Němcová i „bestie“ Poláková StarDance vidělo víc lidí než předloni, show porazila i hit Avatar
04.11.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bende (133 článků) , Oldřich Navrátil (109 článků) , Dana Morávková (603 článků) , David Švehlík (94 článků) , Martin Procházka (29 článků) , Barbora Poláková (229 článků) , Kateřina Baďurová (30 článků) , Martin Procházka (29 článků) , Daniel Procházka (7 článků)

Parket na StarDance ovládla soutěžní dvojice Procházka a Bufková

 
V sobotu večer odstartovala na ČT1 pátá řada taneční soutěže StarDance. Vystoupením českých hvězd kralovali Martin Procházka a Tereza Bufková, kterým odborná porota udělila nejvíce bodů. Naopak nejméně bodů od porotců získali Petr Bende a Lucia Krnčanová.
03.11.2012 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bende (133 článků) , Martin Procházka (29 článků) , Tereza Bufková (8 článků) , Martin Procházka (29 článků)

Soukromé foto z dovolené Miss Chmelířové: Křehká blondýnka vypila za 4 dny 120 sklenek vína

 
Že si udělá právě takovou dovolenou, to bychom do vicemiss ČR 2007 Veroniky Chmelířové rozhodně neřekli. Nechala doma manžela, hokejistu Martina Procházku, a vyrazila na prodloužený víkend na německé vinice, mezi nimiž putovala na lodi po řece Rýn. Za čtyři dny stihla křehká blondýnka ochutnat 120 druhů vín.
06.10.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Veronika Chmelířová (86 článků) , Martin Procházka (29 článků)

Původní dodavatel systému dávek tvrdí: Nebylo výběrové řízení

 
Ministerstvo práce a sociálních věcí slibovalo vypsat na nové softwary na výplatu sociálních dávek otevřené výběrové řízení, subdodavatele si ale nakonec bez soutěže vybral generální dodavatel Fujitsu. Tvrdí to Martin Procházka, ředitel společnosti OKsystem.
16.02.2012 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Martin Procházka (29 článků)

Hokejista Martin Procházka: Dobré víno poznám!

 
Kdyby nebyl hokejistou, stal by se vinařem. Útočník Martin Procházka (39) o víně dokáže poutavě vyprávět, je vidět, že se vyzná. Ve sklepě svého domě nedaleko Kladna má pěknou vinotéku. „Už toho moc nemám,“ skoro se omlouvá. Aby ne, nedávno si sklípek vytopil. „Zapomněl jsem zavřít vodu a odjel na zápas,“ kroutí ještě teď hlavou.
01.08.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Martin Procházka (29 článků)
« Předchozí 1 2 Další »