Články k osobnosti

Martin Pecina

  politik, bývalý ministr vnitra

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Pecina »
 

Vítěz MasterChefa 2022 přišel o svůj pohár: Dojemným gestem ho daroval malému chlapci

 
Letošní vítěz soutěže MasterChef Česko Martin Pecina předvedl obrovské gesto, které neudělal ještě nikdo z předešlých účastníků. Rozhodl se, že svůj vítězný pohár daruje synovi Ondřeje Štoly, který v pořadu také soutěžil a skončil na "bramborové" čtvrté příčce. Poštou zaslal dojemný vzkaz s tím, že by si mladý Vojta měl svého otce moc vážit, a cenu mu věnoval jako motivaci. Sám Ondřej byl z jeho rozhodnutí zaskočen a mile překvapen. Své vyjádření s díky napsal na svůj Instagram.
19.01.2023 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)

Jak vidí letošní ročník soutěže MasterChef její vítěz Martin Pecina

 
Na rozdíl od diváků, kteří si teprve minulý týden mohli vychutnat poslední epizodu kulinářské soutěže, Martin už si své vítězství užil na konci června, kdy reálně soutěž skončila. A na jeho životě se zase tolik nezměnilo a stále dělá svou práci typografa, ve které je velmi úspěšný.
19.12.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)

Nevděčník z MasterChefa: Je to zmanipulovaná estráda, cupuje show její vítěz Pecina

 
Vítěz kuchařské soutěže MasterChef Martin Pecina se netají kritickým postojem k tomu, jak je samotná reality show organizována. "Televize potřebuje ty lidi namíchat tak, aby byla větší šance na různé třenice, podrazy, naschvály. Přesto jsme spolu dokázali fungovat velmi hezky, štábu navzdory. Dodnes se vídáme a přátelíme," uvedl pro časopis Reportér.
16.12.2022 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)

Divný pavouk Martin Pecina: Zářil v kuchyni i v zákulisí. Nejlepší hlášky, kterými bavil diváky

 
“Jelikož jsem v kolektivu velmi neoblíbený, tak jediný, kdo mě přijde podpořit, je manželka. A i ta váhala,” tuto větu pronesl Martin Pecina, když zjistil, že se dostal do finálové trojice a bude bojovat o titul MasterChef Česko. Ten nakonec doopravdy získal. Nutno ale říct, že to nebyla jediná jeho hláška, kterou během natáčení bodoval nejen u štábu a svých soupeřů, ale také u televizních diváků, kteří si ho díky jeho ostrovtipu zamilovali. Co dalšího sympaťák s charakteristickým smyslem pro humor vypustil během natáčení ze svých úst? 
15.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)

První slova vítěze MasterChefa: Nebudu vařit šunkofleky pro bydlenky, ani prodávat pyžamka, říká Pecina

 
Vítězem šesté řady kulinářské show MasterChef se stal Martin Pecina, který byl nejen oblíbencem diváků, ale také byl letos dle odborné poroty tím nejlepším kuchařem. V rozhovoru pro Toprecepty popsal své první pocity těsně po vítězství a svěřil se i s plány do budoucna. Dokonce potvrdil, že drží své slovo, kdy slíbil, že pokud vyhraje, tak finanční odměnu rozdělí mezi všechny tři finalisty.
14.12.2022 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)

MasterChef Česko 2022 má svého vítěze: Vousáč Martin Pecina má rád víno a zvláštní humor

 
Show TV Nova MasterChef Česko 2022 již zná svého vítěze. Je jím typograf s dvacetiletou praxí Martin Pecina (40), který se do této televizní estrády, jak soutěž nazývá, přihlásil, jelikož mu to s manželkou přišlo jako dobrý nápad. Když zrovna nevaří, věnuje se typografii, o níž napsal již i knihu.
14.12.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)

„Někdo je tu id*ot.“ Orbán jednal s Putinem, Pekarová měla jiné starosti. Účet prý brzy uvidíme

 
ANKETA „Viktor Orbán nastavil zrcadlo české pravici. Té je úplně fuk, kolik budou lidé platit za plyn i elektřinu, mínil v anketě ParlamentníchListů.cz bývalý premiér Jiří Paroubek. „My bereme ruský plyn také jako Maďaři. Jen několikanásobně dráž. Takže někdo je tu idiot,“ domníval se bývalý ministr vnitra Martin Pecina. „Orbán se sešel s Putinem a dojednal pro Maďary výhodné ceny zemního plynu. Pekarová se sešla s předsedkyní Evropského parlamentu a předala jí obraz Václava Havla. Fiala někam zmizel a Bartošek s prominutím žvaní nesmysly. Kdo z uvedených je pro svoji zemi prospěšnější, je asi každému jasné,“ uvedl poslanec SPD Jaroslav Foldyna.
02.02.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6395 článků) , Jiří Paroubek (4620 článků) , Martin Pecina (419 článků) , Jaroslav Foldyna (744 článků) , Jiří Havel (471 článků) , Jiří Fiala (345 článků) , Jiří Fiala (345 článků) , Jaroslav Fiala (152 článků) , Jiří Havel (471 článků)

„Časově to nesedí!“ Ruský agent s jedem: Lavina po nových odhaleních. Ale Jakub Janda a Ondřej Kundra...

 
Lidovky.cz se ve svém textu věnovaly příletu vysoce postaveného důstojníka ruské tajné služby FSB, který měl podle všeho přicestovat 14. března do Prahy, kde na něj čekal šéf bezpečnosti ruské ambasády. Jak to celé bylo a zda měl s sebou jed, se zatím nevyšetřilo. Exministr vnitra Martin Pecina v té souvislosti například poukazuje na časový nesoulad. Analytik Jakub Janda se naopak stydí za vládu a v celé věci se staví za BIS.
10.05.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (629 článků) , Martin Pecina (419 článků)

Česko obletělo video strážníka fackujícího Terezu (19): Je nevychovaná, tvrdí Martin Pecina

 
Video, kde dal strážník městské policie facku mladé ženě, prosvištělo sociálními sítěmi. Reakce na něj byly různé, někteří stáli na straně policisty, že to jistě žena vyprovokovala, což bylo určitě z videa vystřiženo. Další jsou toho názoru, že si tohle neměl policista dovolit. A například bývalý ministr vnitra Martin Pecina si myslí, že slečna si facku zasloužila...
06.04.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)

Pan Hrušínský je sebestředný blbeček, rarita i na poměry kavárny. A ta přihlouplá paní může skončit v kriminále. Promlouvá exministr vnitra Pecina

 
ROZHOVOR Dvakrát byl ministrem vnitra. Exministr Martin Pecina pro ParlamentníListy.cz přibližuje, co vlastně dnes jeho nástupce Jan Hamáček může dělat a jaká je jeho role. Rozhovor byl pořízen ještě předtím, než vláda ve čtvrtek vyhlásila mimořádný stav.
13.03.2020 09:26 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3329 článků) , Martin Pecina (419 článků)

OKD: Bakala riskuje, že ho přivleče policie

 
Privatizace černouhelné společnosti OKD vypadá ze současného pohledu hrůzostrašně, řekl novinářům někdejší náměstek ministra průmyslu a obchodu Martin Pecina po slyšení před sněmovní vyšetřovací komisí, která se prodejem těžařské firmy zabývá. Výslechy svědků začaly na neveřejných jednáních dnes, potrvají celý týden. Pecina se dostavil jako první. Někteří předvolaní se omluvili, dostanou náhradní termín. Dnes přišla zhruba čtvrtina původně pozvaných.
23.07.2018 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)

Bakalův bojkot, Sobotkova omluva. Prodej OKD vypadá hrůzostrašně, přiznal Pecina u komise

 
Privatizace OKD vypadá ze současného pohledu hrůzostrašně, uvedl dnes exministr vnitra a někdejší náměstek ministra průmyslu a obchodu Martin Pecina po slyšení před sněmovní vyšetřovací komisí, která se prodejem těžařské firmy zabývá. Výslechy svědků začaly na neveřejných jednáních dnes, potrvají celý týden. Pecina se dostavil jako první. Někteří předvolaní se omluvili. Mj. expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), který byl ministrem financí v době privatizace zbývajícího státního podílu v OKD.
23.07.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9580 článků) , Martin Pecina (419 článků)

Čapí hnízdo? Cítím pochybnosti. Mám smíšené pocity, promluvil kandidát na ministra vnitra Metnar

 
Lubomír Metnar býval detektivem a šetřil kauzu žhářů z Vítkova. V minulosti působil také v blízkosti Martina Peciny, který byl ministrem vnitra v Rusnokově úřednické vládě, ustavené prezidentem Milošem Zemanem, z přelomu let 2013 a 2014. O Metnarovi se tedy říká, že má blízko k Pecinovi. Existují také určité pochybnosti o tom, zda chce Českou republiku udržet v NATO a v EU. Pravděpodobný budoucí ministr vnitra vysvětlil, že v EU i v NATO musíme zůstat. Ale to nebylo zdaleka to jediné, co Metnar prozradil.
01.12.2017 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27865 článků) , Al Martino (159 článků) , Martin Pecina (419 článků)

Mynářovy padesátiny na Hradě: Přišel Tvrdík, Duka, Uzel i parta (ex)ministrů

 
Sportovní „bafuňáři“, kapitáni průmyslu, sexuolog, kardinál, ale i řada bývalých a současných ministrů. Takovou sestavu uvítal ve čtvrtek večer v Jižních zahradách Pražského hradu prezidentův kancléř Vratislav Mynář. Kvůli oslavě padesátin, na kterou si připravil až 300 tisíc korun, musela veřejnost zůstat stranou. Policie mezitím šetří podezření z ovlivňování veřejné zakázky Lesní správou Lány, která spadá pod Mynáře.
22.06.2017 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků) , Vratislav Mynář (1442 článků)

Pořád lepší, když to ovládne ANO, než TOP 09, říká exministr Pecina. Kalousek a spol. měli noviny a vliv mnohem dříve, než Babiš

 
ROZHOVOR Jiná morálka platí pro Andreje Babiše jako podnikatele, jiná jako pro ministra, myslí si bývalý ministr vnitra v Rusnokově vládě a někdejší šéf Antimonopolního úřadu Martin Pecina. „Pokud by jako podnikatel využil systém, nepřekročil zákon, tak bych vůbec neřešil, jestli je to morální, nebo není, ale jestli je to zákonné, nebo protizákonné. Morálku ať řeší teď, když je ministr,“ prohlásil Pecina k problému s nákupem korunových dluhopisů Agrofertu a možným daňovým únikem. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz prohlásil, že z vítězství hnutí ANO ve volbách nemá strach, protože je prý určitě lepší, když tuto část politického spektra ovládne strana ANO než TOP 09.
02.05.2017 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25794 článků) , Martin Pecina (419 článků)

Neziskovky a řada médií se staví na stranu samozvanců a odmítají uznat výsledky voleb. V USA používají také červené karty. Stejní lidé, stejné peníze, stejné způsoby. Promluvil Martin Pecina

 
ROZHOVOR „Neziskovky a u nás bohužel i řada médií se dnes jasně staví na stranu samozvanců a odmítají uznat výsledky demokratickým procesů,“ říká někdejší dvojnásobný ministr vnitra Martin Pecina. K tomu pak ještě upřesňuje: „U nás se to týká neustálého napadání výsledků prezidentské volby a stejný trend už vidíme i v Americe. Buď se rozhodneme pro to, čemu se říká ‚občanská společnost‘, nebo budeme mít skutečnou demokracii.“
04.02.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)

Martin Pecina: Ruská propaganda existuje. Ale ti, které nazývám pražskou kavárnou, jsou daleko nebezpečnější. Ovládají ČT a další média

 
ROZHOVOR „Když jsem po útoku v Berlíně slyšel Věru Jourovou, jak hovoří o opatřeních proti terorismu, nevěřil jsem vlastním uším,“ uvádí někdejší dvojnásobný ministr vnitra Martin Pecina. Svá kritická slova pak ještě vysvětluje: „Místo toho, aby se začalo se skutečným bojem s pašeráky lidí, místo toho, aby se zahájily deportace nelegálních migrantů, Evropská komise uvažuje o omezení internetových plateb a anonymních mobilních čísel. Ti lidé jsou už úplně mimo realitu. Copak teroristé potřebují anonymní telefony? To jsou úvahy úředníků za skleněnou stěnou, kteří vůbec netuší, co se děje venku…“
01.01.2017 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)

Praha není celá země. Prezidenta volí všichni, nejen pražská samozvaná elita! Pecina udeřil proti odpůrcům Zemana, umělcům a "ideologicky vyhraněné" ČT

 
ROZHOVOR „Já si myslím, že se už odstartovala prezidentská kampaň a pana Horáčka lze považovat za jakéhosi ‚předskokana‘,“ konstatuje k bouřlivým událostem okolo 28. října bývalý dvojnásobný ministr vnitra Martin Pecina. Ke svým úvahám pak ještě doplňuje: „Možná to bude pan ministr Herman. Teď jde o to, aby se oslabila pozice populárního prezidenta Zemana. Lidé, kteří tyto akce organizují, to dělají nechutným způsobem. Zneužití starého pána, který přežil holocaust, je ale nová úroveň bezostyšnosti. Měli by se smířit s tím, že Praha není celá republika a prezidenta volí všichni. Nejen pražská samozvaná elita.“
05.11.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)

Pecina: O reformě policie se uvažovalo už v letech 2009 a 2010

 
Bývalý ministr vnitra Martin Pecina dnes potvrdil, že se o reformě policie uvažovalo už v letech 2009 a 2010. Podle něj se diskutovalo o sloučení protimafiánského a protikorupčního útvaru, které mu navrhovali tehdejší šéfové obou útvarů – Robert Šlachta a Libor Vrba. Řekl to po svém výslechu před sněmovní vyšetřovací komisí, která se spornou policejní reformou zabývá. Šlachta na dotaz ČTK potvrdil, že se sice tehdy o reformě debatovalo, diskuse se ale podle něj vedla pouze nad sloučením analytických částí obou útvarů.
31.10.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků)

Se sloučením útvarů před lety přišel přímo Šlachta, tvrdí exministr Pecina

 
Sloučení protimafiánského a protikorupčního útvaru dříve navrhovali jejich tehdejší ředitelé Robert Šlachta a Libor Vrba. Podle exministra vnitra Martina Peciny za ním s plánem na reorganizaci přišli už v letech 2009 nebo 2010. Jeden z nich chtěl být ředitelem, druhý jeho zástupcem. Podle Šlachty se ale jednalo jen o sloučení analytických částí útvarů.
31.10.2016 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (419 článků) , Robert Martin (19 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »