Články k osobnosti

Martin Páv

  scénárista, režisér, kameraman

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Páv »
 

Podcast: Krvelačné šelmy z Broumovska? Lidé si na vlky za 15 let zvyknou, řekl dokumentarista Páv

 
Již čtyři roky hledají mnozí obyvatelé Broumovska způsob, jak by mohli žít a chovat svá zvířata v blízkosti divokých vlků. Podle oceňovaného dokumentaristy Martina Páva se snaží příznivci i odpůrci šelem najít kompromis, ale zatím zcela marně. Dva roky trávil filmař mezi místními a natáčel, jak se diskuze a vztahy mezi obyvateli vyvíjí. Jak se s vlky naučit žít, a proč si vzít příklad z Itálie, kde se vyskytuje až dva tisíce divokých vlků, prozradil v Blesk Podcast.
11.03.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Páv (2 články)

Filmové premiéry: Bohemian Rhapsody, Louskáček a čtyři říše, The Perfect Kiss či Climax

 
Film Bohemian Rhapsody je oslavou hudební skupiny Queen a jejího frontmana Freddieho Mercuryho. Dobrodružství i romantiku nabízí fantasy rodinný snímek Louskáček a čtyři říše. Lucie Vondráčková hraje v kanadském filmu The Perfect Kiss. Climax je taneční horor režiséra Gaspara Noého. Do jednoho z největších afrických slumů se vydal dokumentarista Martin Páv ve filmu Kibera: Příběh slumu. Animovaný příběh Dilili v Paříži je z dílny uznávaného francouzského animátora Michela Ocelota.
01.11.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (296 článků) , Lucie Vondráčková (1944 článků) , Michel Ocelot (2 články) , Martin Páv (2 články)
« Předchozí 1 Další »